Ek İş Veren Firmalar

20 Ağustos 2014 Çarşamba, 17:29
Ek İş Veren Firmalar

Ek İş İlanları ve Ek İş Veren FirmalarEk İş Veren Firmalar

Ülkemizde özellikle 2001 yılında yaşanan kriz nedeni ile ciddi bir işsizlik sorunu başlamış bulunmaktadır. 2001 yılında yaşanan büyük Türkiye krizi yüzünden ülkemiz bir gece %76 fakirleşti ve birçok iş yeri iflas etti. İşsizlik rakamlarının büyük bir kısmı maalesef o zamanlardan buraya kadar gelmektedir. İşsizlik sorununu her ne kadar çözmek isteyen bir hükümet olsa da, eğer insanlar işsizlik sorununu çözmek için bir çaba sarf etmezlerse maalesef bu sorunun çözülmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. İnsanlar artık iş beğenmiyor ve herkes kendine göre bir iş seçmek istiyor. Özellikle fakülte mezunları kendileri ile ilgili bir bölümden iş bulmayı ve çalışmayı hedefliyorlar ancak; böyle bir durum maalesef söz konusu olamıyor. Herkes okuduğu bölümle ilgili işe giremediği gibi aynı zamanda da okuduğu bölüme yakın bir işte bulamıyor.

Tabii ki tüm bunların nedeni olarak ekonomik zorluklar göz önüne alınmaktadır. İnsanlar bir iş bile bulsalar, yine de yanında kesinlikle bir ek iş bulmak zorunda kalıyorlar. Çükü insanların kazandıkları para bir zaman sonra yetmiyor ve isteklerini karşılamıyor. Burada kullandığımız istekleri kelimesinden anlayacağımız, insanlar ihtiyaçlarını karşılıyor ancak; özel isteklerini de karşılayabilmesi için ekstradan paraya ihtiyaç duyuyorlar. Bu parada insanlarda olmayınca maalesef ek işveren firmalar araştırılmak zorunda kalınıyor. Özellikle de ev hanımlarının ek işler konusunda son derece istekli olduğunu ve ek iş istediklerini söyleyebiliriz. Evde bütün günlerini boş geçirmek yerine faydalı işler yaparak para kazanmak isteyen ev hanımları evlerde daha çok katlama, paketleme ya da hazırlama gibi basit ev işleri yapıyor ve firmalara teslim ederek paralarını mislisi ile alıyorlar. Sadece ev hanımları değil aynı zamanda öğrencilerde ek işler ile kendi harçlıklarını çıkartabiliyorlar. Günde 2 – 3 saat çalışarak çok güzel paralar kazanabilir ve okul masraflarını tümü ile karşılayabilirler.


Öğrencilerin geçim sıkıntısı, ev hanımlarının ise ev ekonomide katkıda bulunmak istemeleri ister istemez ek iş ilanları için değer artırmaktadır. Dediğimi gibi birçok ev hanımı evine küçükte olsa katkıda bulunmak, en azından faturalarını ödemek için bile bu ek işleri yapıyor ve eşlerini büyük dertlerden kurtarıyor. Eğer sizlerde ev hanımı iseniz, rahatlıkla ev sadece günlük 3 saat çalışarak iyi para kazanabilirsiniz. Elbette eve ek iş veren firmalar çok büyük paralar vermiyorlar ancak; yine de bir asgari ücretin yarısı kadar para kazanabilirsiniz. Bu nedenle de evinizin birçok ihtiyacını giderebileceksiniz. Özellikle de öğrenciler için bile 50 TL gibi bir para büyük para olurken, 350 – 400 TL aylık ekstradan para gelmesi çok büyük bir velinimet olacaktır.
Üstelik
evde ek iş yapmanın da birçok avantajı bulunmaktadır. Evden asla çıkmayacak, trafik, geç kalma, patron ya da mesai gibi birçok derdiniz olmayacaktır. Bu dertlerin hepsinden uzakta olacak ve kendi kendinizin patronu olacaksınız. Canınız o an ne isterse onu yapacak ve kendi sorumluluklarınızı kendiniz idame ettirebileceksiniz. Ek iş ilanları için sadece internete bakmanıza da gerek yoktur. Bugün özellikle büyük şehirlerde her sokakta bir ek iş ilanı görebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Telefon numarasından adrese kadar birçok bilgiyi veren firmalar sizleri ofislerine davet ederek sizden gerekli bilgileri almak isterler. Daha sonrasında ise evinize kadar işi getirir ve işiniz bittiğinde de sizden ürünleri almak için tekrar gelirler.

