ETİ En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

ETİ, farklı illerde bulunan şubelerin açık kadrolarında görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. Eti personel alımına Engelli adaylarda başvuru yapabilirler.

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Hızlı Tüketim Malları sektörlerinde çalışmalarına devam eden firma ilana başvuru yapacak olan adaylar için en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları gerekiyor. İşte detaylar…

ALINACAK PERSONEL:

Pazarlama MT, Saha Satış Yöneticisi, Mekanik Tesisat Teknisyeni, Montaj Mühendisi, Teknik İşler Müdürü, Ürün Müdürü, Genel Başvuru (engelli), Satınalma Mühendisi, Analitik Kimyager, İç Denetçi, Güvenlik Görevlisi, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Otomsayon Mühendisi ve farklı pozisyonlarda personel alınacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan, alım yapılacak ilde ikamet eden personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Konya, Eskişehir, Zonguldak ve Bursa’dan personel alımları yapılacak.

ETİ Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/eti-sirketler-grubu-is-ilanlari-c2539-p16905/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

MNG Kargo Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

MNG Kargo, bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. İlana başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları gerekiyor.

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Tokat, Diyarbakır, Bursa ve Aksaray olmak üzere Türkiye genelinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılıyor.

ALINACAK PERSONEL:

Motorlu Operasyon Elemanı, Tahsilat Takip Elemanı, Sürücü, Orta Düzey Yönetici, Mali İşler Yöneticisi, Bilgi İşlem Elemanı, Müşteri Hizmetleri Sorumlusu, Motorlu Operasyon Elemanı, İdari İşler Uzmanı ve farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, takım çalışmalarında uyumlu olmak, yoğun iş temposunda çalışabilecek, alım yapılacak ilde ikamet eden, Sürekli ve tam zamanlı çalışmayı kabul etmek, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya tecilli olmak şartlarına sahip olan personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Hatay, Aydın, Zonguldak, Niğde, Eskişehir, Adana, Kahramanmaraş, Sakarya, Çanakkale, Konya, Manisa, Mersin, Antalya, Tekirdağ, Kütahya, Kocaeli, Bingöl, Bartın, Bursa, Isparta, Kırşehir, Bilecik ve farklı illerde Türkiye genelinde personel alımı yapılacak.

MNG Kargo Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/mng-kargo-yurtici-ve-yurtdisi-tasimacilik-a-s-is-ilanlari?firma=172113 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

FLO Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

FLO, bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın ve Kocaeli olmak üzere Türkiye genelinden personel alımları yapılacak.

Ayakkabıcılık sektöründe çalışmalarını sürdüren FLO Mağazacılık, ilana başvuru yapacak olan adaylar için bazı şartlar belirlenmiş olup adayların öğrenim durumlarının en az Lise olma şartı arıyor. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Mağaza Müdürü, Satış Danışmanı, Part Time Satış Danışmanı, Depo Elemanı, Mağaza Şefi, Kasa Sorumlusu, Kasiyer ve farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak,  Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl tecrübeye sahip, Kariyerini mağazacılık sektöründe sürdürmeyi amaçlayan, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 27 yaşını aşmamış, takım çalışmalarında uyumlu olmak, Sorumluluk bilinci ve iş disiplini gelişmiş, Müşteri odaklı düşünen, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecili olan personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Hatay, Aydın, Zonguldak, Niğde, Eskişehir, Adana, Kahramanmaraş, Sakarya, Çanakkale, Konya, Manisa, Mersin, Antalya, Tekirdağ, Kütahya, Kocaeli, Bingöl, Bartın, Bursa, Isparta, Kırşehir, Bilecik ve farklı illerde Türkiye genelinde personel alımı yapılacak.

FLO Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/flo-magazacilik-is-ilanlari?firma=129897&frm=130463 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Mudo En Az İlkokul Mezunu Çok Sayıda Personel Alıyor

MUDO, 2017 yılı personel alım ilanının yayınladı. Farklı illerde bulunan mağazaların açık kadrolarında görev yapmak üzere farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapmaya hazırlanıyor.

