PİYASALAR HUZURSUZ BEKLEYİŞ İÇERİSİNDE

30 Haziran 2015 Salı, 15:31

Özellikle Euro bölgesindeki bu huzursuz bekleyişin pek hayra alamet olmadığını belirten uzmanlar kısa zaman içerisinde Euro’da ciddi bir düşüş yaşanabileceğini belirtiyorlar.

PİYASALAR HUZURSUZ BEKLEYİŞ İÇERİSİNDE

Özellikle Euro bölgesindeki bu huzursuz bekleyişin pek hayra alamet olmadığını belirten uzmanlar kısa zaman içerisinde Euro’da ciddi bir düşüş yaşanabileceğini belirtiyorlar. Euro bölgesinden çıkılmasını vurgulayan uzmanlar, doların kısa vadede daha karlı olduğunu, uzun vade de yatırım yapılacak ise de altına yönlenmenin çok daha mantıklı olduğunu belirtiyorlar.

EURO DÜŞEBİLİR

Euro bölgesinde Yunanistan kriterinin bulunması sebebi ile zor zamanlar geçiren Avrupa Birliği Yunanistan’ın borcunu ödememesi durumunda Avrupa Birliğinden atılacağını belirtti. Yunan yetkililer ise böyle bir çıkartma işleminin AB’ye yaklaşık olarak 1 milyar Euro’ya mal olacağını belirtiyorlar.

ALTIN BEKLENİLENİ VERMEDİ

Birçok yatırımcı altının 110 bandına kadar çıkabileceğini düşünüp hayal ederken maalesef beklenilen olmadı. Özellikle altının kısa vadede hızlı kaybettirmesi birçok kişinin zararına neden olurken yatırımcılar altın fiyatlarının düşmesi nedeni ile ellerinde kalanları da bozduramıyorlar.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.