MAYIS AYI EURO FİYATLARI

28 Nisan 2015 Salı, 21:00
MAYIS AYI EURO FİYATLARI

Mayıs ayında kazandıracak olan bir döviz için sizlere bilgi vereceğiz. Euro her zaman kaybettirir desek de son dönemlerde büyük bir sürpriz yaparak çok ciddi oranlarda para kazandırmıştır.

MAYIS AYI EURO FİYATLARI

Mayıs ayında kazandıracak olan bir döviz için sizlere bilgi vereceğiz. Euro her zaman kaybettirir desek de son dönemlerde büyük bir sürpriz yaparak çok ciddi oranlarda para kazandırmıştır. Euro Mayıs ayında da büyük ölçüde devam edecek ve yatırımcısını mutlu edecektir. Özellikle Euro bölgesinde hareketlilik ve Yunanistan krizinin ortaya çıkması Euro’ya çok ciddi değerler kaybettirmiştir. Euro son zamanlarda değerini yakalamış ve artmaya devam etmektedir. Eğer sizlerde Euro bölgesine yatırım yapmayı düşünenlerden iseniz, öncelikli olarak Euro bölgesinde nasıl bir hareketlenme olduğuna bakmalısınız.

Euro mayıs ayına girmeden önce yükseliş yapmaya başlamış, doları da geride bırakarak 2,90 seviyelerinin üzerine çıkmıştır. Çıkışını bir süre daha sürdürecek olan Euro, uzun vadede kazandırmasa da, kısa vade de kazandırmaya devam edecektir. Özellikle kısa vadede çok para kazanmak isteyenlerin, büyük miktarda Euro alımı yaparak Euro bölgesine girmesini tavsiye edebiliriz.

MAYIS AYI EURO FİYATI YORUMLARI

Mayıs ayı Euro fiyatları yorumları uzmanlar tarafından yapılmış ve birçok uzman Euro’nun kazandıracağı konusunda hem fikir olmuştur. Özellikle Euro bölgesinde parası olan kişilerin Mayıs ayı boyunca ellerinde tutması ve Mayıs sonu gibi bozdurması tavsiye edilmektedir. Eğer sizlerde bu tavsiyelere uymak ve bu tavsiyeler sayesinde para kazanmak isterseniz, öncelikli olarak Euro bölgesinden yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Dolar ve altın bölgesinden  çok daha farklı olan Euro, uzun vade de kaybettirecek gibi duruyor.

YUNANİSTAN FAKTÖRÜ

Yunanistan’ın hala AB içerisinde olması ve borcunu ödememesi, Euro’nun çok ciddi bir değer kaybetmesine yol açmış ve hala daha da kaybettirmeye devam ediyor. Yunanistan’a rağmen artmaya devam eden Euro, kısa zaman içerisinde kendisini bırakabilir. Yunanistan’ın borcunu ödemeyecek olmasının söylentileri bile çok ciddi anlamda Euro bölgesinde bir değer kaybına neden olmaktadır. Yatırımcıların Yunanistan’ı yakından takip etmesini ve orada olup biten gelişmeleri yakından izlemesi gerektiğinin altını çizelim. Özellikle Euro bölgesinde elinde para tutan kişilerin bu tarz gelişmeleri izlemesi çok önemlidir.

Yunanistan’ın kısa zamanda bir ödeme yapması ya da ilişkilerini sağlamlaştırması Euro’nun değerini artıracağı gibi Euro’nun hızlıca rağbet görmesini de sağlayacaktır.

Bu sebeplerden dolayı Mayıs ayında Euro alacak olanlara Yunanistan’ın gelişmelerini yakından takip etmesi gerektiğini söyleyebiliriz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.