Boyner Personel Eleman Alımı 2014

Boyner Personel Eleman Alımı 2014

Boyner Personel…Boyner Personel Eleman Alımııı

Boyner Personel Eleman Alımı 2014

Boyner Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Boyner de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Herkes aslında büyük belirli firmalarda çalışmayı ister. Hem çalışma koşulları, hem ücretlerin emeğin karşılığı ve zamanında alınması adına bunu istemektedirler. Bu büyük firmalardan birisi olan BOYNER; bugün 58 mağazası ile hizmet vermektedir.

Mağazacılık sektörünün önde gelen mağazalarından biri olan BOYNER bünyesinde çalışmak, mağaza ve ofis kadrolarında yer almak için izlenmesi gereken adımlar vardır.

Öncelikle BOYNER iş ilanlarını takip etmek ve bir CV ile başvurmak gerekmektedir.Başvurular sonunda kişinin tecrübe ve özelliklerine göre uygun ve açık bir pozisyona; eğer o zaman sürecinde bir boşluk yoksa daha sonra değerlendirilmek üzere öz-geçmiş havuzunda açık ve uygun pozisyon olması halinde değerlendirmeye alınır.

Başvurular ve CV ler uzman ekipler tarafından değerlendirilerek adayın uygunluğundan başka daha önceki iş tecrübesi, iş deneyimi, yetenekleri,hedefleri ve eğitim durumunda değerlendirilmektedir.

Uygun görülenler görüşmeye davet edilerek görüşme yapılır ve görüşme sürecinden kısa bir süre sonra dönüş yapılarak olumlu yada olumsuz olarak bilgilendirilir.

Boyner Personel Eleman Alımı İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir