BOTAŞ Personel Eleman İşçi Alımı 2014

BOTAŞ Personel Eleman İşçi Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde BOTAŞ ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.BOTAŞ Personel Eleman İşçi Alımı 2014

BOTAŞ Personel Eleman İşçi Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde BOTAŞ ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

BOTAŞ Personel Eleman İşçi Alımı 2014 yılında da yapılacaktır. BOTAŞ bünyesinde işe girmek isteyenlerin makalemizi dikkatlice okumaları ve isterlerse de BOTAŞ’a başvurmaları yeterli olacaktır.

İktisadi Kamu Kuruluşu olan Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ), Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır. Doğalgaz piyasasında adı sıkça geçen BOTAŞ, gaz ithalat, ihracat, depolama, iletim, toptan satış, LNG ticareti ve petrol iletimi yapmaktadır. Yaklaşık olarak 2800 personele sahip olan BOTAŞ, Ankara ve Ceyhan’da Bölge Müdürlüğü; İstanbul, Marmara Ereğlisi, Kayseri, Hatay Dörtyol’da İşletme Müdürlüğü; Kırklareli,Bursa,Konya,Erzurum ,Çarşamba ,İzmir, Kahramanmaraş’da Şube Müdürlüğü şeklinde ki kuruluşları ile hizmet vermektedir.

BOTAŞ işçi ve personel alımları için İşkur’a duyuru vermekte ve ardından da alımları yapmaktadır. Kanun gereği bunu yapmak zorunda olan firma, 2014 yılında da alım yapacaktır. Personel ihtiyacı olduğu zaman daimi işçi sınavına katılan ve başarılı olan kişiler İşkur tarafından talep edilmektedir. İş alımlarına başvuruda bulunacak olan kişilerin MEB olanylı bilgisayar işletmenliği sertifikası ya da lise eğitiminde bilgisayar dersi aldığına dair belge sunmak zorundadırlar. Ankara’daki BOTAŞ, İstanbul illerindeki müdürlüklerin de görevlendirilmek üzere personel alımlarını gerçekleştirmektedir. İş ilanları hakkında detaylı bilgileri almak isteyenler İşkurun internet sitesine girebilir ve oradan gerekli bilgileri alabilirler. Engelli ve eski hükümlü kadroları içinde açılım yapan BOTAŞ elaman alımlarında bu konuya da değinecektir.

BOTAŞ bünyesinde çalışmak isteyenler başvurularını yapmadan önce İşkur sitesinde yayınlanan şartları yerine getirip getirmediklerini kontrol etmeleri ve o şekilde başvurmaları gerekmektedir. Aksi halde çalışmaları gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

BOTAŞ Personel Eleman İşçi Alımı ilanlarına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir