Evde Ek Gelir – Ek İş – Ek İş İlanları – Ek İş İmkanları

21 Aralık 2014 Pazar, 21:16
Evde Ek Gelir – Ek İş – Ek İş İlanları – Ek İş İmkanları

Ek Gelir – Ek İş – Ek İş İlanları – Ek İş İmkanları – Evde Yapılabilecek Ek İşlerEvde Ek Gelir – Ek İş – Ek İş İlanları – Ek İş İmkanları

Para kazanmayı hepimiz isteriz ancak; birçoğumuz istediğimiz gibi iş bulamayız. Türkiye’de en çok karşılaşılan sorun insanların istedikleri gibi bir iş bulmamasıdır. Özellikle 2001 krizinden sonra ülkede ciddi anlamda ekonomik kriz başlamış olup, bunun etkisi çok uzun yıllar boyunca sürmüştür. Bugün baktığımız zaman birçok insan o yıllarda dükkanlarını ve birçok malını kaybetmiş, şuanda başkalarının yanında çalışmak zorunda kalmıştır. Zamanında ilerlemesi ile ekonomi düzeldi ve insanlar artık daha rahat para harcar hale geldiler. Bunun en büyük sebebi ise ekonomide ki büyüme ve istikrar diyebiliriz. Fakat insanların çok para harcayabilmesi aynı zamanda çok para kazanması zorunluluğunu getirmiş durumdadır. Bu sebepten dolayı da insanlar artık kendilerine ek gelir elde edebilecek işlere yönelmiş ve bu işler sayesinde en azından bazı giderlerini karşılamayı kafalarına koymuşlardır. Birçok insan günümüzde ek iş ilanlarına bakarak kendisine ek iş bulmakta ve bu ek işler sayesinde evini geçindirmekte ya da borcunu ödemektedir.

Ek gelir isteyen kişilerin kimileri dışarıda fazla işlerle, kimileri evde oturdukları yerden basit işlerle, kimileri ise internet üzerindeki işlerle meşgul olarak elde ediyorlar. Yani ek iş isteyenleri sınıflandıracak olursak;

A) Dışarıda çalışarak ek gelir elde etme,
B) Evde çalışarak ek gelir elde etme,

C) İnternet üzerinden ek gelir elde etme.

Bu 3 başlık altında da isteyenler ek gelir elde edebilir ve de güzel para kazanabilirler. Bizler bugün ki makalemizde sizlere ek gelir elde etmenin yollarını ve bunlardan hangisinin daha kolay, daha çok kazandıran ve daha zahmetsiz olduğunu anlatacağız. İçlerinden herhangi birisini seçmek ise size kalmıştır. Sizler kararınızı verdikten sonra bu işleri bulma yollarına girişecek ve kısa zamanda da işinizi bulabileceksiniz.

A) DIŞARIDA ÇALIŞARAK EK GELİR

Öncelikle dışarıda çalışarak ek gelir elde etmek isteyen kişi sayısı aslında geçtiğimiz yıllarda gerçekten çok yüksekti. İnsanlar işten çıktıktan sonra 2 – 3 saat daha başka yerde mesai yapar ve biraz daha fazla para kazanmak için uğraşırlardı. Aslında şuanda hala bu tarz işlerde çalışan birçok insan bulunmaktadır. Fakat onlarda artık evde oturdukları yerden ek gelir elde etmenin daha mantıklı olduğunu ve aynı zamanda daha yaygın olduğunu görmüş durumdadırlar.

Dışarıda çalışarak ek gelir elde etmek isteyenler genellikle basit taşıma ya da servis işlerinde çalışırlar ve buradan saatlik ücret alırlar 2 – 3 saat çalışma ile alacakları 10 TL bile belki ay içerisinde birikerek 300 TL olabilir ve en azından evin bazı ihtiyaçlarının karşılanması sağlanabilir. Elbette bu işin ilk çıkış yeri buralardı ancak; artık buralarda yani dışarılarda çalışarak para kazanmak isteyen kişi sayısı oldukça azaldı. İnternet ile arası iyi olmayan kişiler hala daha dışarıda ek iş ilanları incelemekte ve ek iş imkânları neler onlara bakmaktadır. Bu hem iş bulmak hem de çalışmak için aslında oldukça zor bir durumdur. İş sonrasında vaktini biraz daha dışarıda geçirmek isteyenler ise evde çalışanlardan daha az para kazanmaktadırlar. Bunun en büyük nedeni ise para kazanma limitinin yani kontrolünün onların elinde olmamasıdır.


