Çiçek Sepeti Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

10 Haziran 2015 Çarşamba, 21:22

Çiçek Sepeti Personel Eleman Alımları

Çiçek Sepeti Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin en büyük online çiçek mağazası Çiçek Sepeti 2015 yılında alımlarına devam ediyor. Büyüme hedefleri doğrultusunda birçok alım yapacak olan Çiçek Sepeti özellikle alımlarını en üst seviyeye çıkartmak için çalışmaktadır. Kısa zamanda birçok alım yapacak olan Çiçek Sepeti internet üzerine birçok ilan vermiştir.

Çiçek Sepeti personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; şuanda internet üzerinde 30 adet ilan bulunmaktadır. Bulunan bu ilanlar hakkında bilgi veren Çiçek Sepeti birçok şartı da ilk sırada vermektedir.

Çiçek Sepeti personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanız aşağıda yer alan ilanları inceleyebilirsiniz.

– İş Geliştirme Uzmanı,
– Stüdyo Asistanı,
– Moda Tasarımcısı,
– Paketleme Elemanı,
– Üretim Sorumlusu,
– Kurye Sorumlusu,
– Mobil Yazılım Uzmanı,
– Ofis Elemanı,
– Bilgi İşlem Destek Elemanı (Microsoft Dynamix AX).

Çiçek Sepeti personel eleman alımı 2015 yılında bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak yapılacak olup, bunlar haricinde de elbette birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanlar hakkında araştırma yapan internet sitemiz sürekli yeni ilanlar hakkında sizlere bilgi vermeye devam etmektedir. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanların detaylarını incelemek, diğer ilanlara göz atmak ve şartlarına bakmak ve tüm bu ilanların hepsine başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ciceksepeti-internet-hiz-a-s-is-ilanlari-c10592-p644/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.