Otomotiv Sektörü Büyümeye Devam Edecek

23 Mart 2016 Çarşamba, 11:38
Otomotiv Sektörü Büyümeye Devam Edecek

Geçen yıla oranla azalma olsa da, sektör büyümeye devam edecek şeklinde bilgilendirmeler mevcut. Otomotiv Sektörü Büyümeye Devam Edecek

Geçen yılı rekorlarla kapatan otomotiv sektörü bu senede zirveye oynayacak. Geçen sene otomotiv sektöründe son derece önemli gelişmeler yaşanmış, bir çok başarıya da imza atılmıştı. Hatta Avrupa’dan alınmamış ödül bırakılmamıştı. İçinde bulunduğumuz yıl da otomotiv sektörü için aynı şeyler geçerliliğini koruyacak. Bu noktada sektörde önemli ilerlemelerin kaydedileceği bildiriliyor. 

İçinde bulunduğumuz yıl itibariyle otomotiv yavaş bir giriş yapsa dahi, yıl içerisinde hatta bir kaç ay sonrasında oldukça hızlı kazanımların elde edileceği grafik ortaya çıkacak. Grafik devamlı artan çizgi ile, Dünya sektörleriyle eş paydaya ulaşmış olacak. 1 milyon aracın kullanıcısıyla buluştuğu sektörün, içinde bulunduğumuz sene boyunca da belirtilen rakamların daha da üstünde seyredeceği bilgisi paylaşılıyor.

Kiralık otomobil sektörü oldukça önemli.

Kiralık otomobil sektörü, burada büyük önem taşıyor. Kiralık araç kullanımı da popülerleştiğinden otomotiv sektörü adına güzel işlerin başlatılabilmesi ve yürütülebilmesi adına önemli katkılar bırakıyor bilgileri verildi. Otomobil kredileri ve diğer kredilerle sektörün daha da hızlı geliştiği ve gelişme kaydettiği, buna bağlı olarak kiralık otomobil sektörlerinin de kredi limitine maruz kalmaması gerektiği bilgileri paylaşıldı. Bu noktada sektörün önemli isimleri otomotiv sektörü büyümeye devam edecek diyerek durum değerlendirmesinde bulunuyorlar. Ayrıca, herhangi bir kredi limiti ve sektörel azalma da beklemiyorlar. Yıla düşüşle girmemizin sıkıntısı olmayacak, önümüzdeki günlerde daha yüksek grafikler ile konuşuyor olacağız bilgileri veriliyor.

Ahmet Yasin KÜÇÜKSAKAL | isbilgisi.comYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.