Mağazacılık (Ticaret), Perakende, Tekstil sektörlerinde çalışmalarını sürdüren MUDO ilana başvuru yapacak olan adayların belirlenmiş şartlara sahip olmalarını istiyor. Faaliyette olan ve yeni açılacak mağazalarında görevlendirilecek personel kadrolarına Engelli adaylar içinde açık pozisyonlar bulunuyor. İşte ilana dair tüm detaylar…

ALINACAK PERSONEL:

Satış Danışmanı ve Kasiyer, Engelli personel, İç Mimar, Temizlik Görevlisi, Mağaza Müdürü, Satış Uzman Yardımcısı, Santral ve Danışma Görevlisi, Kategori Yöneticisi, Müşteri Analitiği ve İletişim Uzmanı, Denetim Uzmanı, Dijital Tasarım Uzmanı ve İletişim Uzmanı, Yönetim Muhasebesi Uzmanı, Kurumsal Satış Uzmanı, Kıdemli Kategori ve Satış Uzmanı pozisyonlarında personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az İlkokul mezunu olmak (pozisyonlara göre değişiyor), tercihen alanında deneyimli olmak, Dış görünümüne özen gösteren, Ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun tempoda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek ve sorumluluk bilinci gelişmiş, Şirket kültürüne uyumlu ve marka imajını yansıtabilen, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya muaf olmak, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, alım yapılacak ilde ikamet etmek şartlarına sahip personel alımı yapılacak.

MUDO Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/mudo-is-ilanlari-c3042-p22435/#tblFirmaIlanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Makam Şoförü ve Özel Şoför Alımları İş İlanları 2016

Şoförlük işi arayanlar dikkat! Bu ilanımız tam size göre. Türkiye’nin birçok noktasında bulunan gerek özel gerekse kamu kuruluşlarında şoför alımları yapılmaktadır.

Özellikle alımlar konusunda titiz davranan firmalar daha çok tecrübe sahibi kişileri aramaktadır. 5 – 10 yıl üzerinde ehliyete sahip kişileri almak isteyen firmalar makam şoförü veya özel şoför olarak kişileri almak istemektedirler. Durumuna göre yüksek maaşta veren firmalar eğer memnun kalırlarsa uzun yıl bu kişilerle çalışmak istiyorlar.

Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları 2016 yılında şu an için internet üzerinde yüzlerce ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını güncel tutan firmalar yeni ilanları da sürekli ekliyorlar. Yeni çıkan ilanların yanında birde eski ilanlarını tazeleyen firmalar alımlarını en üst seviye de devam ettiriyorlar.

Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları 2016 hangi pozisyonlarla yapılacak isterseniz birde beraber bakalım.

– Makam Sürücüsü,
– Makam Şoförü,
– Sürücü ve Motorsiklet Sürücüsü,
– Şirket Şoförü,
– Sevkiyat Şoförü,
– Kurye.

Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları 2016 bunlarla yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bunların hepsini internet sitemizden sürekli olarak takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlarla ilgili bilgi almak isterseniz de aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilir ve yine isterseniz başvuruda da bulunabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/makam-soforu-is-ilanlari

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapacağını Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfasından kamuoyuna duyurdu.Dışişleri Bakanlığı 1 adet sözleşmeli sekreter alımı yapacak. Başvurular 21.09.2016 tarihi mesai bitiminde bitecek. 

Dışişleri Bakanlığı gerekli tüm bilgileri ilgili duyuru ilanında belirtti. 

İşte o duyuru;

”T.C. DOHA BÜYÜKELÇİLİĞİ

Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Sınav Duyurusu

T.C. Doha Büyükelçiliğine münhal bulunan bir adet Sözleşmeli Sekreter pozisyonuna sınavla personel alınacaktır.”

Başvuru için gerekli Şartlar şöyle sıralanıyor;

*Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

*Sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olmak,

*En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığı’nca onaylanmış yabancı okullardan mezun olmak,

*Kamu haklarından yoksun bulunmamak,

*Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar dahi zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas gibi yüz

kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak,

*Erkekler için askerliğini yapmış olmak veya yapmış sayılmak,

*Her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel durumu bulunmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemek

*Çok iyi derecede İngilizce ve Türkçe bilmek,

*Bilgisayar kullanabilmek.

