Evde Ihlamur Paketleme İşi

10 Kasım 2015 Salı, 11:38

Ihlamur Paketleme İşi Yaparak Haftalık 100 – 500 TL Arasında Para Kazanabilirsiniz. İşte Detaylar…Evde yapılan işlere günler geçiyor ki, bir yenisi daha ekleniyor. Özellikle kolay ve pratik işlerin çok fazlaca evlere verildiği son dönemlerde en çok tutacak yeni bir ortaya çıktı. Evde ıhlamur paketleme işi özellikle kış aylarında çok fazlaca tercih edilmekle birlikte ihtiyacı en fazla olan iş diyebiliriz. Marketler ve büyük mağazaların pek fazla tercih edilmediği ıhlamur konusunda genellikle insanlar küçük işletmeleri veya aktarları tercih ediyorlar. Daha sağlıklı ve doğal olduklarını düşündükleri sebebi ile birçok kimse buralardan bu ürünü almayı tercih etmektedir.


Küçük işletmelerinde bu paketleme işlerini ya kendilerinin yaptığını ya da başkalarına yaptırdıklarını düşünecek olursak, para kazanma içinde ayrı bir kapı açılmaktadır.

Hele birde şu kış döneminde hastalıkların arttığını düşünecek olursak ıhlamur satışlarda patlama yapacaktır. Kış ayının başlaması, hızlı bir şekilde havaların soğuması insanları hasta ederken insanlarda çaresiz olarak ıhlamur tarzı bitkilere koşmaktadır.

Ihlamurun faydaları hakkında da sizlere bilgi verebiliriz ancak; bu işin yapılmasının en büyük sebebi kış ayının gelmesi diyebiliriz. Kış aylarında çok fazla ıhlamurun satıldığını düşünecek olursak paketleme işinin de oldukça fazla olacağını rahatlıkla düşünebiliriz.

IHLAMUR PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Ihlamur paketleme işinde firmalar genellikle sizlere çuvallarla büyük bir şekilde toplu ıhlamurları verirler. Daha sonrasında sizlere verdikleri küçük jelatinlerle 50’şer gramlık veya 100’er gramlık bunları paketlemenizi isterler. Hem perakende hem de toptan satan yerlerin verdiği bu tarz ıhlamur paketleme işlerinde ise size gönderilecek olan malzemeler üç aşağı beş yukarı belli diyebiliriz.


Firmalar sizlere ıhlamur, jelatin, eldiven, zımba ve etiket vereceklerdir. Sizler sadece size verilen malzemeler ile bu ürünleri hazırlayacak ve daha sonrasında hazırlanmış olan ürünleri paketler halinde firmaya teslim edeceksiniz.

IHLAMUR PAKETLEME İŞİNDEN NE KADAR KAZANIRSINIZ?

Firmalar ıhlamur paketleme işlerine genellikle çok fazla para ayıran firmalar paketleme başına para öderler. Paketleme başına 5 – 10 kuruş arasında para ödeyen firmalar bu ürünleri 4 – 10 TL arasında satarken size verilen paralar onlara çok fazla dokunmayacaktır. Alacağınız 5 – 10 kuruş paranızın toplamda ne kadar olacağı size kalmış diyebiliriz. Günlük ve haftalık olarak iş veren firmalar sizlere minimum 1000 adet paketleme işi vereceklerdir.


Sadece bir parti işten bile kazanacağınız para ortalama olarak 100 TL olacaktır. Firmanın satışlarının da büyük etken olduğu bu işte elinizde eğer hızlıysa çok iş yapabilir ve çok para kazanabilirsiniz. Özellikle de büyük şehirde yaşayan kişilerin bu tarz işleri daha rahat ve daha çok yaptığını ve aynı zamanda da çok para kazandıklarını ifade edebiliriz.


İstanbul gibi büyük bir şehirde bu işi yapan kişilerin aylık ortalama 2,000 TL kazandığı firmalar tarafından bildirilmektedir.

Ihlamur paketleme işi veren firmalarla iletişim sağlamak isteyenler yorum yazabilirler. Firmalar buradan aldıkları mail adresleri ile sizlere ulaşım sağlar ve sizlere iş vermek için teklifte bulunurlar.

Ülkemizde ek iş ilanları çok fazla olmakla beraber, ev hanımlarına iş ilanları hakkında da birçok ilan çıkmaktadır. Ek gelir elde elde etmek isteyenler, paraya ihtiyacı olanlar ek iş yapmak isteyenler, ek iş ilanlarını görmek isteyenler buraya girebilirler.13 Yorum

 1. Yasemin Dirin

  2 Eylül 2016 at 11:48

  Ihlamur paketleme işi yapmak istiyorum

 2. fatma

  10 Eylül 2016 at 15:01

  Bu işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yaparmisiniz

 3. zeynep

  18 Eylül 2016 at 11:14

  merhaba İŞE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 4. Eda

  21 Eylül 2016 at 14:57

  bu işe ihtiyacım var yardımınızı bekliyorum.

 5. Furkan

  26 Eylül 2016 at 16:30

  Merhaba eşimle beraber bu işi yapmak istiyoruz sizden haber bekliyoruz

 6. gülay

  26 Eylül 2016 at 19:28

  istanbul sarıyer bende yapmak istiyorum

 7. Huseyin

  29 Eylül 2016 at 09:46

  Bu işi yapmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Ayse

  4 Ekim 2016 at 13:53

  Merhaba ek işe ihtiyacım var eğer ihtiyacınız varsa bana dönüş yapabilirmisiniz

 9. Gamze

  7 Ekim 2016 at 03:23

  Bu işi yapmak istiyorum. Ulaşırsanız sevinirim

 10. ayse

  9 Ekim 2016 at 15:26

  Merhaba. Samsun ilinde yaşıyorum. Evde paketleme ve montaj işlerini özenle yerine getirebilecek ekip ve imkana sahibim. Değerlendirmenizi önemle bekliyorum.

 11. Gülçin

  30 Ekim 2016 at 17:03

  Biz eskişehir de yaşayan 4 kişilik bir ekibiz, Evde olduğumuz zaman dilimi çok uzun o yüzden ek iş arıyoruz her türlü ev de yapılacak işi yapabiliriz ulaşmanız yeterli.

 12. oznurnl

  27 Kasım 2016 at 22:17

  Acil işe ihtiyacım var.Paketleme veya karton katlama olabilir.Ankara-Altındağ’da yaşıyorum.4 kişiyiz

 13. IremC

  14 Aralık 2016 at 12:47

  Merhabalar. Ankara’da yaşıyoruz annemle beraber ek iş yapmak istiyoruz.

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.