Evde Çorap İşi

08 Eylül 2014 Pazartesi, 01:21
Evde Çorap İşi

Evde Çorap İşi – Eve Çorap İşi Veren Firmalar

Evde Çorap İşi

İşsiz insanların sayısı arttığı için insanlar kendilerine ek gelir kapıları açmayı hedefliyorlar. Ancak ek bir iş bulmakta normal bir iş bulmak kadar zor bir hale gelmiş durumdadır. Bu nedenle insanlar harcamalarını kısmakta ve kendileri için harcamalarını azaltmaktadır. Daha çok çocukları ve eğitim gibi işleri için paralar biriktiren insanlar özellikle bazı şeylerini emekli olmadan alma hedefini kendilerine görev edinmişlerdir. Bizlerde sizler için bugün ki makalemizde ek gelir elde etmenin yollarını araştıracak ve ne tarz işlerin hem erkekler hem de ev hanımları için uygun olduğunu araştıracağız. Sadece evlerine gelen erkekler değil aynı zamanda tüm gün evlerinde oturan ve ev işleri ile meşgul olan ev hanımları için öneriler vereceğiz. Ev ekonomisinin bel kemiği olan ev hanımları evlerini geçindirmek için bazı yerlerden kısarken bazı yerlerden de mecburen açık vermektedirler. Bu sebepten dolayı ek iş ilanları insanlar için de önemli bir hal almaktadır. 

Özellikle kendilerine ek gelir elde etmek isteyen insanlar var ise bu makalemiz tamda onlara göre diyebiliriz. Evlerine geldikleri zaman boş vakitleri oluyor ve ne yapacaklarını bilemiyor iseler, bu insanlara ek iş tavsiyelerinde bulunabiliriz. Ayrıca insanlar sadece evlerinde boş zamanlarında değil iş yerlerinde de boş vakitleri var ise bu vakitleri de güzelce değerlendirebilirler. Böylece kazanacakları para da aynı oranda artacaktır. Çünkü bu tarz ek iş yapmanın en güzel yanı eliniz ne kadar hızlı ise yani ne kadar çok yapabilirseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz. Peki, ne tarz bir iş size kolay gelebilir? Hangi işi yaparsanız daha hızlı olabilirsiniz? Hepsinden de önemlisi ek iş imkânları için başvuruda bulunmak ister misiniz?

Eğer cevabınız “ evet “ ise sizlere evde çorap işi veren firmalar önerebiliriz. Bu firmalar sayesinde evlerinize çorap işleri alabilir ve evinizde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Patron, trafik ve daha birçok sorun ile karşılaşmaz ve oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Günümüzde çorapta diğer iç çamaşırları gibi çok tercih edilen ve sürekli kullanılan bir araçtır. Özellikle dışarıya çıkacağımız zaman ayağımıza giymeden duramadığımız bu çoraplar birde diğer insanlar tarafından görülüyor ise o zaman işimiz daha zor diyebiliriz. Güzel çoraplar dizayn etmek ve firmalara güzel çoraplar göndermemiz bizlere ek para olarak geri dönecektir. Çorap işi yapmak isterseniz gerekli firmalar ile görüşebilir ve kendinizi kanıtlayabilirsiniz.

Kendinizi kanıtladığınız zaman ise firmalar size örnek işler verecek ve yapmanızı isteyeceklerdir. Eğer firmaların istedikleri şeyleri yapabilirseniz ki bu hiçte zor değildir, o zaman işte sizin için gerçek bir gelir kapısı açıkmış olacaktır. Evde çorap işi yapmanın en güzel yanı ise herhangi bir pislik ile uğraşmamanızdır. Oturduğunuz yerden kolayca çorapları yapabilecek ve paranızı kazanacaksınız. Bazı firmalar evlere paketleme işi ya da doldurma işi gibi zahmetli işler vermektedir. Bu işler yüzünden evinizin kirlenmesi bir yana aynı zamanda çok çabukça yorulabilirsiniz. Bu sebeple bu iş, ek gelir arayanlar için tam bir alternatif diyebiliriz. Hem yapması basit hem de hayal gücü ile çok alakası olmadığı için fazla düşünmenizi gerektirmeyecektir. Özellikle de ev hanımlarının kolaylık yapabileceği bir iş olması da birçok ev hanımını sevindirmektedir. 

Sadece ev hanımları değil erkeklerde işten geldikten sonra ya da hafta sonlarında bu tarz bir işi yapabilir ve ek iş olarak çalışabilirler. Özellikle de eğer biraz bu tarz işlere meyilli bir erkekseniz o zaman para kazanmamanız içten bile değildir diyebiliriz. Bugün baktığımız zaman Türkiye’nin birçok ilinde ve de özellikle İstanbul’da birçok erkek evde çorap işi yapmakta ve kendisine ek gelir kapısı aralamaktadır. Eğer sizlerde kendinize güveniyor ve ben bu işi yaparım diyorsanız hiç durmadan bu iş için gerekli araştırmalara başlayabilirsiniz. İnternet üzerindeki birçok firma hakkında araştırma yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Daha önemlisi ise örnek işleri görebilir ve bu işi yapıp yapamayacağınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Örnek çorap modelleri yazarak araştırma yaptığınız zaman karşınıza birçok site çıkacak ve gerekli bilgileri alacaksınızdır ama eğer isterseniz bizim internet sitemiz üzerinden de birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

EVDE ÇORAP İŞİ VEREN FİRMALAR VE ÇORAPLARI GERİ TESLİM ETME

Evde çorap iş yapmaya karar verirseniz, evlere çorap işi veren firmalardan alacağınız birkaç örnek ile hemen işe başlayabilirsiniz. Eve bu işi alanlar ilk olarak bir kutu içerisinde bir örnek göreceklerdir. Bu örnek işlere bakarak diğer alttaki işlere bakabilir ve o işleri de bu örneğe göre yapabilirsiniz. İşler genellikle 100 adet olacak şekilde gelirler. Bu teslimatları yapmak için biraz hızlı olmalı ve işi hemen kaparak başlamalısınız. İşleri örneğe göre yapmanızın ardından ise hazır bir hale getirerek yine aynı şekilde geri vermeniz gerekmektedir. 

ÖDEME İŞLEMİ: Ödeme işlemi elbette siz işi hazırladıktan sonra verilecektir. Genellikle ödemeleri hazırladığınız iş ve ürün sayısına göre vermektedirler. Örneğin hazırladığınız ürün başına 10 kuruş alabilirsiniz. Böylece çorap işleri sayesinde eğer isterseniz çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Evde çorap işler sırasında kazanmanızda herhangi bir limit yoktur. İlk başlarda da dediğimiz gibi eğer eliniz hızlı ise çok ciddi paralar kazanabilir ve çok daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bunun sadece sizin elinizde olduğunu hatırlatır ve bu işe alışkın olmanızın çok iyi olacağını söyleyebiliriz. Evlere çorap işi veren firmalar hakkında detaylı bilgi almak için arama motorlarına bakabilir ve kendi şehrinize bulunan firmalar ile görüşebilirsiniz.

ÇORAP İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?

Çorap işi veren firmalarla iletişim kurmak isteyenler isterlerse, kendi internet siteleri üzerinden telefonlarını öğrenebilirler ve telefonla arayabilirler. Aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden de isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede firma yetkilileri ile direk iletişim kurmuş olursunuz. Aynı zamanda eğer isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmında adınızı soyadınızı yazarak yorum bırakabilirsiniz. E-mail adresinizi de vererek sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Fakat aşağıda yorum bulunan kısma adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi vermemeniz rica olunur. Çünkü çorap işi için bırakacağınız yorumlar herkese açık olacağı için herkes tarafından görünecektir. Bu nedenle de yorum kısmına özel bilgilerinizi yazmamanız rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: Not olarak lütfen tekrardan uyarmak istiyoruz ki, kesinlikle telefon ve ev adresi gibi bilgilerinizi yazmayınız. Çünkü herkese açık olduğu için bu özel bilgiler herkes tarafından görülebilmektedir. Bu tarz bilgilerin verilmesi ve rahatsız edilmeler karşılığında sitemiz kesinlikle bir sorumluluk almayacaktır.

Bizler site olarak sizleri sadece çorap işi veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.491 Yorum

 1. gizem

  8 Eylül 2014 at 11:55

  çorap işi yapmak istiyorum.. ikamet zonguldak mail: gzmsart@gmail.com

 2. aslı zeynep

  8 Eylül 2014 at 16:11

  merhaba ben izmir de yasıyorum gercekten ek gelire ihtiyacım var ev borcu oduyoruz iki cocugum var dışarda calışma imkanım yok yardımcı olur bana ulasırsanız bu işi verirsenız bana ve aileme özelikle cocuklarıma cok buyuk ıylık etmiş olacaksınız.şimdiden tesekkurler.
  not: adres esimin. lutfen geri dönun

 3. gülser teke

  8 Eylül 2014 at 23:38

  meraba ben istanbulda yaşıyorum elim işe çok yatkındır sizden cevap bekliyorum

 4. asli ozdemir

  10 Eylül 2014 at 14:13

  merhaba evde corap işi yapmak istiyorum. dönüş yaparmısınız. kejelan@gmail.com adresim

 5. ayten

  11 Eylül 2014 at 15:48

  Corap isi yapmak istiyorum gebzede oturuyorum

 6. dudu cakirca

  11 Eylül 2014 at 15:51

  Mersinde varsa ben ve kizlarim corap isi yapmak isterim

 7. nagihan

  11 Eylül 2014 at 15:55

  Çorap işyle ilgileniyorum.

 8. Duygu baci

  11 Eylül 2014 at 16:03

  Bende e ekip kurup yapabilir duygubilge1990@hotmail.com

 9. muharrem yankuncu

  11 Eylül 2014 at 16:26

  acil ek is ariyorum gebzede ikamet ediyorum corap mandal kalem ne is olsa yaparim ilgilenirseniz sevinirim 0536 321 66 02

 10. gülay

  11 Eylül 2014 at 16:45

  evde çorap işi yapmak istiyorum beylikdüzünde oturuyorum gyolacar@gmail.com

 11. ELİF

  11 Eylül 2014 at 16:48

  bursada oturuyorum hem düz hem overlok makinam var çorap işi yapmak istiyorum.dönüş yaparmısınız lütfen.sakine.atakan@gmail.com

 12. sual

  11 Eylül 2014 at 18:44

  evde çorap işi yapmak istiyorum izmirdeyim. sualdagbagli@gmail.com

 13. nilgun özdemir

  11 Eylül 2014 at 18:51

  Bende is istiyorum corap isi bana ulasabilirsiniz 05399141030 tel.zaten penye gomlek isi alip yapiyodum beceririm yani

 14. yusuf

  11 Eylül 2014 at 18:54

  Esim daha önce çorap fabrikasında calisti 5 sene filan bizde eve is almak istiyoruz 5419526451

 15. dilek

  11 Eylül 2014 at 20:24

  evde corap işi yapmak istiyorum istanbulda oturuyorum kalp.im@hotmail.com

 16. meryem şahin

  11 Eylül 2014 at 21:20

 17. sercan

  12 Eylül 2014 at 12:13

  Çorap isi almak istiyorum ulasirsaniz sevinirim 05434018857 srcncam@gmail.com

 18. zekiye koc

  12 Eylül 2014 at 12:41

  Bende evde corap isi yapmak istiyorumm .
  Snszim_yine@hotmail.com

 19. nagihan

  12 Eylül 2014 at 13:02

  çorap işini bende yapmak istiyorum..izmirdeyim..teşekkürler.

 20. zekiye koc

  12 Eylül 2014 at 13:04

  Evde corap isi yapmak istiyorum ankarada oturuyorum
  Snszim_yine@hotmail.com

 21. serap

  12 Eylül 2014 at 23:17

  bu isi yapmak istiyorum. sakarya da oturuyorum. tsk ederim

 22. Mehmet TÜRKDOĞAN

  13 Eylül 2014 at 14:25

  Bende evimde çorap isi yapmak istiyorum temiz düzenli hızlı ve titizimdir. Kuru temizle isi yapmıştım bir zamanlar. Kumaşlardan çok iyi anlarim. tugce33mehmet@hotmail.com

 23. NAGİHAN

  14 Eylül 2014 at 20:55

  ek geli̇re i̇hti̇yacimiz var..i̇zmi̇rdeyi̇m.i̇lgi̇ni̇ze teşekkürler…

 24. yücel ateş

  15 Eylül 2014 at 08:29

  adanada oturuyorum ekişe ihtiyacım var .irtibata geçerseniz sevinirim.merkez seyhan ilçesindeyim.facebook adresim yucelates_01@hotmail.com

 25. sebiya

  22 Eylül 2014 at 23:04

  nuralan.o@hotmail.com eskişehirdeyim bu işe ihtiyacım var

 26. zeliha

  22 Eylül 2014 at 23:07

  Ankara sincanda ikametgah ediyorim devamli çalışa bilirim iş istiyorum besiktas7192@hotmail.com

 27. Yasemin

  23 Eylül 2014 at 09:58

  eskişehirde yaşiyorum, evimde çorap işi yapmak istiyorum. yasemintuncer26@hotmail.com

 28. didem

  23 Eylül 2014 at 14:54

  corap işinde deneyimliyim evde bu işi yapmak isiyorum istanbul baltalimanında oturuyorum cido.buglem@hotmail.com

 29. Ayse çakır

  24 Eylül 2014 at 00:06

  Çorap işi yapmak istıyorum ekibım var yardımcı olursanz sevnrız cfurkan2460@hotmail.com

 30. Esra madak

  24 Eylül 2014 at 01:48

  Merhaba ekibim var evde çorap işi yapmak istiyoruz mail adresim esramadak36@gmail.com

 31. Esra madak

  24 Eylül 2014 at 01:50

  Merhaba istanbul da bağcılar parsellerde oturuyorum ekibim var çorap işi yapmak istiyoruz mail adresim esramadak36@gmail.com

 32. Mehmet Doğangün

  24 Eylül 2014 at 16:36

  Evde ek iş yapmak istiyoruz en kısa zamanda dönerseniz memnun olurum mehmetdogangun@hotmail.com

 33. sevgi demir

  24 Eylül 2014 at 17:57

  Bizde evde corap isi yapmak istiyoruz madenli_apo@hotmail.com ulasin lutfen bekliyorum

 34. sevgi demir

  24 Eylül 2014 at 17:59

  Bizde evde corap isi yapmak istiyoruz madenli_apo@hotmail.com ulasin lutfen bekliyorum

 35. Mukerrem balbay

  24 Eylül 2014 at 20:36

  acil Ise ihtiyacim var .lutfen,0551 73140 98

 36. serkan

  24 Eylül 2014 at 22:57

  ankarada aradığınız kişi kesinlikle benim yaş 28… 0506 785 33 36

 37. serkan

  24 Eylül 2014 at 22:58

  ankarada aradığınız kişi kesinlikle benim yaş 28… 0506 785 33 36

 38. zeynepdem04@hotmail.com

  25 Eylül 2014 at 18:41

  Corap isi yaomak istiyorum grup hazir

 39. Aslı dinç

  26 Eylül 2014 at 07:36

  evde çorap işi yapmak istiyoruz 8kişilik arkadaş ekibimiz hazır ..sizden haber bekliyoruz..i̇stanbul avcılar gümüşpala..05076195990

 40. cansu topal

  26 Eylül 2014 at 21:25

  çorap yada davetiye işi yapmak istiyorum.beylikdüzünde oturuyorum.topalcansu@hotmail.com

 41. tugba

  27 Eylül 2014 at 09:32

  Meraba bende evdr corap isi yapmak istiyorum bagcilar kocasinanda oturuyorum

 42. irmak

  27 Eylül 2014 at 22:26

  Merhaba ben irmak ben bursa inegolde oturuyorum 10 kisilik gurubum var corap isi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 43. sevda

  28 Eylül 2014 at 19:55

  Merhaba istanbul bahçelievlerde ikamet ediyorum.evde yapabileceğim herhangi bir işi yapmak istiyorum.Bunlar çorap,mandal,davetiye,kutu katlama,etiketleme gibi işler olabilir.Dönüş yaparsanız sevinirim.sevda-yilanci@hotmail.com

 44. Elif Bütüner

  28 Eylül 2014 at 22:55

  adana da oturuyorum evde yapabileceğim bir iş istiyorum

 45. filiz keklik

  29 Eylül 2014 at 12:57

  Çooook ihtiyacım var mail adresi: zeykeklik99@hotmail.com

 46. zulal yetimoglu

  29 Eylül 2014 at 14:56

  MERHABA ELİM YATKİN 7sene EL İSİ YAPTİM GERİ DONMENİZİ İSTERİM black-zul@hotmail.com

 47. Esra atcan

  29 Eylül 2014 at 15:41

  Ankara keçiören

 48. Esra atacan

  29 Eylül 2014 at 15:43

 49. Esra atacan

  29 Eylül 2014 at 15:45

  esraatacan@hotmail.com ankara keçiören

 50. Serap Odabaşı

  29 Eylül 2014 at 21:26

  Merhaba konuyla ilgili mail yoluyla dönüş yapar mısınız? serap3491@gmail.com

 51. bahar orhan

  30 Eylül 2014 at 13:41

  Corap isi almak istiyorum akasya- bahar@hotmail.com

 52. esra gök

  30 Eylül 2014 at 14:40

  bende ev işi yapmk istiyorum bana cuneyt_20_gs@hotmail.com adresinden ulasabilirmisiniz

 53. sibel

  1 Ekim 2014 at 00:51

  selamlar bursadan yazıyorum çorap işiyle alakalı dönüş yaparsanız sevinirim..
  gs_ts_27@hotmail.com
  umarım dönüş olur..

 54. hatice

  1 Ekim 2014 at 10:04

  Evde corap işi yapmak istiyorum. Yardımcı olurmusunuz. .haticeerogluarslan@gmail.com

 55. feyza

  1 Ekim 2014 at 22:23

  evde çorap işi mandal kutu katlama tespih vs ne olursa almak isterim evim pendiktedir bilginize yardımcı olursanız sevinirim 05302260476

 56. gulay

  5 Ekim 2014 at 14:16

  glyakkaya@gmail.com ikamet ankarakeçioren

 57. vildan

  6 Ekim 2014 at 11:17

  evde çorap işi yapmak istiyorum 05317383960 bursa emek

 58. GÜLFER

  6 Ekim 2014 at 15:08

  selam evde çorap i̇şi̇ yapmak i̇sti̇yom kendi̇m üç şi̇şle farkli çoraplar yapiyorum borti̇44@hotmi̇l.com i̇stanbul çekmeköy

 59. Gökce kutlu

  8 Ekim 2014 at 15:39

  ANKARA da oturuyorum çorap işi yapmak istiyorum 05458379252 yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 60. tuba dağıstan

  8 Ekim 2014 at 18:51

  ek işe ihtiyacım var acılen lütfen yardımcı olurursanız sevınırı m

 61. tuba dağıstan

  8 Ekim 2014 at 18:52

  lütfen ek işe ıhtıyacım var sıncan yenıkentte otruyorum mail adresım.nuridgstnl@gmail.com

 62. tuba dağıstan

  8 Ekim 2014 at 18:56

  ankra sıncan yenıkentte ıkmaet edıyorum ek işe ihtiycım var acılen yardımcı olursanız sevınırım mail adresı nuridgstnl@gmail.com

 63. barış koçhan

  8 Ekim 2014 at 23:33

  ankarada oturuyorum…..e mail adresim bariskochan22@mynet.com bu işlerden birini yapmak istiyorum….

 64. filiz

  9 Ekim 2014 at 12:50

  çorap işi yapmak istiyorum filizerdal07@hotmail.com

 65. celil bayır

  9 Ekim 2014 at 16:34

  fenerbahceli.celil@hotmail.com evde çorap işi istiyorum

 66. esin karataş

  10 Ekim 2014 at 08:29

  bende bu işi almak istiyorum 0545430 07 72
  sudesin41@gmail.com veya esin.sude@hotmail.com lutfen ulaşin

 67. Kubra durmaz

  10 Ekim 2014 at 10:25

  kocaeli de oturuyorum bende ek iş arıyorum. (kubra–durmaz@outlook.com)

 68. zehra cakir

  10 Ekim 2014 at 19:17

  Bu isi yapmak istiyorum

 69. zehra cakir

  10 Ekim 2014 at 19:19

  Bu isi yapmak istiyorum.zehracakir84hotmail.com

 70. ümit

  11 Ekim 2014 at 02:36

  ÜMİT UĞUR – İSTANBUL AVRUPA YAKASI
  umitugur34@hotmail.com

 71. Nuran

  11 Ekim 2014 at 17:28

  Çorap isi yapmak istiyorum ikamet gebze mail; ertekin0841@gamil.com

 72. füsun

  11 Ekim 2014 at 19:00

  yalova çiftlikköyde oturuyorum çorap işi yapmak istiyorum

 73. gönül tunç

  12 Ekim 2014 at 00:14

  İstanbul K.çekmecede oturuyorum daha önce aytuğ çorapta çalıştım evde çorap işi yapmak istiyorum bilginize 05425756184

 74. nurtop06@gmail

  12 Ekim 2014 at 19:44

  çorap patik örülür

 75. muzeyyen

  13 Ekim 2014 at 10:37

  Merhaba izmit merkezde oturuyorum evde yapabilecegim ek is ariyorum ne is olursa yaparim corap temizleme boncuk nikah sekeri mandal vs yaparim gurupta kurabilirim donus yaparsaniz mutlu olurum aliyalcin41@hotmail.com

 76. Yeter

  13 Ekim 2014 at 19:41

  NİKAH ŞEKERİ
  KINA POŞETLEME
  DAVETİYE KATLAMA
  KUTU KATLAMA
  ETİKET TAKMA
  İPLİK TEMİZLEME
  POŞET KATLAMA
  KALEM MONTAJI
  LAVANTA KESELEME
  BONCUK İŞİ
  PRİZ VE KABLO İŞİ
  VS. GRUBUM TARAFINDAN ÖZENLE YAPILIR

 77. Melek

  13 Ekim 2014 at 19:48

  Güngörende oturuyorum davetiye katlama nikah sekeri corap isi yapabilirim mlk4624@gmail.com

 78. Lale Kaya

  13 Ekim 2014 at 23:34

  Bende istiyorum

 79. arzuyavuz

  14 Ekim 2014 at 00:06

  Bende evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursanizsevinirim yer bursaiznik arzu_yz1616@hotmail.com

 80. cumali

  14 Ekim 2014 at 09:59

  Devamlı ev işi arıyorum 05346308938 cvp beklıyorum kartal-ıstanbul

 81. Halis HANÇER

  14 Ekim 2014 at 15:07

  çorap paketle işi yapmak istiyorum esenyurt örnek mah,de ekibim ve dükkanım vardı 7.ay araverdim tekrar yine yapmak istiyorum 0536 687 37 08

 82. Halis HANÇER

  14 Ekim 2014 at 17:41

  esenyurt örnek mah.sinde 30 kişilik ekibim vardır daha öncede çorap paketleme işi yapıyordum tekrar yapmak istiyorum 0536 687 37 08

 83. aysegül altun

  14 Ekim 2014 at 21:17

  evimizde yapmak üzere çorap paketleme işi yaparız
  05345502595

 84. gürsel çukdar

  15 Ekim 2014 at 13:28

  Ben çorapta daha önce çalıştım teşrübem var ve yapmak istiyorum lütfen rica ediyorum

 85. filiz yavuz

  15 Ekim 2014 at 16:54

  bende evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursanizsevinirim izmir narlıderedeyim filizyavuz78@gmail.com

 86. aysun karacaoğlan

  15 Ekim 2014 at 17:03

  Bende ewde is istyom.05389611274

 87. Gülhan

  16 Ekim 2014 at 19:45

  haftanın 7 günü boşum.çorap işi yapmak istiyorum.elim hızlıdır. glhnkanar@hotmail.com konya /karapinar

