Evde Ek İş İmkanı – Ek İş İmkanları 2015

29 Ekim 2014 Çarşamba, 17:03
Evde Ek İş İmkanı – Ek İş İmkanları 2015

Evde Ek İş İmkanı – Ek İş İmkanlarıEvde Ek İş İmkanı – Ek İş İmkanları 2015

Evinde çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin ilk olarak evde iş imkanı ilanlarına baktığını ve buralardan kendilerine iş beğendiklerini söyleyebiliriz. Bugün baktığımız zaman geliri çok olmayan ya da geliri çok olan kişilerde, aynı şekilde evde iş yaparak para kazanabiliyorlar. Geçtiğimiz senelerde bu durumun böyle olması da gelecek seneleri aslında çok fazla etkilememektedir. Çünkü gelecek senede insanlar aynı evde yapacakları ek işleri alacak ve çok güzel paralar kazanacaklar. Evde çalışarak para kazanan kişilerin bazı zamanlarda ve bazı işlerde normal işlerinden daha fazla para kazanabiliyorlar. Eğer sizlerde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız, bugün ki makalemizde vereceğimiz işleri takip edebilirsiniz.

Ek iş imkanları 2015 yılı içerisinde de aynı olacak olup, evlere verilecektir. Evlere iş vermenin sadece çalışanlar için değil aynı zamanda işverenler içinde son derece yararlı olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sizlerde dışarıya çıkmadan oturduğunuz yerden çalışarak para kazanmak isterseniz, gerek bu firmaların gerekse de o iş ile ilgili diğer ilanlara bakabilirsiniz. Evde ek iş 2015 yılında aşağıdaki işlerle birlikte olacaktır.

EVDE YEMEK İŞİ: Evde yemek işi 2015 yılı içerisinde de devam edecek ve asla ölmeyecek işlerden sadece birisidir. Özellikle firmalarla anlaşmak ve büyük şirketlere yemek yapmak kısa vadede çalışanlara güzel paralar kazandırabilir. Büyük şirketlerin ya da orta ölçekli fakat çalışanı fazla olan yerlere yemek yapmak ve günlük olarak bunu hazırlamak, aylık olarak 1,000 ila 1,500 TL arasında para kazandırabilir.

EVDE TESPİH İŞİ: Evde tespih işi 2015 senesinde bitmeyecek ve geleneğimizde olacak olan işler arasında yer alacaktır. Kendi zevkinize göre yapacağınız basit tespihleri firmalara satabilir ve kendinize güzel gelirler elde edebilirsiniz. Malzemeleri her ne kadar firmadan alacak olsanızda, dizimi ve renk uyumu gibi opsiyonlar sizlerinde elinde olacaktır. Firmalar genellikle tepih başına para ödemesi yapmaktadırlar.

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ: Evde nikah şekeri işi 2015 yılının yaz aylarında hızlanacağı gibi aynı zamanda ilkbahar ve son dönemlerinde de devam edecektir. Bu sektörde paranın çok olduğunu ve birçok kişinin ciddi paralar kazandığını söyleyebiliriz. İlk defa bu işe başlayacak olanların kendilerini ilk başta kanıtlamaları ve bu konuda iyi hizmetler vermeleri büyük önem arz etmektedir. Evde nikah şekeri işi yapmak isteyenler ortalama olarak 5 – 10 kuruş arasında para alacaklardır. Bu da demek oluyor ki, eliniz ne kadar hızlı ise kazanacağınız para da o kadar fazla olacaktır.

EVDE BONCUK İŞİ: Evde boncuk işi 2015 yılında asla bitmeyecek olan kaliteli ek işler arasında yer almaktadır. Hem eğlenceli olan hem de yapılması zevkli olan bu iş sayesinde para kazanmanızın sınırı olmayacaktır. Boncuk işi sayesinde kendi hayal gücünüze bağlı olarak para kazanırsınız. Eğer yaptığınız boncuklar güzel olursa firma sizlere daha fazla para verebilir. Kısacası yaptığınız işte kendi hayal gücünüze göre para kazanırsınız. Eğer iyi bir hayal gücüne sahip iseniz kolayca para kazanabilirsiniz. Kesinlikle ve kesinlikle eve boncuk işi veren firmalar kesintisiz bir şekilde ödemelerini haftalık ya da aylık olarak yapmaktadır.