Başvurularda istenen belgeler ise;

Sınava katılma isteğini belirten başvuru dilekçesi

*Özgeçmiş

*Türk pasaportunun aslı veya onaylı sureti ile işlem görmüş sayfaların fotokopileri,

*Nüfus cüzdanının aslı veya onaylı sureti ile arkalı önlü fotokopisi,

*Son mezun olunan okuldan alınan diplomanın aslı veya onaylı sureti ile bir adet fotokopisi,

*Erkekler için askerlik terhis belgesi veya askerlikle ilişiği olmadığına dair belge ve bir adet fotokopisi,

*Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet renkli vesikalık fotoğraf 

BİM Personel Alım İlanı 2016

BİM, bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak.BİM’in şuanda çok sayıda açık pozisyonu bulunuyor. 

Türkiye Genelinden personel alımlarını sık sık yapan BİM, yine personel alımları ile karşımızda. BİM’in çeşitli kariyer sitelerinde 90’a yakın açık pozisyonu bulunuyor. 

BİM, çalışma saatleri oldukça düzenli olan ve elemanlar tarafından da düzenli olarak ifade edilen çalışma ortamı ile çok sayıda vatandaşa iş imkanı sağlıyor. Yoğunluk İstanbul mağazalarına verilmiş gibi görülse de kurumun birçok şehrde alımları devam ediyor.

İşte açık pozisyonlar;

Muhaberat Elemanıİstanbul(Asya)

Sipariş ve Stok Yönetim Sorumlusuİstanbul(Asya)

Mağaza Müdürüİstanbul(Avr.), …

İşe Alım Asistanıİstanbul(Asya).

Başakşehir Unlu Mamuller Personeliİstanbul(Avr.)

Başakşehir Mağaza Mal Kabul Personeliİstanbul(Avr.)

Başakşehir Meyve-Sebze Personeliİstanbul(Avr.)

Başakşehir Kozmetik Satış Personeliİstanbul(Avr.)

Başakşehir Kasap-Şarküteri Personeliİstanbul(Avr.)

Çorlu Unlu Mamuller PersoneliTekirdağ

Çorlu Meyve-Sebze PersoneliTekirdağ

Çorlu Mağaza Mal Kabul PersoneliTekirdağ

Çorlu Kozmetik Satış PersoneliTekirdağ

Çorlu Kasa-Reyon PersoneliTekirdağ

Çekmeköy Mağaza Mal Kabul Personeliİstanbul(Asya)

Bağcılar Kozmetik Satış Personeliİstanbul(Avr.)

Bağcılar Kasap-Şarküt

Çekmeköy Unlu Mamuller Personeliİstanbul(Asya)

Başakşehir Kasa-Reyon Personeliİstanbul(Avr.)

Çekmeköy Meyve-Sebze Personeliİstanbul(Asya)

Kayaşehir Mağaza Mal Kabul Personeliİstanbul(Avr.)

Kayaşehir Kozmetik 

Ataşehir Kasa-Reyon Personeliİstanbul(Asya)

SAP Sistemleri Uzmanıİstanbul(Asya)

Beylikdüzü Meyve-Sebze Personeliİstanbul(Avr.)

Ataşehir Unlu Mamuller Personeliİstanbul(Asya)

Ataşehir Kasap-Şarküteri Personeliİstanbul(Asya)

GEBZE – 2 Mağaza Elemanı -Depo ElemanıKocaeli

Genel Başvuru (Çorum Bölge)Amasya, Çorum, …

Mağaza Elemanı (ÖZÜRLÜ)  Amasya, Çankırı…

Engelli Personel Genel Başvuru Nilüfer Bölge  Bursa

Genel Başvuru (Antalya Bölge)Antalya, Burdur…

Genel Başvuru (Çorlu Bölge)Tekirdağ

KasiyerTekirdağ

Genel BaşvuruBursa, Yalova

ElemanAmasya, Erzincan…

Genel Başvuru (İzmir Ulukent Bölge)İzmir

Genel Başvuru (Trabzon Bölge)Artvin, Giresun…

Genel Başvuru (Nilüfer Bölge)Bursa

(Engelli) Mağaza Elemanı DÖŞEMEALTI BÖLGE  Antalya, Burdur…

Genel Başvuru (Konya Bölge)Konya, Karaman

Genel Başvuru (İstanbul-Samandıra Bölge)İstanbul(Asya)

