Evde Etiket İşi

26 Ağustos 2014 Salı, 23:22
Evde Etiket İşi

Evde Etiket İşi – Eve Etiket İşi Veren FirmalarEvde Etiket İşi

Hayat standartlarının artması ile insanların para harcamaları da mecburen artmaya başlıyor. Çevrelerindeki insanların sürekli alışveriş yatığını ve yeni şeyler aldığını gören insanlarda hali ile alışveriş yapmaya ve harcamalarını artırmaya başlıyorlar. Bunun istemsiz olarak gerçekleştiğini ve insanların ellerinde olmayan paraları harcadığını söyleyebiliriz. Özellikle kredi kartı borcu olan insanlar baktığımız zaman kendi gelirlerinden çok daha fazla kart limitine sahip olduklarını ve kendi gelirlerinin çok üstlerine çıktıklarını görebiliyoruz. Bu sebepten dolayı da insanlar kendileri ek iş arıyor ve kendilerine ek gelir elde etmek için bazı işlere başvuruyorlar. Bu işler arasında en çok yaygın olanları ise evlerde yapılan işlerdir. Özellikle ev hanımlarının evlerinde bütün gün oturduklarını varsayacak olursak, bu boş vakitlerinin belirli bir kısımlarını ayırarak evlerinin bütçesine katkıda bulunabilirler. Aynı zamanda evlerinde oturan emekli insanlarda ek iş ilanları aracılığı ile kendilerine yeni işler bulabilir ve evlerinde oturarak para kazanabilirler. Birçok kişinin evlerine katlama, paketleme ya da etiket işi tarzında işler aldığını söyleyebiliriz. Bu sebepten dolayı da evde ek iş ilanları açılmış ve insanlara ek işler verilmektedir. Özellikle para getirisi fazla olan işler daha çok tercih edilmektedir. Erkeklerden çokta bayanların evlerine ek iş aldıklarını söyleyecek olursak sanıyorum yanlış olmaz. Çünkü evin büyük bir geçim kaynağı olan erkekler dışarıda çalışarak eve para getirirler ancak; bir bayan ek iş yaparak kocası ile aynı oranda para kazanabilir. Böylece de ev ekonomisine ciddi bir şekilde katkı sağlamış olur. Sermayesiz ek iş en güzel para kazanma yöntemlerinden birisi olduğu içinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Eğer birde eliniz hızlı ise ve hızlı iş yapıyorsanız, kendi maaşınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.


Bizlerin sizlere tavsiye edeceği evde ek iş ise evde etiket işi olacaktır. Marketlerde ya da mağazalarda gördüğümüz ve her gün karşımıza çıkan ürünlerin üzerinde olan etiketleri sizler hazırlayacak ve ürünlere göre yerleştireceksiniz. Bu kadar basit olan bu iş sayesinde çokta para kazanabilirsiniz. Özellikle eliniz hızlı ise ve hızlı bir şekilde iş yapabiliyorsanız, ne kadar çok iş yaparsanız o kadar para kazanabilirsiniz. Birçok çeşit etiket bulunmaktadır. Bu etiketler sizlere firma tarafından verilecek ve sizlere örnek olarak gösterilecektir. Basit bir etiket deyip de geçmemek lazım. Çünkü etiketlerin düzgün ve doğru bir şekilde hazırlanmış olması son derece önemlidir. Özellikle büyük firmalar ile çalışacak olursanız, yaptığınız işin önemi 2 kat daha fazla artacaktır. Çünkü yanlış bir iş yapmanız durumda paranızın tamamını da kaybedebilirsiniz. Bu sebeple düzgün ve hızlı bir şekilde işinizi yapmalısınız. Evde etiket işi bizlerin ilk sırada önermekte olduğu işler arasında yer almaktadır. Eğer sizlerde evlerinize katkıda bulunmak ve ev ekonomisine bir katkım olsun diyorsanız, hemen eve etiket işi veren firmalar hakkında araştırma yapabilirsiniz ve birçok firma bulabilirsiniz.