EVDE KINA PAKETLEME İŞİ: Evde kına paketleme işi 2015 yılında düğün sezonu açılması ile başlamaktadır. Evleneceklerin en çok tercih ettiği kına, hazırlanması bakımından ciddi zahmet isteyen bir iştir. Evlenecek olanlarda bunu firmalara havale ederken, firmalarda tane başına 10 – 20 kuruş verdikleri bu işi evde ek iş isteyenlere vermektedir. Bu işi eğer sizde almak isterseniz, firmalar ile görüşebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Özellikle internet üzerinde ek iş ilanları veren birçok firma, ciddi rakamlarda iş vermektedir. Aylık olarak 100 KG kadar iş hacmi veren firmalar, büyük paralar kazandırmaktadır.


EVDE TAKI İŞİ: Eve takı işi 2015 yılı içerisinde de hızlıca devam edecektir. Bu işi veren firmalar verdikleri işlerle sizleri de çok yormayacaklardır. Çünkü bu iş son derece basit ve insanı yormayan bir iştir. Sizden istenilen takıları hemen hazırlayabilir ve paranızı günlük olarak alabilirsiniz. Güzel takılar hazırlamanız size artı para olarak geri dönecektir.

EK İŞ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ETME

Ek iş alarak evde iş yapmaya karar verirseniz, evlere ek iş veren firmalardan alacağınız birkaç örnek ile hemen işe başlayabilirsiniz. Eve bu işi alanlar ilk olarak bir kutu içerisinde bir örnek göreceklerdir. Bu örnek işlere bakarak diğer alttaki işlere bakabilir ve o işleri de bu örneğe göre yapabilirsiniz. İşler genellikle 100 adet olacak şekilde gelirler. Bu teslimatları yapmak için biraz hızlı olmalı ve işi hemen kaparak başlamalısınız. İşleri örneğe göre yapmanızın ardından ise hazır bir hale getirerek yine aynı şekilde geri vermeniz gerekmektedir.


ÖDEME İŞLEMİ:
Ödeme işlemi elbette siz işi hazırladıktan sonra verilecektir. Genellikle ödemeleri hazırladığınız iş ve ürün sayısına göre vermektedirler. Örneğin hazırladığınız ürün başına 10 kuruş alabilirsiniz. Böylece evde katlama ve paketleme işleri sayesinde eğer isterseniz çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Evde hazırlanan işler sırasında kazanmanızda herhangi bir limit yoktur. İlk başlarda da dediğimiz gibi eğer eliniz hızlı ise çok ciddi paralar kazanabilir ve çok daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bunun sadece sizin elinizde olduğunu hatırlatır ve bu işe alışkın olmanızın çok iyi olacağını söyleyebiliriz. Evlere ek işi veren firmalar hakkında detaylı bilgi almak için arama motorlarına bakabilir ve kendi şehrinize bulunan firmalar ile görüşebilirsiniz.

EK İŞ VEREN FİRMALAR İLE İLETİŞİM NASIL OLUR?

Ek iş veren firmalar ile iletişim kurmak isteyenler isterlerse, kendi internet siteleri üzerinden telefonlarını öğrenebilirler ve telefonla arayabilirler. Aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden de isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede firma yetkilileri ile direk iletişim kurmuş olursunuz. Aynı zamanda eğer isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmında adınızı soyadınızı yazarak yorum bırakabilirsiniz. E-mail adresinizi de vererek sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Fakat aşağıda yorum bulunan kısma adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi vermemeniz rica olunur. Çünkü ek iş için bırakacağınız yorumlar herkese açık olacağı için herkes tarafından görünecektir. Bu nedenle de yorum kısmına özel bilgilerinizi yazmamanız rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: Not olarak lütfen tekrardan uyarmak istiyoruz ki, kesinlikle telefon ve ev adresi gibi bilgilerinizi yazmayınız. Çünkü herkese açık olduğu için bu özel bilgiler herkes tarafından görülebilmektedir. Bu tarz bilgilerin verilmesi ve rahatsız edilmeler karşılığında sitemiz kesinlikle bir sorumluluk almayacaktır.

Bizler site olarak sizleri sadece ek iş veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.481 Yorum

 1. merve taner

  29 Ekim 2014 at 19:18

  ailem evde ek gelir ihtiyacı düşünüyor i̇lgilenirseniz sevinirim. merve.taner@outlook.com

 2. hatice

  29 Ekim 2014 at 19:24

  evde iş yapmak istiyorum ama kiminle bağlantıya geçebilirim

 3. meral

  29 Ekim 2014 at 19:42

  İs istiyorum telefon numaranızı versesizde arasak

 4. ilknur tokus

  29 Ekim 2014 at 19:52

  Bu işlere el yatkinligim var benimle irtibata geçerseniz sevinirim teşekkürler ilkhafsanur@outlook.com

 5. Esra

  29 Ekim 2014 at 20:29

  i̇ş için mail atabilirsiniz e.acan@hotmail.com

 6. Esra

  29 Ekim 2014 at 20:29

  i̇ş için mail atabilirsiniz e.acan@hotmail.com

 7. meltem

  29 Ekim 2014 at 23:25

  mersın toroslar ilçesinde ıkamet etmekteyım evde iş arıyorum paketleme nikah sekerı vs vs işlerını yaparım minton_51@hotmail.com adresımden ulasabılırsınız

 8. zeynep

  30 Ekim 2014 at 04:18

  istanbul sultangazi de oturmaktayım. e- mail adresim zynpcmn0@outlook.com adresinden ulaşabilirsiniz iş için

 9. gülser

  30 Ekim 2014 at 07:40

  Bu isi yApmak istiyorum gulserim2009@hotmail.com

 10. búşra

  30 Ekim 2014 at 09:14

  Evde iş yapmak ve grubuna yaptırmak istiyorum

 11. Seren önder

  30 Ekim 2014 at 11:18

  Çocuğun ufak olduğu için evde yapabileceğim iş arıyorum arkadas grubumuz var. serenatonder@hotmail.com

 12. neslihan

  30 Ekim 2014 at 11:18

  İtina ile yapilir 05370236578ararsaniz sevinirim

 13. demet

  30 Ekim 2014 at 14:23

  merhaba ben evde kına paketleme işini yapmak istiyorum.hatay antakyada oturuyorum.bu adresten bana ulaşabilirsiniz=(yeniocak_123@hotmail.com)cevabınızı bekliycem.

 14. ayse koc

  30 Ekim 2014 at 15:34

  merhaba tesbıh işini yapma istiyorum afyonda oturuyorum. adresim nimetkoc003@hotmail.com

 15. ayse koc

  30 Ekim 2014 at 15:34

  merhaba tesbıh işini yapma istiyorum afyonda oturuyorum. adresim nimetkoc003@hotmail.com

 16. ayse koc

  30 Ekim 2014 at 15:34

  merhaba tesbih işini yapma istiyorum afyonda oturuyorum. adresim nimetkoc003@hotmail.com

 17. raziye

  30 Ekim 2014 at 15:59

  mrb bende kına şeker ve tesbih işi istiyorum izmirde ikamet ediyorum raziye _3584qhotmail.com

 18. şennur

  31 Ekim 2014 at 09:46

  merhaba kına şeker ve tesbih işi yapmak istiyorum ankarada oturyorum

 19. fatma

  31 Ekim 2014 at 15:20

  tesbih şeker tesbih işi yapmak istiyorum fatmakzltpe26@gmail.com

 20. irep şenal

  31 Ekim 2014 at 19:10

  evde iş yapmak istiyoruz 50 kişiyiz herhangi iş olabilir farketmez 05534262071 afyonluyuz

