Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi İçin Son Gün

Yeni bir kredi kampanyası oluşturan İş Bankası kredi başvuruları için bugün son gün…

15 Ekim 2016 Cumartesi, 12:14

Türkiye genelinde binlerce şubesi bulunan Türkiye İş Bankası yine özel bir kredi kampanyası oluşturdu. Kredi faiz oranlarının 1,22’den başlamıştı fakat özel bir kampanya olduğu için bugün bitecek.Kredinin miktarı arttıkça kredi için belirlenen faiz oranı düşüyor.

5 bin liralık bir kredi aldığınızda bu kredi yüzde 1,32 kredi faiz oranıyla alırken aynı krediden 50 bin lira olarak aldığınızda kredi faiz oranı 1,22 oluyor. Türkiye İş Bankasından 10 bin lira kredi alarak 24 ay vade seçeneği istediğinizi varsayarsak kredi için 50 lira tahsis ücreti, 67 lira sigorta bedeli ödemeniz gerekir. Aylık 504 lira ödeme yaparak kredi borcunuzu toplamda 12 bin 99 lira ödeme yaptığınızda borcunuz bitmiş olur.

50 bin liraya kadar verilen ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için sms ile de başvuru yapabiliyorsunuz. Dolayısıyla kredi almak isteyen vatandaşlarımızın kredi başvurularını bir an evvel yapmaları gerekiyor.

Sms ile Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için NakitTc kimlik numarası, aylık gelir, istenen kredi miktarı yazıp 4402′ ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.