Genel Başvuru (Trakya Bölge)Çanakkale, Edirne…

Genel Başvuru (DÖŞEMEALTI BÖLGE)Burdur, Isparta

Genel Başvuru (Balıkesir Bölge)Balıkesir, Çanakkale…

Mağaza Personeliİstanbul(Asya)

SANCAKTEPE Mağaza Elemanıİstanbul(Asya)

SANCAKTEPE Mağaza Personeli (ENGELLİ)  

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linki inceleyiniz.

http://www.kariyer.net/bim-birlesik-magazalar-a-s-is-ilanlari-c1888-p9746/#tblFirmaIlanlari

Türkiye İhracat Kredi Bankası Personel Alımı Yapacak!

Türkiye İhracat Kredi Bankası A.Ş.’de istihdam edilmek üzere 33 adet personel alımı yapılacak.

Türkiye İhracat Kredi Bankası, alımlarını sınav aracılığı ile yapacak. 

Eximbank personel alımlarını farklı pozisyonlarda yapacak ve her biri için farklı şartlar istiyor.

Gerekli Şartlar;

*Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

*Bankacılık Alanı için, En az 4 yıllık eğitim veren; Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, Ticari Bilimler, İktisat, İşletme Fakültelerinin tüm bölümleri ve Hukuk Fakültesi ile çeşitli fakültelerin Bankacılık ve Finans, Bankacılık ve Sigortacılık, Uluslararası Finans ve Bankacılık, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonomi-İşletme ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,

Risk Yönetimi/Analist Alanı için, En az 4 yıllık eğitim veren fakültelerin Matematik, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik Mühendisliği, Matematik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,

Bilgi Teknolojileri Yazılım Alanı için, En az 4 yıllık eğitim veren fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,

Bilgi Teknolojileri Teknik Altyapı ve Destek Yönetimi Alanı için, En az 4 yıllık eğitim veren fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,

*Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 2015 veya 2016 yıllarında A Grubu kadrolar için yapılan Kamu Personel Seçme Sınavlarında;

Bankacılık Alanında, KPSSP-11, KPSSP-26, KPSSP-28 veya KPSSP-29 puan türlerinden alınacak 25 kişi için ilgili herhangi puan türünden en az 70 puan alanlar arasında yapılacak sıralamada en yüksek puanlı 625 kişi içerisinde bulunmak,

Risk Yönetimi/Analist Alanında, KPSSP-1, KPSSP-111 puan türünden alınacak 2 kişi için, en az 70 puan alanlar arasında yapılacak sıralamada en yüksek puanlı 50 kişi içerisinde bulunmak,

Bilgi Teknolojileri Yazılım Alanında, KPSSP-3 puan türünden alınacak 4 kişi için, en az 70 puan alanlar arasında yapılacak sıralamada en yüksek puanlı 100 kişi içerisinde bulunmak,

Bilgi Teknolojileri Teknik Altyapı ve Destek Yönetimi Alanında, KPSSP-1 puan türünden alınacak 2 kişi için, en az 70 puan alanlar arasında yapılacak sıralamada en yüksek puanlı 50 kişi içerisinde bulunmak.

*İyi derecede İngilizce bilmek; 19 Ağustos 2014 tarihinden itibaren girilen Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’ndan veya Elektronik Yabancı Dil Sınavı’ndan en az 70 puan veya puan ve dil yeterliği bakımından eşdeğerliği Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından onaylanan; CPE, CAE, TOEFL iBT, PTE Akademik sınavlarından birinden eşdeğer puan almış olmak,

*Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak,

*Erkek adaylar için askerlik çağına gelmemiş veya hizmetini fiilen tamamlamış veya muaf veya ilan tarihi itibarıyla en az 1 yıl erteletmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak,

*Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

*Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmamak,

*Diğer resmi kurum ve teşekküllere mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak veya mecburi hizmet borcunu ödemeyi kabul etmiş olmak,

*Sınavın yapıldığı yılın Ocak2016 ilk günü itibariyle 35 yaşını aşmamış olmak,

*Bankamızın daha önceki dönemlerde açmış olduğu uzman yardımcılığı giriş sınavlarında, sözlü sınav aşamasında elenmemiş olmak.

