Defacto Personel Eleman Alımı 2016

18 Haziran 2016 Cumartesi, 14:15
Defacto Personel Eleman Alımı 2016

Defacto Türkiye genelinde birçok pozisyona personel alımı gerçekleştiriyor.Türkiye’nin her yerinde mağaza açan ve büyüme hedefleri koyan Defacto mağazaları, ilerleyen zamanlar için daha fazla eleman alımı yapmak için 2016 başvurularını açtı. Birçok pozisyon için başvuru açan ve personel arayan Defacto, öncelikli olarak deneyimli elemanlar aramaktadır. Eğer bu konu üzerinde deneyiminiz var ise kolaylıkla bu büyük şirkette iş bulabilirsiniz. 2016 yılının ikinci yarısında büyük bir alım yapmayı planlayan mağazalar zinciri, full time ve part time olmak üzere birçok eleman alımı yapacaktır.Defacto Personel Eleman Alımı 2016 yılında Ankara ve İstanbul başta olmak üzere Tekirdağ, İzmir,Antalya, Aydın ve daha birçok il için verilmiştir. Bu iller için alımlarını gerçekleştirecek olan Defacto şirketi, uzun bir zaman bu alımlarına devam edecek ve ihtiyacı olduğunda yeniden alımlarını açacaktır. 


Defacto Personel Eleman Alımı 2016  yılında
54 pozisyon için eleman alımı gerçekleştirecektir


ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

-Müşteri Danışmanı
-Tedarik Zinciri Uzman Yardımcısı
-Yönetim Asistanı
-Vergi Yöneticisi
-İç Denetim Uzmanı
-Depo Yöneticisi
-Satın Alma Uzmanı
-Buyer


Defacto Personel Eleman Alımı 2016 
yılında bu şekilde olacak olup, daha birçok ilan verilecektir. Başvuru için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/defacto-perakende-ticaret-anonim-sirketi-is-ilanlari-c6553-p31434/

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.