 21. EMİNE AYDIN

  1 Kasım 2014 at 14:36

 22. GÖKÇE

  1 Kasım 2014 at 15:43

  yaklaşik 15 ki̇şi̇yi̇z evde i̇ş yapmak i̇sti̇yoruz gok.ece.1988una@gmai̇l.com

 23. asli

  1 Kasım 2014 at 17:07

  Evde boncuk tesbih nikah sekeri yapmak isterim ararsanız sevirim……….egemasli. 01@hotmail.com

 24. hatice

  1 Kasım 2014 at 18:00

  nikah şekeri veya kına paketleme işi yapmak istiyoruz daha öncede yapmış olduğumuz bir iş adresim hatce_mecitoglu@hotmail.com şimdiden teşekürler

 25. nurgül

  1 Kasım 2014 at 18:12

  evde iş yapmak istiyoruz.
  eski_dost_08@hotmail.com

 26. burcu

  2 Kasım 2014 at 03:08

  evde iş yapmak istiyorum
  burcu_alay@hotmail.com

 27. gülten

  2 Kasım 2014 at 14:03

  merhaba ist anadolu yakasında oturuyoruz 3 kardeş evde iş yapmak istiyoruz sirda.kertel1989@gmil.com boncuk nikah şekeri vs işler olabilir

 28. seçil

  2 Kasım 2014 at 15:33

  evde iş yapmak istiyorum
  seciltopal_@hotmail.com

 29. zeynep

  2 Kasım 2014 at 16:56

  evde nikah şekeri ve kına paketleme işi yapmak istiyorum memduha_86@hotmail.com

 30. CAN CANDUR

  3 Kasım 2014 at 10:08

  evde iş yapmak istiyorum. hafta sonu ve akşamları ailemle birlikte yapabileceğim iş arıyorum. cancandur@gmail.com

 31. hulya.

  3 Kasım 2014 at 11:34

  merhaba ben hulya daha önce evde toptan abiye firmasına aksesuar yaptım buna benzer takı bileklik tespih işi yapabilirim evden para kazanabileceğim bir iş istiyorum hulya.bzfl@hotmail.com

 32. Serpil

  3 Kasım 2014 at 11:55

  merhaba evde iş yapmak istiyorum acil.

 33. Gülay KALYON

  3 Kasım 2014 at 13:46

  Evde iş istiyoruz eşimle birlikte ek gelir olarak takı tasarımı, tesbih dizme, nikah şekeri katlama gibi işler yapabilirim eşimde müzisyendir söz yazar ve düzenler bilgi verirseniz seviniriz… gly_okur@hotmail.com

 34. inci

  3 Kasım 2014 at 14:13

  haziran_16@windowslive.com ankara
  nikah şekeri veya kına paketleme işi yapmak istiyoruz

 35. emine

  3 Kasım 2014 at 14:19

  bende evde ek iş istiyorum kına paketleme nikah şekeri tesbih işi olabilir

 36. emine

  3 Kasım 2014 at 14:21

  bende evde ek iştiyorum kına paketleme nikah şekeri tesbih işi olabilr.eminedindar_41@hotmail.com

 37. leyla senem yalçın

  3 Kasım 2014 at 15:36

  malatya merkezde oturuyoruz arkadaslarımla bu ise ihtiyacımız var ogrencıyız rıca ediyoruz cevabınızı beklıyoruz tesekkur ederız… 05313318354

 38. leyla senem yalçın

  3 Kasım 2014 at 15:36

  malatya merkezde oturuyoruz arkadaslarımla bu ise ihtiyacımız var ogrencıyız rıca ediyoruz cevabınızı beklıyoruz tesekkur ederız… 05313318354

 39. demet bardak

  3 Kasım 2014 at 23:12

  slm evde nıkah şekeri tesbıh işi yemek işi yapabılırım burdan gerı dönersenız çok memnun olurum

 40. AYTEN ZORBOZAN

  4 Kasım 2014 at 10:58

  evde kına işi, tesbih işi ve nikah şekeri işi yapabilirim, ek iş bulmak zorundayım çocuğumun okul ihtiyaçları için bu tür eleman arayan şirketlerle çalışmak istiyorum. ilginiz için teşekkür ederim. gunduz_1414@hotmail. com adresinden ulaşabilirsiniz.

