Ocak Ayı Altın Fiyatları Yorumları

05 Ocak 2016 Salı, 14:29
Ocak Ayı Altın Fiyatları Yorumları

2016 Yılının İlk Ayında Altın Ne Olacak, Ocak Ayı Altın Almak İçin Uygun Mudur? Hepsinin Cevabı Haberimizde…Altın fiyatlarının Ocak ayı içerisinde sürpriz bir gelişme yapmaz ise 105 TL dolaylarında olacak ve bundan yukarıya da çıkmayacaktır. Bugün ortalama 103 TL civarlarında gezinmekte olan altının gram fiyatı Ocak ayında uzmanlara göre pek bir değişiklik yapmayacak.

KRİZ ALTINI VURUYOR

Altın fiyatları Suudi Arabistan ve İran arasındaki gerilimin artması ve küresel borsalarda yaşanan düşüşün güvenli liman arayışına yol açmasıyla kazançlarını sürdürdü. Spot altının ons fiyatı yüzde 0.2 yükselerek 1,075.95 dolardan işlem görürken, dün yüzde 2.2’ye varan yükselişler yaşadı.

OCAK 2016 ALTIN YORUMLARI

Ocak ayında altın yorumları neler diye baktığımız zaman ise özellikle uzmanların çok sıklıkla ve ısrarla ısrar ettiği altın alınması yönündedir. Altının bu aylarda bile bu derece yüksek seviyelerde seyrediyor olması, özellikle Nisan sonrası Mayıs başı civarlarında çok ciddi kar elde ettirecektir. Bu sebepten dolayı yatırım yapmak isteyenler için Ocak ayının bir fırsat olduğu geç kalınmaması gerektiği ifade ediliyor.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.