BAYRAM ÖNCESİ PİYASALAR YÜKSELİŞE GEÇTİ

16 Temmuz 2015 Perşembe, 13:03
BAYRAM ÖNCESİ PİYASALAR YÜKSELİŞE GEÇTİ

Geçtiğimiz günlerde düşüş yaşayan döviz ve kıymetli madenler bugün hızlı bir şekilde harekete geçti. Özellikle harekete geçenler arasında dolar ve altının olması ise dikkatleri çekti.

BAYRAM ÖNCESİ PİYASALAR YÜKSELİŞE GEÇTİ

Geçtiğimiz günlerde düşüş yaşayan döviz ve kıymetli madenler bugün hızlı bir şekilde harekete geçti. Özellikle harekete geçenler arasında dolar ve altının olması ise dikkatleri çekti. Geçtiğimiz gün 2,62 seviyelerine kadar inan dolar bayram öncesinde hızlı bir hareketlilik yaşattı.

DOLAR BAYRAMDAN ÖNCE KAÇ TL OLUR?

Dolar bayramdan önce uzmanlara göre yeniden 2,70 seviyelerine kadar çıkacak ancak; sokağın nabzını tuttuğumuz zaman birçok kişi doların artık yatırım aracı olmadığını ve yükseliş yapamayacağı kanaatinde diyebiliriz. Birçok kişi doların daha fazla yükselemeyeceğini ve kısa zamanda da aşağılara inmesini öngörmektedir.

ALTIN BAYRAMDAN ÖNCE DÜŞER Mİ?

Altın 100 TL altına inmiş ve bir düşüş yaşamış olan altının daha fazla düşeceği tahminler arasında yer almıyor. Özellikle altın yatırımcılarının büyük bir hevesle beklediğini ancak; bunun gerçekleşme ihtimalinin çok düşük olduğunu belirtebiliriz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.