Alfemo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

17 Nisan 2015 Cuma, 10:36

Alfemo Personel Eleman Alımları

Alfemo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Mobilya sektörünün uzmanlarında olan ve çokça tercih edilen Alfemo 2015 yılında birçok kişiyi işe alacaktır. Alım yapacağı kişileri özenle seçen Alfemo genellikle tecrübeli elemanlar almaya gayret göstermektedir. Sizlere bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız kalifiye eleman olarak başvuruda bulunabilirsiniz. İnsanların CVsine değer katacak olan bir firma olan Alfemo Türkiye genelinde alımlarını gerçekleştirecektir. Hemen hemen tüm illerde alım yapmayı planlayan firma alımlarını daha geniş yelpazede tutmak istemektedir.

Alfemo personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; şuanda 20ye yakın ilanı bulunan firma her geçen gün yeni ilanlar eklemektedir. Sizlerde bu ilanlar ile başvurmak isterseniz internet sitemizi düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Alfemo personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar ile yapılacak diye merak ediyorsanız öncelikli olarak bu pozisyonları anlatalım.

– İÇ DENETİM UZMANI,
– SATIŞ DANIŞMANI,
– KAYNAKÇI,
– SANTRAL OPERATÖRÜ,
– MAĞAZA MÜDÜRÜ,
– MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ.

Alfemo personel elman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlar için ilan vermiş olup, daha birçok hazır ilan bulunmaktadır. Güncel Alfameo ilanları hakkında bilgi almak isteyenler internet sitemizi takip edebilir ve bilgli alabilirler. Aynı zamanda yukarıda verdiğimiz iş ilanları hakkında bilgi edinmek, diğer ilanları görmek ve tüm bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyenler aşağıdaki linkten yararlanabilirler.

http://www.kariyer.net/tarz-mobilya-ltd-sti-is-ilanlari-c1544-p5966/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.