Home / Ekonomi / Ziraat Avrupa’da En Güvenilir 2. Banka Seçildi

Ziraat Avrupa’da En Güvenilir 2. Banka Seçildi

Ziraat Bankası Avrupa’da En Güvenilir 2. Dünya’da ise 72. Banka Oldu.Avrupa’da en güvenilir bankalar arasında herkesin bildiği İsviçre Bankaları yer almaktadır. Özellikle faizleri yüksek, paranın güvende olması her zaman için para sahiplerini cezbetmiş ve paralarını buralara yatırmalarına neden olmuştur. Bu sebepten dolayı da İsviçre bankaları her zaman için dünya da önce gelmektedir. Fakat son yıllarda yaptığı yatırımlar ve verdiği kaliteli hizmetlerle Türkiye’nin kamu bankası olan Ziraat Bankası, Batı Avrupa’nın en güvenilir 2. bankası seçildi.

DÜNYA ÇAPINDA 72. BANKA

Dünya çapında yapılan araştırma da ise Ziraat bankası toplamda 400 banka arasında 72. sırada yer aldı. Bu sıralamaya göre değerini daha da artırmaya giden Ziraat Bankası, sahip olduğu atm sayısı, şube sayısı ve diğer tüm özellikleri ile diğer bankaların her zaman önünde kalmaya devam ediyor.

AVRUPADA İKİNCİ, TÜRKİYE’DE BİRİNCİ SIRADA

Avrupa’da ikinci sırada yer alan Ziraat Bankası ise Türkiye’de her zaman ki gibi birinci sırada yerini koruyor. Türkiye’nin her noktasında yer alan Ziraat Bankası, her yere hizmet götürmekte ve geniş hizmet ağı içerisinde herkese eşit mesafede hizmet vermektedir. Avrupa’da yaşayan Türklerinde sıklıkla kullandığı banka haline gelen Ziraat Bankası, kısa zamanda iyi yerlere gelirken, burayı kullanan kişileri de asla pişman etmeyen bir banka unvanını korumaya devam ediyor.

The Banker Dergisi hazırladığı banka sıralamasında sağlamlık ve güven kriterleri ilk kriterler olup, banka sıralamaları buna bağlı olarak yapılmıştır.

About isbilgisi

Check Also

Fransız Dev Resmen Yok Olacak

BFMTV kanalında bir prоgrama katılan Fransa Ekоnоmi Bakanı Bruno Le Maire, gündeme ilişkin  açıklamalarda bulundu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir