BENZİNE KOALİSYON ZAMMI 15 KURUŞLUK ZAM

09 Haziran 2015 Salı, 22:11

Pazar günü yapılan seçimlerin faturası yavaş yavaş çıkmaya başlıyor.

BENZİNE KOALİSYON ZAMMI 15 KURUŞLUK ZAM

Pazar günü yapılan seçimlerin faturası yavaş yavaş çıkmaya başlıyor. Özellikle koalisyon söylentileri piyasaları çok ciddi şekilde etkilemiş olacak ki, yeni bir zam haberi geldi. Doların fırladığı bugünlerde yapılan yeni açıklama ile benzine tam 15 kuruş zam geldi.

BENZİNE 15 KURUŞLUK ZAM

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak olan benzin fiyatlarında benzine 15 kuruşluk zam geldi. İlk olarak koalisyon söylentileri denilen benzin fiyatlarındaki artışta ilerleyen günlerde de artış yaşanması bekleniyor. İstanbul’da 4,82 TL civarlarına kadar çıkan benzin, yeni zamlara da açık.

BENZİN KISA ZAMANDA 6 – 7 TL OLACAK

Benzin konusunda birçok uzman farklı yorumlar yaparken, benzinin litresi hakkında da yorumlar geliyor. Kısa zaman içerisinde benzin fiyatlarının 6 – 7 TL dolaylarını bulacağını söyleyen uzmanlar, piyasaların uzun bir süre direnemeyeceğini söylüyor. Benzine gelecek olan yeni zamları bekleyen uzmanlar, eğer koalisyon durumu devam ederse, benzin fiyatlarının 10 TL civarlarına kadar bile çıkabileceği yönünde konuşmalar yapıyorlar.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.