Evlerimizde herhangi bir malzeme ya da ürüne ihtiyaç duymadan hazırlayacağımız bu iş sayesinde kolayca da para kazanabileceğiniz. Genellikle insanlar evlerine basit işler almaktadırlar. Paketleme ya da katlama işi gibi birçok iş bulunmaktadır. Bu işlerin etiket işine oranla daha zor ve zahmetli olduğunu da söyleyebiliriz. Örneğin kına paketleme işi yaparken hem çok uğraşır hem de aynı zamanda etrafı kirletme riskiniz bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı bizler hem pis işlere bulaştırmayan hem de getirisi çok olan evde etiket işini şiddetle öneriyoruz. 

EVLERE ETİKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ALMA

Evde etiket işi yapmaya karar verirseniz, evlere etiket işi veren firmalardan alacağınız birkaç örnek ile hemen işe başlayabilirsiniz. Eve bu işi alanlar ilk olarak bir kutu içerisinde bir örnek göreceklerdir. Bu örnek işlere bakarak diğer alttaki işlere bakabilir ve o işleri de bu örneğe göre yapabilirsiniz. İşler genellikle 100 adet olacak şekilde gelirler. Bu teslimatları yapmak için biraz hızlı olmalı ve işi hemen kaparak başlamalısınız. İşleri örneğe göre yapmanızın ardından ise hazır bir hale getirerek yine aynı şekilde geri vermeniz gerekmektedir. 


ÖDEME İŞLEMİ:
 Ödeme işlemi elbette siz işi hazırladıktan sonra verilecektir. Genellikle ödemeleri hazırladığınız iş ve ürün sayısına göre vermektedirler. Örneğin hazırladığınız ürün başına 10 kuruş alabilirsiniz. Böylece evde etiket işi işleri sayesinde eğer isterseniz çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Evde etiket işi sırasında kazanmanızda herhangi bir limit yoktur. İlk başlarda da dediğimiz gibi eğer eliniz hızlı ise çok ciddi paralar kazanabilir ve çok daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bunun sadece sizin elinizde olduğunu hatırlatır ve bu işe alışkın olmanızın çok iyi olacağını söyleyebiliriz. Evlere etiket işi iş veren firmalar hakkında detaylı bilgi almak için arama motorlarına bakabilir ve kendi şehrinize bulunan firmalar ile görüşebilirsiniz.

ETİKET İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?

Etiket işi veren firmalarla iletişim kurmak isteyenler isterlerse, kendi internet siteleri üzerinden telefonlarını öğrenebilirler ve telefonla arayabilirler. Aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden de isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede firma yetkilileri ile direk iletişim kurmuş olursunuz. Aynı zamanda eğer isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmında adınızı soyadınızı yazarak yorum bırakabilirsiniz. E-mail adresinizi de vererek sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Fakat aşağıda yorum bulunan kısma adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi vermemeniz rica olunur. Çünkü etiket katlama işi için bırakacağınız yorumlar herkese açık olacağı için herkes tarafından görünecektir. Bu nedenle de yorum kısmına özel bilgilerinizi yazmamanız rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: Not olarak lütfen tekrardan uyarmak istiyoruz ki, kesinlikle telefon ve ev adresi gibi bilgilerinizi yazmayınız. Çünkü herkese açık olduğu için bu özel bilgiler herkes tarafından görülebilmektedir. Bu tarz bilgilerin verilmesi ve rahatsız edilmeler karşılığında sitemiz kesinlikle bir sorumluluk almayacaktır.

Bizler site olarak sizleri sadece ek iş ilanları veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.336 Yorum

 1. serpil

  27 Ağustos 2014 at 01:12

  dormicum78@mynet.com telefon numarası bırakırsanız ararım ek iş yapmak istiyorum hatta dağıtımını yapabilirim

 2. Buket sese

  27 Ağustos 2014 at 04:39

  Buketsese@hotmail.com ben de ek iş istiyorum

 3. nevin kirac

  27 Ağustos 2014 at 14:16

  Etiket isi yapmak istiyorum gurkan9577@gmail.com

 4. nevin kirac

  27 Ağustos 2014 at 14:20

 5. ayca durmaz

  27 Ağustos 2014 at 14:20

  Bir cok yere yazdim ama hic bir yerden ses cikmiyor bu isi yapmakb istyoruz durmazayca.1987@gmail.com

 6. Yasemin

  27 Ağustos 2014 at 17:33

  Etiket isi yapmak istiyorum istanbul beylikduzunde oturmaktayim

 7. sevil

  27 Ağustos 2014 at 19:33

  etiket işi yapmak istiyorum s.d.y_721@msn.com

 8. mine

  27 Ağustos 2014 at 19:45

  Evde yapılacak iş arıyorum kendi gurubumu olusturabılirim başakşehir şahintepe
  mine_bzkrt@hotmail.com ulaşırsanız sevinirim saygılar

 9. ayşe deveci

  27 Ağustos 2014 at 21:27

  Ek iş yapmak istiyorum bursa da oturuyorum

 10. yigit1304@hotmail.com

  28 Ağustos 2014 at 10:46

  ben evde karton katlama yada evde yapılabilecek iş arıyorum. kütahya da ikamet ediyorum.

 11. özge

  28 Ağustos 2014 at 12:11

  çorlu da ek iş arıyorum

 12. tuğba

  28 Ağustos 2014 at 13:39

  selam kayseride yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var dönerseniz sevinirim teşekkürler

 13. tuğba

  28 Ağustos 2014 at 13:39

  selam kayseride yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var dönerseniz sevinirim teşekkürler

 14. Şeyma Polat

  28 Ağustos 2014 at 14:05

  annemle birlikte evde ek iş yapmak istiyoruz mersin de oturuyoruz. seymaa_15_@hotmail.com

 15. nermin balta

  28 Ağustos 2014 at 14:22

 16. gülefer asar

  30 Ağustos 2014 at 17:02

  evimde etiket işi yapmak istiyorum istanbul anadolu yakasında oturuyorum bana ulaşmanizi rica ediyorum

 17. Didem bulduk

  31 Ağustos 2014 at 15:50

  Evde etiketleme isi yapmak istiyorm. Istanbul Bahçelievler oturuyorm

 18. meryem

  1 Eylül 2014 at 11:16

  evde ek iş yapmak istiyorum adıyamandayım.

 19. nezahat

  2 Eylül 2014 at 10:15

  evde etiket işi yapmak istiyorum istanbul ümraniyedeyim nezos84@hotmail.com

 20. evren

  2 Eylül 2014 at 16:12

  istanbul kıraçta oturmaktayım. evde etiket işi yapmak istiyorum.evrenergul@hotmail.com

 21. emine çelik

  2 Eylül 2014 at 20:22

  evde etiket işi yapmak istiyorum. kırklarelinde oturuyorum. eminecelik39@gmail.com

 22. Emel

  2 Eylül 2014 at 23:27

  merhaba istanbul beykozdan yazıyorum evde etiket işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  emelyayak@gmail.com

 23. damlanur

  5 Eylül 2014 at 13:02

  edirne merkezdeyim ev işi istiyorum. damlanur9422@hotmail.com

 24. mehmet bauar

  6 Eylül 2014 at 19:48

  İST Beykozda oturuyorum etiket işi yapmak istiyorum.bilgilendirmenizi nekliyorum

 25. gizem

  8 Eylül 2014 at 11:59

  zonguldak/ ereğlide ikamet ediyorum. ek işe ihtiyacım var mail adresim :gzmsart@gmail.com