 41. başak

  4 Kasım 2014 at 19:55

  merhaba bendee nikah şekeri kına paketleme her işi yaparım lütfen ulaşın

 42. zumrut moral

  5 Kasım 2014 at 18:55

  Evde kayin validem ve ben ek is yapmaya karar verdik tesbih dizme nikah sekeri kina paketleme yapariz mail adresimiz Pierrecardinzumrut@gmail.com

 43. murat

  7 Kasım 2014 at 00:24

  evde hertürlü paketleme vb. işler yapılır. anadolu yakasında ikamet etmekteyim. murat_ceylan11@hotmail.com

 44. ayşe

  7 Kasım 2014 at 23:32

  merhabalar,evde mandal montaj işi yapmak istiyorum,ekibim hazır.i̇lgilenirseniz sevinirim.

 45. damla tuban

  8 Kasım 2014 at 23:12

  merhabalar evde takı kına nıkah sekerı gıbı ıslerı yapmak ıstıyorum bu konuda donus yaparsanız sevınırım damlatuban1993@outlook.com

 46. kadriye

  9 Kasım 2014 at 15:00

  merhaba
  ben evde ek iş arıyorum acil bir çok işi yapabilirim acil dönerseniz sevinirim kadriye.ates@hotmail.com

 47. Recep turan

  10 Kasım 2014 at 17:15

  Hafta sonları müsaitim hafta içi 18:00 dan sonra müsaitim.ataşehir bölgesinde ikamet etmekteyim.
  Kutu kaplama,poşet katlama,davetiye katlama,etiket işi,mandal süsleme, tesbih işi,kalem montajı yapabilirim
  Mail:recep.turan03@gmail.com

 48. kejo52

  10 Kasım 2014 at 23:33

  evde ek iş iyi olur.

 49. arzudnz

  15 Kasım 2014 at 14:27

  Evde yapacagim tespih mandal montas ve kalem isine acil ihtiyacim var lutfen donermisiniz arz@mail.com

 50. gülsüm

  15 Kasım 2014 at 18:35

  merhaba evde ek iş arıyorum pendikte oturuyorum mandal işi,kına paketleme,davetiye katlama işi yapmak istiyorum gulsum_61@msn.com yardımcı olursanız sevinirim.

 51. seyma

  26 Kasım 2014 at 13:55

  Evde ek is yapmak istiyorum yadimci olursaniz sevinirim

 52. esra

  27 Kasım 2014 at 12:52

  evde ek iş yapmak istiyorum… esra.kama@outlook.com.

 53. arzu

  2 Aralık 2014 at 14:03

  Evde mandal tespih kalem anahtarlik gibi islere ihtiyacim var onculuk yapabilirim lutfen donerseniz sevinirim arzdnz.1@hotmail.com

 54. huriye cantürk

  2 Aralık 2014 at 20:17

  Evde iş yapmak istiyorum bağlantı kurmak istiyorum

 55. canan aygören

  8 Aralık 2014 at 00:07

  evde ek iş yapmak istiyorum. cananaygoren@hotmail.com

 56. Ebru Gökmen

  8 Aralık 2014 at 13:08

  Samsunda ikamet ediyorum takı,boncuk yada tespih işi yapmak istiyorum dönüş yapabilirseniz sevinirim ebruyesil55@hotmail.com

 57. asuman dengiz

  8 Aralık 2014 at 15:54

  samsun bafrada oturuyorum.takı,boncuk yada tespih işi yapmak istiyorum. kına paketleme ve nikah şekeride yapabilirim 2 kişiyiz annemle yapcaz.dönüş yapabilirseniz sevinirim . tel:0536 292 03 20

