Ayakkabı Dünyası Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

27 Nisan 2015 Pazartesi, 12:21

Ayakkabı Dünyası Personel Eleman AlımlarıAyakkabı Dünyası Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin büyük ayakkabı mağazalarından birisi olan ve birçok yerde şubesi bulunan Ayakkabı Dünyası, özellikle 2015 yılında daha fazla büyüme ve yeni şubeler açabilmek adına birçok kişiyi işe alacaktır. Kendisini büyütmek istediği gibi Türkiye ekonomisine de katkıda bulunacak olan Ayakkabı Dünyası’nda ilanlar verilmeye başlandı. Özellikle internet üzerinden alımlarını açan ve internet üzerinden ilan başvurularına alan Ayakkabı Dünyası, Türkiye’nin birçok ilinde alım yapacaktır.

Ayakkabı Dünyası personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi iller için verildi diye bakacak olursak; İstanbul, Ankara ve İzmir yine ilk sırayı çeken iller arasında yer almaktadır. Bu illerde yaşayan kişilerin rahatlıkla iş bulabileceği Ayakkabı Dünyası’nda deneyiminizin olmasına da gerek yok. Deneyimli deneyimsiz birçok kişiyi işe alacak olan firma, alımlarında profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır.

Ayakkabı Dünyası personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verildi isterseniz birde bu pozisyonların detaylarına bakalım.

– KASİYER,
– SATIŞ GÖREVLİSİ,
– DEPO GÖREVLİSİ,
– KATEGORİ YÖNETİCİSİ,
– AKTİF SATIŞ DANIŞMANI.

Ayakkabı Dünyası personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlar için verilmiş olup, bu pozisyonların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Alım sayısını hızla artıran ve daha fazla kişiye iş ilanı vermek isteyen Ayakkabı Dünyası’nın bu pozisyonları hakkında bilgi almak ve diğer ilanları görerek bu ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.