1) HAFTA SONLARI EK GELİR

Dışarıda çalışmayı tercih eden birçok kişi iş çıkışında gidip çalışmaya başlasa da sadece iş çıkışında değil geceleri ya da hafta sonları çalışan kişilerde bulunmaktadır. Özellikle de hafta sonlarını deşarj olmak yani rahatlamak yerine çalışmak için harcayan kişiler ülkemizde oldukça fazladır. Hafta sonları herkes tatil yapmak istediği için bazı zamanlarda eleman bulmak zorlanan bazı firmalar gayet iyi fiyatlar vererek eleman aramaktadır. Ek iş imkânları arasında belki de en iyisi olan hafta sonu ek gelir oldukça fazla kazandıran bir iştir diyebiliriz. Hafta içi verilecek olan paranın 2 ya da 3 katı ödenmektedir. Bunu çok iyi bilen kişiler ise ek iş elde etmek için hafta sonları eleman arayan yerleri öncelikli olarak hedef almakta ve oralara başvurmaktadır. Peki, ama dediğimiz gibi hafta sonlarınızı ziyan etmemek ve dışarıda çalışmamak istemez misiniz? Evde oturduğunuz yerden para kazanmak ve en önemlisi birçok faktörden uzak durmak hoşunuza gitmez mi?

Artık insanlar dışarıda çalışmaktan bıktıkları ve zaten kendi öncelikli işlerinin dışarıda olması sebebi ile evde çalışmayı daha çok tercih ediyorlar. Evde çalışarak para kazanmak yıllar önce birçok kişinin hayali iken bu hayal artık gerçek oldu diyebiliriz.

Bugün ki ikinci büyük başlığımız ise Evde Çalışarak Ek Gelir olacak. Çünkü en çok tercih edilen ve popülaritesi en yüksek olan ek iş ilanları arasında yerini almıştır.

B) EVDE ÇALIŞARAK EK GELİR

Evde ek gelir
elde etmek isteyenler makalemizin bu kısmından sonrasını daha dikkatli okumalılardır. Makalemizin bu kısmında, evde para kazanmak isteyenlerin hangi işleri yapabileceğini ve hangi işlerin onlar için daha uygun olduğundan bahsedeceğiz. Böylece ek iş ilanları neler diye incelemek isteyenler daha kolay iş bulabileceklerdir. Evde ek gelir yapmak istiyorsanız öncelikli olarak sevdiğiniz bir işin olup olmadığını düşünmelisiniz. İlgiliniz ve alakanız hangi alanlarda daha fazla ise o alandaki ek iş ilanları incelenmelidir. Hem daha kolay iş bulunabileceği gibi hem de daha çok para kazanabilirsiniz. Çünkü evde ek gelir elde eden birçok kişi kendi maaşını kendi belirlemektedir. Burada demek istediğimiz ne kadar hızlı olursanız ve ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Dilerseniz bu işlerin neler olduğuna hep beraber bakalım.

1) EVDE NİKÂH ŞEKERİ İŞİ: Evde para kazanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği işler arasında yer alan evde nikâh şekeri işi özellikle yaz aylarının yaklaşması ile çok hız kazanan işler arasında yer almaktadır. Eğer sizlerde yaz dönemlerinde boşsanız ve yazınızı evde boş oturarak geçiriyorsanız, ek gelir elde etmek için altın bir fırsat diyebiliriz. Burada genellikle firmalar sizlere örnek bir iş verir ve nasıl hazırlayacağınızı gösterir. Üstelik malzemeleri de evinize kadar getirerek sizden herhangi bir beklenti içerisinde olmazlar. Sadece işinizi hızlıca yapmanızı ve hazır etmenizi isterler. Aynı şekilde yine sizler evinizden çıkmadan kapıya kadar gelen görevlilere işinizi teslim edip paranızı alabilirsiniz. İlk başta da belirttiğimiz gibi özellikle Nisan ayından itibaren ciddi şekilde bu işler arttığı için, Eylül ayına kadar 6 aylık yoğun bir tempo ile çalışarak çok para kazanabilirsiniz.

2) EVDE KINA PAKETLEME İŞİ: Evde kına paketleme işi de yine en çok tercih edilen basit işler arasında yer almaktadır. Ek iş ilanları arasında en çok tercih ediliyor olmasının sebebi ise herhangi bir tecrübe ya da el becerisi istemiyor olmasıdır. Sadece size verilmiş olan malzemelerin içerisinde kınaları koymalı ve paketleme yaparak hazırlamalısınız. Tüm yaptığınız iş bundan ibaret olunca en zevkli işler arasında da yer alabiliyor. Fakat dökülmesi ile ortalığın batma riski olduğu için çok titiz bir çalışma yapılarak çalışılması gerekmektedir. Aksi halde para kazanma sizin için daha büyük bir eziyet olabilir. Genellikle paket başına ödeme yapan firmalar bazen paketlediğiniz kilo başına da ödeme yapabiliyor. Örneğin 1 KG paketlerseniz 2 ya da 3 TL vereceğini söyleyen firmalar ay içerisinde 100 KG paketlerseniz sizlere 300 TL ye kadar ödeme yapabilir. Kısacası eliniz ne kadar hızlı olursa, o kadar çok alabilir ve o kadar çok para kazanabilirsiniz. Ek iş imkânları arasında en basit ve güzeli olan evde kına paketleme işi sayesinde kazandığınız paralar ile evinizin birçok ihtiyacını giderebilirsiniz.

Evde ek gelir elde etmek isteyenler için dönemlik işler arasında yer alan evde nikâh şekeri işi ve evde kına paketleme işi haricinde düzenli işlerde bulunmaktadır. Bu düzenli işler sayesinde yılın tüm aylarında çalışabilir ve evden çıkmadan sanki dışarıda çalışıyormuş gibi para kazanabilirsiniz. Patron, trafik, erken uyanma gibi dertlerinizin olmayacağı bu işlerde üstelik evde kendinizin patronu olacaksınız.

3) EVDE YEMEK İŞİ: Sabit bir iş olarak görülen bu işte ise biraz tecrübenizin olması gerekecektir. En büyük nedeni ise yapacağınız yemeklerin firmalar ya da şirketler tarafından beğenilmesidir. Bugün ortalama 15 kişinin çalıştığı yere günlük olarak yemek çıkartan bir ev hanımı ortalama 900 TL maaş almaktadır. Aldığı paranın içerisinde elbette malzeme parası yoktur. Ayrıca aylık olarak malzeme parası da verilmekte ve malzemelerin alınmasından sonra yapılan yemekler karşılığında bu para verilmektedir. Eğer sizlerde oturduğunuz yerden yemek yapmak isterseniz bu parayı alabilirsiniz. Çalışacağınız yerde çalışan kişi sayısı sizin için bağlayıcı unsur olacaktır. Örneğin 30 kişiye yemek çıkartacaksınız ortalama olarak 2,000 TL para istemeniz gerekecektir. Çünkü o kadar kişiye yemek yapmak hiçte kolay olmayacaktır. Bu işin en çok ev hanımlarına uygun olduğunu söyleyebiliriz. Eğer çalışan birisi iseniz bu işi kabul etmeniz sizin için doğru olmayacaktır. Evde yemek işi zaten şuanda ek iş ilanları arasında en çok ev hanımları tarafından tercih edilmektedir. Ek gelir elde etmek ve evinizin ihtiyaçlarını gidermek değil evini geçindirmek için bile bu işe başlayabilirsiniz. Çünkü bu işte alacağınız para diğer ek gelir işleri gibi az olmayacaktır.

4) EVDE KUTU KATLAMA İŞİ: Yine sürekli alınabilecek ve devamlılığı olan bir iş evde kutu katlama işi sayesinde ciddi paralar kazanabilirsiniz. Eğer eviniz geniş ise ve rahatça yapabilirim derseniz, evde oturduğunuz yerden kutu katlayabilir ve çok para kazanabilirsiniz. Genellikle katladığınız kutu başına ödeme yapan firmalar, sizlerden biraz hızlı olmanızı isteyebilirler. Bu sebepten dolayı eliniz ne kadar hızlı olursa o kadar iyi olacaktır. Ek iş imkânları arasında en çok tercih edilen işler arasında yer alan evde kutu katlama işi sayesinde belki de ayda 500 TL ye kadar ciddi bir para kazanabilirsiniz. Üstelik tüm malzemeler sizlere firmalar tarafından verilecektir. Sizler sadece katlayıp hazırlayacak ve firmaların görevlilerine teslim edeceksiniz. Bu arada eğer isterseniz ki birçok kişi böyle yapıyor ev halkından yardım alabilirsiniz. Evde eğer 3 – 4 kişi varsanız hep beraber bu işi yapabilir ve en azından ortak olacak şekilde kiranızı ödeyebilirsiniz. Üstelik bu tarz işler yılın her zamanı olduğu için ve her zaman bu işe ihtiyaç duyulduğu için belki de kira paranız cebinizde kalabilir. Tek yapmanız gereken ek iş ilanları arasında bu işi araştırmanızdır. Daha sonrasında yapacağınız işler aynı bizlerin sizlere anlattığı gibi gerçekleşecektir.


