EV HANIMLARI EVDEN PARA KAZANABİLİRLER Mİ?

11 Temmuz 2015 Cumartesi, 02:02

Bugün belki de birçok ev hanımının zaman zaman araştırdığı “ nasıl para kazanırım “ mevzusu, ev hanımlarının en büyük ilgi odağı oluyor.

EV HANIMLARI EVDEN PARA KAZANABİLİRLER Mİ?

Bugün belki de birçok ev hanımının zaman zaman araştırdığı “ nasıl para kazanırım “ mevzusu, ev hanımlarının en büyük ilgi odağı oluyor. Evde oturdukları yerden kolayca para kazanmak isteyenler gibi ev hanımları da evlerinden çıkmadan ve zamanını dışarıya harcamadan para kazanmak isteyebilirler.

Elbette ev hanımlarına uygun olarak verilen dünya üzerinde binlerce iş bulunmaktadır. Sizlere birazdan aşağıda vereceğimiz küçük bir liste ile evde hani işleri yapabilirsiniz görebilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının bu işleri tercih ettiğini ve yaptığını rahatlıkla belirtebiliriz. Gelirlerini kendileri belirleyen ev hanımları kendi performanslarına göre para kazanmaktadırlar. Eğer çok çalışıyorlar ise daha çok, az çalışıyorlar ise daha az para kazanabilirler.

EV HANIMLARI HANGİ İŞLERİ YAPABİLİRLER?

– EVDE KINA PAKETLEME İŞİ: Kolay gibi gözükür ancak; pisliği çok olabilir.
– EVDE IHLAMUR PAKETLEME İŞİ: Getirisi az ancak; hızlı yapılabilecek bir iştir.
– EVDE LAVANTA KESELEME İŞİ: Yapımı son derece basit ancak; getirisi azdır.
– EVDE KATALOG İŞİ: Birçok bayanın tercih ettiği kolay ve pratik iştir.
– EVDE ETİKET İŞİ: Hazırlaması kolay, parası az olan iştir.
– EVDE YEMEK İŞİ: Yapımı zor ancak; aylık 1,500 TL üzerinde kazandırır.
– EVDE BONCUK İŞİ: Yapımı zevkli, getirisi de bir o kadar iyidir.
– EVDE TESPİH İŞİ: Evde diğer kişilerden de yardım alınarak yapılabilecek bir iştir.
– EVDE ÜTÜ İŞİ: Parça başına çok iyi rakamlar kazandıran bir iştir.
– EVDE KALEM MONTAJ İŞİ: Büyük getirileri olmayan ama zevkli bir iştir.

Ev hanımlarının kolaya yapabileceği işler bunlar olup, şuanda birçok şirket sadece bu işler üzerinden ilan vermektedir. Diğer birçok ilan ise çok fazla tercih edilmemektedir. En çok tercih edilen bunlar olduğu için hanımlarda bu işler üzerine yoğunlaşıyorlar. Firmaların verdikleri ilanlara baktığınız zamanda bunlar hakkında çok fazlaca iş ilanı görebilirsiniz.

Burada ev hanımlarının ne kadar para kazacağı her zaman merak konusu olmuştur. Kimileri aylık 200 TL zor kazanırken kimileri 1,500 TL’den fazla bile kazanabiliyor. Bu tamamen seçilen iş ve kişinin kendisi ile alakalı olarak değişiklik göstermektedir.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.