 88. Gülhan

  16 Ekim 2014 at 19:45

  haftanın 7 günü boşum.çorap işi yapmak istiyorum.elim hızlıdır. glhnkanar@hotmail.com konya /karapinar

 89. özge

  16 Ekim 2014 at 21:39

 90. merve demirbaş

  16 Ekim 2014 at 22:57

  bursada oturuyorum ve engelli olduğum için çalışamıyorum evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şiimdiden teşekkürler
  mervedemirbas88@hotmail.com

 91. nehir

  17 Ekim 2014 at 00:45

  Evde corap isi yapmak istiyorum ankarada oturuyorum

 92. Hülya gökalp

  17 Ekim 2014 at 01:37

  edi̇rnede oturuyorum evde çorap işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim hulya.goklp@hotmail.com

 93. vildan

  17 Ekim 2014 at 07:58

  ıstanbul kartal da oturuyorum bu işe ihtiyacim var 10 kişilik grubum var

 94. yasemin

  17 Ekim 2014 at 18:11

  Ben izmirde otuyorum çorap yapcağım bana ulaşın ahmetkara6545@hotmail.com dan ulaşabilirainiz

 95. sema ataselim

  18 Ekim 2014 at 14:01

  Merhaba evde ek isi aroyorum ilgilenirseniz sevinirim istanbul kagithanede oturuyorum ve cevremde grup kurabilecegim insanlar var

 96. serap

  18 Ekim 2014 at 15:59

  Bende coorrap isi istiyorum donus yaparsaniz sevinirim serap.akca06@ gmail.com

 97. selma

  18 Ekim 2014 at 21:10

  kayaşehir evlere ek şi almak istiyorum. allygokce@hotmail.com iletişim adresim

 98. Gülay

  18 Ekim 2014 at 21:22

  Evde yapılacak olan iş istiyorum çorap işide olabilir ilgilenirseniz sevinirim Bursa da oturuyorum teşekkürler

 99. Güven

  19 Ekim 2014 at 01:49

  Gunun büyük bölümünde evdeyim. Eşimle birlikte cok sayida işi kısa sürede yspabiliriz. Mail atarsaniz ben donüş yaparim. E-mail: haktanaltin@hotmail.com

 100. hanife

  19 Ekim 2014 at 03:02

  ist bahcelievlerde oturuyorum çorap işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 101. zeliha

  19 Ekim 2014 at 11:54

  uşak merkezde otuyorum ..şuanlık…bu işle ilgilenmek istiyorum.zelihakarabacak64@hotmail.com

 102. zeliha

  19 Ekim 2014 at 11:57

  uşak merkezde otuyorum ..şuanlık…bu işle ilgilenmek istiyorum.zelihakarabacak64@hotmail.com

 103. tülay

  19 Ekim 2014 at 13:53

  evde çorap işi yapmak istiyorum.

 104. yaseminkara

  19 Ekim 2014 at 14:24

  Bende evde her is yaparim corap davetiye nikah sekeri yaparim elm yatkin

 105. rabia

  19 Ekim 2014 at 15:52

  kayseri de ikamet ediyorum bu işle ilgilenmek istiyorum tabii ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız sevinirim
  zalim_isyankar_@hotmail.com

 106. filiz

  19 Ekim 2014 at 20:23

  beylikdüzü nde oturuyorum ekibimle evde çorap işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız memnun oluruz teşekkürler.

 107. filiz

  19 Ekim 2014 at 20:42

  beylikdüzü nde oturuyorum ekibimle evde çorap işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız memnun oluruz teşekkürler.

 108. seda kalem

  19 Ekim 2014 at 21:38

  Ben suanlik ev hanimiyim ve esime.bir yardimim olmasini istedigim icin eve is almak istiyorum ilginiz icin tesekkur ederim.seda.hamza.kalem@gmail.com

 109. derya

  20 Ekim 2014 at 00:16

  bende yapmak istiyorum acil dönüş yaparsaniz sevinirim .3kisi aynianda hizli bir sekilde yapa biliriz . 5311025444

 110. melek

  20 Ekim 2014 at 17:11

  Bende cok onceden evimde corap isi yaptim simdide yapmak istiyorum deneyimliyim mail adresimden bana ulasin lutfe

 111. şeyma yazıcı

  20 Ekim 2014 at 23:20

  Istanbul sultangazi corap isi yapmk istiyorum

 112. şeyma yazıcı

  20 Ekim 2014 at 23:21

  Istanbul sultangazi corap isi yapmk istiyorum sym.kbl@outlook.com

 113. emine

  21 Ekim 2014 at 00:28

  slm ben çorap işi yapmak istiyorum istanbul başakşehir kayaşehirde oturuyorum. beyzam.fatma.gs@hotmail.com

 114. elif uyar

  21 Ekim 2014 at 01:34

  Bu işi yapmk istiyorum İstanbul pendikde oturuyorum

 115. sibel

  21 Ekim 2014 at 13:28

  Anadolu yakası sultanbeylin de oturuyorum eşime destek olmak için çorap işi bende yapmak istiyorum 3 çocuk okutuyoruz yetişemiyoruz artık dönerseniz sevinirim…

 116. tubağ alper

  21 Ekim 2014 at 13:40

  bu işi yapmak istiyorum.büyükçekmece istanbulda oturuyorum. bana dönüş yaparsanız sevinirim. hayırlı işler. gonultuba_soysal@hotmail.com

 117. tuba alper

  21 Ekim 2014 at 13:41

  hotmailimi tekrar veriyorum. yanlış oldu. gonultuba_soysal@hotmail.com

 118. güven

  21 Ekim 2014 at 22:45

  merhaba

  evde ek i̇ş yapmak i̇sti̇yorum i̇şi̇n şekli̇ önemli̇ deği̇l çocuğumuz olacaği i̇çi̇n çok i̇hti̇yacimiz var …

  teşekkürler…mai̇l adresi̇m. m.1.g.7@hotmai̇l.com

 119. Serap Bingöl

  22 Ekim 2014 at 00:25

  Bende iş istiyorum tekstil de çalıştım 7 seneye kadar

 120. nesrin

  22 Ekim 2014 at 00:42

  istanbul şirinevlerde oturuyorum.bu işi yapmak istiyorum. myucel270@yahoo.com

 121. derya hazan

  22 Ekim 2014 at 08:03

  Bende çocuk okutuyorum veçocum rhatsız evde işe ihtyaım var benimde lütfen yardımcı olunuz

 122. neriman

  22 Ekim 2014 at 11:38

  Eve corap isi istiyorum gurubum var neriman-tufan@hotmail.com

 123. gizem tekgul

  22 Ekim 2014 at 11:43

  Merhaba ben izmirde yasiyorum minik bir kizim var ve calisamiyorum gelire ihtiyacim var ulasirsaniz sevinirim simdiden tesekkur ederim gizem_nehir@ hotmail.com.tr

 124. neriman

  22 Ekim 2014 at 11:43

  Merhaba izmirden corap işi istiyorum eşim calismiyo yapmak zorundayim lutfen neriman-tufan@hotmail.com

 125. gul cekem

  22 Ekim 2014 at 14:32

  Selam bede corap isi yapmak istiyorum istabul sultangazide oturuyorum lutfen geri donun

 126. Nergiz

  22 Ekim 2014 at 15:42

  merhaba i̇stanbul dan nergiz alyaz.daha önce çorap paketleme işi yaptım evde biliyorum.nergizalyaz@gmail.com.bu konuda geri̇ dönüş yaparsaniz sevi̇ni̇ri̇m.

 127. nilgün

  22 Ekim 2014 at 23:16

  bursa mudanyada bulunmaktayım.benimle çalışacak ekibim var.çorap işi yapmak istiyorum lütfen cevap bekliyorum.

 128. nilgün

  22 Ekim 2014 at 23:21

  bursa mudanyada bulunmaktayım.benimle çalışacak ekibim var.çorap işi yapmak istiyorum lütfen cevap bekliyorum.

 129. Ayşegül ozcan

  23 Ekim 2014 at 00:35

  Merhaba biz kirada oturuyoruz bu işe ihtiyacım var babam ekmli maaşı yetmiyor

 130. Tuğba

  23 Ekim 2014 at 13:38

  i̇stanbul zeytinburnundayım etiket firması kapandığı için eve iş alamıyorum şu an grubum var tuba_tetikk@hotmail.com mail adresim

 131. necla

  23 Ekim 2014 at 15:37

  beylikdüzünde oturuyorum evde çorap işi yapmak istiyorum

 132. necla

  23 Ekim 2014 at 15:38

  beylikdüzünde oturuyorum. evde çorap işi yapmak istiyorum. osmanerten.21@hotmail.com

 133. Bahadır

  23 Ekim 2014 at 17:18

  Istanbul Atasehir bolgesinde 15 kisilik grubum mevcut. Benzer isler yapildi.
  Ivedi donus saglarsaniz sevinirim. Selamlar
  ( nurullahbahadir@gmail.com )

 134. şebnem

  23 Ekim 2014 at 20:11

  ist – kağithane ve çevresi̇nde oturan , daha önce abi̇ye i̇şi̇ yapmiş tecrübeli̇ , grubu olan yada olmayan bayan arkadaşlar ariyorum. ..bana sebnemcelebi34@gmail.com adresi̇mden mai̇l atarak veya buradan mesaj atarak ulaşabi̇li̇rsi̇ni̇z…ödemeler 15 günde bi̇r yapilir.

 135. pinar sevgili

  24 Ekim 2014 at 00:31

  ben evde corapisi istiyorum acil ise iktiyacim var bana feskten ulasa bilirsiniz pinar sevgili

 136. melek

  24 Ekim 2014 at 12:50

  evde işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim mlk4624@gmail.com

 137. elif

  24 Ekim 2014 at 13:55

  Benimde acil ihtiyacim var iki cocugum var bakmakta zorlaniyom bi ise girip calisamiyom evde her is yapabilirim tecrubeliyim

 138. ismail

  24 Ekim 2014 at 17:46

  18 kişilik gurubum var daha önce 20 den fazla işi sorunsuz teslim ettim çorap boncuk etiket söküm kolye boncuk dizimi tecrübeleri mevcuttur 05454796902 nolu telden ulaşabilirsiniz

 139. semiha

  24 Ekim 2014 at 17:59

  acil işe ihtiyacım var semiha0326@hotmail.com

 140. Beste

  24 Ekim 2014 at 18:22

  bursa mudanyada oturuyorum grup arkadaslarımla çorap işine talibiz

 141. imren türk

  24 Ekim 2014 at 23:02

  istanbul maltepede oturuyorum 15 kişilik grubum var daha önceden deneyimimiz var sizlerle çalışmak isteriz mail adresimizden ulaşabilirsiniz.imrenturk@hotmail.com

 142. Dilara

  25 Ekim 2014 at 09:17

  istanbul beylikdüzünde oturuyorum. aileme katkı için evde iş istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. dilaraaras95@hotmail.com

 143. serkan

  25 Ekim 2014 at 13:16

  merhabalar istanbulda oturuyorum çorap işi boncuk.etiket.işi…sizlerle çalışmakisterim…05352297708

 144. özlem

  25 Ekim 2014 at 17:47

  bodrumda oturuyorum bu işi yapabilirim ozo_29@mynet.com

 145. aysun

  25 Ekim 2014 at 21:57

  Evde corap isi yapmak istiuorum

 146. isimsiz

  26 Ekim 2014 at 00:41

  Ankara sincanda oturuyorum evde corap isi yapabilirim ekip kurabilirim kursun082@hotmail.com

 147. emıne

  26 Ekim 2014 at 22:01

  istanbul bahçeli̇evlerde oturmaktayim 5 veya 6 arkadas corap i̇şi̇ yapmak i̇sti̇yoruz en kisa zamanda geri̇ dönüş yaparsaniz sevi̇ni̇ri̇m

 148. dilek

  27 Ekim 2014 at 14:15

  Evde çorap işi yapmak istiyorum istanbul Büyükçekmece de oturuyorum

 149. sultan keklik

  27 Ekim 2014 at 20:07

  istanbul çapada oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

 150. emel

  28 Ekim 2014 at 10:39

  evde corap işi yapmak istiyoruz grubumuz hazır acil ulasın lutfen.

 151. Evrim

  28 Ekim 2014 at 11:17

  istanbul kartal /ugurmumca oturuyorum 4 kişiyiz
  mail adresim bahcerim@gmail.com

 152. aynur aksu

  28 Ekim 2014 at 15:05

  beylikduzundeyim 4 kisilik gurubuz bu ise cok acil ihtiyacimiz var lutfen arayin

 153. aynur aksu

  28 Ekim 2014 at 15:16

  aksu_aynur34@gmail.com adresinden bana uladabilirsiniz 4kisilik gurubum var beylikduzunde oturuyorum bu ise cok ihtiyacimiz var lutfen donun

 154. zeliha

  28 Ekim 2014 at 20:06

  merhaba
  yıllardır çorap sektöründe çalıştım şimdi evdeyim bu işi yapmak istiyorum. irtibata geçip telefon numaranızı mail adresime edis_ay@hotmail.com aracılığı ile iletirseniz memnun olur hemen size dönüş yaparım. lütfen ciddi anlamda iş yaptırmak istiyorsanız lütfen dönüş yapınız. teşekkürler.

 155. ayse geldec

  28 Ekim 2014 at 23:22

  Eskişehirde oturuyorum evde çorap veya evde yapılabilecek diğer işlerden yapmak istiyorum geri donerseniz sevinirim

 156. dilek özpolat

  28 Ekim 2014 at 23:32

  Çorap işi yapmak istiyorum. Donuş yapılırsa fazlasıyla memnun kalacağım. madgirl_dilek@hotmail.com

 157. meryem ozturk

  29 Ekim 2014 at 16:02

  Eve is arıyorum hertürlü isi yapabilirim meryemozturk95@gmail.com

 158. gülseren vardar

  29 Ekim 2014 at 16:11

  evde çorap işi yapmak istiyorum .

 159. ezgi topal

  29 Ekim 2014 at 16:58

  İst bahçelievlerde oturuyorum çorap işi yapmak istiyorum 4 kişiyiz. Teşekkürler ezqi.9.91@hotmail.com

 160. sema ışıkoğlu

  29 Ekim 2014 at 22:30

 161. merve arık

  30 Ekim 2014 at 11:01

  Evde corap isi yapmak istiyorum

 162. ARZU

  30 Ekim 2014 at 11:42

  arzztrk@gmail.com

  evde çorap işi yapmak istiyorum. i̇stanbulda ikamet ediyorum

 163. HAVVA KÜÇÜK

  30 Ekim 2014 at 12:04

  çorap işi veren firmalarla nasil görüşebi̇li̇rli̇m?

 164. gülcan g.

  30 Ekim 2014 at 14:47

  iki bayan arkadaş evde ek iş yapmak istiyoruz ihtiyacı olan guljan_jan@hotmail.com ulaşabilir.istanbul-levent

 165. yaşar avşar

  30 Ekim 2014 at 14:55

  yasar_avsar_@hotmai̇l.com…. ankarda oturyorum ,çorap i̇şi̇ yapmak i̇sti̇yorum .saygilar

 166. FATMA

  30 Ekim 2014 at 16:10

  istanbul avrupa yakasında bayrampaşada oturuyorum evde corap işi ypmak istiyorum tatli.belafatma@hotmail.com

 167. hulya

  30 Ekim 2014 at 22:30

  merhaba bende çorap işini yapmak ıstıyorum ist gop arnavutkoy ilcesınde oturuyorum bana bı bılgı verırsenız sevınırım umthly@gmail.com

 168. şükran

  30 Ekim 2014 at 23:46

  Bende iş istıyorum çok ihtiyacım var lütfen geri dönün sukran_uluhan@gmail.com

 169. ÖZGÜR

  31 Ekim 2014 at 17:26

  elim böyle işlere çok yatkindr. ozgur.cantanem@windowslive.com

 170. elif karadağ

  31 Ekim 2014 at 18:10

  Merhaba çorap işi yapmak istiyorum istanbul esenlerde oturuyorum

 171. elif karadağ

  31 Ekim 2014 at 18:10

  Merhaba çorap işi yapmak istiyorum istanbul esenlerde oturuyorum eliiiiff_88gs@hotmail.com

 172. sema oylum

  31 Ekim 2014 at 20:56

  Evde çorap işi istiyorum.İstanbul üsküdar çengelköy stboy96@hotmail.com

 173. ayten

  31 Ekim 2014 at 22:07

  iletişim nasıl kurabiliriz ?? çorap işi almak istiyoruz grubumuz vardır . mehmetyucalar@gmail.com istanbul/başakşehir

 174. ayten

  31 Ekim 2014 at 22:08

  iletişim nasıl kurabiliriz ?? çorap işi almak istiyoruz grubumuz vardır . mehmetyucalar@gmail.com istanbul/başakşehir

 175. Fatma Yesilyurt

  31 Ekim 2014 at 22:17

  Acil ihtiyacim var iletişim kurarsaniz sevinirim furkaneymen34@gmail.com

 176. Fatma Yesilyurt

  31 Ekim 2014 at 22:19

  Acil ihtiyacim var iletişim kurarsaniz sevinirim furkaney men34@gmail.com istanbul 4.levent

 177. Cantekin

  1 Kasım 2014 at 04:44

  İstanbul – Avcılar 0553 308 08 14

  Kalem Montajı İşi
  Mandal Montajı İşi
  Boncuk İşi
  Davetiye Katlama İşi
  Nikah Şekeri İşi
  Kurdele İşİ
  El İşi
  Mum İşi
  Kına Paketleme İşi
  İplik Temizleme İşi
  Etiket Takma İşi
  Poşet Katlama İşi
  Lavanta keseleme işi

  HER TÜRLÜ PAKELEME İŞİ YAPILIR.

 178. ilkayusturalı

  1 Kasım 2014 at 10:50

  evimde çorap işi yapmak istiyorum.ilkayusturali71@yahoo.com

 179. Mehtap kavusturan

  1 Kasım 2014 at 14:23

  Evden is yapmak istiyorum elim hizli ve deneyimliyim lutfen donus yaparmisiniz.05053179283

 180. çiğdem

  1 Kasım 2014 at 14:44

  istanbul bağcılarda oturuyorum, evde çorap işi yapmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim

 181. sevim uğurdoğan

  1 Kasım 2014 at 17:58

  Çorap işine veya başka da işte olabilir çok ihtiyacım var haber verirseniz sevinirim 05347286945

 182. zehra

  1 Kasım 2014 at 20:01

  evde corap işi yapmak istiyorum sultangazi ıstanbul iletişim yseker57@hotmail.com

 183. duygu

  3 Kasım 2014 at 12:32

  esenyurt kıraç ta oturuyorum acil bi işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim elim her işe hızlı ve yatkındır

 184. tuğba

  3 Kasım 2014 at 13:58

  Çorap işi istiyorum istanbul küçükçekmece

 185. hacer

  3 Kasım 2014 at 15:40

  çorap işinde 5sene çalıştım yapabilirim sultangazide oturuyorum lütfen dönermisiniz 05348363538

 186. sevgi

  3 Kasım 2014 at 16:58

  Ek gelir olarak uygun gordugum is olarak dusunuyorum sevgibilge28@gmail.com

 187. sevgi

  3 Kasım 2014 at 17:00

  Ek gelir olarak uygun gordugum is olarak dusunuyorum ist/umraniye. sevgibilge28@gmail.com

 188. rumeysa çiftçi

  3 Kasım 2014 at 21:45

  ankarada oturuyoruz evde corap işi yapmak istiyoruz tecrübeliyiz rumeysaciftci@outlook.com

 189. özlem

  4 Kasım 2014 at 18:08

  evde ek iş yapmak istiyorum ist sultangazide oturuyrm 05367497132

 190. dilek

  4 Kasım 2014 at 21:03

  istanbul ümraniyede oturuyorum ek gelir için yapmak istiyorum

 191. safinaz toraman

  4 Kasım 2014 at 22:39

  Ben istanbul dan safinaz sizden corap isi istiyorum safinaz730@gmail.com adresim acil olursa iyi olur tsk ederim

 192. maizer gurbulak

  5 Kasım 2014 at 08:24

  çorap işine ihtiyacim var

 193. şükran demiral

  5 Kasım 2014 at 16:43

  Istanbulda ikamet ediyorum.isi yapabilirim prensess_1313@hotmail.com

 194. emrree

  5 Kasım 2014 at 16:53

  Konya karatay bu isi cok guzel yaparim esim cok beceriklii kwndii degisik isler yapti ve herkes begeniyoo bize ulasin emrem2013tan@gmail.com 530 223 8086

 195. emine

  5 Kasım 2014 at 22:30

  evde iş yapmak ıstıyorum

 196. suat atar

  6 Kasım 2014 at 11:43

  Ailece bu isi yapmak istiyoruz eskisehir ikamet ediyoruz acil ihtiyacimiz var yardimci olursaniz seviniriz 0553 614 26 69

 197. ezgi

  6 Kasım 2014 at 13:08

  bağcılarda oturuyorum ekibim var ek iş yapmak istiyorum
  ezgikryl@outlook.com.tr

 198. tulay

  6 Kasım 2014 at 16:34

  acil ise ihtiyacim var corap isini yaparim elim hizlidir bana ulasin lutfen 05053699795

 199. sengul

  6 Kasım 2014 at 23:28

  ekıbım var istanbul bagcılardayım gorusursenız sevınırım

 200. serpil

  7 Kasım 2014 at 00:35

  Mrh ıstanbul küçükköy de oturuyorum corap işi yapmak istiyorum acil işe ihtiyacim var yardımcı olursaniz sevinirim serpilac17@gmail.com

 201. zeynep

  7 Kasım 2014 at 10:45

  ben maraş da oturuyorum bir günde beş kadının yapabileceği çorap işini yaparım adam gibi iş yapmayıa ve yaptırana önem verillir

 202. Ayten turkeri

  7 Kasım 2014 at 12:25

  Asksensin616161@hotmail.com imeil adresim is olursa ltfen

 203. issiz

  7 Kasım 2014 at 14:31

  Lutfen bizede is imkani adresim gazibey_1989_16@hotmail.com

 204. şeyda

  7 Kasım 2014 at 19:55

  selam ekibim var iş verilirse özenle yaparız s_yarligan@hotmail.com

 205. dilek

  7 Kasım 2014 at 20:20

  Evde is istiyorum

 206. ilknur karahan

  8 Kasım 2014 at 02:20

  Evde corap isi yapmak istiyorum lutfen bana ulasin 05462032344

 207. sinan

  8 Kasım 2014 at 16:36

  Sinan.kirkan@gmail.com…izmit de oturuyorum ekibim var.