5) EVDE POŞET KATLAMA İŞİ: Evde poşet katlama işi de yine yılın bütün zamanlarında verilmektedir. Yani mevsimlik bir iş olmayıp, sizlere yılın tüm zamanlarında gelir getirebilecektir. Eğer isterseniz poşet katlama işini alabilir ve evinizde oturduğunuz yerden poşetleri katlayarak para kazanabilirsiniz. Genellikle kilo üzerinden para veren firmalar katladığınız kilo başına sizlere para ödemektedir. Örneğin katladığınız kilo başına sizlere 1 TL verecek olan firma, günde 10 kilo katlarsanız size ay sonunda 300 TL para verecektir. Kimi firmalar ay sonunda para verirken kimileri ise hemen işin bitiminde kapıdan sizlere paranızı teslim etmektedir. Böylece günlük olarak bile para kazanıyorsunuz diyebiliriz. Ek gelir elde etmenin güzel bir yolu olması sebebi ile de şuanda baktığımı zaman birçok ek iş ilanları arasında bu işimizde yer almaktadır. İnsanlar dışarıda saatlerce çalışmaktansa evde istediği zaman istedikleri kadar çalışarak bu parayı kazanabiliyorlar. Bu sebepten dolayı da evde poşet katlama işi gibi basit işler daha çok tercih edilmektedir.  108 Yorum

 1. ela gozlu

  9 Kasım 2014 at 01:05

  Evden is yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz çok ihtiyacım var 🙁 evden is yapmaya lütfen

 2. ela gozlu

  9 Kasım 2014 at 01:09

  Evden is yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz çok ihtiyacım var 🙁 evden is yapmaya lütfen

 3. hatice

  9 Kasım 2014 at 11:43

  ankara keçiörende oturuyorum para kazanmanın yollarını arıyorum bayada mesaj yazdım ama cevap gelmedi evde ek işi ne zaman yapacam bana kim vercek işi yardımcı olursanız sevinirim

 4. fatma

  9 Kasım 2014 at 22:43

  fatmatosun80@gmail.com 3 kişiyiz tecrübemiz var..iş teklifi bekliyoruz..esenyurt/haramidere /istanbul mevkii..

 5. Recep Turan

  10 Kasım 2014 at 17:26

  Ataşehir bölgesinde ikamet etmekteyim.Hafta içi 18:00 den sonra,hafta sonları çalışmıyorum.Bir çok şeye elim yatkındır.İş teklifinizi bekliyorum.
  Mail:recep.turan03@gmail.com

  Teşekkürler iyi çalışmalar dilerim.

 6. moda86

  11 Kasım 2014 at 14:09

  bağcılarda otuyorum ..6 yıl çalışma hayatım oldu.stilistlik yapıyodum..bebeğimden dolayı 4 yıldır evdeyim ev hanımıyım..evden iş yapmak istiyorum ne iş olursa yaparım..çalışmaya çok ihtiyacım var.. 🙁

 7. HAVVA EROL

  11 Kasım 2014 at 20:29

  evde ek iş imkanı faydalanmak istiyorum

 8. ankaralı

  12 Kasım 2014 at 00:26

  AnkarA da ikamet ediyorum.evden çalşmayı istiyorum.yardımcı olabilir misiniz?

 9. ekrem

  12 Kasım 2014 at 15:29

  ankaradayım.i̇ş tekliflerinizi bekliyorum.bir_ankara_masali@hotmail.com e-mail adresim..şimdiden teşekkürler..

 10. gulcan gunduz

  13 Kasım 2014 at 00:28

  Ankara etimesgutta oturuyorum. Evde ek is yapmak istiyorum mail gbozbek@hotmail.com

 11. leyla

  13 Kasım 2014 at 03:43

  evde kına paketlemek işini yapabilirim bostancı kozyatağında ikamet ediyorum

 12. murat coban

  13 Kasım 2014 at 04:33

  evde nikah sekerı paketı veya kına paketleme ısı yapamılırımm

 13. Elif

  13 Kasım 2014 at 13:28

  merhaba antalya muratpaşa da oturuyorum ev hanımıyım çalışmak kendi paramı kazanmak istiyorum teşekkürler!!! 05369631549

 14. gulsum efe

  13 Kasım 2014 at 18:37

  Kirklareli luleburgazda oturuyorum 13 arkadasimla birlikte bu işi kolaylikla temiz ve titizlikle yapariz.disiplinli ve pilanli ve soylendigi gun is teslimi yapilir.05383369492

 15. elif

  14 Kasım 2014 at 04:44

  çanakkaleden 5 kişiyiz bir kere döndüğünüzü görmedim

 16. ferit

  15 Kasım 2014 at 02:16

  evde nikah sekeri ve kına paketlemeyi yaparız eşimle birlikte cok hızlıyız fert__1923@hotmail.com