Ek iş veren firmalara eğer dışarıdaki ilanlardan ulaşamıyorsanız, hemen internet üzerinden biraz araştırma yaparak ulaşabilirsiniz. Bu sayede sadece internet üzerinden bile ek işveren firmalar hakkında bilgi alabilirsiniz ve hatta şanslı iseniz hemen işinizi bağlayabilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olan internet sitemiz sayesinde belki de iş bulabilecek ve aylık güzel bir gelire sahip olabileceksiniz. Bugün birçok insan sadece bir firma ile değil aynı zamanda birden fazla firma ile çalışarak daha çok para kazanmaktadır. Eğer kendinize ve hızınıza güveniyorsanız birden fazla firmadan iş alabilir ve daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Bunu önermemizin en büyük nedeni ise her firma sürekli ek iş vermemektedir. Ek iş olmadığı zamanlarda ise diğer firmalara yönelebilir ve ek gelir elde etmeye devam edersiniz. Böyle bir fırsatın kaçmasını elbette sizlerde istemezsiniz. Bu sebepten dolayı birden fazla firma ile iletişim halinde olmak size artı bir ayrıcalık sağlayacaktır. Sitemizin alt kısmında bulunan yorum kısmına da isterseniz yorumlarınızı bırakabilir ve ek iş veren firmalar için size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Hiçbir özel bilginizi vermeden sadece e-mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Peki, hepsinden önemlisi ek iş olarak hangi işi yapmanız gerekiyor? Hangi ek iş en kazançlı iş olacaktır? İşte bu soruların cevaplarına ise şu şekilde cevap vereceğiz:

EVE KUTU KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR: Günde sadece birkaç saatinizi ayırarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Birkaç saatinizi sadece çok basit bir iş olan kutu katlama işine ayırabilir ve ayda belki de bir asgari ücret kadar maaş kazanabilirsiniz. Eve kutu katlama işi veren firmalar özellikle eli hızlı olan kişileri seçmektedir. Bu kişilerin hızlı bir şekilde kutu katlaması firmalarında işine geldiği için genelde bu kişilerin tercihi daha fazla yapılmaktadır. İşe baktığımız zaman ise, ek iş veren firmalar ilk olarak bir örnek kutu verirler. O kutuya bakarak sizlerinde kutuları katlamanızı ister ve sizlere kutu başına ortalama bir fiyat öderler.

EVE POŞET KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR: Ücreti poşetin büyüklüğüne ve sayısına göre değişen poşet katlama işinde sadece birkaç saat içinde iyi para kazanabilirsiniz. Eğer eliniz hızlı ise tüm gün çalışabilir ve bir asgari ücretten bile fazla para kazanabilirsiniz. Günümüzde poşet kullanımının maalesef çok yaygın olması üreticileri çok ciddi şekilde zorlamaktadır. Sadece üreticileri değil aynı zamanda doğaya da ciddi şekilde zarar veriyor olması bazı insanları da harekete geçirmiştir. Fakat yine de poşet kullanımı çok ciddi şekilde yaygındır. Bu nedenle de poşet katlama işi veren firmalar bol işlerle gelecektir. Bu işleri kaçırmamalı ve paranızı da hakkı ile kazanmalısınız.

EVE DAVETİYE KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR: Evde davetiye katlama işi son derece yaygın olan ve birçok kişi tarafından da yapılan işler arasında yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında sünnet, nikah ve düğün davetiyeleri çok fazla basıldığından dolayı insanlar da evlerinde bu işi yaparak para kazanıyorlar. Çok çeşitli davetiyeler bulunduğu için, kimi davetiyeler için 10 kuruş alan çalışanlar, kimi davetiyeler için 20 kuruş alabiliyorlar. Eliniz ne kadar hızlı ise o kadar çok iş alabilirsiniz ve o kadar çokta para kazanabilirsiniz. Genellikle matbaalar ek iş vererek kendi ellerindeki işleri hafifletmeyi ve bunun yerine daha çok davetiye basabilmeyi tercih ediyorlar. Eğer sizlerde davetiye katlama işi veren firmalar ile çalışacaksanız bu hususları düşünmeli ve ona göre daha çok iş almalısınız. Eğer hızlı bir şekilde işlerinizi hallederseniz çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Özellikle hızlı iş yapan birisi ortalama olarak 1.000 TL civarında güzel bir para kazanabilir.


EVE ETİKET İŞİ VEREN FİRMALAR: Eve etiket işi veren firmalar, verecekleri tekstil ürünlerine ya da başka ürünlerine etiketi yapıştırmak ile sorumludurlar. Yapıştırabildiğiniz etkilet sayısına göre para alacak olmanızda elinizin hızı ile doğru orantılı olacaktır. Eğer isterseniz sizlerde etiket işi için firmalar ile görüşebilir ve ek iş alabilirsiniz. Böylece evinizde sadece birkaç saat çalışarak etiket basabilir ve para kazanabilirsiniz. Evde etiket işi yapması en kolay ve en çok tercih edilen işler arasında yer almaktadır.

EVE BONCUK İŞİ VEREN FİRMALAR: Bir hobby gibi evde yapılması son derece zevkli olan boncuk işi sayesinde birçoğumuz hem güzel paralar kazanıyoruz hem de aynı zamanda güzel vakit geçiriyoruz. Yaptığınız ürünlerin başına alacağınız para da, tek yapmanız gereken firmanın sizlere vermiş olduğu örnekleri takip etmek ve yeni işlere başlamaktır. Ne kadar hızlı boncuk dizerseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz. Bu tarz işlerde maaşı kendiniz belirlersiniz. Yani ne kadar çok iş o kadar çok para diyebiliriz. Evlere boncuk işi veren firmalar için internet üzerinden araştırma yapabilir ve birçok firmayı bulabilirsiniz.

EVE MANDAL SÜSLEME İŞİ VEREN FİRMALAR: Basit bir araç olan mandal sayesinde sizlerde para kazanabilirsiniz. Mandalları değişik şekillerde süsleyebilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Üstelik mandal süsleme işi sayesinde çok fazla para kazanabilirsiniz. Nedeni ise oldukça basittir. Bir emek yani el emeği vereceğiniz için paranızda o oranda fazla olacaktır. Birçok kişinin yapmakta olduğu bu iş sayesinde evlerini geçindirebilen insanlar bulunmaktadır. Mandal süsleme işinde mandal süsleme işi veren firmalar ilk önce size örnek vermektedirler. Bu örneği bir süre inceledikten sonra sizlerde kolayca hemen işinize başlayabilirsiniz. Geri kalan ürünlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanız daha da çok para kazanmanızı sağlayacaktır. Ne kadar çok mandal o kadar para diyerek kısaca özetleyebiliriz aslında.

