Home / Ekonomi / AĞUSTOS AYI EURO FİYATLARI

AĞUSTOS AYI EURO FİYATLARI

Ağustos ayı Euro fiyatları tıpkı dolar gibi yükseliş gösterebilir ancak; Euro bölgesinde olan gelişmelerin çok sağlıklı olmadığını ve Euro bölgesinin her an çakılabilecekmiş gibi kötü gitmesi yatırımcıyı biraz tedirgin yatırım yapmaya itmelidir.

AĞUSTOS AYI EURO FİYATLARI

Ağustos ayı Euro fiyatları tıpkı dolar gibi yükseliş gösterebilir ancak; Euro bölgesinde olan gelişmelerin çok sağlıklı olmadığını ve Euro bölgesinin her an çakılabilecekmiş gibi kötü gitmesi yatırımcıyı biraz tedirgin yatırım yapmaya itmelidir. Euro bölgesinde çok cesur adımlar atmak veya yatırımlar yapmak hem doğru hem de mantıklı olmayacağı gibi eldeki Euroları bozdurmakta doğru olmayacaktır.

EURO YATIRIMCISI NE YAPMALIDIR?

Euro yatırımcısı şuan tam arada kalmışken ne yapması gerektiği konusunda çok fazlaca araştırma yapmaktadır. Uzmanlardan gelen tepkiler ise Euro bölgesinde bir süre daha kalınması yönündedir. Özellikle elinde ucuz oranlarda alınmış Euro olanlar var ise bunlar bir süre daha burada beklemeliler ve kesinlikle Euro bölgesinden çıkmamalılardır.

EURO DAHA DA ARTAR MI?

Euro bölgesinde herhangi bir artış olup olmayacağı konusunda net bilgiler bulunmaz iken piyasaların tepkisinin Euro’da bir düşüşe sinyal verdiği yönünde diyebiliriz. Euro cephesinde ve Avrupa’da bugün işler çok net gitmezken Yunanistan’ın olası bir erken seçime gidecek olması Euro bölgesinde ciddi düşüşe neden olacaktır. Özellikle Avrupa’nın bu olaylara tepki vermemesi ve bir şeyler yapmıyor olması Euro fiyatlarını daha da düşürecektir.

EURO ARTMA İHTİMALİ VAR MI?

Euro konusunda açıklama yapan uzmanlar geçtiğimiz haftalarda Euro’nun 3,09 bandını görmesi ile Euro’nun çıkabileceği en üst seviye olarak görmüşlerdi. Türkiye’de artık Euro fiyatlarının artabilmesi çok mümkün görünmezken olası bir artışı Merkez Bankasının müdahale ile indirebileceği konuşulmaktadır. Bu sebepten dolayı da yatırımcıların Türkiye’de çok kar edebilmesi ve para kazanabilmesi mümkün görünmemektedir.

About isbilgisi

Check Also

Fransız Dev Resmen Yok Olacak

BFMTV kanalında bir prоgrama katılan Fransa Ekоnоmi Bakanı Bruno Le Maire, gündeme ilişkin  açıklamalarda bulundu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir