Evde Kına Deseni Paketleme İşi

23 Eylül 2015 Çarşamba, 12:17
Evde Kına Deseni Paketleme İşi

Evinizde Kına Desenlerini Paketleyerek Aylık 1000 TL'ye Kadar Para Kazanabilirsiniz. İşte Detaylar…Günümüzde son derece yaygın olan kına paketleme işine ek olarak yeni doğan kına deseni paketleme işi, kınaya nazaran daha az kazandırıyor olsa da, yine de çok kazandıracak diyebiliriz. Özellikle ev hanımları, öğrenciler ve işi olmayan kişiler için son derece değerli olan bu iş sayesinde aylık güzel paralar kazanılabilir. 


Evde kına deseni paketleme işi hakkında biraz bilgi verecek olursak da şunları söyleyebiliriz. Özellikle dövme yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği kına desenleri, hazırlanan hazır kınalar ile birlikte satılmaktadır.

İçerisinde oksijenli suyu, kına taşı ve siyah kınası hazır bulunan bu hazır tüp kınalar sayesinde kolayca ellere, kollara veya farklı bölgelere dövme yapılabilir. Bunun satışını yapan firmalar da bu paketlemelerle uğraşmak istemedikleri için evlere bu işleri vermektedirler.KINA DESENİ PAKETLE İŞİ NASIL YAPILIR?

Kına desenleri firmalar tarafından sizlere kilo olarak verilir. Örneğin size 1 kilo kadar desen veren firmalar ortalama olarak 100 adet desen vermiş olurlar. Siz bunları paketlediğiniz zaman ortalama olarak 1 – 2 TL para alırsınız. Aldığını bu para belki az gelebilir ancak; işin vasıfsız elemanlar için olduğunu düşünecek olursak herhangi bir mezuniyet şartı aranmadan para kazanabilirsiniz.

Aynı şekilde bir diğer yandan kısa vadede para kazanmak isteyenlerin ne kadar kazanabileceğinden bahsedelim. Böylece para kazanma konusunda da kısa bir fikir edinilmiş olabilir.

KINA DESENİ PAKETLEYEREK NE KADAR PARA KAZANILIR?

Kına deseni paketleme işinde ortalama olarak günlük 10 – 20 TL para kazanılmaktadır. Eğer eliniz çok hızlıysa, tüm gününüzü bu işe ayırırsanız veya evde kalabalık bir ekibiniz var ise daha çok para kazanmanız mümkündür. Kısa zamanda para kazanmak isteyenlere haftalık ortalama 150 TL civarlarında para kazanabilirler.

KINA DESENİ PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?

Kına deseni paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek isteyenler makalenin altınsa sadece mail adreslerini bırakarak firmaların kendileri ile iletişime geçmelerini sağlayabilirler. Firmalar özellikle belli başlı şehirlerde bu işleri vermekte olan firmalar bu işlerin nasıl yapıldığını da kapıya kadar gelerek anlatmaktadırlar. Bu sayede hem işi kolayca öğreniyor hem de işin hakkında daha fazla detaylı bilgi alabiliyorsunuz. Kısa zamanda para kazanmak isteyenler için son derece yararlı olan bu iş sayesinde ev hanımları da kazandıkları küçük paralar ile evlerini geçindirebilirler.

ÖNEMLİ UYARI: Yukarıda verilecek olan iş, firmalar tarafından verilmektedir. İnternet sitemiz kesinlikle herhangi bir iş vermemekle birlikte, isim, soy isim, telefon numarası, ev adresi ve kişisel bilgileri kesinlikle talep etmemektedir. Yorum kısmına sadece mail adresini yazabilir ve firmaların sizin tarafınıza dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Telefon numarası, ev adresi gibi kişisel bilgilerini yazan kişilerin yorumları onaylanmayacaktır. Bu sebepten dolayı iş kaçıran kişilerin sorumluluğu alınmaz.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.