PİYASALAR GÜNE KÖTÜ BAŞLADI

09 Temmuz 2015 Perşembe, 11:35
PİYASALAR GÜNE KÖTÜ BAŞLADI

Bugün 9 Temmuz 2015 Perşembe günü piyasalar kötü bir açılış yaptı. Özellikle Euro bölgesinin çok büyük sıkıntılar içerisinde olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

PİYASALAR GÜNE KÖTÜ BAŞLADI

Bugün 9 Temmuz 2015 Perşembe günü piyasalar kötü bir açılış yaptı. Özellikle Euro bölgesinin çok büyük sıkıntılar içerisinde olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Kısa zamanda büyük değer kaybına uğrayan Euro, Yunanistan’dan sonra ciddi derecede etkilendi.

EURO UFAK BİR ÇIKIŞ YAPMIŞTI

Dün Euro 2,99 seviyelerinden açılmış ve daha sonrasında büyük bir çakılma yaşayarak 2,93 seviyelerine kadar inmişti. Uzun bir süre toparlanamayan Euro daha sonrasında az bir artış ile 2,96 seviyesinden kapanış yapmış ve günün ilk saatlerinde itibaren düşüşe geçmiştir. Gün içerisinde 2,95 seviyesine kadar inen ve daha da aşağıya çekilen Euro hızlı bir artış sağlamayacak gibi gözüküyor.

DOLAR DA DÜŞÜYOR

Güne 2,70 seviyesinden başlayan dolar 2,67 seviyelerine doğru iniş yaptı. Euro’dan daha fazla çakılan doların kısa zamanda kendini toplaması beklense de, uzmanlar dolardan uzak durulması kanaatinde diyebiliriz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.