 208. havva

  8 Kasım 2014 at 19:40

  http://www.forivia.com/temsilci-NDAwMDk= Linke tiklayip forivia ya uücretsiz üye olup sizde hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz .. ücretyok risk yok ssatış yapın karinz sizin olsun ve aynı zamanda prim kazanma sansiniz olsun

 209. leyla k

  10 Kasım 2014 at 00:48

  slm çok acil işe iytiyacım var bana döner mısiniz 05364259111

 210. leyla k

  10 Kasım 2014 at 00:49

  slm çok acil işe iytiyacım var bana döner mısiniz 05364259111

 211. recep

  10 Kasım 2014 at 12:15

  deneyimliyim işyapmak istiyorum 5386077950

 212. Seçil

  10 Kasım 2014 at 13:02

  Evimde düzenli olarak çorap işi yapmak istiyorum…

  secil.arzu.gul@gmail.com

 213. Merve G

  10 Kasım 2014 at 17:19

  merhaba bu işe gerçekten çok ihtiyacım var lütfen bana ulaşınn lütfennn… m.gorgulu@gmail.com

 214. Merve

  10 Kasım 2014 at 17:24

  merhaba gerçekten bu işe çook ihtiyacım var lütfen bana ulaşınnn… m.gorgulu89@gmail.com

 215. Sare koparan

  10 Kasım 2014 at 21:22

  İstanbul Beylikduzun,de oturuyorum evde Çorap işi yapmak istiyorum etrafım geniş çok iş alıp dagıta bilirim

 216. aysun

  11 Kasım 2014 at 00:53

  Beni ararmisiniz bilgi almak istiyorum05425261828

 217. arzu balci

  11 Kasım 2014 at 09:42

  Corap isi yapabilirim mudanya_bursa 5336583474

 218. ayse

  11 Kasım 2014 at 11:22

  Bende corap isi yapmk istyrm evde komsularmda var bna donermisiniz

 219. cennet

  11 Kasım 2014 at 12:07

  05366243720 bu benim esimin numarası 2 çocuk annesiyi
  birçok iş yaptım çevrem de var bu işi istiyorum eşim rahatsız geçinemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 220. Tuğçe

  11 Kasım 2014 at 22:50

  acil çorap işi yapmak istiyorum. i̇stanbul-esenyurt tugceepembe@hotmail.com

 221. Muhammed

  12 Kasım 2014 at 00:23

  bu işi doğu anadolu bölgesinde grup kurarak yapmak istiyorum dönüş yaparsanız. 0543 497 88 27

 222. dilek

  12 Kasım 2014 at 08:58

  merhaba,
  çorap işi yapmak istiyoruz.mail adresim : dilek.yildiz@outlook.com.
  kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim.
  teşekkürler, iyi çalışmalar

 223. senem zamur

  12 Kasım 2014 at 13:56

  bende calışmıyorum ama evde iş istiyorum cok zor durumdayım istanbul avrupa yakasında oturuyorum ben rahatsız oldogum icin calışamıyorum aba evde kok iş yaparım cevremde var yardım ederler allah rızası icin iş

 224. merve akdere

  12 Kasım 2014 at 19:44

  istanbur avrupa yakasında yaşıyorum çalışıyorum ama ek gelire ihtiyacım var dönüş yapar mısınız mervee_akderee@hotmail.com

 225. seda gonul

  13 Kasım 2014 at 11:33

  Bende çorap işi yapmak istiyorum hatta biz 5 kişilik bir grubuz işe çok ihtiyacımız var bize dönüş yaparsanız çok seviniriz haber bekliyoruz

 226. ilknur sert

  13 Kasım 2014 at 14:47

  evet bende evde corap işi yapmak istiyorum
  ilknur_bilgin@hotmail.com

 227. neslihan

  13 Kasım 2014 at 17:19

  benim acil iş yapmam lazım lütfen dikkate alın rica ediyorum
  esenlerde oturuyorum0530 281 12 83

 228. melek

  13 Kasım 2014 at 18:53

  merabalar balıkesır akcaydayım cok cok rıca edıyorum sızden ne olur evimde yapabıleceyım iş istıyorum gurupta oluştururum meyilime cevap beklıyorum saygılar melekisik-@hotmail.com

 229. melek

  13 Kasım 2014 at 18:58

  benımde acıl işe ıhtıyacım var ne olursa yaparım evımde gurupta bulurum cok var melekisik-@hotmail.com

 230. gülsüm

  13 Kasım 2014 at 19:42

  biz öğrenciyiz iki arkadaş acil işe ihtiyacımız var bize dönerseniz seviniriz. glsum-tg2@hotmail.com

 231. gamze

  13 Kasım 2014 at 20:35

  Çorap isi yapmak istiyorum İstanbul sultangaxide oturuyorum elim çok gizli daha önce bi çokis ddeneyimin var gamze.gumussoy@hotmail.com

 232. melek yanar

  13 Kasım 2014 at 23:23

  Evde corap isi istiyorum gurupta kurabilieim melekyanar1965@hotmail.com

 233. hacer

  14 Kasım 2014 at 01:32

  Evlere aksesuar isi veriyorum ilgilenenlerle gorusebilirim istanbulda ikamet edenler tercihimdir

 234. MELİHA

  14 Kasım 2014 at 10:25

  evi̇mde her türlü fason i̇şi̇ yaparim emek bursa acar551@hotmai̇l.com

 235. neslihan

  14 Kasım 2014 at 11:00

  Selamun aleykum ise ihtiyacim var evde is yapmak benim icin kurtarici olacak geri donuslerinizi bekliyorum insallah neslihann06neslihann@gmail.com

 236. Elif Özkan

  14 Kasım 2014 at 11:12

  konya selcukluda oturuyorum cok acil evde corap isi yapmak istiyorum

 237. nilgün

  14 Kasım 2014 at 12:17

 238. Sena

  14 Kasım 2014 at 16:41

  ben de evde is yapmak istiyorum, iletisime gecerseniz sevinirim.. senaatagun@hotmail.com

 239. herseye_yeniden.85@hotmail.com

  15 Kasım 2014 at 00:55

  evde çorap işi yapmak istiyorum kendi mesleğim yani elim yatkın

 240. gulden kaynak

  15 Kasım 2014 at 10:52

  Eskisehirde ikamet etmekteyim evde corap isi yapabilirim guldenayhankaynak@yahoo.com.tr

 241. aynur ersoy

  15 Kasım 2014 at 21:10

  ist ataşehirde oturuyorum grubum var 15 yıldır evlerde iş yaptırıyorum işinize talibim

 242. ikranur

  15 Kasım 2014 at 23:31

  Evde bos durmak istemiorum corap isinde bna guvenebilirsiniz ikranur__22@

 243. gül

  15 Kasım 2014 at 23:33

  Çok ihtiyacım var bende istiyorum çorap işini

 244. gül

  15 Kasım 2014 at 23:38

  Bursa da yaşıyorum bende çorap işi istiyorum çok ihtiyacım var 530 7840905

 245. meral

  16 Kasım 2014 at 15:58

  bende epey bir süredir dışarıya farklı işler yapıyorum,acamisi değilim bu işin,ihtiyacımda var aynı zamanda,boş vaktimde,şimdiden teşekkürler.

 246. merve

  17 Kasım 2014 at 13:19

  bende çorap işi istiyorum ve çok ihtiyacım var ek işe sizden haber beklemekteyim merveugurcan2012@gmail.com teşekkürler..

 247. burcu

  17 Kasım 2014 at 14:03

  bende bursa yıldırımda yasıyorum el ışlerı yapıyorum orgu susleme bana donus yaparsanız cok memnun olurum

 248. sevim başkan

  17 Kasım 2014 at 15:52

  istanbul sarıyerde oturuyorum 1o kişilik gurubumla dantel örgü yapıyoruz bize ulaşırsanız sevinirim

 249. mine büktel

  17 Kasım 2014 at 20:23

  selam ben izmitte öğrenciyim çok acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.
  mine_prenses_1994@hotmail.com

 250. Berna

  17 Kasım 2014 at 22:27

  8yildir büyük bi çorap firmasinda calisiyorum cok seri ve temi is cikartirim lütfen dönüş yapin.bunyaminkoc6161@gmail.com

 251. busra yegen

  18 Kasım 2014 at 15:45

  Evde is yapmak istiyorum. İstanbulda oturuyorum. Mail. Sezginbusra@hotmail.com

 252. nejla bıdık /zeycan laloğlu

  19 Kasım 2014 at 12:08

  merhaba biz iki bayanız. acil işe ihtiyacımız var. temiz iş yapabiliriz. e-mail kızımın : beyza-12_00@hotmail.com buda / nejla bıdık / = nejla-10_00@hotmail.com. lütfen bu mesajımı cevaplayın 🙂

 253. nejla bıdık /zeycan laloğlu

  19 Kasım 2014 at 12:10

  merhaba biz iki bayanız. acil işe ihtiyacımız var. temiz iş yapabiliriz. e-mail kızımın : beyza-12_00@hotmail.com buda / nejla bıdık / = nejla-10_00@hotmail.com. lütfen bu mesajımı cevaplayın 🙂

 254. hasan kerpiçci

  19 Kasım 2014 at 12:41

  Çekmekoyde oturuyorum ev isi yapmak istiyorum orhun_1989@hotmail.co.m mail adresim

 255. gülsüm erogulları

  19 Kasım 2014 at 13:18

  Eskişehirde yaşıyorum evde ek iş fırsatından yaralanmak istiyorum.
  ilyas26.ie@gmail.com

 256. betul hergul

  19 Kasım 2014 at 15:44

  konya selcukluda evde corap isi yada elbecerisi gerektiren herhangi bir is ariyorum acil ailecek yapacagiz lutfen ihtiyacimiz var. www. betul.o.h@hotmail.com

 257. sevgi demir

  19 Kasım 2014 at 19:08

  Corap isi istiyorum baska iste olabilir sd52@sevgi.com

 258. Hülya saltan

  19 Kasım 2014 at 20:19

  Bursa m.kenalpasada ikamet ediyorum evde kina paketlemek istiyorum

 259. demet özer

  19 Kasım 2014 at 23:48

  Adana ceyhanda yasiyorum ev hanimiyim esimin maasiyetmiyo cocyklarim okul okuyor ogkumun cidi rahasizligivar tedavi olmak sorunda oyuzden acil ev isinw ihtiyacimvar ellimden heris gelir boncuk dizme kina paketleme mandal takma duyme dikme duyun sekwri yapma Rizak mden her isgelir orgu dantel bunun gibi deolue oglumicin bana donmenizi bekliyorumbiran once tedavisini yapnamlazim sefaozer01@gmail.com05453541039burdan ulasa bilirsiniz

 260. Gonca

  20 Kasım 2014 at 11:07

  Corap isi yapmak istiyoruz 8 kisilik bi grubum var gncsncr@gmail.com

 261. ali kara

  20 Kasım 2014 at 13:46

  Merhaba ben ankaradan yaziyorum bizde 2 kisiyiz evde corap isi olursa cok seviniriz
  mad_warrior_06@hotmail.com

 262. duygu

  20 Kasım 2014 at 16:58

  Çorap işi yapmak istiyorum biraz deneyimim var lütfen cvplsyın eyl_dyg@hotmail.com

 263. duygu

  20 Kasım 2014 at 17:03

  Çorap işi yapmak istiyorum biraz deneyimim var lütfen geri dönün ikamet Tekirdağ kapaklı eyl_dyg@hotmail.com

 264. zeynep

  21 Kasım 2014 at 00:22

  acil işe ihtiyacım var zeyno775@hotmail.com

 265. gül bozok

  21 Kasım 2014 at 00:49

  İstanbul ümraniye bölgesinde oturuyorum acil evde yapabileceğim işe ihtiyacım var

 266. Funda demiralp

  21 Kasım 2014 at 14:09

  Iyi gunler ev hanimiyim istanbul beylikduzunde evde ne isi olursa yapabilirim fundademiralp87@gmail.com

 267. canan

  21 Kasım 2014 at 14:10

  10 kişilik grubumla bu işi yapabiliriz cananbilgin@hotmail.com

 268. elif

  22 Kasım 2014 at 03:24

  iyi günler bağcılarada 3 bayanız bizde çalışmak istiyoruz.gulkurusu00@hotmail.com adresinden ulaşırsanız menun oluruz..

 269. asiye dalğın

  22 Kasım 2014 at 11:36

  sultanbeylide oturuyorum çorap işi yapmak istiyorum Songul.kugu.1 adresinden bize ulaşabilirsiniz kalem işi de olur sizden gelecek haberi bekliyorum

 270. önder karagül

  22 Kasım 2014 at 20:54

 271. alya

  23 Kasım 2014 at 15:44

  Çorap işini yapmak istiyorum fatihte oturuyorum çok acil ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim. alyamkrt@gmail.com

 272. tülay

  23 Kasım 2014 at 22:05

  evde çorap kalem nikah şekeri her iş yapılır 2 kişiyiz sametbilal_ali@windowslive.com

 273. esma senyurt

  24 Kasım 2014 at 14:43

  Evde 2 kişiyi kalem Mandal davetiye katlama işi itina ile yapılır yardımcı olursanız sevinirim

 274. ülfet

  24 Kasım 2014 at 15:17

  Kayseride yasiuorum 5arkadasiz bu isi yapmak istiyoruz lutfen geri donus yapin ulfetsaccioglu@hotmail.com

 275. figen

  25 Kasım 2014 at 01:29

  acıl donebılırsenız sevınırım….bu ısı yapmakıstıyorum

 276. samet Ekici

  25 Kasım 2014 at 11:28

  İstanbulda oturuyorum ve işe ihtiyacım var

 277. yeter

  25 Kasım 2014 at 12:10

  üsküdarda oturuyorum 8 kişilik ekibiz çorap işini yapmak istiyorum 05383699999

 278. müjgan

  25 Kasım 2014 at 15:16

  bağcılar fatihmh oturuyorum 5kişi bu işi yapmak istiyorz

 279. meryem ilbey meryem.ilbey@hotmail.com

  25 Kasım 2014 at 19:40

  Haber bekliyorum

 280. seyma coruk

  25 Kasım 2014 at 19:47

  Symcck60@gmail.com istanbul umraniyede oturuyorum bu ise ihtiyacim var donerseniz sevinirim

 281. ayşe güngör

  25 Kasım 2014 at 22:27

  Merhaba istanbul ümraniye tarafında ikametkah ediyorum çorap işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz.
  son_sozum_sanadir@hotmail.com

 282. ayşe güngör

  25 Kasım 2014 at 22:44

  Merhaba çorap işi yapmak istiyorum ikametkah ist.ümraniye 4 kişiyiz.
  son_sozum_sanadir@hotmail.com

 283. bedia

  26 Kasım 2014 at 21:57

  meddec erzurumdayım haber bekliyorum

 284. bedia

  26 Kasım 2014 at 21:57

  erzurumdayım meddec@hotmail.com

 285. nevin

  26 Kasım 2014 at 22:11

  Çorap,cüzdan, satis pazarlama gibi isler için ulasabilirsiniz.

 286. zeliha

  27 Kasım 2014 at 00:27

  merhaba nevin hanım.bende cüzdan işi için bilgi almak istiyorum.denizin_rengi_bjk@hotmail.com teşekkürler…

 287. fatma

  27 Kasım 2014 at 02:33

  Merhaba esenyurta istb oturuyorum ise ihtiyacimvar 05317996545

 288. serife gürkan

  27 Kasım 2014 at 08:25

  eve iş veren firmaların telefonlarına nasıl ulasabilirim.??? i̇zmir de yasıyorum…

 289. KADER HATİNOĞLU

  27 Kasım 2014 at 14:33

  kocamustafapaşada oturuyorum. eve iş arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.. kader_gs@hotmail.com

 290. kübra

  28 Kasım 2014 at 14:13

 291. semra yildiz

  28 Kasım 2014 at 15:46

  İhtiyacim cuk var

 292. yonca ceco

  28 Kasım 2014 at 18:07

  Lif yapsam olurmu elim orgu dantel konusnda cok hizli ve ihtiyacim var

 293. meltem

  29 Kasım 2014 at 16:17

  eskişehirde oturuyorum evde yapabileceğim iş çorap işide olur örnek gösterirseniz sevinirim teşekkürler meltem _rb@hotmail.com

 294. çilem ayata

  29 Kasım 2014 at 20:00

  istanbul kartal fraise_34@hotmail.com acil işe ihtiyaç

 295. Öznur

  29 Kasım 2014 at 22:30

  Eskişehirde oturuyorum elim bu işlere oldukça yakındır ihtiyacım da var merveumarlar50@gmail.com adresinide geri dönerseniz sevinirim

 296. mihriban

  30 Kasım 2014 at 02:01

  kartal yakacıkta oturuyorum paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05350196533

 297. ilhan

  30 Kasım 2014 at 17:46

  izmirden bornovadan evımde ek ıs ıstıyorum bos zamanım cok var 05363181976

 298. Ayse

  30 Kasım 2014 at 21:12

  İstanbul kartalda oturuyorum corap isi yamak istiyorum. Mail adresim : gzmhkm1900@gmail.com

 299. özlem

  1 Aralık 2014 at 16:53

  istanbul pendik mail adresim nihat1234.-@hotmail.com

 300. nur

  1 Aralık 2014 at 19:39

  Ankara sincanda oturuyorum acil ise ihtiyacim var mandal montaji nikah sekeri kina paketleme corap isi her türlü is yapilir.

 301. aysun

  2 Aralık 2014 at 14:53

  merhabalar evde ek iş yapabilirim eve bir gelirim olsun istiyorum izmir çiğli de oturuyorum

 302. hülya

  2 Aralık 2014 at 16:16

  ev hanımıyım her türlü el işi yaparım makromeden çanta sarkaçlar aynı zamanda gelinlik dikiyorum abiyelerde teşekkürler

 303. muradiye

  3 Aralık 2014 at 11:03

  evde ek iş yapmak istiyorum
  eskişehir merkezde oturuyorum
  bilgilendirmenizi rica ederim
  tutkunmuradiye@hotmail.com

 304. zuhal betül yıldırım

  3 Aralık 2014 at 15:24

  5 kişilik bir grubumuz var. esenyurtta ikamet ediyoruz. iş yapmak istiyoruz. mail adresim : zhlbtl@hotmail.com

 305. Erdem uygur

  3 Aralık 2014 at 16:24

  Kocaeli gebzede ikamet ediyorum. Ailemle birlikte corap işi yapmaya musaitiz. Mail ile iletişime gecebilirsiniz. erdmuygr986@gmail.com

 306. figen

  3 Aralık 2014 at 16:24

  eskısehır merkezdeyım bende talıbım

 307. birgül

  3 Aralık 2014 at 16:47

  bir_gul15@hotmail.com buyukcekmece/ist paketleme corap nıkah sekerı mandal 2 kişiyız

 308. arzu Bağcı

  4 Aralık 2014 at 00:01

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum boncuk işi nikah şekeri çorap işi olabilir yardimci olursanız sevinirim istanbul.. arzu__bgc@hotmail.com

 309. ecem

  4 Aralık 2014 at 02:57

  ograncıyım maddı sıkıntı yasıym :s.s.s.s ecemdag1@hotmail.com

 310. hasibe ünlü

  4 Aralık 2014 at 08:15

  evde iş yapmak istiyorum acele işe ihtiyacım var biri bizi duysun artık eskişehir tepebaşı

 311. yeliz

  4 Aralık 2014 at 10:06

  merhaba ben istanbul ziverbeyde oturuyorum 5 kişiyiz yelizaltun2401@gmail.com

 312. melihat akkoyun

  4 Aralık 2014 at 15:26

  Evde ek is yapmak istiyorum ankarada oturuyorum zor durumdayim sizler bana donus yaparsaniz mail adresin 3806@ g mail. Com

 313. gulay kucukkaytaz

  4 Aralık 2014 at 17:49

  sakarya 05317199409

 314. muradiye

  4 Aralık 2014 at 18:15

  ya arkadaşlar bu sitelere iş için talepte bulunuyoruz fakat geri dönüş yapılmıyo neden acaba

 315. asiye

  5 Aralık 2014 at 21:50

  ev hanımıyım evde iş yapmak istiyorum acele cevap gelirse sevinirim

 316. şükran özkaragöz

  6 Aralık 2014 at 20:22

  tekirdağda yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum acele cevap gelirse sevinirim

 317. seher patat 05454175044

  6 Aralık 2014 at 21:13

  Eskişehirde çorap teşbih davetiye katlama veya mandal isi yapabilirim lütfen bana ulasin 05454175044

 318. ülkü kacar

  6 Aralık 2014 at 21:17

  slm evlere iş verdıgınız ılanını gordum mail adresım rahim_kaan_2004@hotmail adresıne acıl cevap yazarsanız sevınırım maılden tlf yazar ırtıbata gecerım umarım acıl cevap verırsınız

 319. yeter

  7 Aralık 2014 at 12:44

  üsküdarda oturuyorum 8 kişiyiz iş daimi olursa dagıtım yapabilirim 05383699999

 320. YUSUFCAN

  7 Aralık 2014 at 15:13

  eski̇şehi̇rde isi yalitim istopi̇yer boya fayans alci siva i̇şleri̇ yapabi̇li̇ri̇m ve ayrica evlerde yapilabi̇lecek ev i̇şleri̇ evi̇me ai̇lemle bi̇rli̇kte yapabi̇leceği̇m ek i̇şler alabi̇li̇ri̇m telefon numaram:05412475728

 321. sırma

  8 Aralık 2014 at 14:28

  evde iş yapmak istiyorum dönüş yapar mısınız ?

 322. sema

  8 Aralık 2014 at 14:52

  merhaba ben istanbul bağcılarda yaşıyorum 10 kişilik bir grubum var evde yapılabilecek acil iş istiyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz. atmn_bilisim@outlook.com

 323. sürmeli

  8 Aralık 2014 at 16:37

 324. sürmeli

  8 Aralık 2014 at 16:38

 325. sürmeli

  8 Aralık 2014 at 16:39

 326. gonca

  8 Aralık 2014 at 23:58

  Bende corap isi yapmak istiyorum ikamet sakarya mail.gonca.9@outlook.com

 327. gonca

  8 Aralık 2014 at 23:58

  Bende corap isi yapmak istiyorum ikamet sakarya mail.gonca.9@outlook.com

 328. TERZİ

  9 Aralık 2014 at 11:53

  merhaba evde çorap işi yapmak istiyorum acil dönüş beklemekteyim.
  aslihannterzioglu@hotmail.com

 329. snan

  9 Aralık 2014 at 12:40

  slm ..anadolu yakasında oturuyoruz.evde iş yapma potansiyelimiz var.ilanınızla ilgileniyoruz.
  sinasitayyar@gmail.com

 330. mert

  9 Aralık 2014 at 13:23

  ben çayırovada oturuyorum vardiyalı çalışıyorum evde ek iş olarak yapabilirim tel 0536 665 16 07

 331. seçil erklig

  9 Aralık 2014 at 18:56

  bursa güzelyalıda oturuyorum teslimatı kendimde yapabilirim acele iş ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim osman_cup@hotmail.com

 332. pinar bescocuklu

  9 Aralık 2014 at 19:14

  Z.burnundymm acill ihtycmvar5462113105

 333. özlem güler

  9 Aralık 2014 at 23:15

  Bende yapmak istiyorum.deneyimimde var.ayrica buyuk grubumuzda var.lutfen geri donun

 334. LÜTFEN

  10 Aralık 2014 at 03:17

  buraya yorum yapanlar. lütfen numara palaşmayin.

 335. yakup

  10 Aralık 2014 at 11:35

  bizde evde çorap işi yapmak istiyoruz. evde 5 kişiyiz. avcılarda oturuyoruz. lütfen iritbata geçiniz…

 336. yasemin demirkiran

  10 Aralık 2014 at 13:55

  ekibim var k.cekmecede ikamet etmekteym yaseminonder72@gmail.com

 337. nurgül

  10 Aralık 2014 at 17:05

  bu işe çok ihtiyacım var

 338. seynur

  10 Aralık 2014 at 18:25

  ümraniyede oturuyorum daha önce ip temizleme yaptım

 339. Kaya Şeker

  10 Aralık 2014 at 18:40

  Esenyurta oturuyorum 10 kişiyiz çorap işi ne iş olursa olsun donerseniz sevinirim aysaagaoglu@hotmail.com 05448659665

 340. ummahan

  10 Aralık 2014 at 19:43

  Evde is yapmak istiyorum her isi yaparim mersinde yasiyorum lutfen ulasin.autocenter_27@hotmail.com

 341. nilufer aybey

  11 Aralık 2014 at 15:49

  Ben de bu işi yapmak istiyorum omur_torpusu1989@hotmail.com

 342. ŞÜKRAN AKYÜZ

  11 Aralık 2014 at 21:50

  merhaba i̇stanbul bağcilar bende evi̇mde i̇ş bu i̇şi̇ yapmak i̇sti̇yorum i̇lgi̇ni̇z i̇çi̇n tesekkürler şi̇mdi̇den akyuzmurat87@hotmai̇l.com

 343. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:40

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz-_-85@hotmail.com teşekkürler

 344. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 345. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 346. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 347. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 348. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 349. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 350. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 351. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 352. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 353. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 354. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 355. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 356. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 357. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 358. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 359. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 360. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 361. yeliz tuygun

  12 Aralık 2014 at 02:43

  13 senelik tekstil hayatım var elim çok seridir bende çorap işi yapmak istiyorum liz -_-85@hotmail.com teşekkürler

 362. murat önder

  12 Aralık 2014 at 10:54

  bütün günüm boş geçiyor değerlendirmek istiyorum m_onder60@hotmail.com

 363. atila öz

  12 Aralık 2014 at 14:44

  çorap işini almak isterim. mail adresim atila.8585@gmail.com

 364. feride

  12 Aralık 2014 at 20:45

  mrb bende corap isi almak istiyorum daha once aldim yaprim evde corap fabrikasinda calistim yapabilirim

 365. GÜNGÖR KARAKULA

  12 Aralık 2014 at 21:18

  i̇stanbul üsküdardan evde çorap i̇şi̇ yapabi̇li̇ri̇m.

 366. hatice Baştürk

  12 Aralık 2014 at 22:26

 367. hatice

  12 Aralık 2014 at 22:46

  Istanbul pendik haticebicimli@gmail.com

 368. ilkaykirez@hotmail.com

  13 Aralık 2014 at 00:06

  istanbul gaziosmanpaşa evde çorapiş yapabilirim 4 kişilik ekipiz

 369. gulsun agkaya

  13 Aralık 2014 at 00:58

  İrtibata gecerseniz cok sevinirim
  hanimelia@gmail.com

 370. ismail sarıçiçek

  14 Aralık 2014 at 13:46

  15 senedir tekstil hayatın var esinle beraber çorap isi yapmak istiyoruz byismail_38 @hotmail.com

 371. ismail sarıçiçek

  14 Aralık 2014 at 13:59

  15 senedir tekstil hayatın var eşimle beraber çorap isi yapmak istiyoruz byismail_38 @hotmail.com

 372. busra islak

  14 Aralık 2014 at 22:58

  Corap isi yapabilirim acil hayrullahislak@hotmail.comdan ulasin lutfn

 373. ahmet öztürk

  14 Aralık 2014 at 23:10

  burs yıldırımdayız 130 mtk kapalı alanımız var eleman sınırsız şekilde var

 374. kastin

  15 Aralık 2014 at 16:22

  istanbul – bağcılar – çiftlik semtindeyim bu bölgede çorap işi varsa alabilirim email: esref_yildizz@hotmail.com

 375. özcan

  15 Aralık 2014 at 22:31

  güneştepe güngörendeyiz ailece bu işi yapmak istiyoruz. romeo_ozcan@hotmail.com

 376. selda kumru

  16 Aralık 2014 at 00:33

  Sizde uygun gorurseniz isinizden yapmak istiyorum email adresim…
  Bursa_guzeli00@hotmail.com
  İstanbul kartalda ikamefgah etmekteyim

 377. sultan bekiroğlu

  16 Aralık 2014 at 12:39

  Çorap isi yapmak istiyorum izmit gölcük05444805204

 378. FATMA

  16 Aralık 2014 at 18:33

  ben
  de çalışmak isterim uygun görürseniz. cevap verirseniz size ulaşabileceğim bi adres verirseniz sevinirim.

 379. orhan

  16 Aralık 2014 at 21:45

  eskişehirdeyim sizin işinize talibim 05349664708

 380. gül

  17 Aralık 2014 at 11:36

  istanbul sancaktepedeyim ve bu işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.
  mail adresim rizakarip60@hotmail.com iyi günler

 381. didem aydin

  17 Aralık 2014 at 12:27

  Bu işi cok hızlı bir şekilde yaparim bana ulasirsaniz sevinirim h.didem0207@hotmail.com

 382. elena biyik

  17 Aralık 2014 at 14:44

  Çorap işi yapmak istiyorum Çatalca Subaşı defne_ufuk@windowslive.com

 383. ebru kahraman

  17 Aralık 2014 at 22:49

  İstanbul kadiköyde oturuyorum ek iş istyorum ebrukaraman98@hotmail.com

 384. Rukiye Beyazgül

  18 Aralık 2014 at 00:57

  Bende çorap işi yaparak kazanmak istiyorum elazig merkez

 385. Mine tan

  18 Aralık 2014 at 10:35

  Merhaba ben kayseride yaşıyorum 6 kisilik ekibim ile evde ek iş yapmak istiyoruz .yardimci olursaniz sevinirim.
  minik_38_93@hotmail.com

 386. sukran

  18 Aralık 2014 at 22:10

  Merhaba bende corap

 387. neriman yavuz

  19 Aralık 2014 at 00:33

  eskisehirdeyim çorap işini yapmak isterim.nerimanyavuz26@gmail.com

 388. seher

  19 Aralık 2014 at 11:53

  istanbul seyrantepede oturuyorum.evde çorap işi yapmak istiyorum.seherkocaer80@gmail.com

 389. Esma

  19 Aralık 2014 at 17:10

  Çorap işi yapmak istiyorum ozguresma@hotmail.com.tr

 390. aysun korkmaz

  19 Aralık 2014 at 20:13

  Corap isi yapmak istiyorum donerseniz sevinirim tskler ays__1976__aysun@hotmail.com

 391. Büşra GEZEN

  20 Aralık 2014 at 14:13

  Bursa da oturuyorum ek iş yapmak istiyorum bsra.gezen43@hotmail.com

 392. yasemin akay

  20 Aralık 2014 at 17:51

  meraba bn mersinde ikamet etmekteyim çorap işi yapamk istiyorum haayat_aksoy@hotmail.com

 393. yasemin akay

  20 Aralık 2014 at 17:53

  meraba bn mersinde ikamet etmekteyim çorap işi yapamk istiyorum haayat_aksoy@hotmail.com

 394. yasemin

  20 Aralık 2014 at 17:57

  mersinde yaşıyorum çorap işi yapmak istiyorum bana geri dönerseniz çok mutlu olrum lütfen çok ihtiyacım var haayat_aksoy@hotmail.com

 395. nuray

  21 Aralık 2014 at 01:35

  Elimden her türlü el işi gelir işe cok ihtiyacim var

 396. zuhal

  21 Aralık 2014 at 01:35

  evde çorap işi yapabilirim.erdekte oturuyorum 05324817207

 397. filiz

  21 Aralık 2014 at 14:05

  Ankara akderede oturuyorum şuan rızıkla sınavımız var böyle evimde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var temiz düzenli ve hızlıyımdır İnşallah hayırlı bir cevap gelir. berberferhat40@gmail.com

 398. songül ertürk

  22 Aralık 2014 at 12:43

  Bende yapmak istiyorum 05061497145

 399. fikriye yaman

  23 Aralık 2014 at 19:03

  bende iş istiyorum ist sultangazi

 400. Sait fatih uygur

  23 Aralık 2014 at 22:12

  Bende istiyorum ama bir türlü ulaş
  amıyorum fatih-uygur@hotmail.com

 401. yasemin

  24 Aralık 2014 at 10:32

  ankara dan bende bir yetkiliye ulaşamıyorum yapabilirim acil ihtiyaçım var 545 889 35 20

 402. serap

  24 Aralık 2014 at 16:38

  merhabalar
  evde çorap işi yapmak istiyorum. istanbul / ümraniyede ikamaet ediyorum 6 kişiyiz fakat çevremde yapmak isteyen daha fazla kişi var. mail adresim : varslan27@hotmail.com ( umduğum gibi olurda şartları uyarsa boş bir dükkanım var evimin altında ilerleyen süreçler için )

  teşekkürler

 403. şükrü

  24 Aralık 2014 at 22:41

  bende evde ek gelir (kazanç) elde etmek ıstıyorum cvp beklıcem

 404. gizem demir

  25 Aralık 2014 at 04:56

  merhaba umraniyede oturuyorum daha once evde ek is yaptim ama corap hic yapmadim su ara cok ihtiyacim var elim oldukca hizlidir donus yaparsaniz cok sevinirim gizemdemir5@gmail.com

 405. aynur adıgüzel

  25 Aralık 2014 at 10:21

  kına paketi yapma işi nikah şekeri ve davetiye katlama işi yapmak istiyoruz
  budakay2014@gmail.com

 406. serenb63@gmail.com

  25 Aralık 2014 at 17:36

  Evde corap işi yapmak istiyorum ikamet çerkezköy

 407. zeynep

  26 Aralık 2014 at 00:01

  Merhaba 10 yildir ihracat firmalarina temizlene isi yapiyorum 200 kisilik uzman kadrom var .esenyurt kirac bolgesindeyim kardelen.isleme@gmail.com bu adresden ulasabilirsiniz

 408. cilem

  26 Aralık 2014 at 00:15

  Corap isi yapmak istiyorum ankarada oturuyorum acil ihtiyacim var

 409. ozan

  26 Aralık 2014 at 07:57

  Esenyurtta otruyorm . Çevremde çorap işi yapabilecek cok sayida tanidik akraba ev hanimi var. ozcan_salman76@hotmail.com

 410. aysel

  26 Aralık 2014 at 11:30

  kurdele sac tokası işi yapmak istıyorum

 411. aysel

  26 Aralık 2014 at 11:32

  corap işi istiyorum

 412. secil as

  26 Aralık 2014 at 19:45

  Corap isi yapmak istiyorum bas
  ka iste olur secilasbursa@hotmail.com

 413. mesut turmuş

  27 Aralık 2014 at 09:09

  Esenyurtta oturuyorum bayanlar çorap işi istiyorlar acil ek işe ihtiyacımız var ,05442895077

 414. mesut turmuş

  27 Aralık 2014 at 09:13

  Esenyurtta oturuyorum bayanlar çorap işi istiyorlar acil ek işe ihtiyacımız var ,05442895077

 415. Hatice boyabatlı

  27 Aralık 2014 at 18:27

  Ben bursa osman gazide oturuyorum çorap işlerinizden veya başka işlerden yapmak istiyorum lütfen banada yardımcı olurmusunuz

 416. nilay

  27 Aralık 2014 at 22:39

  tekirdag çerkezköyde ikamet ediyoruz corap işi yapmak istıyoruz tecrubemiz var dönerseniz sevinirim nilayyy34_89_@hotmail.com

 417. gizem demirbaş

  27 Aralık 2014 at 22:41

  Trabzon merkez de oturuyorum bütün işleri yaparım

 418. songul isik

  28 Aralık 2014 at 13:31

  esenyurtta otruyorum corap we nikah sekeri isi istyorum.sonay__89@hotmail.com

 419. sevda armagan

  28 Aralık 2014 at 14:31

  Bende evde is yapmak istiyorum sevdaa4519@hotmail.com

 420. hamdan fidan

  28 Aralık 2014 at 15:57

  Size kendim sahsi olarak gorusmek isterim

 421. fatma Yılmaz

  28 Aralık 2014 at 16:53

  Evde corap isi yapmak istiyorum. İstanbul Ümraniye de ikamet etmekteyim. bu ise ihtiyacim var simdiden teşekkür ederim

 422. ece

  28 Aralık 2014 at 17:50

  Acil eve ek is istiyorum elim hizlidir

 423. burcin akar

  29 Aralık 2014 at 01:31

  Slm benimde çok ihtiyacm bana ulaşınız sevinir cayirova da oturuyorum burcin_akar@hotmail.com

 424. Duygu

  29 Aralık 2014 at 09:33

  Çorap işi yapmak istiyorum öğretmenim öğleden sonrlarım boş ve degerlendirmek istiyorum. İstanbul kartal civarında oturuyorum duygus303@hotmail.com

 425. mustafa

  29 Aralık 2014 at 18:48

  5 arkadas bırlıkte kalıyoruz ve bos zamanımız var calısıyoruz ek gelır olarak yapmayı dusunuyoruz gerı donus yaparsanız sevınırım ankarada ıkamet edıyoruz mstfesmer@hotmail.com

 426. seher inaloglu

  30 Aralık 2014 at 00:58

  Corap isine gercekten ihtiyacim donerseniz sevinirim

 427. cemil

  30 Aralık 2014 at 13:33

  slm ek iş arıyom
  0531 858 92 16

 428. mehmet ali bursa yildirim

  30 Aralık 2014 at 15:45

  is yapmak istiyorum

 429. adile

  31 Aralık 2014 at 19:53

  Eğer is varsa. Bana. Ulasabilcegiz. Tlf. 0538. 380 6854

 430. reyhan ınal

  2 Ocak 2015 at 01:01

  Merhaba maddi olarak sıkısigim evde çorap isi abiye işleme nikah sekeri yapabilirim

 431. reyhan ınal

  2 Ocak 2015 at 01:18

  Merhaba acil işe ihtiyacım var istanbul gop karadeniz mahallesindeyim

 432. Nilgün

  2 Ocak 2015 at 11:12

  Evde çorap işi yapmak istiyorum. nilkut_26@hotmail.com

 433. Albina

  2 Ocak 2015 at 23:10

  Çekmeköyde oturuyorum,is ariyorum.

 434. Yağmur

  3 Ocak 2015 at 18:46

  Bende mümkünse çorap işi yapmak istiyorum mail:yagmursaroglu@gmail.com

 435. haticemustafa

  4 Ocak 2015 at 16:18

  benim 10 kişilik bir ekibim var ekibimle beraber evdev çorap işi yapmöak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim mail :haticemustafa@mynet.com

 436. sermin

  4 Ocak 2015 at 21:13

  İs aryrm

 437. Güldane

  5 Ocak 2015 at 23:01

  Evde yapılabilecek her işi yaparım. E POSTA:esenyel-ok2001@outlook.com

 438. çiğdem

  6 Ocak 2015 at 14:51

  küçük bebeğim var çalışmam gerekli.eposta c.kazar82@hotmail.com

 439. burcu Ceylan

  6 Ocak 2015 at 19:00

  Iyi akşamlar ben burcu sultan beylinde oturuyorum Abdurrahman gazi malesinde bu işe çok ihtiyacim var birtane 4yaş oğlum var ama eşim cok sorumsuz benim oğlum için ayaklarimin üstünde durmam lazım lutfen ilgilenin

 440. Albina

  6 Ocak 2015 at 23:21

  İs ariyorum.Çekmeköyde oturuyorum.

 441. emine kaya

  7 Ocak 2015 at 04:38

  Ben istanbul umraniye esensehirde oturuyorum ve corap isi yada katlama isi tarzi isler yapmak istiyorum, oyun@kayaotomasyon.com bana burdan ulasabilirsiniz tesekkurler

 442. nevin bagrıaçık

  7 Ocak 2015 at 13:21

  cs16nuh@hotmail.com iş gerçekten gerekli maltepe fındıklı mahllesı

 443. Meryem

  7 Ocak 2015 at 17:56

  Merhaba çorap işi yapmak istiyorum evde buna ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 444. sinem

  8 Ocak 2015 at 10:33

  Kuzeyim_59@hotmail.com acil tekirdag

 445. fatmaz genc

  8 Ocak 2015 at 14:39

  bende evde corap ısı yapmak istiyorum

 446. mete

  8 Ocak 2015 at 15:27

  istanbul-beşiktaşda çorap işi yapmak isteriz
  metearpag@hotmail.com

 447. seher

  9 Ocak 2015 at 12:58

  ikitellide oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 448. fatma bilgebey

  10 Ocak 2015 at 19:47

  istanbulda yaşıyorum iletişim fbilgebey@gmail.com

 449. busra yilmaz

  11 Ocak 2015 at 00:42

  Evde çorapisi yapmak istytm

 450. meral

  11 Ocak 2015 at 01:27

  edirne keşanda ikamet ediyorum benim terzi dükkanım var ek iş olarak çorap işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim meral46@hotmail.com

 451. Nazlı

  11 Ocak 2015 at 15:24

  Merhaba ,İstanbul’da evimde yapabileceğim dikiş işleri ,kutu katlama, poşet katlama, davetiye katlama, kalem montaj, mandal montaj, kına paketleme, nikah şekeri hazırlama vb. el işlerini titizlikle yaparım.İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 452. nazlı

  11 Ocak 2015 at 15:26

  Merhaba ,İstanbul’da evimde yapabileceğim dikiş işleri ,kutu katlama, poşet katlama, davetiye katlama, kalem montaj, mandal montaj, kına paketleme, nikah şekeri hazırlama vb. el işlerini titizlikle yaparım.İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 453. sevda

  11 Ocak 2015 at 15:59

  Evde ise ihtiyaci olan birsürü site sakinleri var lütfen buraya is verin kayasehir ıstanbul sevdacicegim8576@hotmail.com yardimci olursanız çok seviniriz

 454. emine

  12 Ocak 2015 at 22:22

  ben aksaray ili merkezde oturuyorum böyle işlere çok ihtiyacım var eşim asker 4 aylık çocuğum var ihtiyaçlarımı karşılamak için çok ama çok ihtiyacım var canbulutemine@gmail.com

 455. aysel aksoy

  12 Ocak 2015 at 23:10

  Istanbul avcilarda oturuyorum 15 kisilik ekibim var bu sekilde firmalardan gelen isleri ekibimle beraber yapiyorum..

 456. aysel aksoy

  12 Ocak 2015 at 23:14

  Istanbul avcilarda ekibimle beraber bu tur firmalardan aldimiz isleri ekibimle beraber yapiyoruz temizleme gibi.. leyla_ceylan_aksoy@hotmail.com

 457. Hülya Başar

  13 Ocak 2015 at 10:18

  Evde çorap işi yapmak istiyorum corumda oturuyorum hülya334@gmail.com saygilar

 458. derya

  13 Ocak 2015 at 14:36

  ben esenyutta oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen iş verin

 459. Derya

  13 Ocak 2015 at 23:24

  merhaba
  evde çorap işi yapmak istiyorum
  cevabınızı bekliyorum
  saygılarımla

 460. Esra

  14 Ocak 2015 at 19:06

  bende gerçekten bu işi yapmak istiyorum 4 yıl vakkoda çizim kontrol de çalıştım 2 yıl resim kursuna gidip bu yıl da beş program görüp grafik kursuna gittim,el becerim oldukça vardır, şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler.soguksu258@hotmail.com

 461. Meryem Ünsal

  14 Ocak 2015 at 19:11

  85 kişilik grubum var el işleri üzerine işler alınır
  telefon 554 570 48 84
  unsalozturk@hotmail.com

 462. sibel

  14 Ocak 2015 at 19:14

  Merhaba istanbul anadolu yakasından sibel ben.evde iş almak istiyorum

 463. Sibel

  14 Ocak 2015 at 19:25

  Evde çorap işi yapmak istiyorum. İletişim Safari.6161@hotmail.com 05358501776

 464. Seda Dogan

  14 Ocak 2015 at 20:39

  ankara-keçiören-sedadogan71@gmail.com-0534-400-97-13 acil dönüş yaparsanız seviniriz iki kişiyiz.

 465. habibe

  14 Ocak 2015 at 21:10

  Kocaeli daricada oturuyorum evde yapacak iş ariyorum hbb_yvz@hotmail.com

 466. remziye körpi

  14 Ocak 2015 at 22:58

  işe çok ihtiyacım var 05393260144

 467. zeynep erdogan

  15 Ocak 2015 at 00:07

  Ben maltepe findikli da Oturuyorum bnde evde is istiyorum

 468. emine

  15 Ocak 2015 at 01:14

  bende bu isi yapicagima inaniyorum bu gibi islerle ugrastim cünkü masa örtüsü katlama paketleme boncuk isi ayrica son kalite kontrolcüyüm evde ek is ariyorum ilgilenirseniz sevinirim k.cekmece halkalida ikamet ediyorum

 469. ayşe mürvet

  15 Ocak 2015 at 15:51

  evde iş yapmak istiyoruz.grubumuz var elimiz yatkındır

 470. ayşe mürvet

  15 Ocak 2015 at 15:51

  evde iş yapmak istiyoruz.grubumuz var elimiz yatkındır

 471. canan

  16 Ocak 2015 at 15:28

  ben de iş yapmak istiyorum oğlumu okutuyorum kısa sürede dönerseniz sevinirim esmer_karabela_17@hotmail.com

 472. canan

  16 Ocak 2015 at 15:29

  ben de iş yapmak istiyorum oğlumu okutuyorum kısa sürede dönerseniz sevinirim esmer_karabela_17@hotmail.com

 473. rasim

  16 Ocak 2015 at 23:45

  Çorap işi yapmak istiyorum haftanın 4 günü evdeyim esinle beraber
  rg.avsar@gmail.com

 474. ESLEM

  17 Ocak 2015 at 01:05

  ben kocaeli̇ yeni̇mahalle de oturuyorum bu taraflara i̇ş verme i̇mkaniniz varsa bende yapmak i̇sti̇yorum grubumda var

 475. hatice huşut

  18 Ocak 2015 at 13:20

  merhaba ankara pursaklarda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum efehayat_2002@hotmail.com

 476. melek

  18 Ocak 2015 at 22:05

  selamlar bursa niliüfer de oturuyorum elim hızlıdır, ev hanımıyım ve yapmak istiyorum mert_emre_35@hotmail.com yardımcı olursanız sevinirim

 477. arzu

  19 Ocak 2015 at 10:37

  merhaba istanbul sancaktepe de oturuyorum. bu işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.. arzu_unsal05@gmail.com

 478. cemile temur

  19 Ocak 2015 at 20:18

  zcugur@hotmail.com
  Almanyadayim buralarda bu tarz isler varsa bilgilenmek isterim .

 479. senay kizilisik

  19 Ocak 2015 at 22:17

  bu islerle ugrasiyorum 35 kisilik bir grubum var en kisa zamanda ulasabilecegim bir tel bekliyorum
  iletisim_senaykizilisik@gmail.com

 480. hülya

  20 Ocak 2015 at 01:17

  bursa yıldırım sitelerde oturuyoruz çorap temizleme işini istiyoruz
  ailece elimiz hızlıdır lütfen bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden tşk ederim.

 481. Emrah

  20 Ocak 2015 at 15:49

  merhaba,
  i̇stanbul kağıthane de ikamet etmekteyiz ve ilanınız la ilgileniyoruz. şuan için 5 kişilik ekibiz. i̇rtibata geçebilir misiniz
  emrah_sbs@hotmail.com

 482. aynur

  20 Ocak 2015 at 23:01

  konyadayım evde corap işi yapmak istiyorum

 483. selma

  21 Ocak 2015 at 18:41

  istanbul ikitellide oturuyorum.corap işi yapmak istiyorum.10 kişilik grup kurabilirim istenilirse.

 484. fatma keskin

  22 Ocak 2015 at 12:48

  calışmak istiyorum lütfen yardımcı olun,

 485. sevgi gül

  22 Ocak 2015 at 20:49

  İşe ihtiyacım var dışarda çalışamıyorum gelirim yok ilgikenirseniz sevinirim eskişehirdeyim blgnszgn_88@hotmail.com

 486. şükran

  23 Ocak 2015 at 20:46

  sukranyuksel@hotmail.com bu adreste bana açıklayıcı bilgi verir misiniz? bu çorap işi nasıl oluyor detaylı bilgi istiyorum .sağolun

 487. Aslı Güneş

  24 Ocak 2015 at 12:29

  merhaba bodrumda ikamet etmekteyim fakat ev kiraları ve geçim buarada çok pahalı olduğu için eşimle birlikte ödemelerimizi artık yapamaz duruma geldik bunun içinde ek gelir olarak evden çorap i̇şi̇ yapmak istiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.teşekkürler mail adresim asli̇_gunes80@hotmai̇l.com

 488. emine

  20 Eylül 2016 at 08:27

  corap işi yapa bilirim cerkezköy kapaklı

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.