Evde Kına Paketleme İşi

25 Ekim 2014 Cumartesi, 16:59
Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi İmkanıEvde Kına Paketleme İşi

Evde kına paketleme işi işverenlerin evde para kazanmak isteyenler için verdikleri işlerden yalnızca birisidir. Popüler olmasının tek nedeni ise iyi getirisinin olması ve bu işi herkesin yapabiliyor olmasıdır. Herhangi bir üniversite bitirmenize ya da bir kurs almanıza gerek yoktur. Sadece bildiğiniz birkaç basit bilgi ile kolayca paketleme yapabilir ve paranızı kazanabilirsiniz.

Günümüz Türkiye’sinde artık herkes daha fazla para kazanmak istemektedir. Ekonominin büyümesi ve iyiye gitmesi maalesef insanlara daha fazla para harcatmaktadır. Türk insanlarının da çalışma ile arasının iyi olmadığını düşünecek olursak, bu büyük ekonomi düşüncesi içerisinde daha fazla işe ve daha fazla paraya ihtiyaç olacaktır. Bu sebepten dolayı da birçok firma dışarıda çalışmak isteyen insanlara ek gelir elde etmeleri için iş vermektedir. Bu işlerden birisi olan evde kına paketleme işi ise bugün bizlerin makale konusu olmuştur. Eğer sizlerde evinizden çıkmadan para kazanmak istiyorsanız, öncelikli olarak bu işi iyice araştırmalı ve ona göre bir iş tercihi yapmalısınız.

Kına paketleme işi için biraz araştırma yaptık ve kına paketleme işi yapacak olanların kirlilikten korkmaması gerektiğini öğrendik. Kına toz haline olduğu için çok çabuk bir şekilde her yere dağılabiliyor ve sürüldüğü zamanda kolay çıkmayıp, iz bırakabiliyor. Bu sebepten dolayı eğer evde kına paketleme işi yapmak istiyorsanız evinizin bir bölümünü bu iş için ayırmalı ve gerekli hazırlıkları yapmalısınız. Daha sonrasında firma size malzemeleri ve örnek bir işi verecektir. Sizler sadece örnek işe bakarak paketlemeleri yapacak ve siparişi hazır edeceksiniz. Genellikle düğünler için hazırlanan bu kınalar, firmalar tarafından fazlaca sipariş olarak alınmaktadır. Örneğin tek seferde sizlere 200 ya da daha fazla kına paketleme siparişi verebilirler. Bu sebepten dolayı eliniz hızlı olmalı ve hızlı bir şekilde çalışmalısınız. Aksi halinde kolay para kazanamayabilirsiniz.

Evde kına paketleme işi içinde aslında ne kadar hızlıysanız o kadar çok para kazanırsınız. Elinizdeki işi çabucak bitirip yeni bir iş alabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. Kına paketleme de her firma farklı fiyatlar çıkartabilir. Fakat araştırmalarımız neticesinde paketi 5 ila 10 kuruş arasında değişen bu fiyatta, ortaya şöyle bir hesap çıkmaktadır. Örneğin ayda 10,000 paket kına siparişi alırsanız, ayda 500 TL para kazanabilirsiniz. Fakat paragrafımızın başında da dediğimiz gibi eğer eliniz hızlı ise bu sayıyı 20 ya da 30 bine kadar yükseltebilirsiniz. Bu seferde geliriniz doğru orantılı olarak katlanacaktır. Fakat birçok kişi bu işi ek iş olarak aldığı içinde fazla abartmıyor sadece kirasını ya da faturalarını ödemek için kullanıyor. Bu nedenle de küçük rakamlarda kalmayı tercih ediyorlar. Özellikle yaz aylarında düğünlerin çok ciddi bir şekilde arttığını düşünecek olursak, yaz aylarında ciddi paralar biriktirebilirsiniz.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ALMA

Evde kına paketleme işi yapmaya karar verirseniz, evlere kına paketleme işi veren firmalardan alacağınız birkaç örnek ile hemen işe başlayabilirsiniz. Eve bu işi alanlar ilk olarak bir kutu içerisinde bir örnek göreceklerdir. Bu örnek işlere bakarak diğer alttaki işlere bakabilir ve o işleri de bu örneğe göre yapabilirsiniz. İşler genellikle 100 adet olacak şekilde gelirler. Bu teslimatları yapmak için biraz hızlı olmalı ve işi hemen kaparak başlamalısınız. İşleri örneğe göre yapmanızın ardından ise hazır bir hale getirerek yine aynı şekilde geri vermeniz gerekmektedir.

ÖDEME İŞLEMİ: Ödeme işlemi elbette siz işi hazırladıktan sonra verilecektir. Genellikle ödemeleri hazırladığınız iş ve ürün sayısına göre vermektedirler. Örneğin hazırladığınız ürün başına 10 kuruş alabilirsiniz. Böylece evde etiket işi işleri sayesinde eğer isterseniz çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Evde kına paketleme işi sırasında kazanmanızda herhangi bir limit yoktur. İlk başlarda da dediğimiz gibi eğer eliniz hızlı ise çok ciddi paralar kazanabilir ve çok daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bunun sadece sizin elinizde olduğunu hatırlatır ve bu işe alışkın olmanızın çok iyi olacağını söyleyebiliriz. Evlere kına paketleme işi veren firmalar hakkında detaylı bilgi almak için arama motorlarına bakabilir ve kendi şehrinize bulunan firmalar ile görüşebilirsiniz.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?

Kına paketleme işi veren firmalarla iletişim kurmak isteyenler isterlerse, kendi internet siteleri üzerinden telefonlarını öğrenebilirler ve telefonla arayabilirler. Aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden de isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede firma yetkilileri ile direk iletişim kurmuş olursunuz. Aynı zamanda eğer isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmında adınızı soyadınızı yazarak yorum bırakabilirsiniz. E-mail adresinizi de vererek sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Fakat aşağıda yorum bulunan kısma adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi vermemeniz rica olunur. Çünkü kına paketleme işi için bırakacağınız yorumlar herkese açık olacağı için herkes tarafından görünecektir. Bu nedenle de yorum kısmına özel bilgilerinizi yazmamanız rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: Not olarak lütfen tekrardan uyarmak istiyoruz ki, kesinlikle telefon ve ev adresi gibi bilgilerinizi yazmayınız. Çünkü herkese açık olduğu için bu özel bilgiler herkes tarafından görülebilmektedir. Bu tarz bilgilerin verilmesi ve rahatsız edilmeler karşılığında sitemiz kesinlikle bir sorumluluk almayacaktır.

Bizler site olarak sizleri sadece evde kına paketleme işi veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.320 Yorum

 1. özlem

  25 Ekim 2014 at 17:43

  bodrumda oturuyorum bu işi yaparım kendim ve arkadaşlarımın kınalarını paketlemiştim

 2. zehra oylas

  25 Ekim 2014 at 18:00

  Eskisehirde kina paketleme lavanta kesesi ve herturlu susleme isi yapabilirim

 3. mine

  25 Ekim 2014 at 18:24

  Bu kaçıncı msj fakat geri dönen olmadı evde kına paketleme iş yapmak istiyorum mine_bzkrt@hotmail.com mail adresim

 4. mine

  25 Ekim 2014 at 18:27

  Bu kaçıncı msj fakat geri dönen olmadı evde kına paketleme iş yapmak istiyorum mine_bzkrt@hotmail.com mail adresim

 5. ferda sari

  25 Ekim 2014 at 18:37

  evde kina paketleme yada evde yapilcak bir is ariyorum hamileyim normal islerde calisamiyorum. evde vakitimi harcaya bilicegim bir is ariyorum. ferda-sari-@hotmail.com

 6. saliha

  25 Ekim 2014 at 19:02

  Saliha.82@hotmail.com üsküdardayım yaparım

 7. hatice

  25 Ekim 2014 at 20:56

  evde kına paketlemek istiyorum bu işi nasıl alabilirim yardımcı olurmusunuz

 8. ayfer

  25 Ekim 2014 at 23:05

  bende cok ıstıyorum kına paketlemek ben gebzede oturuyorum yardımcı olursanız sevınırım

 9. semiha balcı

  26 Ekim 2014 at 00:01

  istanbul ataşehir de yaşıyorum işe ihtiyacım var

 10. şermin çinar

  26 Ekim 2014 at 00:57

  selam.. evde kına paketleme gibi işlerden yapmak istiyorum. yardimci olursaniz sevi̇ni̇ri̇m.. teşekkürler

 11. hasret saygı

  26 Ekim 2014 at 15:40

  merhaba evde kına paketleme işi ve tüm işler özenle yapılır.yardımcı olursanız sevinirim

 12. ömer

  26 Ekim 2014 at 18:14

  merhaba istanbul pendikte ikamet etmekteyim y
  su.misali.hayat.60@hotmail.comardımcı olurmusunuz

 13. sevgi özek

  26 Ekim 2014 at 18:16

  izmir bornovada oturuyorum 3 ev arkadaşıyız. ek gelir için bu işi yapmak istiyoruz. yardımcı olursanız seviniriz. ozek.sevgi@gmail.com

 14. nursel yilmaz

  26 Ekim 2014 at 19:33

  ist beylikdüzü grubumuz var bu işi istiyoruz nasıl yardımcı olabilirsiniz

 15. derya ercan

  26 Ekim 2014 at 21:19

  antalya da yasiyorum daha once bu tarz isler yapmistim ulasirsaniz sevinirim denizercan@gmail.com

 16. alisa

  26 Ekim 2014 at 22:48

  merhabalar! ben corluda yasiyorum ise ihtiyacim var benimle ulasirsaniz sevinirim – alisamerich@yahoo.com

 17. Seren

  26 Ekim 2014 at 23:50

  Arkadas grubumuz var bizde yapmak istiyoruz. serenatonder@hotmail.com

 18. perihan

  27 Ekim 2014 at 09:26

  ankara gölbaşında yaşıyorum iki kişiyiz evde kına paketleme işi yapmak istiyoruz.perihan_22_22@hotmail.com

 19. fatma

  27 Ekim 2014 at 09:28

  evde kına paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır 20bın 30bin parca tamamlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim fatmayasar06145@outlook.com

 20. nuriye

  27 Ekim 2014 at 11:15

  kına paketleme işi yapmak istiyorum.sizden haber bekliyorum nuriye30@windowslive.com

 21. behiye yılmaz

  27 Ekim 2014 at 13:08

  merhabalar ben evimde dikiş dikiyorum her tür her tarz dikebilirim.şu an boştayım tesbih. kına paketleme yapmak istiyorum.

 22. tugba

  27 Ekim 2014 at 13:33

  kına paketleme işi yapmak istiyorum bursa içi

 23. tugba

  27 Ekim 2014 at 13:35

  kına paketleme ve hertürlü el işi arıyorum bursadayım.ercanerk@mynet.com

 24. Arzu

  27 Ekim 2014 at 13:50

  Kına paketleme,kalem montaji,davetiye katlama,boncuk isleme islerini yaparim aksarayda oturuyorum

 25. tugba olkun

  27 Ekim 2014 at 14:31

  ek işe ihtiyacım var tugba_kirpi_91@hotmail.com

 26. elif

  27 Ekim 2014 at 20:10

  acil işe ihtiyacım var daha önce yapmadım ama yaşım genç ve bütün gün evdeyim hızlı olacağımı düşünüyorum. beyaz__gulum___28@hotmail.com

 27. reyhan erol

  27 Ekim 2014 at 22:27

  Bende bu isi istiyorum acil reyhan_1993_93@hotmail.com

 28. Burak

  28 Ekim 2014 at 01:02

  evde öğrenci̇yi̇z ve cok fazla boş vakti̇mi̇z var sakarya ve cevresi̇nde bu tür i̇şler i̇çi̇n eleman ariyan varsa 3-4 ki̇şi̇li̇k bi̇r eki̇ple bu tür i̇ş ariyoruz. burak_tugoglu@hotmail.com

 29. Zafer

  28 Ekim 2014 at 01:58

  ankara gazi mahallesinde oturuyoruz.evde yapılmak üzere iş arıyoruz.e posta adresim electrozafer@hotmail.com

 30. halil

  28 Ekim 2014 at 10:00

  halilhalil25@gmail.com

  erzurumda oturuyorum ek işe ihtiyacım var bu konudaki duyarlılıgınız için şimdiden teşekkür ederim

 31. emel

  28 Ekim 2014 at 10:36

  ordudayız kına paketleme işi yapmak istiyoruz grubumuz hazır acil cevap beklıyoruz

 32. duygu

  28 Ekim 2014 at 12:04

  ek işe ihtiyacım var paketleme ve süsleme işini iyi yaparım hızlıyım da

 33. gülnur erdoğan

  28 Ekim 2014 at 19:44

  merhaba istanbul bahcelievlerde yasıyoruz grubumuz var gulnur-erdogan@hotmail.com

 34. zeliha

  28 Ekim 2014 at 20:09

  merhaba

  istanbul bağcılar kocasinanda oturuyorum bu işi yapmak istiyorum. lütfen ciddi firmalar mail adresime edis_ay@hotmail.com numaralarınızı bıkakırsanız hemen sizinle irtibata geçerim.

  teşekkürler.

 35. zeliha

  28 Ekim 2014 at 20:11

  merhaba

  istanbul bağcılar kocasinanda oturuyorum bu işi yapmak istiyorum. lütfen ciddi firmalar mail adresime edis_ay@hotmail.com numaralarınızı bıkakırsanız hemen sizinle irtibata geçerim.

  teşekkürler.

 36. gözde taşkın

  29 Ekim 2014 at 13:01

  gozdetaskin222@gmail.com ankaradan yazıyorum evde nikah sekeri yapmak ya da kına paketleme işi yapmak istiyorum

 37. Senem

  29 Ekim 2014 at 16:46

  evde kına işi yapmak istiyorum senemkerim@hotmail.com

 38. Senem

  29 Ekim 2014 at 16:48

  evde kına paketleme ve nikah şekeri yapmak istiyorum i̇stanbul üsküdar da oturuyorum senemkerim@hotmail.com

 39. S. Senem

  29 Ekim 2014 at 17:05

  merhaba istanbul üsküdar da oturuyorum kına paketleme nikah şekeri davetiye katlama vb. işleri yapmak istiyorum senemkerim@hotmail.com

 40. fırat kızıl

  29 Ekim 2014 at 19:38

  bende kına paketleme ısıne talıbım baska ıslerde olabılır yeterkı ıs olsun.baba_13_09@hotmail.com

 41. fatma şahan

  30 Ekim 2014 at 11:55

  ben ankara da ikamet ediuyorum bu işe talibim fatmayasar06145@outlook.com adresınden bana ulasabilişrsinz lutfeeen

 42. gulsahefe1@hotmail.com

  30 Ekim 2014 at 14:00

  istanbul büyükçekmeceden oturuyorum evde kına paketleme ve nikah şekeri yapmak istiyorum

 43. nursel erdal

  30 Ekim 2014 at 14:44

  merhaba ankara batıkente oturuyorum kına paketleme nikah şekeri davetiye katlama vb. işleri yapmak istiyorum nuerdal@gmail.com

 44. garip öztürk

  30 Ekim 2014 at 17:53

  slm öncelikle iyi günler diliyorum ben muştan 8 yıl özel dershane yönetmenliğini yaptım ve şuanda iş yerim büyük ve boş sizinle güzel bir şekilde elaman toplayarak güzel bir iş yapmak isterdim ben her konuda hazırım iyi günler diliyorum
  garipozturk_49@hotmail.com

 45. Azize

  30 Ekim 2014 at 17:56

  bende bu işi yapmak istiyorum
  iletişim: azize4198@hotmail.com

 46. irep senal

  31 Ekim 2014 at 00:59

  evde ek iş yapmak istiyoruz 50 kişiyiz afyon sandıklılıyım 05534262071 iş tonlarca olabilir farketmez .

 47. nesrin

  31 Ekim 2014 at 10:38

  merhaba istanbul beylikdüzünde oturuyorum kına paketleme nikah şekeri davetiye katlama vb. işleri yapmak istiyorum nesrinkose86@hotmail.com

 48. nesrin

  31 Ekim 2014 at 10:41

  merhaba istanbul beylikdüzü oturuyorum kına paketleme nikah şekeri davetiye katlama vb. işleri yapmak istiyorum nesrinkose86@hotmail.com

 49. miyase

  31 Ekim 2014 at 12:40

  konya meram da oturuyoruz 4 kişiyiz kurs paramızı ödeyebilmek için evde iş yapmak istiyoruz.haftanın 4 günü boşuz.tesbih boncuk kına paketleme davetiye her işi yaparız. hepimiz ilahiyat öğrencisiyiz. gün içinde dönerseniz yarın işi almak isteriz çok ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun.miyase_sude_2009@hotmail.com

 50. esma

  31 Ekim 2014 at 13:32

  ben sancak tepede oturuyorum kalabalık bir gurubuz ek iş yapmak istiyoruz zamanında teslim adilir kına paketleme nikah şekeri v.s 05303845838

 51. esma

  31 Ekim 2014 at 13:33

  ben sancak tepede oturuyorum kalabalık bir gurubuz ek iş yapmak istiyoruz zamanında teslim adilir kına paketleme nikah şekeri v.s 05303845838

 52. fatma

  31 Ekim 2014 at 15:58

  ankarada yasıorum ewde ıs yapmaya cok musaıtım lutfen dıkkate alırsanız sevınırım tesekkurler

 53. dilek-suat

  31 Ekim 2014 at 16:08

  istanbul bahçelievlerdeyiz. aci̇l evden çalışmak istiyoruz. heybeliada81@gmail.com

 54. esra

  31 Ekim 2014 at 21:47

  ismim esra konya da yaşıyorum 3 kişilik ekibimle verdiğiniz işi kısa sürede bitiririz bu işe ihtiyacımız var lütfen geri dönerseniz sevinirim kına paketleme boncuk işleme nikah sekeri ve benzeriişleri yaparız hashan-123-1993@hotmail.com

 55. ferda sari

  1 Kasım 2014 at 11:23

  evde kina paketleme isini yapmak istiyorum hamileyim normal islerde calisamiyorum evde para kazanacagim bir is ariyorum. ferda-sari-@hotmail.com

 56. ayfer turnacı

  1 Kasım 2014 at 14:18

  edirne kesanda yasiyorum esime destek olmak icin bu isten bana yollamanizi istirum teskkurler.

 57. aysegül

  1 Kasım 2014 at 16:04

  ankarada yaşıyorum eşime yardım etmek için bu işi arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuzzz

 58. nurgül

  1 Kasım 2014 at 17:42

  boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum.
  eski_dost_08@hotmail.com

 59. gülten

  2 Kasım 2014 at 12:35

  merhaba ist anadolu yakasında oturuyoruz 3 kardeş evde iş yapmak istiyoruz sirda.kertel1989@gmil.com

 60. kübra

  2 Kasım 2014 at 15:27

  merhaba erzıncan merkezdeyım 4 kardes evde bu ısı yapmak ıstyrz kubram_and_faruk@hotmail.com

 61. mine kulakci

  2 Kasım 2014 at 22:45

  Ben mersin Silifke de oturuyorum evdeyim ve kina paketleme isini yapmak istiyorum. Mine.kurt@hotmail.com

 62. kutay akkaya

  2 Kasım 2014 at 23:00

  Sivasta varmi

 63. tugba

  2 Kasım 2014 at 23:06

  mrb gaziantepteym bu işi evimi katkıda bulunmk için yapmak istyrum

 64. tugba

  2 Kasım 2014 at 23:07

  gazianteyim evime katkıda bulunmk istiyorum yardımcı olursanz sevinirim.

 65. Hülya civelek

  3 Kasım 2014 at 12:53

  bütçemize katkım olsun istiyorum.iki arkadaşım daha var elimiz çabuktur.kına paketleme işi verirseniz sevinirim.cevap gönderin lütfen ..teşekkürler

 66. şerife

  3 Kasım 2014 at 14:06

  merhaba efendi̇m ben şeri̇fe ev hanimiyim.el beceri̇meçok güveni̇yorum.ankarada i̇kametgah edi̇yorum.eşi̇me yük olmadan eği̇ti̇mi̇mi̇ tamamlamak i̇sti̇yorum eğer si̇zde i̇ş veri̇ri̇rseni̇z i̇nanin çok mutlu olacağim.yardimci olacağinizi düşünüyorum.şi̇mdi̇den çok teşekkür eder saygilar sunuyorum efendi̇ö.cevabinizi dört gözle bekleyeceği̇m efendi̇m

 67. ŞERİFE

  3 Kasım 2014 at 21:18

  merhaba efendim bugun 7 sat önce size msj yazmıştım mail adresimi yazmamısım lütfen kusura bakmayın efendim.stronger0088@outlook.com
  saygılar…

 68. özlem

  3 Kasım 2014 at 21:36

  ıyıaksamlar bıraz oncede yazdım darıca bayramoglunda oturuyorum annemle evde yapabılcegımız ek ıs arıyorum kına ısıde olurmaıl adresımı yazıyorum tekrar osleem83@hotmail.com

 69. hülya

  4 Kasım 2014 at 00:38

  acil ise ihtiyacım var. yardım edin lütfen zerekani_1988@outlook.com

 70. selda

  4 Kasım 2014 at 01:16

  mrb bingölde yaşıyorum elim hızlıdır kolayca yapabilirim. üniversite mezunu işsizlerdenim yardım ederseniz sevinirim

 71. selin

  4 Kasım 2014 at 01:21

  acil işe ihtiyacım var elim hızlıdır sln_kcr88@hotmail.com

 72. arzu

  4 Kasım 2014 at 13:05

  mrb kocaeli de yaşıyorum 10 kişilik bir grubumuz var yardımcı olursanız sevinirim monalisa_398@hotmail.com

 73. Gül

  4 Kasım 2014 at 17:12

  melek_scream@hotmail.com afyonda yaşıyorum 2 kişiyiz sizden bilgi beklıyoruz

 74. nihal aydınhan

  4 Kasım 2014 at 20:42

 75. RUVEYDA ARSLAN

  5 Kasım 2014 at 13:52

  merhaba, i̇stanbul-kağıthane 4.levent ikamet ediyorum.2 kişiyiz kına paketleme işi istiyoruz.yardımlarınızı rica ederiz. rvydarslan@hotmail.com

 76. merve akıl

  5 Kasım 2014 at 17:10

  bende kına paketleme işi yapabilirim ararsanız sevinirim 05319489334

 77. ezgi

  6 Kasım 2014 at 13:09

  bağcılarda oturuyorum ekibim var ek iş yapmak istiyorum
  ezgikryl@outlook.com.tr

 78. gülden oktav

  6 Kasım 2014 at 14:46

  bende kına paketleme işi yapmak istiyorum ararsanız sevinirim.ben sarıyerde oturuyorum.05303900912

 79. kubra

  6 Kasım 2014 at 15:37

  Evde paketleme susleme vb isleri yapabilirim .kocyigitkubra@hotmail.com

 80. yesim turkaslan

  6 Kasım 2014 at 22:10

  bende bu isi yapmak istiyrum yesim.ecrin.12@gmail.com

 81. merve şengül

  7 Kasım 2014 at 21:05

  İşi çok güzel yapacağıma eminim ararsanız sevinirim

 82. ayse

  8 Kasım 2014 at 01:31

  Iletisim

 83. kadriye karakurt

  8 Kasım 2014 at 22:45

  ankara besevler 5078361082 kdryekrkrt@hotmail.com

 84. damla tuban

  8 Kasım 2014 at 23:08

  merhaba bende bu işşi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim damlatuban1993@outlook.com

 85. ferda sari

  9 Kasım 2014 at 10:37

  evde kina paketleme isini yapmak istiyorum hamileyim normal islerde calisamiyorum evde para kazanacagim bir is ariyorum. ferda-sari-@hotmail.com

 86. Bilge Arslan

  9 Kasım 2014 at 23:49

  evde paketleme susleme vb isleri yapabilirim .bilge.ars87@gmail.com

 87. ELİF DAĞKIRAN

  10 Kasım 2014 at 13:52

  merhabalar bu i̇şi̇ yapmak i̇sti̇yorum eli̇fdagki̇ran@wi̇ndowsli̇ve.com

 88. Fadime

  10 Kasım 2014 at 20:54

  merhaba,
  istanbulb şişlide oturuyorum. evime ek kazanç için bende ekibinize katılmak istiyorum.

 89. Fadime

  10 Kasım 2014 at 20:56

  merhaba,
  evime ek kazanç sağlamak için bende ekibinize katılmak istiyorum. mail adresim : fadimearici_@hotmail.com

 90. duygu

  10 Kasım 2014 at 23:16

  merhaba bende bu işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz gerçekten çok sevinirim telefon numaram :05352494896

 91. merveakıl

  11 Kasım 2014 at 12:01

  gaziosman paşadaoturuyorum bendekınapaketlemek istiyorum tel 05319489334

 92. kübra

  11 Kasım 2014 at 14:49

  esenyurtta oturuyorum bu işi en hızlı şekilde yapabilirim

 93. funda çakmak

  11 Kasım 2014 at 16:34

  merhaba izmir bucada oturuyorum kına paketleme nikah şekeri gibi işleri yapmak istiyorum… fundacakmak305gmail.com

 94. BURHAN YILDIRIM

  11 Kasım 2014 at 17:56

  evde kinapaketlem,nikah şekeri v.s gibi işler yapmak istiyorum. saygilarimla
  532 450 85 96 ev- 0312 264 34 39

 95. suheyla

  11 Kasım 2014 at 18:27

  Bursada yasiyorum evde kina paketleme isi ariyorum 05442387917

 96. ankara

  12 Kasım 2014 at 00:31

  Ankarada ikamet etmekteyim.kına paketleme ve davetiye işi yapmak istyorum.bilgi alabilr miyim?zelfa_90_06@hotmail.com

 97. fatos

  12 Kasım 2014 at 18:37

  merhaba evde kına paketleme ve nikah şekeri işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz teşekkür ederim.mail: fatos_axi@hotmail.com ulaşırsanız sevinirim.

 98. elif

  12 Kasım 2014 at 19:03

  İstanbul Çekmeköy deyim evde ek iş yapmak isterimisterim elifpelifpc@hotmail.com

 99. sevim koyuncu

  12 Kasım 2014 at 19:36

  acilen evde ek gelir sağlayan işi almak istiyorum

 100. hayriye

  12 Kasım 2014 at 22:42

  ankaradan acilen ek gelir sağlayan kına paketleme işi almak istiyorum

 101. canan

  13 Kasım 2014 at 12:10

  evde ek gelir işi yapmak istiyorum. cerdogdu@gmail.com

 102. FERDA

  13 Kasım 2014 at 13:49

  ankarada oturuyorum acil bu işlere ihtiyaçim var tek maaşla zor geçiniyoruz en yakin zamanda dönüş yaparsaniz sevinrim mail adresim izmirden_f@hotmail.com

 103. hacer terzi

  13 Kasım 2014 at 14:56

  evde iş yapmak istiyorum lütfen beni bilgilendirin hacerterzi53@msn.com

 104. volkan

  13 Kasım 2014 at 17:54

  evde ek iş istanbul mail adresi volkan601@mynet.com

 105. dilek

  14 Kasım 2014 at 00:36

  Bu işi bende yapmak istiyorum cok ihtiyacım var.dönüş yaparsanız sevinirim

 106. nurten çaylak

  14 Kasım 2014 at 23:51

  istanbul zeytinburnunda oturuyorum. lütfen geri dönüş yapın. musti.nurten@hotmail.com

 107. nurten çaylak

  14 Kasım 2014 at 23:51

  istanbul zeytinburnunda oturuyorum. lütfen geri dönüş yapın. musti.nurten@hotmail.com

 108. tugba çolak

  15 Kasım 2014 at 01:01

  izmirde oturuyorum ve bu işe çok ihdiyacım var adım tugba ademcolak80@hotmail.com

 109. tugba çolak

  15 Kasım 2014 at 01:05

  izmirde oturuyorum ve bu işe çok ihdiyacım var adım tugba ademcolak80@hotmail.com

 110. tuğba çolak

  15 Kasım 2014 at 01:20

  izmirde oturuyorum elimden her iş gelir hızlıyım ve bu işe ihdiyacım var ademcolak80@hotmail.com

 111. ferit

  15 Kasım 2014 at 02:04

  ankara sincanda oturuyorum bu işe cok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın
  fert__1923@ hotmail.com

 112. ferit

  15 Kasım 2014 at 02:08

  ankarad oturuyorum bu işe ihtiyacım var fert__1923@ hotmail.com dönerseniz sevinirim

 113. gülcan copoğlu

  16 Kasım 2014 at 14:11

  Sultanbeylide oturuyorum evde iş yapabilirim gulcancopoglu@hotmail.com

 114. Meral AYGÜN

  17 Kasım 2014 at 12:54

  bu işi istiyorum izmir de oturuyorum (mrlkyhn@hotmail.com) ilginize şimdiden teşekkürler,görüşmek üzere

 115. melek

  17 Kasım 2014 at 16:11

  merhaba izmitte yaşıyorum ve ek iş yapmak i̇sti̇yorum dönüş yaparsaniz sevi̇ni̇ri̇m.
  melek_akdas_@hotmai̇l.com

 116. mine büktel

  17 Kasım 2014 at 20:20

  selam ben izmitte okuyorum çok acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.
  mine_prenses_1994@hotmail.com

 117. yıldız genç

  18 Kasım 2014 at 05:03

  ben istanbul üsküdarda ikamet etmekteyim evde yapılan işlerle ilgileniyorum boncuk ve mandal işi çok yaptım acilen ihtiyacım var adresim gul_guzeli9k@hotmail.com mail atarsanız sevinirim

 118. mehtap akdağ.

  18 Kasım 2014 at 08:25

  lütfen buradan yazarsanız telefonunuzu çok sevınırım ve evde iş yapmak iştiyorum kına ve poşet işi yapmak ıstıyorum elım hızlıdır ve yapabılırım bana ulasırsanız sevınırım

 119. mefaret cetinkaya

  18 Kasım 2014 at 10:09

  Eskisehirde oturuyorum ek ise ihtiyacimiz var esimle birlikte yapmak istiyoruz mefaret-1984@hotmail.com

 120. ayşegül

  18 Kasım 2014 at 16:20

  istanbul kadköy deyim. ek iş yapmak istiyorum.çevrem geniş.

 121. Gamze Dost

  18 Kasım 2014 at 16:23

  merhaba, ben ankarada ikamet ediyorum.. evde kına paketleme ve nikah şekeri v.s. gibi işler yapmak istiyorum ilgilenirseniz teşekkür ederim.
  mail: gamzedst06@gmail.com ulaşırsanız sevinirim.

 122. gülşah

  20 Kasım 2014 at 13:29

  merhaba kocaelinde yaşıyorum ve evde kına paketleme işi yapmak istiyorum. i̇lgilenirseniz sevinirim. gulsahuzun@hotmail.com

 123. Gizem

  21 Kasım 2014 at 05:48

  qizem_sss@hotmail.com ( kocaeli )

 124. NESLİ

  21 Kasım 2014 at 14:53

  nesl.1994@hotmail.com i̇stanbul beyoğlu

 125. rahime sarıkeçili

  21 Kasım 2014 at 23:04

  selam ben ankarada oturmakdayım evde kına paketleme işi yapmak ıstıyorum ilgilenırsenız sevınırım ye-sil-45@hotmail.com

 126. şirin

  21 Kasım 2014 at 23:57

  slm ben bursa yıldırım da oturuyorum eşimle beraber kına paket işi yapmak istiyoruz ilgilenirseniz memnun oluruz (aydnebru94@yahoo.com)

 127. şirin

  22 Kasım 2014 at 01:05

  slm ben bursa yıldırımda oturuyorum eşimle beraber evde kına paketleme işi yapmak istiyoruz ilgilenirseniz sevinirim aydnebru94@yahoo.com

 128. ilhan izmir

  23 Kasım 2014 at 19:43

  evde yapılacak tum ıslere talıbım ozenle hazırlanır ve sıze verılır 05363181976

 129. merve demirci

  23 Kasım 2014 at 21:33

  Kartalda oturuyorm evde ise cok ihtiyacim var bu isi yapabilirim lutfen ilgilenirseniz cok sevinirim merve_17_89@hotmail.com

 130. sebahattin

  23 Kasım 2014 at 23:52

  gündüz eşim akşamları benimde yardımımla ciddi sayılara ulaşabiliriz. ilgilenenlere teşekkür ederim gerçekten ihtiyacımız var.. ulasan22@hotmail.com

 131. nuran

  24 Kasım 2014 at 02:18

  kına işi istiuorum mudanyadayım bursa

 132. nuran

  24 Kasım 2014 at 02:23

  bede istiyorum bursa mudanyadaım volkanangic@hotmail.com

 133. SONGÜL KICIRLI

  24 Kasım 2014 at 13:00

  evde ek işe ihtiyacım var el becerim var ankara pursaklarda oturuyorum 05444797428

 134. aysel

  24 Kasım 2014 at 15:54

  bende evde iş istiyorum 3 kişiyiz

 135. burcu kılıç

  24 Kasım 2014 at 18:44

  ek iş istiyorum kına paketleme veya buna benzer işleriniz varsa alabillirim tel 05346940811

 136. burcu kılıç

  24 Kasım 2014 at 18:53

  evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz sevinirim 05346940811

 137. sevda

  25 Kasım 2014 at 09:16

  evde ihtiacım var lütfen arayın çok acil 05344032177

 138. sevda

  25 Kasım 2014 at 09:18

  evde ihtiacım var lütfen arayın çok acil 05344032177 kayseri de oturuyorum

 139. ebru

  25 Kasım 2014 at 15:20

  i̇stanbul bahçeli̇evler de oturuyorum ve evde i̇şe çok i̇hti̇yacim var mai̇l adresi̇m: yetaser.44@gmai̇l.com

 140. selma

  25 Kasım 2014 at 15:27

  büyükçekmecedeyim evde iş istiyorum acil

 141. sultan

  26 Kasım 2014 at 00:13

 142. ilkay

  26 Kasım 2014 at 08:36

  evde kına paketleme işi yapmak istiyorum

 143. ayşe

  26 Kasım 2014 at 11:08

  evde kına paketleme işi yapmak istiyorum.ankara
  ersun06ersun@hotmail.com

 144. oznur

  26 Kasım 2014 at 21:00

  oznrdrc@hotmail.com İstanbul avrupa yakasi

 145. gulsah durgun

  27 Kasım 2014 at 20:26

  Merhaba bizde evde kina paketleme isi yapmak istiyoruz gulsahdurgun87@hotmail.com

 146. derya erdem

  28 Kasım 2014 at 02:20

  merhaba istanbul üsküdar da oturuyorum kına paketleme nikah şekeri gibi işleri yapmak istiyorum..furki_emir@hotmail.com

 147. Elif Ata

  29 Kasım 2014 at 17:17

  Ankara mamakta uc kisilik ekip olarak calisiyoruz kina paketleme de hizliyiz.

 148. arzu

  30 Kasım 2014 at 13:10

  istanbul ümraniyede oturuyorum verdiğiniz işi itinayla ve istenilen sürede yetiştiririz.
  darude_310@hotmail.com

 149. ilhan

  30 Kasım 2014 at 17:44

  izmırden bornova evde yapılabılecek tum ıslerı ıstıyorum ızmırden

 150. Hacer

  30 Kasım 2014 at 19:01

  adanada oturuyorum evde kına paketleme yapabilirim hacerirem.51@hotmail.com

 151. zeynep

  1 Aralık 2014 at 11:10

  istanbul sancaktepede oturuyorum kına paketlemesi yapmak istiyorum zeynepp571@hotmail.com

 152. derya şen

  1 Aralık 2014 at 17:18

  merhaba didimde yaşıyorum poşet ve davetiye katlama işi yapmak istiyorum …okan_-_derya@hotmail.com

 153. yasemin

  2 Aralık 2014 at 09:47

  mrb ben manisada oturmaktayım ek gelir iş yapmaya hazırım.casmin_45@hotmail.com

 154. hatice ç

  2 Aralık 2014 at 14:08

  izmir karşıyakada oturuyorum.evde kına paketleme işi yapmak istiyorum
  bsrhati@gmail.com

 155. özlem

  3 Aralık 2014 at 18:07

  biz aydında okuyoruz ve ek iş yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz …gozdeozlem1@hotmail.com dönerseniz seviniriz

 156. oya duman

  4 Aralık 2014 at 16:36

  izmir menemen de oturuyorum.evde her türlü paketleme işi yapak istiyorum.
  oya_atagunduz35@hotmail.com

 157. serpil

  5 Aralık 2014 at 07:58

  orduluyum neiş olursa paketlemeişiş yarı fiyatına yaparım

 158. necmiyr

  5 Aralık 2014 at 19:38

  iş yapmk istyorum ulaşırsanız sevrm semralu@outlook.com ankarada otur

 159. necmiyr

  5 Aralık 2014 at 19:38

  iş yapmk istyorum ulaşırsanız sevrm semralu@outlook.com ankarada otur

 160. necmiyr

  5 Aralık 2014 at 19:38

  iş yapmk istyorum ulaşırsanız sevrm semralu@outlook.com ankarada otur

 161. necmiyr

  5 Aralık 2014 at 19:38

  iş yapmk istyorum ulaşırsanız sevrm semralu@outlook.com ankarada otur

 162. şefika

  6 Aralık 2014 at 00:21

  izmitte oturuyorum evde her türlü iş yaparım zeyneren@windowslive.com

 163. şefika

  6 Aralık 2014 at 00:23

  izmitte oturuyorum evde her türlü iş yaparım zeyneren@windowslive.com

 164. havva dumanlı

  6 Aralık 2014 at 19:08

  bursa yıldırımda oturuyorum.evde ek iş yapmak istiyorum..iş dağıtacağım gurubumda var.tecrübemde var..05435141386 ulaşırsanız sevinirim

 165. burçin

  7 Aralık 2014 at 10:34

  zonguldakta yaşıyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum.karagun_827@hotmail.com

 166. özge

  8 Aralık 2014 at 00:46

  ankara etlikte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.sadece hızlı oldugumu belirtmek isterim.bilgilerinize. ozgeozdemir85@gmail.com

 167. leyla

  8 Aralık 2014 at 12:20

  merhaba ankara dikmende oturuyom ek gelire ihtiyacım var yeni evledim hızlı ve becerikliyimdir

 168. altin bozan

  8 Aralık 2014 at 16:31

  Merhaba cayır ova gebzede oturuyorum ek işe ihtiyacım var hizli ve becerikliyim

 169. hanife gül keleş

  9 Aralık 2014 at 00:40

  evde yapabileceğim bir iş arıyorum kına işi olabilir

 170. Tuğçe Büşra

  9 Aralık 2014 at 01:03

  merhaba. i̇stanbul başakşehirde oturuyorum. ailemle birlikte evde ek iş yapmak istiyorum. hızlı ve becerikliyiz. daha öncede bu tarz bir iş yapmıştık. ulaşırsanız sevinirim. hayırlı günler kolay gelsin. tuqce.b.19@hotmail.com

 171. Fulya

  9 Aralık 2014 at 11:35

  i̇stanbulda levent tarafında oturuyorum, ek işe ihitiyacım var, forhan9@gmail.com

 172. demet simsek

  10 Aralık 2014 at 00:09

  Merhaba istanbul atasehirde oturuyorum el becerim iyidir ve bu ek gelire ihtiyacim var banka kredisi odemekteyim zamaninda teslim ederim bu ise cok ihtiyacim var smskdmt@gmail.com

 173. sedat

  10 Aralık 2014 at 12:53

  mrb paketleme vb gibi işler yapabilirim ataşehir kayışdağı bölgesinde hikamet etmekteyim 5321662916

 174. nrcn

  10 Aralık 2014 at 16:35

  kına paketleme vs işler yapabilirim..istanbul kayısdagında oturuyorum..dönüş yaparsanız sevinirim 0544 722 57 47

 175. hatice

  11 Aralık 2014 at 01:24

  akarada oturuyrum kına paketlememk ıstıyorum cocugum kucuk çalışamıyorum lütfen yardım edın bu işe gönulluym mail burakemel19@gmail.com acil cvp lütfen

 176. nuray özdemir

  11 Aralık 2014 at 22:44

  be bu i̇şi̇ yapiyorum eki̇bi̇m var zonguldakta yaşiyorum

 177. kubra

  12 Aralık 2014 at 15:00

  Bursa adelete oturuyorum acil ise ihtiyacim var kina paketleme isi istiyorum lutfen 05397249591

 178. özlem ak

  12 Aralık 2014 at 20:33

  slm evde kına paketleme yapabiliriz 6 bayanız antalyadan tel 05547563287

 179. esra

  12 Aralık 2014 at 21:12

  bu ısı yapmak ıstıyorum bu olmuyorsa baska ıste yababılırız ekıbım var zamanında yetıstırırız cevabınızı beklıyoruz tskler azad_1416@hotmail.com

 180. gülizar saban

  13 Aralık 2014 at 20:18

  acil iş istiyorum ankarada yaşıyorum bi kaç arkadaşla yapacağım gününde teslim edebilirim . selin-saban@hotmail.com

 181. leyla

  13 Aralık 2014 at 22:37

  slm evde kına paketleme yapabiliriz 4 bayanız erzurumdan mete.1.1@hotmail.com

 182. isimsiz misafir

  14 Aralık 2014 at 16:41

  biz iki arkadaş nikah şekeri yapmak istiyoruz lütfen bizi bilgilendirin

 183. damla

  15 Aralık 2014 at 14:03

  slm nikah şekeri ve kına paketleme işi yapmak istiyorum.damlam80@hotmail.com tekirdağ çerkezköyde oturuyorum tşk

 184. huriye

  15 Aralık 2014 at 15:30

  evde nikah şekeri kına paketleme işi yapmak istiyoruz gurubuz yardımlarınız bekliyoruz. huris_338@hotmail.com

 185. YASEMEN AVŞAR

  16 Aralık 2014 at 05:54

  yasemenavsar@gmail.com istanbul yeniköy

 186. sevcan

  16 Aralık 2014 at 15:20

  ■Evde kutu kaplama işi
  ■Evde davetiye katlama işi
  ■Nikah şekeri işi
  ■İplik temizleme işi
  ■Kına paketleme
  Hepsini yapabilirim bir grubum var 5-6 kişilik hepsinin zamanı ve imkanı var . Bana burdan ulaşabilirsiniz.4.leventte oturuyorum. sevcan.kulbas@gmail.com
  yardımcı olursanız çok sevinirim.