 26. aslı zeynep

  8 Eylül 2014 at 16:14

  merhaba ben izmir de yasıyorum gercekten ek gelire ihtiyacım var ev borcu oduyoruz iki cocugum var dışarda calışma imkanım yok yardımcı olur bana ulasırsanız bu işi verirsenız bana ve aileme özelikle cocuklarıma cok buyuk ıylık etmiş olacaksınız.şimdiden tesekkurler.
  not: adres esimin. lutfen geri dönun

 27. ece

  8 Eylül 2014 at 21:32

  merhaba izmir eski foçada yaşıyorum ve üniversite öğrencisiyim..evde etiket işi yapmak istiyorum mail adresim ece.ersoz91@hotmail.com teşekkürler:)

 28. ece

  8 Eylül 2014 at 21:34

  merhaba izmir eski foçada yaşıyorum ve üniversite öğrencisiyim..evde etiket işi yapmak istiyorum mail adresim ece.ersoz91@hotmail.com teşekkürler:)

 29. gülser teke

  8 Eylül 2014 at 23:40

  ben istanbulda yaşıyorum elim işe yatkındr sizden cevap bekliyorum

 30. dudu cakirca

  11 Eylül 2014 at 16:05

  Bende etiket isi yapmak isteri mersinde ikamet ediyorum

 31. selma

  11 Eylül 2014 at 17:51

  eskişehirde oturuyorum etiket işi yapmak istiyorum . cevap werirseniz sevinirim

 32. cüneyt

  11 Eylül 2014 at 22:50

  emekliyim antalyada yaşıyorum evde etiket veya buna benzer iş yapmak istiyorum mail adresim ulsuc@hotmail.com saygılarımla

 33. zuhal

  12 Eylül 2014 at 22:12

  merhaba yalovada yasıyorum yenı evliyim çocuk gelişimi okuyorum esime destek olmam gerekiyor. acil ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 34. zekiye koc

  16 Eylül 2014 at 14:56

  Bende yapmak istiyorum snszim_yine@hotmail.com

 35. gökhan

  17 Eylül 2014 at 12:08

  ailemle birlikte gebzede oturuyorum evde yapılacak bu tür ek işler arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  basketci_09_gokhan@hotmail.com

 36. NEVİN

  18 Eylül 2014 at 11:17

  emekliyim antalyada yaşıyorum evde etiket veya buna benzer iş yapmak istiyorum mail adresim viktorsalih@gmail.com

 37. tugce

  23 Eylül 2014 at 09:49

  istanbul bağcılarda staj yapıyorum.bu işle ilgileniyorum.ilgilenirseniz sevinirim.05369153955

 38. fatma ç.

  26 Eylül 2014 at 15:14

  merhaba 5 kişilik bir ekibim var evde ev hanımları olarak butcemıze katkı sağlamak ıstıyoruz yardımcı olursanız sevınırımmm.

 39. BÜŞRA

  30 Eylül 2014 at 12:18

  bsradmrr@hotmai̇l.com

 40. gamze esra

  1 Ekim 2014 at 19:42

  durumumuz çok kötü bu işi yapmak istiyoruz 2 kişiyiz bize yardımcı olun

 41. feyza

  1 Ekim 2014 at 22:21

  etiketleme işi istiyorum evime yardımcı olursanız sevinirim pendik topselvide oturuyorum…05302260476

 42. pınar

  12 Ekim 2014 at 02:55

  ek işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim gebzede oturuyorum pinar_enfal_keskin@hotmail.com

 43. ismail ülker

  14 Ekim 2014 at 15:22

  mrb adana çukurova baraj yolunda oturuyoruz. evde boncuk işi, iplik temizleme,
  davetiye katlama, kalem montajı, etiket işi işlerini yapabilirim.
  emailim: mavii-isik1@hotmail.com

 44. Elif Barlık

  15 Ekim 2014 at 07:34

  daha önce etiket işi yaptım günde 4000 tane yapabilirim eyüp yeşilpınarda oturuyorum grupta kurabilirim iletişime geçerseniz sevinirim efilbora@hotmail.com

