EURO YÜKSELİŞİ DEVAM EDİYOR

01 Mayıs 2015 Cuma, 23:15
EURO YÜKSELİŞİ DEVAM EDİYOR

Euro uzun zamandır sakin durmasının ardından son 2 haftadır yükseliş göstermeye başlamıştı. Özellikle 2,80 seviyelerini geçmesinin ardından çok hızlı çıkış yapmayan ancak; yavaş yavaş yükselmeye başlayan Euro, yükselişini de sürdürmeye devam etti.

EURO YÜKSELİŞİ DEVAM EDİYOR

Euro uzun zamandır sakin durmasının ardından son 2 haftadır yükseliş göstermeye başlamıştı. Özellikle 2,80 seviyelerini geçmesinin ardından çok hızlı çıkış yapmayan ancak; yavaş yavaş yükselmeye başlayan Euro, yükselişini de sürdürmeye devam etti. Kimsenin ne olduğunu anlamadan yükselmesinin ardından Euro, en hızlı şekilde yükselerek 3.01 seviyelerine kadar geldi.

Haftanın son günü olan 1 Mayıs tarihinde ise Euro 3.00 bandını aşarak 3.01 seviyelerine gelmesi ise Euro ile ilgili birçok dedikoduyu da ortaya koymaya devam ediyor.

EURO 3.10 OLACAK

Birçok uzman Euro’nun yükselişinin devam edeceğini ve azalmayacağını söylemesi, Euro yatırımcılarının toplanmasını ve yatırım yapmasına neden oluyor. Özellikle dolara yatırım yapanların dolardan çıkıp Euro’ya yönelmeleri 3.10 seviyelerine gelmesi dedikoduları ile daha da çok artmaya başladı. Bugün baktığımız zaman Euro’nun hızla arttığını ve bu artışın Eylül ayına kadar da devam etmesi bekleniyor.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.