Türk Eximbank Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı için başvurular, 19 Ağustos 2016 tarihi ile 7 Eylül 2016 günü saat 17:00 arasında gerçekleşecektir. 

Babacan Holding Asistan ve Personel Alımı 2016

Babacan Holding, bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacaktır.Babacan Holding, alım yapacağı personeller ile ilgili bilgileri bazı kariyer sitelerinde yayımladı. 

Babacan Holding, çok sayıda pozisyonuna alım yapacak. İnşaat sektörünün öncülerinden olan Babacan Holding personeli hafta içi 08.30 – 18.30, hafta sonu ise  08.30 – 13.00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Müşterilerine olduğu kadar personeline de saygılı olan kurumun çok sayıda açık pozisyonu bulunuyor. 

Babacan Holding asistan alımında adaylarda şu şartları arıyor;

*En az ÖnLisans mezunu;  Tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunu olan,

*Santral operatörlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimli,

*Tercihen 25-35 yaş arası,

*Dış görünüşüne özen gösteren,

*Sistemli, düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip,

*İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek,

*Diksiyonu düzgün ve etkin konuşma yeteneğine sahip,

*Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

*Tercihen Sigara kullanmayan,

*Avrupa yakasında ikamet eden, 

*BAYAN

Asistan pozisyonunda çalışan personelin Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.) Prim hakları mevcut. Çalışma saatleri ise aynı şekilde Haftaiçi 08.30 – 18.30, Haftasonu (Cumartesi) 08.30 – 13.00 olarak ilanda belirtilmiştir. 

İşte açık pozisyonlar;

*BİLGİ İŞLEM UZMANI

*ASİSTAN

*AŞÇI / MUTFAK SORUMLUSU

*GARSON

*KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI

*PAZARLAMA UZMANI

*RESEPSİYONİST

*YÖNETİCİ ASİSTANI

*GÜVENLİK PERSONELİ

*SATINALMA UZMANI

*PERSONEL VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ

*KONSEPT GELİŞTİRME MİMARI

*PROJE VE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME UZMANI

*ELEKTRİK MÜHENDİSİ

Daha fazla bilgi için lütfen alttaki linke erişiniz.

http://www.kariyer.net/babacan-holding-as-is-ilanlari-c23914-p15283/

Et ve Süt Kurumu KPSS Şartı Olmadan İşçi Alıyor

Et ve Süt Kurumu, bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak.Et ve Süt Kurumu, çeşitli pozisyonlara çok sayıda işçi alımı gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 

İşkur aracılığı ile alım yapacağını bildiren Et ve Süt Kurumu, gereki tüm ayrıntıları ilgililere duyurdu. Et ve Süt Kurumu, her pozisyon için bazı şartlar istiyor.

Alımlar kura işlemi ile yapılıp, kura SİVAS İL ÖZEL İDARESİ’nde 02.09.2016 tarihinde 09:00 – 10:00 saatleri arasında yapılacaktır. 

İşte alım yapılacak pozisyonlar ve sayıları;

*16 adet Kasap 

*7 adet Soğutma Sistemi Operatörü (KPSSP94’den 60 puan şartı vardır. kura işlemi yapılmayacaktır)

*1 adet Şoför-Yük Taşıma

*1 adet Elektrikçi (KPSSP94’den 60 puan şartı vardır. kura işlemi yapılmayacaktır)

Daha ayrıntılı bilgi için İŞKUR il müdürlükleri ile görüşebilir, İŞKUR resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Başvurular 18 Ağustos 2016 tarihinde başlayıp, 29 Ağustos 2016 tarihinde sona erecektir.

ZARA Ülke Geneli Personel Alımı

ZARA, tekstil sektörünün öncülerinden biri olarak bünyesine personel alımı yapacak.Zara, bünyesinde itihdam etmek üzere çok sayıda personel alımını çeşitli şehirlerden seçecek. 

Zara, Türkiye’deki binlerce şubesinde çalıştıracağı elemanları çok ciddiyet ile seçiyor. Tekstil,Giyim,Mağazacılık sektöründe önde gelen kurum, büyümeye ve gelmeye devam ediyor. Mağazalarında, müşterilerine son derece elit bir sunumda bulunan kurumun şuanda 28 açık pozisyonu bulunuyor. 