 45. Nevin BOLAT

  16 Ekim 2014 at 01:27

 46. ayhan çetin

  19 Ekim 2014 at 12:24

  Ben konya dan eğer böyle iş mümkün se 05543516632

 47. seher

  21 Ekim 2014 at 17:29

  ist_seher@hotmail.com lutfen iletisime gecin acil ihtiyacim var…

 48. Hatime Aktaş

  21 Ekim 2014 at 20:52

  Bizde etiket işi isiyoruz

 49. siyami aktas

  21 Ekim 2014 at 20:59

  Etiket isi istiyorum siyamiaktas@gmail.com

 50. Anonim

  25 Ekim 2014 at 13:48

  merhaba, ben 10 yıldır kamu kurumunda 10 parmak klavye kullanıyorum, bu yüzden seriyimdir, ankarada oturuyorum, email bulentmahidearslan@mynet.com

 51. Ece Demir

  29 Ekim 2014 at 13:58

  merhabalar
  istanbulda oturuyorum eti̇ket i̇şi̇ni̇ yapmak i̇sti̇yorum si̇zden geri̇ dönüş bekli̇yorum
  turksi̇s@hotmai̇l.com

 52. gülcan gözütok

  30 Ekim 2014 at 14:52

  guljan_jan@hotmail.com istanbul levent

 53. tugce bingol

  1 Kasım 2014 at 19:22

  Evde etiket isi yapmak istiyorum. Daha once de yapmistim. Tugce bingol tugcebng@gmail.com

 54. dilek

  2 Kasım 2014 at 23:03

  beykozda oturmaktayim eve is almak istiyorum dilek.cisemozturk@gmail.com

 55. seda yildiz

  3 Kasım 2014 at 19:18

  Antalya acil is etiket ne olursa benguseda2011@outlook.com

 56. mukadder

  4 Kasım 2014 at 22:31

  bizde istiyoruz mukadderbolcan@outlook.com

 57. yasemin kahraman

  7 Kasım 2014 at 16:59

  Elli çabuk tür acil ihtiyacım var pişman olmazsınız vedatkahraman_61@hotmail.com

 58. sinan

  8 Kasım 2014 at 17:06

  sinan.kirkan@gmail.com evlere is verenler bana ulassın her is elimden gelir

 59. mehmet

  11 Kasım 2014 at 16:15

  mehmet.kardas@deu.edu.tr
  evde iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz izmir buca

 60. firdevs korkmaz

  12 Kasım 2014 at 11:38

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim fkara_1987@hotmail.com

 61. hülya

  13 Kasım 2014 at 12:34

  yaklaşık 50 kişilik bayan gurubum var evımde etıket işi yapıyorum tek bi firma bana yeterli diil 1 kaç firmayla çalışmak istiyorum istanbul

 62. cennet_arslan43@ hotmail.com

  17 Kasım 2014 at 01:37

  Bursa inegöl de oturuyorum şuanda çalışmıyorum etiket işi yapmak istiyorum ilginize Teşekkürler

 63. mine büktel

  17 Kasım 2014 at 20:30

  selam ben izmitte öğrenciyim çok acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.
  mine_prenses_1994@hotmail.com

 64. gul-cin@hotmail.com

  21 Kasım 2014 at 17:04

  Pendik guzelyali da oturuyom evde paketleme etiket katlama is arıyorum 3 kisiyiz ilgilenirseniz sevinirim

 65. aysel

  24 Kasım 2014 at 15:56

  kartalda oturuyorum evde iş arıyorum 3 kişiyiz 05424270900

 66. habibe

  26 Kasım 2014 at 16:16

  sayın ilgili maddi sıkıntı yaşamakta olduğumdan dolayı çalıştığım süre dışındaki zamanımda ek işe acil olarak ihtiyacım var
  mandal nikah şekeri boncuk katlama etiket vs konularda elim pratik ve düzgündür değerlendirmenizi rica ederim

  saygılarımla
  habibebilgic@hotmail.com

 67. mihriye çankaya

  27 Kasım 2014 at 01:25

  etiket işi istiyorum. eyüp istanbul
  mihriyecankaya@hotmail.com

 68. Merve

  27 Kasım 2014 at 23:15

  Ev hanımıyım evde iş yapmak istiyorum ulaşırsanız sevinirim etiket işi cevabını bekliyorum şimdiden teşekkürler.

