EURO GİTTİKÇE DÜŞÜYOR

08 Temmuz 2015 Çarşamba, 14:54
EURO GİTTİKÇE DÜŞÜYOR

Euro bölgesindeki hareketlilik dün başlamış olup bugünde devam etmektedir. Yunanistan’dan gelen haber ile sarsılan piyasalar bugüne kötü başlamış ve günü de kötü bitirmek üzereler diyebiliriz.

EURO GİTTİKÇE DÜŞÜYOR

Euro bölgesindeki hareketlilik dün başlamış olup bugünde devam etmektedir. Yunanistan’dan gelen haber ile sarsılan piyasalar bugüne kötü başlamış ve günü de kötü bitirmek üzereler diyebiliriz. Birçok yatırımcı Euro bölgesinden çekilirken, Euro 1 gün içerisinde çok ciddi değer kaybetti.

Pazartesi gününü 2,99 ile kapatan Euro Salı günü (bugün) öğlenden sonra 2,93 seviyelerini gördü. Daha da düşmesi beklenen Euro’nun kısa vade de kaybettirici bir yatırım aracı olduğu düşünülmektedir.

EURO TEMMUZ AYINDA ARTAR MI?

Aslında gelişmeler Euro’nun Temmuz ayında artacağını göstermekteydi ancak; Yunanistan’ın birden bire referandum kararı, hayır cevabını vermesi ve borcunu ödemeyerek hem AB’yi hem de diğer birçok ülkeyi zora sokması Euro bölgesinde adeta bir deprem yarattı. Bu sebepten dolayı da bu saatten sonra Euro bölgesinde kesinlikle büyük bir artış olmayacağını ve giderek de düşüş yaşanacağını rahatlıkla belirtebiliriz.


Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.