İşte açık pozisyonlar;

Ankara Şef KasiyerAnkara

Depo Görevlisiİstanbul(Avr.)

SECTION MANAGEREskişehir

SECTION MANAGERSamsun

STORE MANAGERAnkara

Zara Mağazaları Görsel ve Satış SorumlusuAnkara, Antalya

Mağaza Satış Danışmanı ve KasiyerAntalya

STORE MANAGERSamsun

SECTION MANAGERİzmir

İstanbul(Avr.)

Anadolu Yakası Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyerİstanbul(Asya)

SECTION MANAGERAntalya

STORE MANAGERİzmir

SECTION MANAGERAnkara

Adana Mağaza Satış Danışmanı ve KasiyerAdana

SECTION MANAGERMersin

HR Internİstanbul(Avr.)

Management Traineeİstanbul(Avr.)

STORE MANAGERAdana, Mersin

SECTION MANAGERBursa

Mağaza Satış Danışmanı ve KasiyerBursa

İstanbul(Asya)

Mağaza Satış Danışmanı ve KasiyerAnkara

Mağaza Satış Danışmanı ve KasiyerMersin

İstanbul(Avr.)

Depo Sorumlusuİstanbul(Avr.)

Antalya Şef KasiyerAntalya

ŞEF KASİYERAdana, Bursa

Alımlar yurt genelinde yapılacak olup, her pozisyona ait iş tanımı, gerekli şart ve istenen nitelikleri alttaki linke bağlanarak öğrenebilmeniz mümkün. 

http://www.kariyer.net/zara-turkiye-is-ilanlari-c1952-p10450/

Atlasjet Personel Alımı 2016

Atlasjet bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapmaya hazırlanıyor.Atlasjet, 2001 yılından beri hizmet vermesine karşılık havacılık sektöründe kendini kanıtladı. 

Atlasjet, hava taşımacılığı konusunda önemli bir yol kat eder iken, büyümeye devam ediyor. Bünyesine alacağı personeller ile müşterilerine en iyi hizmet kalitesini sunmaya çalışan kurum, birçok pozisyonuna personel arıyor.  Atlasjet, çeşitli kariyer sitelerine eleman ilanlarını verdi. O sitelerdeki ilanlarda gerekli tüm bilgiler yer aldı. Pozisyonların iş tanımı, başvuru lkoşulları, gerekli nitelikler ilan metninde verildi. 

İşte kurumun açık pozisyonları;

İnsan Kaynakları Stajyeriİstanbul

Grafik Tasarım Uzmanıİstanbul

Muhasebe Uzmanıİstanbul

Kabin Memuru (Rusça bilen)Antalya, İstanbul

Revenue Management Specialistİstanbul

Ekip Planlama Uzmanıİstanbul

Bilet Muhasebe Uzmanıİstanbul

PRICING ASSISTANT SPECIALISTİstanbul

Müşteri İlişkileri Uzmanı/Uzman Yardımcısıİstanbul

Satış ve Pazarlama Uzmanıİstanbul

Finans Uzman Yardımcısıİstanbul

Marka İletişim Uzmanıİstanbul

Depo Personeliİstanbul

Kabin Memuru (Farsça bilen)Antalya, İstanbul

Kabin Memuru (İtalyanca bilen)Antalya, İstanbul

Kargo Memuruİstanbul

Kurum, personellerine Servis, Özel Sağlık Sigortası, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.) ve Yemekhane imkanları sunuyor. Mesai saatleri 08.30 – 18.00 olarak belirtildi. Tüm pozisyonların başvuru koşullarını öğrenmek ve başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki linke bağlanınız. 

http://www.kariyer.net/atlasjet-havacilik-a-s-is-ilanlari-c26882-p18547/

RE/MAX Asistan Alımı 2016

RE/MAX, bünyesinde istihdam etmek üzere asistan alımı gerçekleştirecektir.RE/MAX Türkiye, 1997’den beri gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedir. 

Sektörün öncü kurumlarından biri olarak personel alımlarına devam ediyor. RE/MAX, Ankara içinden asistan alımı yapmaya hazırlanıyor. Kurum, bazı kariyer sitelerinde alım ilanlarını yayımladı. O kariyer siteleri RE/MAX ilanı içerisinde gerekli tüm ayrıntılara yer verdi. Gerekli nitelikler, iş tanımı, şartlar hepsi ilanlarda mevcut.

