ALTIN FİYATLARI ÇAKILDI

26 Haziran 2015 Cuma, 00:22
ALTIN FİYATLARI ÇAKILDI

Kapalı çarşıda altın fiyatları ciddi düşüş yaşarken birçok kişi şuanda zarar etmiş durumda diyebiliriz.

ALTIN FİYATLARI ÇAKILDI

Kapalı çarşıda altın fiyatları ciddi düşüş yaşarken birçok kişi şuanda zarar etmiş durumda diyebiliriz. Özellikle altın alıp yatırım yapmayı hedefleyen birçok kişinin şuanda şaşkın olduğunu ve piyasaların bir durgunluğa girdiğini söyleyebiliriz. Özellikle Pazartesi gününden itibaren sinyal vermeye başlayan altın fiyatları haftanın sonuna doğru yaklaştığımız bu günde iyice geriledi. Pazartesi günü 102 TL sınırına kadar inen altın fiyatları bugün kapanışı 100 TL’den yaptı. Bu durumda altın yatırımcılarını düğünlerin en güzel olduğu mevsimlerde biraz üzdü desek yanlış söylemiş olmayız.

ALTIN FİYATLARI ARTACAK MI?

Birçok kişinin ısrarlı bir şekilde elinde tuttuğu ve tutmaya da devam edeceği altınlar kısa zamanda ne kadar kazandırır bilemiyoruz. Özellikle para kazanmaya çok hevesli olan kişilerin ne kadar buna dayanacağı ve bu konu da ne yapacakları ise şimdiden merak konusu oldu.

Altın fiyatlarının en az 110 TL’ye kadar çıkacağını iddia eden uzmanlar özellikle Haziran ayının son haftasını işaret ediyorlar.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.