PTT Artık Dünyada

28 Ekim 2015 Çarşamba, 12:06
PTT Artık Dünyada

PTT 175. Kuruluş Yılına Özel Düzenlediği Gecede Dünyaya Açılma Mesajları Verdi.Sirkeci Büyük Postane’de düzenlenen 175. Gurur Yılı kapsamında PTT’nin kuruluş yılı kutlandı. PTT Yönetim Kurulu Başkanı Harun Maden PTT ile ilgili birçok açıklama yaptı. PTT’nin eski bir kuruluş olduğunu ifade eden Harun Maden, 2 asırdan bu yana sürdürülen bu hizmetin dünyaya açılacağını ve sadece Türkiye’de kalmayacağını bildirdi.

AVRUPA VE ORTADOĞU’YA AÇILIYORUZ

Dünyaya açılma yolunda ilk olarak Avrupa ve Ortadoğu’ya açılacaklarını ifade eden Başkan Maden, PTT’nin  artık hazır olduğunu ve dünyaya açılması gerektiğini ifade etti. Türkiye için son derece önemli bir adım olduğunu ifade eden Maden, PTT’nin birçok kişinin sorununa çözüm üreteceğini ifade ediyor.

PTT HER YERDE OLACAK

PTT’nin her yerde olacağını ve tam kapasiteli bir hizmet vereceğini ifade eden Harun Maden, 1563 noktada banka olmayan dünyada artık PTT’nin olacağını ve banka yerine hizmet vereceğini ifade ediyor. PTT’nin kar eden bir şirket olduğunu ve bu gücünü Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine yayacaklarını ifade etti.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.