CP Gıda Personel Alımı 2016

15 Haziran 2016 Çarşamba, 11:16
CP Gıda Personel Alımı 2016

CP Gıda birçok farklı pozisyonda birçok farklı şehirde personel alımı gerçekleştirecek.Cp Gıda farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecek.

Yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını duyuran CP Gıda, uzmanlık alanı olan yem teknolojisi konusunda ülkemize katkı sağlayacağını düşünerek 1986 yılında İnegöl’de kurduğu ilk yem fabrikası ile Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Dünyanın birçok ülkesinde; broiler civciv, kanatlı ve büyükbaş hayvan yemi, piliç eti ve ileri işlenmiş et ürünleri konusunda büyük ölçekli yatırımlarıyla uluslararası bir kuruluş olan CP Grup, 100 milyon doları aşan yatırımlarıyla Türkiye’de 30 yıldır istikrarlı bir büyüme ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Tavuk ve şarküteri ürünleri pazarında lider bir konumda olan CP Gıda alacağı yeni personellerle çalışmalarını hızlandırmayı hedefliyor.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

-Mağaza Satış Danışmanı
-Veteriner Hekim
-Labaratuvar Uzmanı
-Labaratuvar Elemanı
-Üretim Şefi
-Operatör ve Formen
-Uluslararası Satınalma Elemanı

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER
-istanbul (Avrupa-Asya)
-Sakarya
-Bursa
-Tekirdağ
-Adana
-Ankara

CP Gıda Personel Alımı 2016 ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilirsiniz.

https://www.eleman.net/cp-gida_f525786.htmlYorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.