ALTIN FİYATLARI ARTIYOR

13 Nisan 2015 Pazartesi, 21:24

Sizlere daha önceki yazılarımızda da altın fiyatlarının artacağını söylemiştik.

ALTIN FİYATLARI ARTIYOR

Sizlere daha önceki yazılarımızda da altın fiyatlarının artacağını söylemiştik. Altın fiyatları ciddi şekilde artış göstermeye devam ediyor. Özellikle Haziran ayında 110 TL civarlarına kadar çıkması beklenen altın bugünlerde 102.50 TL den işlem görmektedir.

Altın fiyatlarının bu derece artıyor olması herkesi şaşırttığı gibi uzmanları da aslında şaşırtmaya devam ediyor. Nisan ayında bu denli büyük bir artış beklemeyen uzmanlar altın fiyatlarının uzun vade de daha da artabileceği yönünde bilgiler vermeye devam ediyorlar.

KÜÇÜK ALTIN UÇTU

Küçük altının fiyatı da bugün kapalı çarşıda 168 liradan işlem görmeye başladı. Düğünlerin vazgeçilmezi olan küçük altın artık çok fazla tercih edilemeyecek gibi duruyor. Özellikle yatırımcının sıklıkla aldığı küçük altın yerine gram altına dönülebilir. Cuma günü 160 liradan işlem görmüş olan küçük altın 8 liralık bir artış yaparak büyük bir sıçrama yaptı. Özellikle alım gücü daha düşük olan kişilerin tercih ettiği küçük altın uzmanların görüşüne göre daha da artacak gibi duruyor. Özellikle küçük altın alacaklara tavsiye olarak Haziran ayı işaret ediliyor.

HAZİRAN AYINDA BÜYÜK ARTIŞ OLACAK

Haziran ayı içerisinde büyük artış olacak diye uyaran uzmanlar, altın fiyatlarının Haziran ayında seçimlerden sonra ciddi bir sıçrama yapacağını ve artış göstereceğinin altını çizmektedir. Bu nedenle uzmanlara uymak ve onların uyarılarını dinlemek bizce daha olumlu gibi gözüküyor diyebiliriz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.