 17. hamide

  17 Kasım 2014 at 17:02

 18. nafia

  17 Kasım 2014 at 20:21

  evde iş almak istiyorum eşim çalışmıyor rahatsızliğindan sebep gop-i̇st poset katlama gi̇bi̇ aci̇l lütfen 555 483 52 77

 19. nafia

  17 Kasım 2014 at 20:23

  evde iş almak istiyorum eşim çalışmıyor rahatsızliğindan sebep gop-i̇st poset katlama gi̇bi̇ aci̇l lütfen 555 483 52 77

 20. Seher

  18 Kasım 2014 at 00:18

  nikah şekeri ve kına paketleme işi yapmak istiyorum 05455749800

 21. sevil

  19 Kasım 2014 at 03:45

  evde iş almak istiyorum ama nasıl iletişime geçiliyor buradan ??

 22. kübra eker

  19 Kasım 2014 at 10:51

  akçay da oturuyorum kutu paket davetiye ve etiket işi gönderirseniz sevinirim 05352956417

 23. BAKİ GÖLOĞLU

  19 Kasım 2014 at 13:15

  paketleme i̇şi̇ yapmak i̇sti̇yorum 0534 810 90 96

 24. FATİH DEMİR

  19 Kasım 2014 at 13:16

  paketleme i̇şleri̇ yapmak i̇sti̇yorum. 0537 317 61 37

 25. arzu

  20 Kasım 2014 at 09:10

  evde paketleme ve süsleme işi yapmak istiyorum

 26. arzu

  20 Kasım 2014 at 09:12

  evde ek iş yapmak istiyorum

 27. TALAR SARAK

  20 Kasım 2014 at 13:54

  uzun süre takı boncuk taş dizme ve çeşitli elişleri yaptım evden yapabileceğim bir iş arıyorum

 28. HİLAL

  21 Kasım 2014 at 10:26

  evde ek i̇ş yapmak i̇sti̇yorum. yardimci olursaniz sevi̇ni̇ri̇m
  hi̇lallayhann@gmai̇l.com

 29. jale

  21 Kasım 2014 at 12:38

  pardon ardaşlar buaada yazıyoruz ama hiç geri dönüş yapan oldumu cok merak ediyorum ?

 30. HANIM DEMİR

  23 Kasım 2014 at 10:28

  merhaba 3 çocuk okutmaktayım. ek iş yapmak istiyorum. aile bütçesine katkıda bulunup maddi sıkıntılarımızı bir nebzede olsa hafifletmek için. ilgilenirseniz memnun olurum.

 31. tuğçe

  24 Kasım 2014 at 12:36

  evde nikah şekeri kapı süsü bereket kesesi kına paketleme şans kesesi yapabilirim ankarada ikametgah ediyorum vrv_klima_outlook.com

 32. tuğçe

  24 Kasım 2014 at 12:43

  ankara da ikametkah ediyorum kapı süsü nikah şekeri kına pektleme şans kesesi çeşitli pektleme işlerini evimde en kısa sürede yapabilirim vrv_klima_@outlook.com

 33. beril

  25 Kasım 2014 at 18:32

  bende eve iş istiyorum

 34. hatıce dagcı

  26 Kasım 2014 at 01:25

  evde poset davetıye karton katlama yapabılırım hat_yuc_2011@hotmail.com

 35. birgül

  26 Kasım 2014 at 12:03

  biraz önceki yorumda e.mail adresimi yazmamıştım şimdi yazıyorum buradan ulaşabilirsiniz 20 kişilik ekibimle sizden olumul cvp bekliyoruz .karahanci_can@hotmail.com

 36. dilek oruç

  26 Kasım 2014 at 14:06

  kutu katlama veya kalem yapımı gibiişler yapmak istiyorum eşim trafik kazası geçirdi ve çocuklarım küçük olduğu için dışarıda çalışamıyorum

 37. mehtap

  27 Kasım 2014 at 13:09

  Evde nikah sünnet şekeri kağıt poşet davetiye katlama kına paketleme yapmak istiyorum. Ankarada ikamet etmekteyim.mehtapsisman06@hotmail.com

 38. sümbül

  27 Kasım 2014 at 15:32

  evde davetiye, sünnet şekeri, kına paketleme, poşet, işi yapabilirim….
  sumbul_tosun@hotmail.com

 39. kirac76

  28 Kasım 2014 at 01:53

  istanbul küçükçekmece halkalı ikamet ediyorum 10 kişilik ekip hazır

 40. Anonim

  29 Kasım 2014 at 00:12

  bursada ikamet ediyorum her türlü meyveden tamamen doğal ve katkı maddesi olmadan reçel yapıyorum iletişim:ozlemtabak00@gmail.com sizde kahvaltılarınızı tatlandırmak için bana ulaşın,hem sabahınız hemde damağınız tatlansın..

