SEÇİM SONRASI ALTIN DÜŞER Mİ?

23 Mayıs 2015 Cumartesi, 14:58

Seçim sonrasında ekonomiye dair birçok senaryo yazılsa da altın uzmanları seçim ile ilgili çok daha farklı bir yaklaşım ortaya atıyorlar.

SEÇİM SONRASI ALTIN DÜŞER Mİ?

Seçim sonrasında ekonomiye dair birçok senaryo yazılsa da altın uzmanları seçim ile ilgili çok daha farklı bir yaklaşım ortaya atıyorlar. Özellikle 8 Haziran sabahından itibaren altın fiyatlarında ciddi değişikliklerin olacağını söyleyen altın uzmanları, ellerinde altını olanların kesinlikle endişe etmemesi gerektiğini ve bu yatırımlarına devam etmeleri gerektiğinin altını çiziyor.

100 TL’YE KADAR İNDİ

Kapalıçarşı da gramı 100 TL civarlarına kadar inen altın, seçim sonrasında sıçrama yapacak gbii görünüyor. Özellikle birde yaz aylarında seçimin olması altının fiyatlarını iki kat daha uçuracak gibi gözüküyor. Altın ile ilgili her zaman 110 TL üzerini görecek diyen uzmanlar tarih olarak Haziran ayının ilk haftalarını işaret ettiler.

HAZİRAN’DA BÜYÜK ARTIŞ

Haziran ayının özellikle ilk 2 haftasına dikkat edilmesi için uyarı da bulunan uzmanlar bu iki hafta içerisinde altın fiyatlarında patlama olacağına dikkat çekiyorlar. Altın fiyatlarının artmasının ardından bu artış Ekim ayına kadar devam eder yorumları da gelmeye devam ediyor.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.