Taşeron İşçilerin Kadroya Alınmasında İlk Adım Atıldı

21 Şubat 2016 Pazar, 14:25
Taşeron İşçilerin Kadroya Alınmasında İlk Adım Atıldı

Yüzbinlerce Taşeron İşçisi uzun süredir kadroya alınmayı beklerken , bu konuda ilk adım atılmış oldu ve 372 taşeron işçi kadroya alındı. Yüzbinlerce Taşeron İşçisi uzun  süredir kadroya alınmayı beklerken , bu konuda ilk adım atılmış oldu ve 372 taşeron işçi kadroya alındı.

Bakan Ağbal tarafından Taşeron işçilerin kadoya alınma tarihi olarak verilen 21 Mart 2016’yı yüzbinlerce taşeron işçisi büyük bir heyecan içinde beklerken , ilk adım atılmış oldu. Mersin Karayolları 5. Bölge Müdürlüğü’nde Çalışan 372 Taşeron İşçi törenle kadroya alındı. Türk İş Başkanı Ergün Atalay ve Mersin Valisi Özdemir Çakacak taşeron işçilerin kadroya alınması ile ilgili düzenlenen yemekte bir araya geldiler.

Türk İş Başkanı Ergün Atalay, taşeron işçilerin kadroya alınması ile ilgili sürecin resmen başladığını, önümüzdeki günlerde diğer işçilerinde kadroya alınacağını umut ettiğini söyledi. 

isbilgisi.com sitesi olarak taşeron işçilerin kadroya alınması ile ilgili tüm süreci sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.