Arçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

05 Mayıs 2015 Salı, 16:05
Arçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Arçelik Personel Eleman Alımları

Arçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

KOÇ Holding bünyesinde olan ve büyük bir kuruluş olan Arçelik 2015 yılı içerisindeki alımlarına son hızı ile devam ediyor. Özellikle işinde iyi olan ve deneyimi olan kişileri almayı daha çok tercih eden Arçelik, alımlar konusunda da profesyonel bir ekip kullanmaktadır. Özellikle birçok kişinin alınmakta olduğu Arçelik firmasında her meslekten kişi rahatlıkla iş bulabilir.

Arçelik personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz fakat şuanda internet üzerinde yaklaşık olarak 25e yakın ilan bulunmaktadır. 25 ilanın yanına daha birçok ilan ekleyecek olan Arçelik firmasında alım içim kapasitenin de çok olduğu söyleniyor.

Arçelik personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarla yapılacak diye bakacak olursak da karşımıza şunlar çıkıyor.

– SERVİS MÜHENDİSİ,
– TEKNİKERLER,
– ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ,
– R&D MÜHENDİSİ,
– ÇAĞRI MERKEZİ TEMSİLCİSİ,
– AR-GE TEKNİKERİ,
– GENEL BAŞVURU.

Arçelik personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan elbette bulunmaktadır. İstanbul başta olmak üzere, Eskişehir ve Samsun illerinde de alım yapacak olan firma, ilanlarını her gün güncelliyor. İnternet sitemizi takip ederek, güncel Arçelik iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer ilanlara bakarak başvuruda bulunmak isterseniz, aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/arcelik-a-s-is-ilanlari-c1001-p11/13 Yorum

  1. levent

    27 Aralık 2014 at 21:43

    1982 sultanbeyli/istanbulda hikamet ediyorum iş arıyorum çalışma konusunda herangi bir engelim yoktur..

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.