 187. orhan

  16 Aralık 2014 at 22:01

  emekliyim ek olarak nikah şekeri kına paketleme yaparım yardımcı olursanız sevinirim 05349664708

 188. Eda alp

  17 Aralık 2014 at 14:56

  Kina paketleme isimi yapmak istiyorum

 189. Özlem savran

  17 Aralık 2014 at 21:26

  Elimden her iş gelir çok ihtiyacım var lütfen yardım edin ankara 05074538217

 190. aysun

  18 Aralık 2014 at 01:35

  muğlada oturuyom evde kına pakatleme nikah şekeri çorap işi yapabilirim

 191. Embiye

  18 Aralık 2014 at 13:23

  merhaba,
  paketleme ek iş arıyoruz 2 kişiyiz.
  i̇stanbul / bağcılar – güneşli
  0537 394 01 33

 192. metin erdem

  18 Aralık 2014 at 13:51

  5 kisilik grubumuz var ek iş arıyoruz eskişehirde ikamet efiyoruz 05453433937

 193. sinem

  19 Aralık 2014 at 12:26

  benim mail adresm ykama ek ışe gerçekten çok ihtyacım war bursa orhangazıde yasıyorum

 194. sedat

  19 Aralık 2014 at 15:46

  istanbul ümraniyede ikamet ediyorum kına paketleme işi yapabilirim ek gelire ihtiyacım var 2 kişiyiz 538 415 6419

 195. zuhal

  21 Aralık 2014 at 01:30

  balıkesir erdekte oturuyorum bu işe ihtiyacım var 05324817207 ilginize arz ederim

 196. zuhal

  21 Aralık 2014 at 01:31

  balıkesir erdekte oturuyorum bu işe ihtiyacım var 05324817207 ilginize arz ederim

 197. gamze

  22 Aralık 2014 at 13:31

  evlere kına paketleme işi istiyoruz çok ihtiyacımız var lütfen pendik 05380352176

 198. GAMZE

  22 Aralık 2014 at 17:32

  evde ek iş yapmak istiyorum elim gercekten cok hızlıdır 1000 degil 2000 tane gene yaparım lütfen bana ulasın gamzesymo@gmail.com

 199. Melda

  23 Aralık 2014 at 14:02

  slm ben ankarada oturuyorum kina paketle işini yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 200. sehri

  23 Aralık 2014 at 14:05

  evde ek iş yapmak istiyorum ama nere başvuracam nasıl yapacam bilemiyorum bana konuda yardımcı olurmusunuz lütfen sehri_ceran_88@hotmail.com

 201. filiz utangaç

  23 Aralık 2014 at 14:15

  bende ankarada oturuyoru evde kına paketlemek istiyorum cevap yazarsanız sevinirim

 202. şehri

  23 Aralık 2014 at 14:25

  slm ben kırklareli de oturuyorum kına paketleme işini yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 203. belgin

  23 Aralık 2014 at 14:26

  ek gelıre cok ıhtiyacım var lutfen dönüş yapın

 204. Anonim

  23 Aralık 2014 at 16:20

  samandırada oturuyorum evde kına paketleme işi yapabiliriz.

 205. büşra

  23 Aralık 2014 at 18:45

  istanbul esenlerde oturuyorum. evde ailemle birlkte ek iş yapmak istiyorum. dönüş yaparsanız sevinirim. bsrabstkn@gmail.com

 206. emine

  24 Aralık 2014 at 19:19

  ankarada oturuyorum üniversitede okuyan çocuğum var acil ek iş yapmak istiyorum.lütfen dönüş yapın

 207. emine

  24 Aralık 2014 at 19:26

  ankarada oturuyorum üniversitede okuyan oğlum için ek iş yapmak istiyorum acil ihtiyacım var lütfen dönün

 208. emine

  24 Aralık 2014 at 19:30

  ankarada oturuyorum üniversitede okuyan oğlum için ek iş yapmak istiyorum acil ihtiyacım var lütfen dönün

 209. emine

  24 Aralık 2014 at 19:31

  ankarada oturuyorum üniversitede okuyan oğlum için ek iş yapmak istiyorum acil ihtiyacım var lütfen dönün

 210. emine

  24 Aralık 2014 at 19:44

  ankarada oturuyorum üniversitede okuyan oğlum için ek iş yapmak istiyorum acil ihtiyacım var lütfen dönün

 211. neslihan demirbaş

  25 Aralık 2014 at 20:07

  Bu işi yapmak istiyorum

 212. neslihan demirbaş

  25 Aralık 2014 at 20:08

  Bu işi yapmak istiyorum

 213. songul okumus

  25 Aralık 2014 at 21:09

  Ben bi isi herkezden iui yapabilecegime eminim…..

 214. selma aydemir

  25 Aralık 2014 at 22:02

  Merhaba ben ankarada oturuyorum davetiye işi yada kına işi yapmak istiyorum.

 215. selma aydemir

  25 Aralık 2014 at 22:04

  Merhaba ben ankarada oturuyorum davetiye işi yada kına işi yapmak istiyorum. boy_star_yasin_06@hotmail.com

 216. selma

  25 Aralık 2014 at 22:16

  Merhaba ben ankarada oturuyorum davetiye işi yada kına işi yapmak istiyorum pisman olmazsniz lutfen ulaşın bana 0549 240 03 09

 217. cilem

  26 Aralık 2014 at 00:07

  Ankarada oturuyorum acil ise ihtiyacim var grri donus yaparsaniz sevinirim

 218. nesrin yeşil

  26 Aralık 2014 at 13:58

  kayserıde oturuyorum 05300722911

 219. songul okumus

  26 Aralık 2014 at 16:36

  Ben bi isi herkezden iui yapabilecegime eminim…..

 220. CANAN

  26 Aralık 2014 at 20:39

  bizde bu iişi yapmak istiyoruz

 221. saliha öztaş

  26 Aralık 2014 at 23:50

  ben istanbul pendikteyim bu işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmısınız

 222. TUĞÇE

  27 Aralık 2014 at 14:48

 223. nimet sezer

  27 Aralık 2014 at 16:49

  biz 3 arkadaşız ekiş yapmak istiyoruz kına paketleme olur nikah şekeri olabilir yada vs re bize ulaşırsanız sizinle çalışmaya hazırız görüşmek ümidiyle sultan gazi istanbul

 224. derya kilic

  28 Aralık 2014 at 13:50

  ben erzurumda oturuyorum kina paketleme isi yapmak istiyorum acil ihtiyacim var yardimci olabilirseniz sevinirim 05433421372

 225. AYDA KASAPOĞLU

  28 Aralık 2014 at 18:25

  merhaba ben bursada oturuyorum bu i̇şi̇ çok i̇yi̇ yapabi̇li̇ri̇m .

