DOLAR HAFTA İÇİ ARTAR MI?

20 Nisan 2015 Pazartesi, 12:17
DOLAR HAFTA İÇİ ARTAR MI?

Haftanın kapanışını kötü yapan ve 2.67 seviyelerinde kalan dolar pazartesi günü bir artış mı yapacak yoksa düşüş mü yapacak en çok merak konusu şuanda bu diyebiliriz.

DOLAR HAFTA İÇİ ARTAR MI?

Doların bu haftaya hızlı girmesi ve iki günde çok ciddi artış göstermesi herkesi bir anda dolara itmeye başladı. Özellikle dolar almak isteyenlerin takip ettiği döviz kurları hafta başından itibaren 2,60 üzerine çıkmış ve 2.74 seviyelerine kadar zorlamıştı. Bu haftanın kapanışını kötü yapan ve 2.67 seviyelerinde kalan dolar pazartesi günü bir artış mı yapacak yoksa düşüş mü yapacak en çok merak konusu şuanda bu diyebiliriz.

PAZARTESİ GÜNÜ YÜKSELİŞ BEKLENİYOR

Dolar fiyatlarında yükseliş bekleyen uzmanlar hafta başında (20.04.2015) dolar kurunda bir artış beklediklerinin altını çiziyorlar. Acaba dolar kurunda bir düşüş olur mu diye merak edenlere ise her şeye rağmen dolara çok fazla güvenmemeleri gerektiğinin altını çiziyorlar.

DOLAR 3 TL OLACAK MI?

Son 2 ayın en çok sorulan sorusu olan acaba dolar 3 TL olur mu sorusu, bu son bir haftadır daha fazla konuşulur oldu. Özellikle de dolarda sürekli artışın devam etmesi ihtimalleri de artırıyor diyebiliriz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.