DOLAR DAHA ARTACAK MI?

14 Nisan 2015 Salı, 23:19
DOLAR DAHA ARTACAK MI?

Dolar bugün (14.04.2015) 2.68 seviyesini de aşarak yeni bir rekora imza attı.

DOLAR DAHA ARTACAK MI?

Dolar bugün (14.04.2015) 2.68 seviyesini de aşarak yeni bir rekora imza attı. Gün içerisinde çok ciddi bir artış gösteren dolar giderek artmaya devam ederken insanların kafasında acaba daha da çok artar mı diye sorular gelmeye başladı.  Özellikle doların 3 seviyelerine çıkacağını düşünen insanların en çok merak ettikleri konu ise bu saatten sonra ciddi bir düşüş olup olmayacağıdır.

DOLAR REKORA KOŞUYOR KUR 2.68

Kur bugün itibarı ile 2.68 olmakla birlikte yeni bir rekor kırmış oldu. Özellikle dolar yatırımcısının merak ettiği ise acaba dolar 3 TL olur mu? Bu soru karşısında birçok yatırımcı beklemekle birlikte bazıları ise doların ani düşüş yapıp yatırımcısına zarar ettirebileceğidir. Özellikle dolar bölgesinde kalmak isteyenlere tavsiyemiz bir an önce dolardan çıkmaları yönündedir. Dolar her ne kadar artış gösterse de ani bir düşüş ile çakılacağı yönünde yorumlar gelmektedir.

2015 dolar yorumları ile ilgili sizlerin düşünceleri var ise sizlerde bu düşüncelerinizi platformlarda paylaşabilir ve yatırımcılara fikirlerini sunabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.