 69. betul

  29 Kasım 2014 at 21:58

  Etiket isi yapmak istiyorum istanbul. betulgorgulu-@hotmail.com

 70. özgül

  1 Aralık 2014 at 00:34

  istanbul ana dolu yakasında oturuyorum etiket işi yapmak istiyorum lütven cevap .demircihangir664352@hotmail.com

 71. Murat barakli

  1 Aralık 2014 at 21:49

  Etiket isi için esenlerde oturuyorum donus yaparsanız sevinirim

 72. özgül

  2 Aralık 2014 at 13:11

  nezaman cevap verilcek boşamı yazıyoruz acaba acil işe ihtiyacım cevap bekliyorum

 73. sibel

  4 Aralık 2014 at 00:48

  Bende iş arıyorum lütfen en kısazamanda geri dönün

 74. leyla

  8 Aralık 2014 at 12:21

  merhaba ankara dikmende oturuyom ek gelire ihtiyacım var yeni evledim hızlı ve becerikliyimdir leyla.saglam@vakifbank.com.tr

 75. sürmeli

  8 Aralık 2014 at 16:44

 76. İNCİ

  9 Aralık 2014 at 16:28

 77. mehtap

  16 Aralık 2014 at 09:33

  mehtapulusoy1@hotmail.com bu işi yapmak istiyorum istanbulda oturuyorum bana dönüş sağlarmısınız

 78. kevser Gün

  17 Aralık 2014 at 15:05

  Etiket isi yapmak istiyorum

 79. zeynep

  21 Aralık 2014 at 01:34

  erdekte oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var şimdiden tesekkürler 05365295489 tel

 80. nurcan

  23 Aralık 2014 at 13:02

  Evde etiket işi yapmak istiyoruz dört kisiyiz lutfen geri donerseniz cok iyi olur cok ihtiyacımız var NurCan.1103@gmail.com

 81. şehri

  23 Aralık 2014 at 14:30

  etiket işi yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 82. serpil nese

  27 Aralık 2014 at 15:02

  Ben serpil istanbulda oturuyorum. Katlama paketleme isleri ve etiket isi yapabilirim.
  nesepacaci@gmail.com

 83. dilel kaya

  27 Aralık 2014 at 23:10

  Bu ise cok ihtiyacim var lutfen geri donersnz sevinirim

 84. Nurefsan

  30 Aralık 2014 at 17:52

  ankarada oturuyorum etiket isi yapmak istiyorum

 85. Nurefsan

  30 Aralık 2014 at 17:53

  ankarada oturuyorum etiket isi yapmak istiyorum nurefsan1116@hotmail.com

 86. hilal demirel

  31 Aralık 2014 at 18:27

  Ek is arayan bayanlar bana ulaşabilirsiniz hilal.demirel78@gmail.com

 87. filiz kansız

  31 Aralık 2014 at 19:19

  Evde etiket işi yapmak istiyorum acil dönüş sağlayabilir misiniz alviyot231@gmail.com

 88. filiz kansız

  31 Aralık 2014 at 19:27

  Evde etiket işi yapmak istiyorum acil dönüş sağlayabilir misiniz alviyot231@gmail.com