 58. asuman dengiz

  8 Aralık 2014 at 15:54

  samsun bafrada oturuyorum.takı,boncuk yada tespih işi yapmak istiyorum. kına paketleme ve nikah şekeride yapabilirim 2 kişiyiz annemle yapcaz.dönüş yapabilirseniz sevinirim . tel:0536 292 03 20

 59. nilgün işçiler

  9 Aralık 2014 at 00:33

  evde takı işi yapmak istiyorum http://www.prenses_69_0@hotmail.com.adresime dönüş yaparsanız sevinirim….

 60. tuncay

  10 Aralık 2014 at 22:58

  Ek is yapmak istiyorum kina paketleme nikah sekeri vs. Tuncaykaraman@msn.com ulaşabilirsiniz

 61. şuheda Guler

  18 Aralık 2014 at 13:08

  ise ihtiyacım var tüm işlerde uyar lütfen bana dönün 05358861084

 62. Deniz azmaz

  19 Aralık 2014 at 17:03

  Evde mandal kalem tarzı işler yapmak istiyorum işgilenirseniz çok memnun olurum teşekkürler denizazm@outlook.com

 63. damla sarikayalar

  19 Aralık 2014 at 23:11

  Adanada otuyorum ve ek is istiyorum donus yaparsaniz sevinirim facebook adresim damla sarikayalar tlf 05074787653

 64. ilknur kale

  20 Aralık 2014 at 01:57

  sakarya da oturuyorum. evden yapabileceğim iş arıyorum.

 65. Neslihan parlak

  23 Aralık 2014 at 02:03

  Mrb; pendik/sapan bağlarında ikamet ediyorum.. Nikah şekeri,boncuk,taki,kina paketleme vb.isler yapabilirim.. Acil bir ise ihtiyacim var yardimci olursanız sevinirim… p.neslihan_89@hotmail.com

 66. selma aydemir

  25 Aralık 2014 at 23:52

  Merhaba ben ankarada oturuyorum davetiye işi yada kına işi yapmak istiyorum

 67. gülten kuru

  27 Aralık 2014 at 15:26

  merhaba izmirde oturuyorum evde mandal paketleme boncuk yada paketleme işi v.b yapmak istiyorum.

 68. sevilay

  27 Aralık 2014 at 20:59

  sevilaytufan07@gmail.com paketleme nikah şekeri vs.işleri.

 69. aykut

  27 Aralık 2014 at 21:00

  aykutcakmak91@hotmail.com paketleme nikah şekeri vs.herturlu is olabilir.

 70. mustafa

  28 Aralık 2014 at 14:18

  kocaeli de oturuyorum nikah şekeri,davetiye katlama ,tesbih vb.iş yapabiliriz m_ay83@hotmail.com

 71. hilal demirel

  29 Aralık 2014 at 11:35

  Ek is arayan bayanlar bana ulaşabilirsiniz hilal.demirel78@gmail.com

 72. remziyecaner

  3 Ocak 2015 at 01:49

 73. leyla

  3 Ocak 2015 at 11:45

  elazığ merkez dönüş yapın lütfen rica ediyorum teşekürler

 74. hatice

  3 Ocak 2015 at 18:46

  merhaba izmir bucada oturuyorum kına paketleme,nikahsekeri ,boncuk işlerine talibim severumit@hotmail.com

 75. şeniz aybar

  4 Ocak 2015 at 02:27

  Malatyada yaşiyorum evde is istiyorum ulasirsaniz sevinirim furkan-aybrs@hotmail.com cok ihtiyacim var işe elimden her iş gelir

 76. arzu bb.

  5 Ocak 2015 at 16:22

  Konya meramda ikamet ediyoruz bu ise çok ihtiyacımız var yardimci olursanız sevinirim hemde çooooooook…arzulica@gmail.com

 77. ayşe altun

  7 Ocak 2015 at 22:55

  malatyada oturuyorum acil işe ihtiyacım var bütün işleri yapabilirim fark etmez eysan0244@hotmail.com

 78. ayşe altun

  7 Ocak 2015 at 23:01

  malatyada yaşıyorum acil işe ihtiyacım var evde yapacağım ne iş olsa yaparım eysan0244@hotmail.com

 79. su çalış

  9 Ocak 2015 at 13:30

  Evde tesbih,boncuk, kına paketleme işi yapmak istiyorum! İzmir ayrancıla suyum_vahide@hotmail.com

 80. fatma

  9 Ocak 2015 at 18:15

  bende evde calisip para kazanmak istiyorum 61fatmauysal@gmail.com

 81. derya

  9 Ocak 2015 at 18:52

  Evde madal isi ina paketlema vs is ariyorum lutfen ilgilenirmisjniz

 82. hilal demirel

  10 Ocak 2015 at 11:58

  Ek is arayan bayanlar bana ulaşabilirsiniz hilal.demirel78@gmail.com

 83. Arif kilci

  10 Ocak 2015 at 13:32

  İyi günler evde ek iş ihtiyacım var acil yardımcı olursanız sevinirim A.kilci.06.AK@gmail.com

 84. senem

  11 Ocak 2015 at 05:39

  Izmit korfezde oturuyorum mail atarsaniz sevirim bebe.5441@hotmail.com

 85. ayse koluk

  11 Ocak 2015 at 17:14

  evde is yapmak istiyorum..tespih davetiye katlama v.s lutfen donus yapiniz..aysekoluk@hotmail.com

 86. MERVE

  11 Ocak 2015 at 18:36

  ıyı gunler ben annem ve komsularımız evde iş ımkanlarından yararlanmak ıstıyoruz karamela.seker@hotmail.com adresınden ulasabılırsnz ıyı gunler….

 87. selda

  12 Ocak 2015 at 12:04

  evde kalem ucu paketleme işi yapmal istiyorum

 88. selda

  12 Ocak 2015 at 12:08

  evde kalem ucu paketleme işi yapmal istiyorum. senasena2005@windowslive.com
  küçükyalı / maltepe / istanbul

 89. saime

  13 Ocak 2015 at 12:58

  ıyı gunler ben annem evde iş ımkanlarından (tespih, kına,kalem ucu paketleme, davetiye katlama, nikah şekeri ..vs ) yapmak ıstıyoruz saimeelonu@hotmail.com adresınden ulasabılırsnz ıyı gunler….istanbul/beşiktas

 90. ümit

  14 Ocak 2015 at 02:15

  evde ek iş arıyorum il istanbul ilçe bahçelievler yenibosna 2 kişiyiz boş zamanımız çok gündüzlerimiz hep boş 1 gece çalışıp 3 gün istirahat deyiz iş vermek isteyen firma ve ya firmalar mail adresinden ulaşabilir telefon numarası yazıldığı taktirde geri dönüş yaparım sürekliliği olacak sabit ek iş arıyoruz yıllarca çalışabiliriz.haberlerinizi bekliyorum.

 91. Büşra ünal

  14 Ocak 2015 at 22:42

  Kutu paketleme ve davetiye katlama isleri yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim busravanas@hotmail.com haberlerinizi bekliyorum anadolu yakasi maltepe ist. Oturuyorum

 92. belgin dilşen

  15 Ocak 2015 at 08:24

  evde tespih işi yapmak istiyorum belgindilsen@hotmail.com kuşadasında oturuyorum

 93. meltem

  15 Ocak 2015 at 22:06

  evde tesbih işi yapabilirim. meltem7eylul@hotmail.com ist.

 94. gulcan

  16 Ocak 2015 at 14:11

  evde ek iş yapmak istiyorum jelybonx@gmail.com

 95. SERDAR

  16 Ocak 2015 at 21:12

  evde ekiş yapmak istiyorum tespih nikah şekeri ve paket 5458609842diğerleri

 96. gonul sari

  16 Ocak 2015 at 23:58

  Selamun aleykum evde tesbih kina seker isi istiyorum

 97. gonul sari

  17 Ocak 2015 at 00:00

  Mandal iside olur

 98. Eylül

  17 Ocak 2015 at 18:31

  eskişehirde yaşayan 5 kişilik grubuz evde ek iş arıyoruz. i̇letişim için eylul.yildiz22@gmail.com

 99. Saime

  17 Ocak 2015 at 22:58

  Düzcede yasiyorum ek is yapmak istiyorum simdilik 5kisiyiz dahada artabilir kisi sayisi…saimetena@hotmail.com

 100. durdane

  18 Ocak 2015 at 16:20

  tokat da yaşıyorum tesbih, boncuk,mandal kına vs. ev işi arıyorum.
  vegas_551@hotmail.com

 101. fatma gümüşçay

  18 Ocak 2015 at 21:02

  acil işe ihtiyacım var evde iş kına paketleme nikah ,şekeri ,tesbih vs yapabilirim eposta tan ulaşabilirsiniz :chima_jak@hotmail.com

 102. yusuf

  18 Ocak 2015 at 21:55

  evde nikah şekeri, kına paketleme, mandal işi ve boncuk işi yapılır izmir konakta ikamet ediyoruz mail adresimiz : yusuf1288@gmail.com

 103. duygu güzel

  19 Ocak 2015 at 01:01

  duygugzellll@gmail.com
  istanbul/kartal

 104. GOKHAN

  19 Ocak 2015 at 14:35

  evde iş kına paketleme nikah ,şekeri ,tesbih vs yapabilirim eposta tan ulaşabilirsiniz gokhan_ci̇cek@hotmai̇l.com.tr

 105. GOKHAN

  19 Ocak 2015 at 14:38

  burdur da ikamet ediyourum evde iş kına paketleme nikah ,şekeri ,tesbih vs yapabilirim eposta tan ulaşabilirsiniz gokhan_ci̇cek@hotmai̇l.com.tr

 106. leyla eminoğlu

  20 Ocak 2015 at 13:58

  Adana Seyhanda oturuyorum evde tesbih kına işi istiyorum çok acil):05536091542

 107. cenneterdogan06@hotmail.com

  21 Ocak 2015 at 10:48

  Ben anakarada oturuyorum ben de evde is yapmak istiyorum bana donerseniz sevinirim

 108. nurcan

  21 Ocak 2015 at 10:52

  evde çok acil işe ihtiyacım var kına paketleme nikah şekeri paketleme tesbih dizme kutu katlama davetiye katlama gibi işler yapabilirim ayrıca on kişilk bir ekibe sahibim diyebilirim.[baracnurcan@gmail.com]en kısa zamanda ulaşırsanız sevinirim.

 109. sultan Selek aslan

  22 Ocak 2015 at 23:11

  Ben evde ek is yapmak istiyorum mugla marmarisde oturmakdayim. Mail adresim faruk_99_aslan@hotmail.com

 110. ferah

  23 Ocak 2015 at 01:42

  merhaba bende evde iş yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 111. gulcin yildirim

  24 Ocak 2015 at 01:35

  Evde katlama etiket iplik temizleme isi yapmak istiyorum kocaeli yarimcada oturuyorum gulcin.hakan.mert1.GliYlrm@gmail.com

 112. Hatice Elçi

  24 Ocak 2015 at 10:18

  Ek işe ihtiyacım var acilen aksaray ankara farketmez el becerilerim çok iyi ulaşırsanız cok sevinirim
  haticee68.ht@gmail.com

 113. emre

  24 Ocak 2015 at 11:30

  Çekmekoy de oturuyorum evde yapılabilecek iş tekiflerini bekliyorum 0 538 519 23 88

 114. gulten yakar

  24 Ocak 2015 at 15:03

  Evde yemek yapmak sahip her turlu is yapmak istiyorum katlama davetiye suspend isi.. kitten Geri donun…

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.