 41. ayşe

  29 Kasım 2014 at 09:45

  evde kına paketleme , nikah şekeri, davetiye katlama vb. işler yapabilirim.ankara
  ersun06erdem@hotmail.com

 42. sibel34

  30 Kasım 2014 at 18:16

  istanbul pendik te oturmaktayim .kina paketleme.davetiye, naylon poset ve kartonkutu katlama vb. gibi el becerisi olan isler yapmk istiyorum .arkadaslarimda vardir toplu yapimlar istenirse..sibelium34@hotmail.com

 43. gülnur şeker

  1 Aralık 2014 at 00:45

  izmir ili karşıyaka ilçesinde oturuyorum.evde yemek yapmak istiyorum tecrübem vardır. 50 kişiye kadar yemek yapabilirim.bu iş konusunda yardımcı olursanız sevinirim.osmanseker1975@hotmail.com 05364135039

 44. zeliha

  1 Aralık 2014 at 16:45

  merhaba konya akşehir ilcesinde oturuyorum evde naylon poşet karton kutu katlama el becerısı gıbı ısler yapmak ıstıyorum bana yardımcı olabılır mısınız ahmet-can-42@hotmail.com

 45. derya şen

  1 Aralık 2014 at 17:15

  merhaba ben didimde ikamet etmekteyim evde poşet katlama ve davetiye katlama işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ilginize teşekkürler okan_-_derya@hotmail.com

 46. seyhan

  2 Aralık 2014 at 08:42

  işe ihtiyacım var evde kutu katlamak istiyorum.lutfen yardımcı olun….

 47. Emel

  3 Aralık 2014 at 09:46

  Uşak yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum emelgedik_86@hotmail.com ulaşım yapabilirsiniz.

 48. mert

  3 Aralık 2014 at 13:18

  eşimle beraber evde ek iş arıyoruz ulu_kurt86@hotmail.com

 49. kamile yılmaz

  4 Aralık 2014 at 18:03

  evde paketleme ve katlama işi yapmak istiyorum.manisa.ahmetli.m-urgucu @hotmail.com

 50. özge

  4 Aralık 2014 at 23:25

  evde paketleme yapmak istiyoruz .teşekkürler. mueddibe89@hotmail.com

 51. leyla

  8 Aralık 2014 at 12:22

  merhaba ankara dikmende oturuyom ek gelire ihtiyacım var yeni evledim hızlı ve becerikliyimdir leyla.saglam@vakifbank.com.tr

 52. Emine

  8 Aralık 2014 at 14:51

  Merhaba ben Ankara Sincanda oturuyorum Evde ek is yapmak istiyorum nikah sekeri kutu katlama poset duzleme yardimci olursaniz sevinirim es.aydogan@hotmail.com

 53. Tuğçe Büşra

  9 Aralık 2014 at 01:11

  i̇stanbul başakşehirde ikamet ediyorum. ailem ile beraber ek iş yapmak istiyorum. tuqce.b.19@hotmail.com

 54. duygu

  9 Aralık 2014 at 09:14

  evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yapar mısınız istanbuldayım dygdgrl@gmail.com

 55. vedat yazıcı

  10 Aralık 2014 at 18:13

  evde hertürlü teknik montaj işleri yapmak istiyorum (kalem,mandal,piriz montajı) not malzemeler yerinden alabilirim

 56. Duygu oner

  11 Aralık 2014 at 00:03

  evde yapılabılecek ek ıs arıyorum donus yaparsanız sevınırım duyguoner34@gmail.com

 57. inci

  11 Aralık 2014 at 08:08

  i̇stanbul ümraniyede oturmaktayım.evimde ek iş yapmak istiyorum.inciacar_1903@hotmail.com

 58. ihsan

  12 Aralık 2014 at 23:04

  eşimle, evde yapaçagım iş arıyorum ne olursa yaparım

 59. Arzu

  15 Aralık 2014 at 00:46

  i̇zmir de oturuyorum evde iş arıyorum 2 çocuk okutuyorum acil ihtiyacım var

 60. Hamdi Aydın GEMLİK

  17 Aralık 2014 at 21:57

  evi̇mde ,eişi̇mle i̇ş yapmak i̇sti̇yorum,fi̇rma sahi̇pleri̇ne duyurulur. hamdi̇-61@msn.com

 61. aysun

  18 Aralık 2014 at 01:32

  muğlada oturuyom evde iş yapmak istiyom

 62. aysun

  18 Aralık 2014 at 01:39

  guz.gullerı@hotmail.com .muğlada yaşıyom evde iş isityom

 63. Embiye

  18 Aralık 2014 at 16:10

  merhaba;
  paketleme, katlama vs işler için ek iş bakıyoruz 2 kişiyiz
  i̇stanbul / bağcılar – güneşli
  0537 394 01 33

 64. aynur bulut

  18 Aralık 2014 at 23:45

  Ewdecypmk icin is istiyorum elim cok hizli gercekten.aynur bulut izmir bornova zuzu _cihan@hotmail.com e posta adresim bu simdiden tesekkurlee ilginiz icn

 65. ilknur kale

  20 Aralık 2014 at 01:58

  sakaryada oturuyorum. ferhatkale1984@windowslive.com.

 66. vesile

  21 Aralık 2014 at 16:11

  bu işi 3 kişi yapabiliriz bursada oturuyorum

 67. münevver yavuz

  21 Aralık 2014 at 20:11

  Evde koli paket karton çanta davetiye başka işlerde olabilir elim çsbuktur bana göre iş istiyorum izmirden yaren___73@hotmail.com iş istiyorum lütfen

 68. Güler Tanriverdi Baran

  21 Aralık 2014 at 22:27

  lutfen cok acil cevap verirmisiniz .evde yaipilan islerden yapmam gerekiyor

 69. ÖZLEN YAN

  24 Aralık 2014 at 15:46

  sakarya da oturuyorum o_f_f_54@hotmail.com

 70. sati egri

  24 Aralık 2014 at 19:21

  Evde is yapmak istiyorum kina paketleme nikah sekeri yapma ne olursa acil ulasirsaniz sevinirim.ANKARA satiegri06@gmail.com

 71. emine kurt

  25 Aralık 2014 at 09:32

  merhaba ben evde yemek yamak istiyorum

 72. emine kurt

  25 Aralık 2014 at 09:38

  merhaba güngörende oturuyorum evde yemek yapmak istiyorum

 73. tuba karauzumcu

  25 Aralık 2014 at 10:19

  evde nikah şekeri davetiye katlama ve kına kesesi yapmak istiyoruz ankara tubakarauzumcu@hotmail.com

 74. ibrahim

  25 Aralık 2014 at 13:27

  eşimin eli cabuktur kına paketlemeyi hızlı yapar istanbul ataşehirde oturuyorum bana ulaşırsanız sevinirim 5393061884

 75. münevver yavuz yaren___73@hotmail.com

  25 Aralık 2014 at 21:12

  Evde davetiye koli poşet katlama işi kına paketi sunnet süsü bebek süsleri işi yapmsk istiyorum izmir bornovada oturuyorum gurup olarak çalışmak istiyoruz lütfen bana geri dönün

 76. ayla

  25 Aralık 2014 at 21:18

  iyi akşamlar . ankara etimegsut bulunmaktayım . evde yemek yapabilirim . çalışmak istiyorum ulasirsaniz sevi̇ni̇ri̇m ayri̇s.sd@gmai̇l.com

 77. eda gürün

  26 Aralık 2014 at 18:12

  Merhaba bahsettiginiz evde ek is kategorilerinden hepsini yapabilirim. Bilgi isterim.

 78. fatma aktas karaman

  26 Aralık 2014 at 23:59

  Ben fatma sancaktepede oturuyorum esimle birlikte evde ekis yapmak istiyoruz nikah sekeri bebek sekeri kina paketleme toka ve mandal isi kutu katlama davetiye katlama gibi yardimci olurmusunuz lutfen aktas_fatma_1985@hotmail.com

 79. mutlu

  28 Aralık 2014 at 03:24

  manisa merkez evde kına ve benzeri is arıyorum recepivedik5@hotmail.com

 80. hakan göksu

  30 Aralık 2014 at 09:05

  Ne is olursa olsun farketmez acil ek iş lazm:)0541 768 19 89

 81. rahime

  30 Aralık 2014 at 10:58

  istanbul kağıthanede oturuyoruz 3 kişiyiz deneyimliyiz tesbih davetiye yada kutu katlama herhangi biri olabilir işe ihtiyacımız var

 82. meki yilmaz

  31 Aralık 2014 at 23:02

  Evde yemek isi icin is ariyoruz..acil olarak..0543 978 93 14

 83. pervin yılmaz

  1 Ocak 2015 at 16:13

  4kùçùk çoçugum var ne olur poşet işï istıyorum lutfen yaluarırım
  05352966249

 84. elif

  2 Ocak 2015 at 01:17

  poşet işi yapdım tecrubeliym ekib arkadaşlarım var elif_cengiz34@hotmail.com istanbul tuzla