 226. sırrı

  30 Aralık 2014 at 01:42

  merhaba istanbulda oturuyorum bu işi çok iyi yapabileceğimi düşünüyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 227. deryasandal

  30 Aralık 2014 at 16:15

  merhaba adanada oturuyorum evde ıs yapmak ıstıyorum

 228. didem mujdeci

  30 Aralık 2014 at 21:13

  ankarada oturuyorum evde is yapmak istiyorum ibrahim.didem.06@gmail.com

 229. esra

  31 Aralık 2014 at 10:39

 230. gülsen tellioğlu

  31 Aralık 2014 at 14:43

  kocaeli derince de oturuyorum elim bu işlere çok yatkındır bu işi çok istiyorum lütfen bana dönüş yaparmısınız

 231. gul

  31 Aralık 2014 at 23:05

  evde iş yapmak istiyorum.denizli merkezde oturmaktayım

 232. nilay

  1 Ocak 2015 at 20:13

  mrb tekirdag çerkezköyde ikamet ediyorum işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim nilayyy34_89_@hotmail.com

 233. ramazan

  2 Ocak 2015 at 01:07

  merhaba ankara merkezde oturuyorum ek işe ihtıyacım var dönüş yaparsanız sevınırım ramazanyldrm2000 gmail

 234. AYŞE

  2 Ocak 2015 at 10:05

  merhaba ben ankara mamakta oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var tekrar dönerseniz sevinirim ayse.alan.alan@hotmail.com

 235. ebru

  2 Ocak 2015 at 23:43

  istanbul esenyurtta oturuyorum kına ve davetiye isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirimm ebru-152@hotmail.com

 236. ayşe

  3 Ocak 2015 at 09:20

  merhaba ben adana seyhanda oturuyorum ek ıs olarak bu ısı yapmak ısdıyorum lutfen bana yardımcı olursanız sevınırım ayse_s01@hotmail.com burdan ulasabılırsınız

 237. Muhammet

  3 Ocak 2015 at 16:02

  Istanbul Mecidiyeköy deyim kutu katlama poşet katlama kina paketleme işleri yapmak istiyorum acil ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iletişim muhammet28728@gmail.com

 238. Muhammet

  3 Ocak 2015 at 16:24

  Istanbul Mecidiyeköy deyim kutu katlama poşet katlama kina paketleme işleri yapmak istiyorum acil ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iletişim muhammet28728@gmail.com

 239. Muhammet

  3 Ocak 2015 at 16:44

  Istanbul Mecidiyeköy deyim kutu katlama poşet katlama kina paketleme işleri yapmak istiyorum acil ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iletişim muhammet28728@gmail.com

 240. Muhammet

  3 Ocak 2015 at 18:41

  Istanbul Mecidiyeköy deyim kutu katlama poşet katlama kina paketleme işleri yapmak istiyorum acil ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iletişim muhammet28728@gmail.com

 241. muhammet

  3 Ocak 2015 at 23:05

  istanbul mecidiyeköy deyim kutu katlama poşet katlama kina paketleme işleri yapmak istiyorum acil ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iletişim muhammet28728@gmail.com

 242. dilek

  4 Ocak 2015 at 16:36

  mrb ben kına paketleme işini yapmaak istiyorum

 243. asiye

  5 Ocak 2015 at 21:44

  ben kına paketleme işini yapmak istiyorum

 244. nuran

  6 Ocak 2015 at 00:39

  samsunda ikamet ediyorum.kına paketleme işi yapılır.whatsappdan yapılanların fotosunu gönderebilirim.iletişim s-a-h-r-a_nur55@hotmail.com

 245. sultan

  6 Ocak 2015 at 04:03

  Evde kina paketleme işi yapmak istiyorum baba donus yaparsaniz sevinirim

 246. halime

  6 Ocak 2015 at 20:03

  evde kına paketlemek istiyorum 4 çocuk okutuyorum acil ihtiyacım var aydinduvarci_25@hotmail.com

 247. sümeyra

  6 Ocak 2015 at 22:58

  evde kına paketleme işi yapılır size elazığdan yazıyorum su-seyda@hotmail.com

 248. sümeyra

  6 Ocak 2015 at 22:58

  evde kına paketleme işi yapılır size elazığdan yazıyorum su-seyda@hotmail.com

 249. güllü taşkın

  7 Ocak 2015 at 00:47

  ist .oturuyorum ek gelire ihtiyacım var. msn falan kullanmıyorum. nasıl iş alabilirim

 250. ilknur izci

  7 Ocak 2015 at 06:13

  sayın yetkili
  evde yapabileceğim davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, toka yapımı, mandal montajı, kına paketleme, nikah şekeri yapımı gibi işler arıyorum. daha önce bu gibi işler yaptım.elim yatkındır ve hızlıdır.mennun kalacagınızı düşünüyorum.adanada oturuyorum cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim…..ilknurizciadana@hotmail.com

 251. sevgi büyüktekeli

  7 Ocak 2015 at 14:29

  bilecikden yazıyorum evde ek iş yapmak istiyorum sevgi5665@hotmail.com

 252. pembe kreasyon

  7 Ocak 2015 at 16:05

 253. gülnur

  7 Ocak 2015 at 22:09

  lütfen iki kızım var biri okuyor biride fizik alıyor ve maddi açıdan çok sıkıntıdayız destek olmak istiyorum eşime evden çıkamıyorum lütfen gulnurakyuz84@hotmail.com

 254. gülnur akyüz

  7 Ocak 2015 at 22:11

  lütfen acil ihtaiyacım var eden çıkamıyorum iki çocuk bakıyoruz maddi durum çok kötü gulnurakyuz84@hotmail.com

 255. serap

  8 Ocak 2015 at 17:26

  iş hakkında dönüşlerinizi bekliyoruz svural1983@gmail.com

 256. mehtap

  9 Ocak 2015 at 10:10

  evde kına paketleme işi yapmak istiyorum ekip kurabilirim acil cevap bekliyorum

 257. mehtap

  9 Ocak 2015 at 10:44

  istanbul anadolu yakasında oturuyorum evde kına-çerez paketleme kutu-davetiye katlama nikah şekeri yapma mandal montajı vs işler yapmak istiyorum. ekip kurabilirim acile cevap bekliyorum.

 258. dilara

  9 Ocak 2015 at 20:51

  manisa yunusemrede oturuyorum kına paketleme işi yapmak istiyorum
  dönerseniz sevinirim dilara_0645@hotmail.com

 259. Ipek genç

  10 Ocak 2015 at 03:59

  Bursa dan bende paketleme işini yapmak istiyorum

 260. gamze

  10 Ocak 2015 at 08:50

  gaziantep şehitkamilde oturuyorum acil olarak iş beklemekteyim bu adrestenn ulaşırsanız sewinirim prenses.duygu.27@hotmail.com

 261. G. A.

  11 Ocak 2015 at 16:44

  eskişehir de evimde kızım ile birlikte iş arıyorum mail atabilirsiniz. kelepirci_teyze@hotmail.com

 262. ayşe

  11 Ocak 2015 at 22:07

  evde kına paketleme işi arıyorum acil cevap verirseniz sevinirim kalpsiz_ayse_90@hotmail.com

 263. ayşe

  11 Ocak 2015 at 22:07

  evde kına paketleme işi arıyorum acil cevap verirseniz sevinirim kalpsiz_ayse_90@hotmail.com

 264. burçin

  11 Ocak 2015 at 22:42

  paketleme yapmak istiyorum istanbulda ikamet ediyorum .burcin.ozdemir@outlook.com

 265. mustafa

  11 Ocak 2015 at 22:56

  ekibim var , fazlasıyla iş alırız , lütfen mail üzerinden ayrıntılı konuşalım online_is@outlook.com ankara/sincan

 266. Yaprak

  12 Ocak 2015 at 12:08

  kına paketleme işi , poşet katlama , nikah şekeri işlerini yapabilirim, elim hızlıdır ayrıca üç kişiyiz bayağı iş yapabiliriz lütfen firmalarla iletişimde yardımcı olun
  mail: leaf-0085@hotmail.com umarım mail üzerinden haberleşiriz

 267. Yaprak

  12 Ocak 2015 at 12:32

  kına paketleme işi , poşet katlama , nikah şekeri işlerini yapabilirim, elim hızlıdır ayrıca üç kişiyiz bayağı iş yapabiliriz lütfen firmalarla iletişimde yardımcı olun
  mail: leaf-0085@hotmail.com umarım mail üzerinden haberleşiriz

 268. fazilet

  12 Ocak 2015 at 14:16

  paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır ayrıca 3 kişiyiz adana da ikamet ediyorum fzltali_01@hotmail.com

 269. GOKHAN

  12 Ocak 2015 at 16:31

  merhaba kina paketleme i̇şi̇ yapabi̇li̇ri̇m gsm 0506 052 93 86

 270. kübra

  12 Ocak 2015 at 20:30

  kına paketi işi yapmak istiyorum kubraakkus3434@hotmail.com

 271. kübra

  12 Ocak 2015 at 22:58

  merhaba kına paketleme işi yapmak istiyorum. kubrayavuz043@gmail.com

 272. tuğçe

  13 Ocak 2015 at 10:11

  kına paketleme işi yapmak istiyoruz .tugce.emiroglu@hotmail.com

 273. ONUR

  13 Ocak 2015 at 15:50

  leonclub2@hotmai̇l.com lütfen bu adresten ulaşiniz.