 89. gülşen altın

  1 Ocak 2015 at 17:14

  Etiket işi yapmak istiyorum

 90. gülşen aydin

  1 Ocak 2015 at 17:17

  Evde iş yapmak istiyorum esenler istanbulda oturuyorum

 91. sertap donmezer

  2 Ocak 2015 at 17:50

  Acil evde is ariyotum kendi ekibim var el sanatlari mezunuyum daha oncede bu isi yapiyodun acil donermisiniz
  nht.zengin@hotmail.com

 92. nuray

  6 Ocak 2015 at 12:52

  Merhaba evde etiket isi yapmak istiyrm yardimci olursaniz sevinirim sokrat-ft@hotmail.com

 93. m.savaş sever

  6 Ocak 2015 at 20:37

  evde işyapmak istiyorum samsunda oturuyorum miskiamberim_27-@hotmail.com

 94. NESLİHAN NESLİHAN

  7 Ocak 2015 at 15:31

  evde eti̇ket i̇şi̇ yapmak i̇sti̇yorum , 12 seneleik magaza tecrubemde barkod ve etiket i̇şi̇ylede uğraştim…

 95. adsiz

  11 Ocak 2015 at 17:27

  Istanbul gungoren oturuyorum eşime katkıda bulunmak istiyorum

 96. adsiz

  11 Ocak 2015 at 17:31

  Istanbul gungoren oturuyorum eşime katkıda bulunmak istiyorum

 97. gulsenaltin

  11 Ocak 2015 at 23:08

  Evde etiket işi
  Yapmak is tiyorumacilparayaihtiyacimvar tel5395432638

 98. Adeviye kaplan

  11 Ocak 2015 at 23:27

  Etiket işi yapmak istiyorum.Avcılar Tahtakale mahallesi

 99. sadriye

  12 Ocak 2015 at 13:30

  evde etiket işi yapmak istiyorum

 100. Salih

  13 Ocak 2015 at 14:45

  evde etiket işi yapmak istiyoruz yelkensalih@hotmail.com

 101. Aleyna Dökmeci

  13 Ocak 2015 at 17:59

  evde etiket işi yapmak istiyoruz.kayaşehir de oturuyorumm

 102. Simm

  15 Ocak 2015 at 00:40

  evde eti̇ket, barkod gi̇bi̇ i̇şler yapmak i̇sti̇yorum

 103. ozlem_sami_@hotmail.com

  15 Ocak 2015 at 22:22

  etiket işi alabilirim dönerseniz sevinirim

 104. gülay başkaya

  18 Ocak 2015 at 22:34

  evde etiket işi yapmak istiyorum ilgilenenler basribaskaya@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

 105. arzu

  19 Ocak 2015 at 10:42

  merhaba istanbul sancaktepede oturuyorum.. arzu_unsal05@gmail.com bu işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim..

 106. nusealp@hotmail.com

  19 Ocak 2015 at 12:50

  etiket işi alabilirim dönerseniz sevinirim nusealp@hotmail.com

 107. ayşe

  19 Ocak 2015 at 14:27

  istanbul kağıthanede oturuyorum etiketleme işi yapabilirim 0212 324 25 24

 108. senem çelik

  19 Ocak 2015 at 14:42

  Bende bu işi almak istiyorum yardimci olun lütfen. Yusuf Ensar _ 18@hotmail.com

 109. fethiye özbey

  19 Ocak 2015 at 14:51

  evde ek iş yapmak zorundayım ilgilenirseniz ve yardımcı olursanız çok sevinirim

 110. tugce coban

  21 Ocak 2015 at 21:06

  Evde ek iş arıyorum acil lütfen yardımcı olurmusunuz hilmi.tugce@hotmail.com

 111. tugce coban

  21 Ocak 2015 at 21:07

  Evde ek iş arıyorum acil lütfen yardımcı olurmusunuz hilmi.tugce@hotmail.com

 112. senem

  22 Ocak 2015 at 19:20

  etiket işi yapmak istiyorum senem_peker@outlook.com
  ulasrsanız sevinirim

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.