Home / Ekonomi / KOALİSYON ALTINI ETKİLER Mİ?

KOALİSYON ALTINI ETKİLER Mİ?

Koalisyonun altını etkilemesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

KOALİSYON ALTINI ETKİLER Mİ?

Koalisyonun altını etkilemesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Koalisyon söylentileri bile altını çok fazla etkilememişken koalisyonun oluşturması altını etkiler mi çok fazla bir şey söylemek mümkün olmayacaktır ancak; şunu çok rahat bir şekilde ifade edebiliriz ki, bir koalisyon olacak ise öncelikli olarak dolar ve Euro fırlayacaktır. Altına sıra gelmesi ise uzun sürebilir. Özellikle altın bakımından zengin olan Türkiye’de bir altın artışı ya da altın krizi çok mümkün olmayacaktır.

ALTIN ARTIŞ GÖSTERMEZ

Birçok uzman kıymetli madenlerde büyük oranda bir artış olmayacağını söylüyor. Bir dolar ya da Euro gibi artış göstermeyecek olan altın eğer yatırımlar olumlu sonuç vermez ise o zaman artışa geçecektir. Altın konusunda korkan birçok kişi de altının artış göstermesinin kötü sonuçlar doğuracağını ve özellikle ekonomik olarak birçok kişi etkileyeceğini söylemektedir.

KOALİSYON OLURSA ALTIN ARTAR MI?

Eğer bir koalisyon olursa altının artacağını düşünenlere kötü haber ise uzmanlardan geldi. Özellikle yatırımcılar koalisyon kurulması ile kesinlikle altında bir artış beklemesinler diye özellikle açıklama yapıldı.

About isbilgisi

Check Also

Fransız Dev Resmen Yok Olacak

BFMTV kanalında bir prоgrama katılan Fransa Ekоnоmi Bakanı Bruno Le Maire, gündeme ilişkin  açıklamalarda bulundu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir