Samsun Ek İş İlanları

04 Şubat 2015 Çarşamba, 01:38
Samsun Ek İş İlanları

Samsun Ek İş İlanları – Samsunda Ek İş Veren Firmalar

Samsun Ek İş İlanları

Büyük illerimiz arasında yer alan Samsun’da da ek iş ilanları çok fazlaca bulunmaktadır. Büyük bir şehir olmasının verdiği en büyük avantaj ise çok fazla şirketin olması ve eleman arıyor olmalarıdır. Bu sebeple Samsun ek iş ilanları oldukça fazla diyebiliriz. Eğer burada yaşıyorsanız iş bulmanız oldukça kolay olacaktır. Eğer bir işiniz var ise Samsun ek iş ilanları neler diye göz atabilir ve kendinize bir iş beğenerek hemen başvurabilirsiniz. Böylece evinize az da olsa çok da olsa bir para girmiş olur ve bazı masraflarınızı çıkartabilirsiniz.

Samsun ek iş ilanları hakkında araştırma yaptığımız zaman karşımıza birçok iş çıktı. Bu işlerin büyük bir çoğunluğu küçük çaplı iş yapan firmalardan gelmektedir. Bu firmalar sizlere verdikleri işleri evlerinizde yapmanız müsaade eder ve daha sonra gelip evinizden işleri teslim alırlar. Böylece siz dışarıya çıkmaz ve kısa bir sürede işinizi bitirerek paranızı teslim edebilirsiniz. Eğer sizlerde para kazanmak isterseniz bu ilanlara göz gezdirebilirsiniz.

Samsun ek iş ilanları neler ve nasıl kazandırır, birazda bunlara bakacak olursak şunları söyleyebiliriz: Evde etiket işi, evde davetiye katlama işi ve evde anahtarlık işi en çok tercih edilen ve ilanı verilen işler arasında yer almaktadır diyebiliriz. Eğer sizlerde ek gelir elde etmek isterseniz hemen bu işlere başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde Etiket İşi: Samsun ek iş ilanları arasında birinci sıralarda yer almakta olan evde etiket işi sayesinde etiket başına para alabilirsiniz. Bu işte firma sizlerden etiketleme yapmanızı isteyecektir. Sizlerde basit yapacağınız bazı işler sayesinde etiket başına para alacak ve kendinize ek gelir kapısı oluşturmuş olacaksınız.

Evde Davetiye Katlama İşi: Samsun ek iş ilanları göz önüne alındığı zaman birçok matbaa firması özellikle yaz aylarında düğünlerin başlaması ile davetiye katlama işi vermektedir. Elbette sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da kokteyl ya da özel davetler için bastıkları davetiyeler olduğu zaman bu işleri de sizlere verebilirler. Eğer iyi iş çıkartırsanız, hafta sonları evinizde günde 4-5 saat çalışarak çok güzel paralar kazanabilir ve kendinizin bazı masraflarını çıkartabilirsiniz.

Evde Anahtarlık İşi: Samsun ek iş ilanları arasında aslında en kolay iş diyebiliriz. Malzemeleri sizlere verecek olan firma, sizlere birkaç örnek iş gösterecektir. Sizler bu örnek işlere bakarak anahtarlıkları yapacak ve teslim edeceksiniz. Ne satmasına ne de malzeme alımına karışmayacağınız için başınızın ağrıması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Evde anahtarlık işi yapan kişilerin tane başına çok iyi paralar aldığının da ayrıca altını çizebiliriz.

SAMSUN EVE EK İŞ VEREN FİRMALAR VE İŞİ GERİ TESLİM ETME

Ek iş alarak evde iş yapmaya karar verirseniz, evlere ek iş veren firmalardan alacağınız birkaç örnek ile hemen işe başlayabilirsiniz. Eve bu işi alanlar ilk olarak bir kutu içerisinde bir örnek göreceklerdir. Bu örnek işlere bakarak diğer alttaki işlere bakabilir ve o işleri de bu örneğe göre yapabilirsiniz. İşler genellikle 100 adet olacak şekilde gelirler. Bu teslimatları yapmak için biraz hızlı olmalı ve işi hemen kaparak başlamalısınız. İşleri örneğe göre yapmanızın ardından ise hazır bir hale getirerek yine aynı şekilde geri vermeniz gerekmektedir.

ÖDEME İŞLEMİ: Ödeme işlemi elbette siz işi hazırladıktan sonra verilecektir. Genellikle ödemeleri hazırladığınız iş ve ürün sayısına göre vermektedirler. Örneğin hazırladığınız ürün başına 10 kuruş alabilirsiniz. Böylece evde katlama ve paketleme işleri sayesinde eğer isterseniz çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Evde hazırlanan işler sırasında kazanmanızda herhangi bir limit yoktur. İlk başlarda da dediğimiz gibi eğer eliniz hızlı ise çok ciddi paralar kazanabilir ve çok daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bunun sadece sizin elinizde olduğunu hatırlatır ve bu işe alışkın olmanızın çok iyi olacağını söyleyebiliriz. Evlere ek iş veren firmalar hakkında detaylı bilgi almak için arama motorlarına bakabilir ve kendi şehrinize bulunan firmalar ile görüşebilirsiniz.]]]]]]]


