Anel Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

05 Temmuz 2015 Pazar, 12:47
Anel Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Anel Grup Personel Eleman Alımları

Anel Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin dört bir yanında ve aynı zamanda yurtdışında da faaliyet gösteren Anel Grup 2015 alımlarını henüz bitirmedi. Birçok kişiyi işe almış olan Anel Grup alımlarına en yüksek seviyede tutacak ve alımlarını her geçen gün artıracaktır. Özellikle alım konusunda sıkıntı çekmeyen ve alımları hemen dolan Anel Grup kalifiye eleman almak konusunda da son derece isteklidir diyebiliriz.

Anel Grup personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; alımlarını her geçen gün artırıyor diyebiliriz. Özellikle İstanbul, Adıyaman, Samsun, İzmir’in yanı sıra Katar gibi yurtdışına da eleman aramaktadır.

Anel Grup personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verildi bakacak olursak aşağıdakileri görebiliriz.

– ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ,
– ANELSİS / TEKLİF UZMANI,
– ELEKTRİK TASARIM MÜHENDİSİ,
– DÖNEMSEL / ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ,
– BİLGİ TEKNOLOJİLERİ GRUP YÖNETİCİSİ.

Anel Grup personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında yukarıda verdiğimiz ilanlar tarzında olmaya devam edecektir. Yurtdışı içinde ilan veren Anel Grup çalışanların tüm masraflarını kabulleniyor. Yukarıda yer alan ilanların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bunları her gün güncelleyen ve yenilerini ekleyen Anel Grup ilanlarını internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Bunlar hakkında daha fazla bilgi edinmek, diğer ilanları görmek ve tüm hepsine başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/anel-grup-is-ilanlari-c2309-p14377/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.