Atasay Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

15 Temmuz 2015 Çarşamba, 20:19
Atasay Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Atasay Personel Eleman Alımları

Atasay Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Değerli eşya satımında isim yapmış olan Atasay büyük bir firma olmakla birlikte aynı zamanda birçok kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Kısa zamanda çok kişiye iş vermiş ve bu iş imkanının yanında aynı zamanda birçok imkan sağlamakta olan Atasay, büyük alımlara imza atıyor.

Atasay personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile daha yapılır belli olmaz ancak; internet üzerinde 25’e yakın ilan bulunmakta ve bunların birçoğu sürekli güncellenmektedir.

Atasay personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi ilanlarla yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıda verdiğimiz ilanlardan bazılarına bakabilirsiniz.

– ÜRÜN YETKİLİSİ,
– MAĞAZA MÜDÜRÜ,
– SATIŞ DANIŞMANI,
– İNGİLİZCE BİLEN SATIŞ DANIŞMANI/ATATÜRK HAVALİMANI,
– CRM UZMANI,
– EĞİTİM VE GELİŞİM UZMANI,
– FİNANS STAJYERİ.

Atasay personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden bu ilanların güncel hallerini her gün kontrol edebilir ve görebilirsiniz. Atasay firması ihtiyacı olduğu anda hemen yeni alımlar açmakta ve yeni alımlar ile ilgili olarak bilgilendirme yapmaktadır.

İnternet sitemiz birçok firmayı takip ettiği gibi Atasay güncel iş ilanları hakkında da bilgi toplamaya devam edecektir. Yeni bilgiler almamız halinde internet sitemiz üzerinden sizlere bilgilendirme yapacağız. Aynı zamanda yukarıda yer alan ilanlara başvuruda bulunmak istiyorsanız, aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabailirsiniz.

http://www.kariyer.net/atasay-kuyumculuk-is-ilanlari-c4513-p29396/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.