Home / Ekonomi / YÜZDE 20 İNDİRİM GELİYOR

YÜZDE 20 İNDİRİM GELİYOR

Ramazan ayında gıda üzerinde %20 indirim geleceğini duyuran çiftçiler yağışların güzel olması sebebi ile bol bir ramazan ayına girileceğini ve ramazan ayında birçok sebzenin ucuzlayacağını duyurdu.

YÜZDE 20 İNDİRİM GELİYOR

Ramazan ayında gıda üzerinde %20 indirim geleceğini duyuran çiftçiler yağışların güzel olması sebebi ile bol bir ramazan ayına girileceğini ve ramazan ayında birçok sebzenin ucuzlayacağını duyurdu. Özellikle yağışların güzel ve zarar vermeyici oluşunun çok etkili olduğunu söyleyen çiftçiler halka bunun %20 şeklinde yansıyabileceğinin altını çizdiler. Bir diğer yandan ise Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, bu indirimlerin %30 civarlarında olabileceğini belirtiyor.

RAMAZAN AYI RAHAT GEÇEBİLİR

Ramazan ayının bu indirim ile rahat bir zaman geçirilmesi istendiğini belirten çiftçiler ve yetkililer, şuanda tek sorunun maalesef siyasi belirsizlik olduğunu öne sürüyorlar. Siyasi belirsizliğin çok ciddi sıkıntılara yol açacağını ve ramazanın özellikle son 2 haftasının zor geçebileceğini belirttiler.

KURBAN BAYRAMI DA SIKINTILI GEÇEBİLİR

Özellikle koalisyon hükümeti gelecek olursa Kurban Bayramında kimsenin kurban kesemeyeceğini ve çok ciddi zorluklar ile karşılaşılacağı da şimdiden konuşulan konular arasında yer almaya başladı.

About isbilgisi

Check Also

Fransız Dev Resmen Yok Olacak

BFMTV kanalında bir prоgrama katılan Fransa Ekоnоmi Bakanı Bruno Le Maire, gündeme ilişkin  açıklamalarda bulundu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir