Deloitte Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

10 Temmuz 2015 Cuma, 19:32
Deloitte Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Deloitte Personel Eleman AlımlarıDeloitte Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Büyük firmalardan olan Deloitte geniş çaplı çalışan ve sadece Türkiye’de değil dünyada etkili rol alan bir firmadır. 2015 yılında birçok kişiyi işe almış olan Deloitte 2015 yılının sonuna kadar da bu alımlarını gerçekleştirecektir. Özellikle alımlarını büyük bir profesyonellik içerisinde yapan Deloitte firması alımlar için kalifiye elemanları tercih etmektedir. İngilizce bilme şartı da koşan firma bazı pozisyonları için direk İngilizce ilanlar vermiştir.

Deloitte personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; internet üzerinde 10’a yakın ilan bulunmaktadır. Bu ilanları değerlendirecek ve her geçen güne yenilerini ekleyecek olan Deloitte firması alımlarını her daim açık tutacaktır.

Deloitte personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak isterseniz beraber bakalım.

– Kıdemli Muhasebe Uzmanı,
– Yeni Mezun Programı,
– Human Resources Specialist,
– Business Risk Services Senior Consultant,
– Senior Payroll Specialist,
– Experienced Senior Tax.

Deloitte personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup, bunlar haricinde de iş ilanları bulunmaktadır. Bu iş ilanlarını her geçen gün artıran Deloitte iş ilanları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz internet sitemizi günlük olarak takip edebilir ve en net bilgilere ulaşabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz de aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

Deloitte İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.