Arzum Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

02 Nisan 2015 Perşembe, 00:57

Arzum Personel Eleman Alımları

Arzum Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Arzum Türkiye’de ünlü bir marka olduğu kadar dünyada da ünlü bir marka olup birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle bayanların sıklıkla tercih ettiği marka olan Arzum 2015 yılında büyüme hedefleri arasında birçok kişiyi işe almayı da planlamıştır. Eğer sizlerde Arzum ile çalışmak isterseniz ilanları için başvuruda bulunabilir ve belki de dünya çapında çalışmakta olan bu şirkette yerinizi alabilirsiniz.

Arzum personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında sadece bir konu üzerine verilmiştir. Genel başvuru adı altında ilanlarını veren Arzum, genel olarak başvuruları değerlendirmektedir. Eğer kalifiye bir elemansanız ve değerli iseniz sizleri hemen işe almak için çağırabilirler. Birçok kişiyi işe alacağını duyuran Arzum, çok sayıda alım yapacağı için birçok kişi tarafından da dikkatli bir şekilde takip edilmektedir.

Arzum personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi boyutlarda yapılacak isterseniz birde beraber yakından bakalım. Genel başvuru için hangi şartların arandığını sizlere şöyle anlatalım.

GENEL BAŞVURU ( TÜM TÜRKİYE )

– Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
– İyi derecede İngilizce bilen,
– Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış kişiler aranmaktadır.

Arzum personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında sadece genel başvuru üzerine verilmiş olup, bu başvuru üzerinden alımlar devam edecektir. Alımlarını açmış olan Arzum firması internet üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Genel başvuru hakkında bilgi almak isteyenler ya da başvuruda bulunmak isteyenler aşağıdaki link adresini kulanabilirler.

http://www.kariyer.net/arzum-elektrikli-ev-aletleri-san-tic-a-s-is-ilanlari-c2575-p17301/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.