Temmuz Ayı Dolar Fiyatları

02 Temmuz 2015 Perşembe, 23:33

Dolar Fiyatları

Temmuz Ayı Dolar Fiyatları

Temmuz ayı dolar fiyatları yükseliş göstermiş olsa da düşüş yaşamış ve seçimlerden nasibini almıştır. 7 Haziran 2015 tarihinden bugüne kadar ciddi yükseliş yapmış ve 2,77 seviyelerine kadar çıkmış olan dolar bugünlerde ise 2,69 seviyelerinden işlem görmektedir. Özellikle siyasetin aktif olduğu günlerde doların çok ciddi şekilde artıyor olması bir yandan Euro bölgesinde de dalgalanmalara neden olmaktadır.

Temmuz ayı dolar fiyatları hakkındaki görüşümüzü ifade edecek olursak öncelikli olarak doların çok fazla yükselmesini beklemiyoruz. Fakat bu yükselmiş olmanın da zamanla düşmeyeceğini söyleyebiliriz.

Yatırım yapacak olan kişilerin ilk olarak ellerinde olan dolarları bozdurmamasını ve ellerinde bir süre daha tutmaları gerektiğini ifade edelim. Özellikle dolar bölgesinden çıkmak isteyen yatırımcılara tarih verecek olursak, Temmuz’un ilk haftasının son derece önemli olduğunu belirtelim.

Temmuz ayı dolar fiyatları kapanışını Temmuz ayında yapsa da, Ağustos ayından itibaren yeniden aktif bir şekilde artmaya devam edecektir. Ellerinde dolar bulunduranlar şuanda kar etmiyor gibi görünseler de, Ağustos ayı gibi ellerinde çok ciddi derecede para olabilir.

Dolar yükselir mi sorusunu arayanlara Ağustos ayını beklemelerini tavsiye edelim. Özellikle Ağustos ayında bu kadar kar etmek isteyenler var ise 2,65 seviyelerine eğer dolar inerse bol miktarda almalarını tavsiye edebiliriz. Özellikle çok yatırım yapanların çok kazanacağı dolar bölgesi kısa zamanda para kazandırıyor olsa da, uzun vade de çok kazandırmamaktadır.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.