Gerekli şartlar;

*Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,

*En az yüksekokul mezunu,

*İyi seviyede İngilizce  bilen,

*Google Drive, Docs, Slides, Sheets bilen,

*Microsoft PowerPoint, Excel, Word bilen,

*Printer, scanner, faks kullanabilen

İş Tanımı

*Telefonların yanıtlanması, yönlendirilmesi,

*Evrak ve kargo takibi,

*Gelen misafirlerin karşılanması

*Üst yönetime çay, kahve servisi,

*Danışmanların sistemle alakalı koordinasyonunun ve yönlendirilmesinin yapılması

*Ofis araçları kullanarak dokümantasyona yardımcı olunması

İlana başvuracak adayların 30 yaşını aşmamış kadın, sigara kullanmayan, diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli, dikkatli ve özenli çalışan, disiplinli, güleryüzlü olması rica edilmiştir. Ayrıca Ankara semtleri olan Etlik, Keçiören, Yenimahalle bölgelerinde ikamet eden adaylar öncelikli olacaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen alttaki linke ulaşınız. 

SÜTAŞ Türkiye Geneli Personel Alıyor!

Sütaş, bünyesinde istihdam etmek üzere tüm Türkiye’den çok sayıda personel alımı yapacak.Sütaş, en bilindik süt ve süt ürünleri ortaya çıkaran kurum, gelişmeye ara vermeden devam ediyor. 

Sütaş, alım yapacağını, çeşitli sitelerde duyurdu. İlanlarda tüm ayrıntılara yer verir iken, ”İş ortamımızda, çok değerli profesyoneller ve daha önemlisi çok “iyi insan”lar ile çalışıyoruz. Birbirimize destek oluyor, yardım ediyor, ortak aklın gücüne inanıyoruz.” cümlesini de not düştü. 

Sütaş’ın Ağustos 2016 günleri içinde toplamda 36 adet açık pozisyonu bulunmaktadır. Üstelik Sütaş, belirli şehirle takılı kalmayıp tüm Türkiye’den personel alımı yapacak. Pozisyonlar hakkındaki tüm ayrıntıları, şartları aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

İşte Sütaş’ın açık pozisyonları;

SATIŞ YÖNETİCİSİ – MERSİNMersin

BORDRO MEMURUİstanbul(Asya)

KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİSİİstanbul(Asya)

ORGANİZASYONEL GELİŞİM YÖNETİCİSİİstanbul(Asya)

İNSAN KAYNAKLARI UZMANI – TİREİzmir

EV DIŞI KANALI SATIŞ YÖNETİCİSİİstanbul(Asya)

TMA VE BAKIM PLANLAMA MÜHENDİSİ – KARACABEYBursa

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ SEKRETERİİstanbul(Asya)

KALİTE KONTROL UZMANI – KİMYA LABORATUVARIAksaray

KALİTE KONTROL UZMANI – MİKROBİYOLOJİAksaray

KALİTE KONTROL UZMANI – GİRDİ KONTROLAksaray

GIDA GÜVENLİĞİ VE REGÜLASYONLAR YÖNETİCİSİBursa

ELEKTRİK BAKIM VE İŞLETME YÖNETİCİSİ – TİREİzmir

YALIN OFİS YÖNETİCİSİİzmir

İNŞAAT TEKNİKERİİstanbul(Asya)

KALİTE KONTROL UZMANI – GİRDİ KONTROLBursa

KALİTE KONTROL UZMANI – MİKROBİYOLOJİBursa

Süt Alım, Ön İşleme ve CIP Takım Lideriİzmir

KALİTE KONTROL LABORANTI-KARACABEYBursa

MÜHENDİSBursa

DEPARTMAN MEMURU / İŞE ALIM  İstanbul(Asya)

ÜRETİM PLANLAMA YÖNETİCİSİBursa

GENEL BAŞVURU – ENGELLİ KADROSUİstanbul(Avr.)

ÜRETİM OPERATÖRÜ – KARACABEYBursa

MEKANİK BAKIM OPERATÖRÜ – KARACABEYBursa

ÜRETİM OPERATÖRÜ – AKSARAYAksaray

İNSAN KAYNAKLARI VE İÇ HİZMETLER SORUMLUSUİstanbul(Avr.)

MEKANİK BAKIM OPERATÖRÜ – AKSARAYAksaray

BUHAR ÜRETİM OPERATÖRÜ – AKSARAYAksaray

SOĞUTMA OPERATÖRÜ – AKSARAYAksaray

YARDIMCI TESİSLER BAKIM VE İŞLETME YÖNETİCİSİBursa

ELEKTRİK BAKIM VE İŞLETME MÜHENDİSİ – TİREİzmir

MEKANİK BAKIM OPERATÖRÜ – TİREİzmir

YARDIMCI TESİSLER BAKIM VE İŞLETME OPERATÖRÜİzmir

GENEL BAŞVURU** Tüm Türkiye

SÜTAŞ TİRE ENTEGRE TESİSLERİ – GENEL BAŞVURUİzmir

Daha fazla bilgi, başvuru şartları, aranan nitelikleri öğrenmek ve başvuru yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sutas-is-ilanlari-c9087-p33965/#tblFirmaIlanlari

KOTON Türkiye Geneli Personel Alımı 2016

KOTON, Türkiye’nin her yerindeki şubelerine personel alımları yapacak.Koton, 1988 yılından bu yana giyim mağazacılığının öncülerinden biri olarak yoluna devam ediyor. 

Koton, devamlı olarak yaptığı personel alımlarını çeşitli kariyer sitelerinde yayımlamış bulunuyor. Koton, çok sayıda pozisyonuna çok sayıda personel alımı yapacak. Her pozisyon için ayrı iştanımı ve ayrı nitelikler belirleyen kurum, ülke genelinden alım yapacak. 

Tüm Türkiye’de 282, yurtdışında ise 163 mağazası ile hizmet veren Koton, büyümeye hız kesmeden devam ediyor. Kurum personelinin mesai saati  08.00 – 18.00 olarak belirlenmiştir. Personellere, servis ve yemekhane hakları veriliyor. 

Şuan kariyer sitelerinde KOTON’un 240 adet açık pozisyonu bulunuyor. 

İşte bunların küçük bir kısmı;

PT SATIŞ DANIŞMANI – İST 212 POWER AVMİstanbul(Avr.)KOTON

Mağaza Müdür Yardımcısı – SİVAS PRIME MALL AVMSivasKOTON

Mağaza Müdürü – SİVAS PRIME MALL AVMSivasKOTON

Part Time Satış Danışmanı – YALOVA LİMAN CADDEYalovaKOTON

GRAFİK TASARIMCI (Tekstil)İstanbul(Avr.)KOTON

Part Time Satış Danışmanı – İSTİNYE PARK AVMİstanbul(Avr.)KOTON

Mağaza Müdür Yardımcısı – MALATYA CADDEMalatyaKOTON

Satış Danışmanı – MALTEPE CARREFOURİstanbul(Asya)KOTON

Part Time Satış Danışmanı – MALTEPE YAYLADAİstanbul(Asya)KOTON

Kasiyer – MALTEPE YAYLADAİstanbul(Asya)KOTON

RİZE CADDE – Mağaza Müdür YardımcısıRizeKOTON

Triko İplik Takip Uzmanıİstanbul(Avr.)KOTON

Raporlama ve Analiz Yöneticisiİstanbul(Avr.)KOTON

PART TIME Satış Danışmanı – ALANYA CADDEAntalyaKOTON

PT Satış Danışmanı – ÖZDİLEK AVMİstanbul(Avr.)KOTON

Kasiyer – İSTİNYE PARK AVMİstanbul(Avr.)KOTON

Part Time Kasiyer – ATAŞEHİR PALLADİUM AVMİstanbul(Asya)KOTON

Part Time Satış Danışmanı-TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY CADDETekirdağKOTON

Kasiyer – TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY CADDETekirdağKOTON

Part Time – Satış Danışmanı – BODRUM MIDTOWNMuğlaKOTON

Analistİstanbul(Avr.)

Her pozisyonun iş tanımı, istenen özellikleri, aranan şartlarını öğrenmek için ve ilanlara başvuru yapmak için lütfen alttaki linke bağlanınız. 

http://www.kariyer.net/koton-is-ilanlari-c2116-p12254/