 85. hatice

  3 Ocak 2015 at 18:46

  merhaba izmir bucada oturuyorum kına paketleme,nikahsekeri ,boncuk işlerine talibim severumit@hotmail.com

 86. hanıfe

  4 Ocak 2015 at 02:43

  evde yapılacak iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 87. dilek

  4 Ocak 2015 at 16:38

  kına paketleme işi yapamak istiyorum ramazancubuk78@gmail.com

 88. ercan

  4 Ocak 2015 at 17:47

  evde ek iş yapmak istiyorum. istanbul sultangazi

 89. betül

  4 Ocak 2015 at 23:44

  aksarayda ikamet ediyorum daha önce nikahşekeri boncuk işleme işleri yaptım iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim betulbekleronal@hotmail.com

 90. serife kurban

  5 Ocak 2015 at 10:14

  evde her türlü katlama işleri yaparız gurubumla istanbul esenyalı pendik serife kurban@ gmail.com

 91. Anonim

  5 Ocak 2015 at 11:44

  evde çalışarak ek gelir elde etmek istiyorum.
  05374776326 irtibat numaram ilgililere sunarım.

 92. melek Aslıyüksek

  6 Ocak 2015 at 12:46

  Evde poşet katlama işini yapmak istiyorum.

 93. Şehrazat

  6 Ocak 2015 at 18:52

  merhaba evde katlama işi yapmak istiyorum istanbul avrupa yakasında oturuyorum teşekkürler. sehrazatyaslak@hotmail.com

 94. elif

  6 Ocak 2015 at 21:16

  sakarya mekezde oturuyorum boncuk işi yapmak istiyorum

 95. ilknur

  7 Ocak 2015 at 06:12

  Sayın yetkili
  Evde yapabileceğim davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, toka yapımı, mandal montajı, kına paketleme, nikah şekeri yapımı gibi işler arıyorum. Daha önce bu gibi işler yaptım.Elim yatkındır ve hızlıdır.Mennun kalacagınızı düşünüyorum.Adana’da oturuyorum cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim…..

 96. ek iş

  9 Ocak 2015 at 14:43

  i̇stanbul ankara izmir bursa kocaeli gebze çevresi evlere iş verilir işler dolap süsü ve yapıştırmadır detaylı bilgi için 08:30 ve 17:00 arası bilgi verilecektir
  irtibaat :0539 566 53 81

 97. inci kuzucu

  9 Ocak 2015 at 20:27

  zonguldak gökçebey oturuyorum.evde yapabilecegim davetiye.katlama.poşet.vs.

 98. SELVİ

  11 Ocak 2015 at 20:36

  i̇stanbul beyli̇kdüzündeyi̇m evde böyle i̇şler yapmak i̇sti̇yorum. selvi̇-u@hotmai̇l.com

 99. ismail caliskan

  12 Ocak 2015 at 05:40

  bursa da ek is ariyorum

  05344459996

 100. sümeyye yılık

  12 Ocak 2015 at 13:23

  Bu işe ihtiyacım var 4 kişiyiz ankarada yaşıyoruz

 101. melahat

  13 Ocak 2015 at 02:25

  evde mandal veya yemek işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var istanbul ikitellide oturuyorum yardmcı olursanız sevinirim 5467304412

 102. merva

  13 Ocak 2015 at 19:27

  evde nikah şekeri yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz elim bu işlere yatkındır.

 103. fadime korkar

  15 Ocak 2015 at 01:50

  Ev bütçe sine katkı olsun diye. Evde yatak is istiyorum ceyhan adanada oturuyorum bana ulaşın Lütfen acil ihtiyacım var kara_biberim91@hotmail.com. Facebook adresi m. Dikkate alın

 104. buket

  18 Ocak 2015 at 12:49

  Evde ek is yapmak istiyoruz bursadan yaziyoruz buketucler@gmail.com

 105. Emine Akbulut

  19 Ocak 2015 at 15:04

  Ek use ihtiyacim bmvar borc girtlakta 6kisilik bir ekimiz var

 106. seniha

  20 Ocak 2015 at 11:43

  Merhaba Kadıköy, İstanbulda oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Tüm günü evde geçirdiğim için işleri özenle ve zamanında yapabileceğimi düşünüyorum. İlgilenenleri memnuniyetle bekliyorum.

 107. UFUK ÖZYILMAZ

  27 Eylül 2016 at 13:04

  ANKARA DİKMENDE OTURUYOM EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.