Evde Montaj ve Kutulama İşi

01 Ekim 2015 Perşembe, 17:22

Evde Montaj, Kutulama ve Paketleme İşleri Yaparak Para Kazanabilirsiniz.Birçok kişinin merak ettiği evde montaj ve kutulama işi özellikle birçok firma tarafından sıklıkla verilmektedir. Firmaların angarya olarak gördükleri işleri farklı kişilere dağıtması ve evlerde çalışmak isteyen kişilere bir ekmek kazanç kapısı açıyor olması, ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve işsizler tarafından sevinçle karşılanmaktadır. Evlerinde oturdukları yerden para kazanmak isteyen kişilerin öncelikli olarak seçmesi gereken bir iş olan evde montaj işi sayesinde çok para kazanabilir ve hatta evlerini geçindirebilirler.


Evde montaj ve kutulama işi yaparak para kazanmak nasıl bir diye bakacak olursak, karşımıza birde fazla türde olmak üzere iş gelmektedir. Özellikle küçük montaj işlemlerinin son derece pratik ve yatkın olduğunu düşünecek olursak, para kazanmak oldukça kolaydır.

Peki, ama evde montaj ve kutulama işi hangi alanları kapsamaktadır?

– Evde kalem montaj işi,
– Evde çakmak montaj işi,
– Evde sabun kutulama işi,
– Evde kalem kutulama işi,
– Evde çakmak kutulama işi,
– Evde çakmak montajı işi.

Bu tarz işler veren firmalar özellikle montaj ve kutulama işlerinden bıktıkları ve bunlar içinde ayrıca eleman çalıştırmak istemedikleri için evde çalışmayı isteyen kişileri tercih ediyorlar. Böylece hem sigorta gibi birçok masraftan kaçarken hem de aynı zamanda işçi masraflarından kurtulmuş oluyor.

EVLERE MOTAJ VE KUTULAMA İŞİ VEREN FİRMALAR NE KADAR MAAŞ VERİR?

Bu tarz firmaların verecekleri firmalar öncelikli olarak çok zor olmadığı için verilecek olan maaşta çok fazla olmayacaktır. Aylık ortalama olarak 500 – 900 TL arasında maaş veren bu firmalar çalışmaya bağlı olarak daha da fazla maaş verebilirler. Eğer eliniz hızlı ise veya evde çok fazla nüfusa sahipseniz bu işlerden de evinize fazla alabilirsiniz.

EVDE MONTAJ VE KUTULAMA İŞİ NASIL ALINIR?

Öncelikli olarak bu tarz iş veren firmaların internet üzerinden kişilerle irtibata geçtiğini bildirelim. Özellikle firmalar internet üzerinde yer alan yorumlara bakarak kişilerle iletişime geçmektedir. Eğer sizler içinde bu işler uygunsa başvuru yapabilir ve hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde birçok kişiye dönüş yapan firmaların kriterlere uygun kişileri seçme konusunda da hızlı olduklarını ifade edebiliriz.

Yukarıda örnek olarak verdiğimiz işlerin nasıl yapıldığı konusunda ise firmalar sizlere örnek olarak verecekleri işler sayesinde kısa bir anlatım yapacaklardır. Böylece sizlerde bu işleri deneyebilir ve kısa zamanda bir iş sahibi olabilirsiniz.12 Yorum

 1. Tanju

  19 Eylül 2016 at 06:25

  Kocaeli Darıca

 2. Fuat

  19 Eylül 2016 at 19:24

  Ek iş yapmak istiyoruz eşimle beraber

 3. Burcu

  20 Eylül 2016 at 14:53

  Bu işleri yapabilirim
  Istanbul basaksehir de oturuyorum.

 4. Ali

  21 Eylül 2016 at 08:42

  Bu işi yapmak istiyorum bilginize kabul ederseniz sevinirim

 5. EMRAH BOR

  23 Eylül 2016 at 10:16

  HAKKARİ YÜKSEKOVA

 6. serpil güneş

  23 Eylül 2016 at 11:26

  antalyada oturuyorum.4-5 kişilik grup halinde kalem,çakmak montajlama yada kolileme işini talep ediyoruz.saygılar…gunesserpil0@gmail.com

 7. mehmet

  24 Eylül 2016 at 13:09

  bnde istiyorum antalyada yasıyorum bu işe ihtiyacım var

 8. Ali Osman Tom

  25 Eylül 2016 at 21:36

  İhtiyacım var sürekli yapabilirim kabul ederseniz sevinirim acil

 9. Burcu

  27 Eylül 2016 at 05:16

  Merhaba ,
  Montaj ve kutulama işini titizlikle yapabilirim.İstanbul basaksehirde oturuyorum.
  Mail: brcgkts@hotmail.com

 10. ayse

  9 Ekim 2016 at 15:28

  Merhaba. Samsun ilinde yaşıyorum. Evde paketleme ve montaj işlerini özenle yerine getirebilecek ekip ve imkana sahibim. Değerlendirmenizi önemle bekliyorum.

 11. oznurnl

  27 Kasım 2016 at 22:15

  Böyle işlere elim çok yatkın.Acil işe ihtiyacım var.Ankara-Altındağ’da yaşıyorum.4 kişiyiz

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.