CarrefourSA Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

CarrefourSA…CarrefourSA Personel Eleman Alımı İş Başvurusuuu

CarrefourSA Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

CarrefourSA Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde CarrefourSA da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Türkiye’de en yaygın Hipermarket, Süpermarket ve Ucuzluk Marketleri formatında faaliyet gösteren CarrefourSA 8.000 çalışanı ile her geçen gün büyüme hedeflerini yükseltiyor. Türkiye’deki müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için yenimağazalar açmaya devam ediyor.

Bugün itibariyle CarrefourSA, Türkiye’nin 38 ilinde süpermarket ve 13 ilinde hipermarket olmak üzere toplam 200 mağaza ile faaliyetlerini sürdürüyor. 2014 yılında da yeni CarrefourSA  marketleri açılışı tüm hızıyla devam ediyor.

İstanbul’da Ataşehir, Yenisahra, Şişli Osmanbey, Gayrettepe, Yeşilyurt, Kadıköy, Kurtköy, Esenyurt, Tuzla, Antalya, Marmaris İçmeler, İzmir Karşıyaka, Didim marketlerinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alınacaktır. Başta kasa görevlileri olmak üzere, kasa görevlileri, Çeşitli reyon görevlileri, Bakım onarın personeli ve engelli personeller alınacaktır.

CarrefourSA Personel Eleman Alımı İş Başvurusu yapmak için hemen tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir