Arçelik Personel Alımı 2016

14 Haziran 2016 Salı, 14:26
Arçelik Personel Alımı 2016

Arçelik yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı.Arçelik Personel alımı yapacak.


KOÇ Holding bünyesinde olan ve büyük bir kuruluş olan Arçelik 2016 yılı içerisindeki alımlarına son hızı ile devam ediyor. Özellikle işinde iyi olan ve deneyimi olan kişileri almayı daha çok tercih eden Arçelik, alımlar konusunda da profesyonel bir ekip kullanmaktadır. Özellikle birçok kişinin alınmakta olduğu Arçelik firmasında her meslekten kişi rahatlıkla iş bulabilir.

Arçelik personel alımı 2016 da kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz fakat şuanda internet üzerinde yaklaşık olarak 79a yakın ilan bulunmaktadır. 79 ilanın yanına daha birçok ilan ekleyecek olan Arçelik firmasında alım içim kapasitenin de çok olduğu söyleniyor.

Arçelik personel alımı 2016 da hangi pozisyonlarla yapılacak diye bakacak olursak da karşımıza şunlar çıkıyor.

-Malzeme Tedarik Teknisyeni
-Teknik Öğretmen
-Mekatronik
-Mekanik Teknisyeni
-Grafik Tasarımcı
-Genel Başvuru
-ARGE Teknisyeni
-Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
-Operatör ARGE Grafikeri
-Teknik Öğretmen 
-Türev Yazılım Takip ve Kontrol

Arçelik personel alımı iş ilanları 2016 da bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan elbette bulunmaktadır. İstanbul başta olmak üzere, Eskişehir, Adana ve Kocaeli illerinde de alım yapacak olan firma, ilanlarını her gün güncelliyor. İnternet sitemizi takip ederek, güncel Arçelik iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer ilanlara bakarak başvuruda bulunmak isterseniz, aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/arcelik-a-s-is-ilanlari-c1001-p11/

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanlarından haberdar olmak için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.