 274. günnur

  13 Ocak 2015 at 17:03

  gunnur_4321@hotmai̇l.com bu adrestan bana ulaşabi̇li̇rsi̇ni̇z buna gerçekten i̇hti̇yaci̇m var

 275. Emine Aydoğdu

  13 Ocak 2015 at 17:34

  Bu işe çok ihtiyacım var emine8278@gmail.com burdan ulaşabilirsiniz Teşekkürler

 276. sibel

  13 Ocak 2015 at 19:57

  bu iş tam benlik sibelnamli@gmail.com

 277. esraykut

  13 Ocak 2015 at 20:48

  Ben ankara yenimahallede oturuyorum evde boyle seyler yapıp para kazanmak istiyorum lutfen bana yardımcı olursanız sevinirim…05427702454

 278. ayse gursoy

  13 Ocak 2015 at 21:19

 279. fatih

  13 Ocak 2015 at 23:54

 280. süleyman

  14 Ocak 2015 at 00:09

  arkadaşlar bu konuda bana da yardımcı olur musunuz ben de bu işi yapmak istiyorum 0536 493 47 95

 281. Esra

  14 Ocak 2015 at 00:13

  İzmirde ikamat ediyorum.kalabalik bir gurubum var.elimiz bu islere yatkindir.her turlu geri donusunuzu bekliyoru.tesekkurler esradurmazguler@gmail.com

 282. burcu

  14 Ocak 2015 at 13:30

  tekirdağ-çerkezköy

 283. selda

  14 Ocak 2015 at 18:28

  bu işe çok ihtiyacım var ben bu işi çok yapmak istiyorum elim çok seridir esenyurtta ikamet ediyorum lütfen bana ulaşın burakturan975@hotmail.com

 284. SEDA DOGAN

  14 Ocak 2015 at 19:20

  ankara-kei̇ören -sedadogan71@gmail.com 0534-400-9713 biz iki kişiyiz ulaşırsanız seviniriz.

 285. ilknur

  15 Ocak 2015 at 04:07

  sayın yetkili
  evde yapabileceğim davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, toka yapımı, mandal montajı, kına paketleme, nikah şekeri yapımı gibi işler arıyorum. daha önce bu gibi işler yaptım.elim yatkındır ve hızlıdır.mennun kalacagınızı düşünüyorum.adanada oturuyorum cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim..ilknurizciadana@hotmail.com

 286. nihal

  15 Ocak 2015 at 15:22

  Nhlbll_by_95@hotmail.com lütfen yardimci olun is ariyorum

 287. esra Çuhadar

  15 Ocak 2015 at 21:24

  Bende kına paketlemek istiyorum

 288. demet

  15 Ocak 2015 at 22:32

  istanbul kadıköyde oturuyorum bu işe ihtiyacım var kızım için e-mail adresim demetesila@gmail.com

 289. őzlem

  16 Ocak 2015 at 08:23

  Merhaba istanbulda yaşıyorum ben ve arkadaşkarım kına paketkeme nikah şekeri mandal işleri yapmak istiyoruz bize yardımcı olacagınıza inanıyorum şimdiden teşekûrler ozlemkutrem@hotmail.com

 290. arzu koç

  16 Ocak 2015 at 12:50

  arzu koç
  arzuemre_05@hotmail.com
  kına paketleme işi yapmak istiyorum
  teşekkürler

 291. hülyA

  16 Ocak 2015 at 21:03

  merhaba 10 kişilik ekibimiz var acil dönüş bekliyoruz.. mercantanesi@gmail.com

 292. deniz doğan

  16 Ocak 2015 at 21:24

  bu işe gerçekten çok ihtiyacım var kına paketleme işi yapma istiyorum
  deniz_amedli21@hotmail.com

 293. ESMA

  17 Ocak 2015 at 02:39

  merhaba 8 ki̇şi̇li̇k eki̇bi̇m var acil dönüş yapmanızı bekliyoruz. antalya. eseses1@hotmail.com

 294. esma

  17 Ocak 2015 at 02:40

  merhaba ekibimiz var evde yapılabilecek iş arıyorum. ANTALYA eseses1@hotmail.com

 295. hatice huşut

  18 Ocak 2015 at 13:13

  merhaba ankara pursaklarda oturuyorum evde yapılabilecek iş arıyorum efehayat_2002@hotmail.com

 296. hande tufekci

  19 Ocak 2015 at 02:21

  Acıbadem de oturuyorum.evde yapilacak is istiyorum

 297. mustafa

  19 Ocak 2015 at 13:47

  05309048605 kina paketleme isi istiyorum ihtiyacim var ek is olarak yapar zamaninda teslim ederim

 298. mustafa

  19 Ocak 2015 at 13:48

  05309048605 kina paketleme isi istiyorum ihtiyacim var ek is olarak yapar zamaninda teslim ederim

 299. Emre DOĞAN

  19 Ocak 2015 at 15:09

  i̇stediğiniz kadar paketleme işi gönderebilirsiniz işten memnun kalacak şekilde ve temiz işçilik ile mahallemin insanı daha önce bu tarz işler yapıyordu ulaşırsanız görüşebiliriz . 05427605995

 300. elif

  19 Ocak 2015 at 15:50

  kına paketleme ısı yapabılırım kayserı de yasıyorum elım hızlıdır gunun de teslım edır

 301. ŞENGÜL ŞAHİN

  19 Ocak 2015 at 15:56

  kına paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 302. ŞENGÜL ŞAHİN

  19 Ocak 2015 at 16:07

  merhaba kayseri de oturuyorum kına paketleme işi yapmak istiyorum sahin_has@hotmail.com

 303. irem

  19 Ocak 2015 at 17:14

  mersinde oturuyorum evde ek iş yapmak için paketleme nişan şekeri vs itina ile yapılır .

 304. seniha

  19 Ocak 2015 at 21:07

  Merhaba Kadıköy, İstanbulda oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Tüm günü evde geçirdiğim için işleri özenle ve zamanında yapabileceğimi düşünüyorum. İlgilenenleri memnuniyetle bekliyorum.

 305. esin

  20 Ocak 2015 at 10:30

  bende ıstıyorum evde kına paketleme yaparım acıl cvb ltfn

 306. hatice

  20 Ocak 2015 at 15:13

  evde işe ihtiyacım var lütfen acil cevap
  paketleme kına kibrit etiket katlama vs

 307. gönül

  20 Ocak 2015 at 16:38

  salihlide oturuyorum 4 kişilik gurubum var evde hertürlü işi yaparız ilgilenirseniz memnun olurum.imeyl.gonul altre akin5420 ethotmail.com

 308. kezban öztuna

  21 Ocak 2015 at 13:04

  bu isi cok yapmak istiyorum istanbulda yasiyorum bana burdan uluasabilirsiniz kezbanoztuna40@hotmail.com

 309. mehtap

  21 Ocak 2015 at 19:03

  bu işi yapmak istiyorm istanbul ataşehirdeyim mail den ulaşabilirsiniz mehtap_kasal17@hotmail.com

 310. mehtap

  21 Ocak 2015 at 19:04

  bu işi yapmak istiyorm istanbul ataşehirdeyim mail den ulaşabilirsiniz mehtap_kasal17@hotmail.com

 311. recepturan

  21 Ocak 2015 at 21:20

  ben bu işi yapmak istiyorum tekirdağ dayım recepturan59@mynet.com

 312. muazzez doger

  21 Ocak 2015 at 23:12

  Ben izmit kocaelinde yasiyorum kina paketleme yapabilirim ulasirsaniz sevinirim 05319332505

 313. Gizem Kara

  22 Ocak 2015 at 00:28

 314. güllü yeşilbaş

  22 Ocak 2015 at 02:04

  arkdaşlar başvuruyoruz ama cevap veren yok lütfen geri döüş yapın çok ihtiyacım var ! ykpp2579@gmail.com emailden ulaşabilirsiniz

 315. selma naz akın

  23 Ocak 2015 at 13:04

  ankara keçiören 05438404558

 316. Emine Bayhan

  23 Ocak 2015 at 17:45

  Merhaba Bolu da yaşıyorum ev hanımıyım aile bütçeme katkıda bulunmak ve zamanı iyi değerlendirmek istediğim için başvuruda bulunuyorum temiz ve titiz çalışırım. Elim bu tarz işlere yatkındır. Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar emine.arslan.88@hotmail.com

 317. ayşenur albayrak

  24 Ocak 2015 at 10:58

  İşe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

 318. Emine yorulmaz

  24 Ocak 2015 at 11:05

  Istanbul Ümraniye'deyim bu işi yapabilirim ve elim seridir devamlılığı olan iş istiyorum e.m.yorulmaz38@gmail.com

 319. Aysel

  6 Eylül 2016 at 11:39

  Ankara kına paketleme işi yapmak istiyorum gulayozbidak77@gmail.com

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.