SAMSUN EVE EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?

Ek iş veren firmalar
la iletişim kurmak isteyenler isterlerse, kendi internet siteleri üzerinden telefonlarını öğrenebilirler ve telefonla arayabilirler. Aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden de isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede firma yetkilileri ile direk iletişim kurmuş olursunuz. Aynı zamanda eğer isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmında adınızı soyadınızı yazarak yorum bırakabilirsiniz. E-mail adresinizi de vererek sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Fakat aşağıda yorum bulunan kısma adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi vermemeniz rica olunur. Çünkü evde ek iş için bırakacağınız yorumlar herkese açık olacağı için herkes tarafından görünecektir. Bu nedenle de yorum kısmına özel bilgilerinizi yazmamanız rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: Not olarak lütfen tekrardan uyarmak istiyoruz ki, kesinlikle telefon ve ev adresi gibi bilgilerinizi yazmayınız. Çünkü herkese açık olduğu için bu özel bilgiler herkes tarafından görülebilmektedir. Bu tarz bilgilerin verilmesi ve rahatsız edilmeler karşılığında sitemiz kesinlikle bir sorumluluk almayacaktır.

Bizler site olarak sizleri sadece ek iş ilanları veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.17 Yorum

 1. Sevilay terzi

  1 Eylül 2016 at 22:08

  Davetiye katlama işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın samsun -ilkadım

 2. aynur

  7 Eylül 2016 at 22:01

  Samsunda yasiyorum.terzilik disinda evde bircok isi yapabilirim,davetiye,tesbih.boncuk dizme.sabun paketleme kalem montaji nikah sekeri ve kina paketleme gibi yanliz calisiyorum gerektiginde 15-20kisilik ekip kura bilirim.

 3. feride çelik

  8 Eylül 2016 at 09:27

  Her türlü paketleme işi grubumuz hazır temiz titiz ve zamanında teslim yapılır

 4. Hatice nur çakın

  11 Eylül 2016 at 17:41

  Samsun termede oturuyorum evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 5. Sevgi Tanış

  15 Eylül 2016 at 17:56

  Boncuk işi paketleme işi davetiye özenle yaparım ev hanımıyım çabuk yapabilirim

 6. Merve

  17 Eylül 2016 at 14:24

  Bende evde iş istiyorum

 7. ilknur

  18 Eylül 2016 at 15:11

  Samsun atakum da oturuyorum evde boncuk paketleme ve her işi yaparım düzeli ve titizlikle teslim ederim

 8. Busranur ozyilmaz

  19 Eylül 2016 at 14:08

  Samsun ilk adımda oturuyorum evde davetiye katlama isini yapmak istiyorum bana ulaşmanızı rica ediyorum.

 9. sevim

  20 Eylül 2016 at 12:03

  Hafta içi 6′ dan sonra ve hafta sonları evde üç kişi her türlü paket veya katlama işi yapabiliriz. Samsun İlkadımda oturuyoruz.

 10. cihan

  20 Eylül 2016 at 20:05

  evde davetiye ve nikah şekeri etiket işi yapmak istiyorum

 11. cihan

  20 Eylül 2016 at 20:08

  evde iş yapmak istiyorum

 12. Leyla

  21 Eylül 2016 at 21:44

  Ev hanımıyım Maddi sıkıntı yaşıyoruz. Evde birşeyler uretip aile butçesine destek olmak istiyorum.dönüş yapmanızı bekliyorum. Teşekkürler

 13. Emel

  23 Eylül 2016 at 14:38

  Samsun vezirkoprude yasiyorum ve ek ise ihtiyacim var seceneklerde sundugunuz tum isleri kolaylikla yapabilecegime inaniyorum donus yapmanizi bekliycem tesekkurler

 14. GÖKÇE ZENGİN

  27 Eylül 2016 at 08:43

  merhaba evde yapılabilecek mandal montaj–kalem montaj–ahşap boyama–boncuk dizimi–kına paketleme–mevlüt şekeri–zarf katlama–davetiye katlama vs.vs.vs.vs…… hepsini yapabiliriz
  SAYGILARIMLA

 15. tuğçe

  29 Eylül 2016 at 05:57

  Samsun atakum da oturuyorum evde boncuk paketleme ve her işi yaparım lütfen geri dönüş yapın

 16. Yasemin

  29 Eylül 2016 at 17:53

  acil ek iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim.mağazalara havluluk tesbihlik de yapilir

 17. Edaalgul

  7 Kasım 2016 at 16:00

  Samsun Canikte yaşıyorum. Yaza dugunum var. Acil ek işe ihtiyacım var. El becerim vardır. Davetiye katlama, anahtarlık yapımı, tüm paketleme işlerini yapabilirim. edaalgul@gmail.com

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.