Şoför Kurye Alımı Yapan Kargo Firmaları İş İlanları

En az lise mezunu alımı yapan şirketler Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden oluşuyor.Hemen hemen her gün görmeye alışkın olduğumuz kargo şirketleri sürekli yeni ilanlar vererek şoför ve kurye alımları yapmaktadırlar. Özellikle alımlarını büyük ölçüde büyük illerde yapan kargo şirketleri hem şoför hem de kurye alımı yapmak istemektedirler. Şirketlerin bu konuda büyük açığı olması sebebi ile de bu pozisyonlar başvuran herkesin kolaylıkla iş sahibi olabildiğini söyleyebiliriz. En az lise mezunu alımı yapan şirketler, daha düşük seviyede olan kişileri kabul etmemektedirler.

Şoför Kurye alımı yapan kargo firmaları iş ilanları hakkında kısa bir bilgi sahibi olduğumuz zamanda internet üzerinde 100’den fazla ilan olduğunu ifade edebiliriz. Özellikle bu alımlarla ilgili olarak birçok şart sunmayan kargo firmaları daha yumuşak şartlar adı altında bu işlemleri gerçekleştirmektedirler.

Şoför Kurye alımı yapan kargo firmaları iş ilanları hangi şirketler tarafından verildi isterseniz birde onlara bakalım. Böylece kısa iş fikirlerine de sahip olmuş olursunuz.

– Aras Kargo Kurye Alımı (Ankara, İstanbul),

– MNG Kargo Şoför Alımı (Türkiye Geneli),

– Sürat Kargo Kurye Alımı ( İstanbul, Türkiye Geneli),

– FedEX Kargo Şoför Almı ( İstanbul Avrupa ve Anadolu).

Şoför Kurye alımı yapan kargo firmaları iş ilanları bu firmalar tarafından sürekli yapılmakta olup, her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Bu firmalar Türkiye’nin en büyük firmalarının olmasının yanında bunların haricinde de birçok firmanın ilanları bulunmaktadır. Bunların hem takibini yapmak hem de başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/sofor-ulastirma-is-ilanlari

Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları

Türkiye’nin birçok noktasında bulunan gerek özel gerekse kamu kuruluşlarında şoför alımları yapılmaktadır.Türkiye’nin birçok noktasında bulunan gerek özel gerekse kamu kuruluşlarında şoför alımları yapılmaktadır. Özellikle alımlar konusunda titiz davranan firmalar daha çok tecrübe sahibi kişileri aramaktadır. 5 – 10 yıl üzerinde ehliyete sahip kişileri almak isteyen firmalar makam şoförü veya özel şoför olarak kişileri almak istemektedirler. Durumuna göre yüksek maaşta veren firmalar eğer memnun kalırlarsa uzun yıl bu kişilerle çalışmak istiyorlar.

Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları kaç kişi ile yapılır bilinmez ancak; internet üzerinde yüzlerce ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını güncel tutan firmalar yeni ilanları da sürekli ekliyorlar. Yeni çıkan ilanların yanında birde eski ilanlarını tazeleyen firmalar alımlarını en üst seviye de devam ettiriyorlar.

Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları hangi pozisyonlarla yapılacak isterseniz birde beraber bakalım.

– Makam Sürücüsü,

– Makam Şoförü,

– Sürücü ve Motorsiklet Sürücüsü,

– Şirket Şoförü,

– Sevkiyat Şoförü,

– Kurye.

Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları bunlarla yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bunların hepsini internet sitemizden sürekli olarak takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlarla ilgili bilgi almak isterseniz de aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilir ve yine isterseniz başvuruda da bulunabilirsiniz.

Şoför iş ilanlarına başvurmak için tıklayın.

http://www.yenibiris.com/makam-soforu-is-ilanlari

5,000 TL PRİM, 1,200 NET MAAŞ VE SGK

Her bir çalışan öncelikli olarak iyi bir maaş, arkasından iyi bir prim ve birde sosyal güvence ister.

5,000 TL PRİM, 1,200 NET MAAŞ VE SGK

Her bir çalışan öncelikli olarak iyi bir maaş, arkasından iyi bir prim ve birde sosyal güvence ister. Bu işte aradığınız tüm özellikleri bulabilecek ve kolayca iş sahibi olabileceksiniz. Özellikle prim konusunda cömert davranan firma, çok iyi derecelerde prim vermektedir. 5,000 TL’ye kadar prim veren firma sadece “ call center “ dediği yerde telefonlara cevap verecek ve satış işlemini gerçekleştirebilecek kişiler aramaktadır. Kişilerin deneyimli ya da deneyimsiz olması bir yana lise mezunu dahi olması yeterli olacaktır.

Firma net olarak 1,200 TL maaş önermektedir. Ayrıca bunun yanında büyük bir sosyal güvence olan SGK ödemenizde yapılacaktır.

Çalışma saatleri 09:30-19:00

İlanın detayları ve başvuru için tıklayın.

Çay Servisi ve Temizlik Elemanı Alımları

Çay Servisi ve Temizlik Elemanı İş İlanları

Çay Servisi ve Temizlik Elemanı Alımları

Ülkemizde elbette herkes üniversite bitirip eline bir meslek alamıyor. Bu sadece ülkemiz için de değil, tüm dünya da gerçekleşen bir şey diyebiliriz. Eğer bir mesleğiniz yok ise o zaman yapabileceğiniz daha basit işlere yönelmek zorunda kalabilirsiniz. Örneğin çay servisi yapmak ya da temizlik işleri ile uğraşmak gibi işleri yaparak da hayatınızı kazanabilirsiniz. Herhangi bir vasfınızın olmasına kesinlik gerek olmadığı gibi iş bulmanızda oldukça kolay olacaktır.

Çay servisi ve temizlik elemanı alımları ile ilgili bilgi vereceğimiz makalemizde bu pozisyonlar ile ilgili birçok ilan bulunmaktadır. Özellikle bu işleri yapmak isteyenlerin tercih edeceği firmaların varlığı birçok kişi merak ettiği için hem firmalar hakkında hem de pozisyonlar hakkında bilgi vereceğiz.

Çay servisi ve temizlik elemanı alımları hakkında bilgi almak isteyenler aşağıda verdiğimiz ilanlara bakabilir ve ilanlardan hangisini tercih edeceğinizi seçebilirsiniz.

– Çay Servis ve Temizlik Elemanı (MADO),

– Çay – Kahve Servis Elemanı (DAGİ),

– Bulaşıkçı – Gece (FARUKGÜLLÜOĞLU),

– Lojman Temizlik Görevlisi (ÖZEL OTEL),

– Çay Servis ve Temizlik Elemanı (AMERICAN LIFE).

Çay Servis ve Temizlik Elemanı alımları için pozisyonlar ve ilanlar bu şekilde olup, bunlar gibi daha birçok pozisyon ve iş bulunmaktadır. Bunlar ile ilgili net bilgi almak isteyenler aşağıda vereceğimiz link adresini inceleyebilir ve bu burada pozisyonlar ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşırken aynı zamanda başvurularda da bulunabilirler.

Çay Servisi ve Temizlik Elemanı Alımı ilanlarına başvurmak için tıklayın.