Altın 100 TL Altına İndi

13 Kasım 2015 Cuma, 20:38
Altın 100 TL Altına İndi

Son zamanlarda çok sık bir şekilde dalgalanmalar yaşayan altın, son dönemde ciddi şekilde düşüş yaşadı.

Son zamanlarda çok sık bir şekilde dalgalanmalar yaşayan altın, son dönemde ciddi şekilde düşüş yaşadı. Özellikle altının düşmesi sebebi ile birçok kişi altına yönelirken bugün haftanın kapanışı altının 100 TL altında olarak gerçekleşti. Altın fiyatları Kasım ayında düşecek dense de birçok yatırımcı buna kulak asmayıp altına ciddi şekilde yüklenmişti.

Altın fiyatları Kasım ayında 100 TL sınırının altına inerken, Aralık ayı için tahminde bulunmak ise ciddi derecede zor diyebiliriz. 2015 yılı sonuna kadar altın fiyatlarında düşüş yaşanacağını belirten uzmanlar altın için sınır rakamın 95 TL olduğunu belirttiler. Eğer altın 95 TL altına inerse birçok yatırımcı altına yüklenirken, diğer yatırımcılar ise ciddi şekilde zarara uğrayacaklar diyebiliriz.

Altın fiyatları yorumları hakkında biraz araştırma yaptığımız zaman ise altın fiyatlarının giderek düştüğünü ve yıl sonuna kadar daha da ineceğini görüyoruz. Yatırım yapmak isteyen yatırımcılara tavsiye ise uzmanlardan geliyor.

YIL SONUNU GÖRMEK DOĞRU OLUR

Türkiye’nin zor bir yıldan çıkacağını ve yeni hedefler ile daha taze bir şekilde önüne bakacağını belirten uzmanlar, yıl sonuna kadar beklemenin doğru olduğunu ve Aralık ayında yatırımcıların altınlarla ilgilenmesinin doğru olduğu ifade edildi. Bir diğer yandan yatırımcıların küçük altın yerine Cumhuriyet altını almasını öneren uzmanlar, bozdurma işlemi sırasında daha az zarar edeceklerini ve karlarını daha fazla koruyabileceklerini ifade ediyorlar.

Altın yorumları yaprak sizde diğer kullanıcılarımıza görüşlerinizi belirtebilir ve tahminlerinizi bize iletebilirsiniz.Yorum yazın...


Diğer Güncel Haber ve İlanlar
isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.