EVE YEMEK YAPMA İŞİ VEREN FİRMALAR: Evde yemek yapma işi tam da ev hanımlarına yönelik bir iş diyebiliriz. Özellikle evlerinde her daim yemek yapan ev hanımları birkaç kapta başka bir yer için yapabilir ve bu duruma avantaja çevirebilirler. Özellikle kalabalık olmayan yerlere yemek yapan kişiler hem güzel paralar kazanabilir hem de daha az yorulurlar. Sadece davetler için değil aynı zamanda düzenli olarak günlük yemeklerde yapabilirsiniz. Günlük olarak bir otopark işletmesine yemek yaptığınızı düşünün. Orada çalışan 10 kişiye yemek çıkartabilir ve o kişilerin dışarıda vereceği yemek parası bazında sizlerde para kazanabilirsiniz. İnsanlar büyük restoranlarda yapılan yemeklerden çoğu zaman rahatsız oluyorlar. Midelerine dokundukları içinde ev yemekleri bu insanların birinci önceliği haline geliyor. Bu nedenle de ev hanımlarına özellikle bu tarz işler veriliyor ve onların para kazanması sağlanırken aynı zamanda da ev yemeği yenmiş oluyor.

EVE ANAHTARLIK İŞİ VEREN FİRMALAR: Anahtarlık diyip geçmek doğru olmayacaktır. Birçok kişi basit anahtarlıklar yaparak para kazanmaktadır. Sadece hayal gücüne ihtiyacınız olduğu bu işte elinizdeki birkaç malzeme ile güzel anahtarlıklar yapabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Eğer anahtarlığınız gerçek anlamda bir gözü doyuruyor ise, çok fazla para da isteyebilirsiniz. Kuruşlar değil TL bazında bile para isteyebilirsiniz. Bu sebepten dolayı da çok para kazanmak ya da kazancınızı belirlemek sizin elinizde olan bir durumdur. Sadece firmanızın size vereceği malzemeleri kullanarak güzel anahtarlıklar yapabilirsiniz.

EVE ÇORAP İŞİ VEREN FİRMALAR: Eve çorap işi veren firmalar sizlere zaten örnek danteller ya da örnek şekiller verecek ve ne tarz da çorap yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Sizin tek yapmanız gereken ise, verilen örneklere bakarak boncuklarla ya da kurdelelerle farklı tasarımlar yaparak çorapları hazırlamaktır. Daha sonrasında ne kadar çok çorap hazırlarsanız o kadar çok para kazanacaksınızdır. Adet başına ödeme yapan bu firmalar, sizleri de çok zorlamayacak ve size uzun sürede vakit vereceklerdir.

EVE DANTEL İŞİ VEREN FİRMALAR: Özellikle ev hanımlarının bir numaralı kazanç kapısı olan evde dantel işi, el emeği olduğu için oldukça değerlidir. Bazı firmalar makinelerde yani fabrikalarda üretimlerini yaptıkları için maalesef ellerinde dantelleri satamıyorlar. Çünkü özellikle çeyiz hazırlayan anneler el yapımı olanları tercih etmekte ve onları seçmektedir. Bu sebepten dolayı da firmalar bu tarz el emeği işlerine daha çok para ödemektedir. Firmaların sizlere vereceği örnek işlere bakabilir ve bu işlere bakarak elinizde olan örnekler ile dantel işine başlayabilirsiniz. Pek kolay olmayan bu dantel işinde ödemelerde bol miktarda yapılmaktadır. Bu işte ne kadar çok değil ne kadar iyi yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız.

EVE KALEM MONTAJI İŞİ VEREN FİRMALAR: Size gelmiş olan kalem parçalarını montaj yaparak para kazanabilirsiniz. Firmanın sizlere vereceği parçaları birleştirmeniz ve hazırlamanız yeterli olacaktır. Örnek olarak size bir kalemin nasıl montaj yapıldığı da gösterilecektir. Geriye kalan kısımda ise siz ne kadar çok kalem montaj yaparsanız o kadar çok para kazanabileceksiniz. Kalem montaj işi veren firmalar yaptığınız montaj başına ödeme yaptığı gibi ellerinde çok iş olması nedeni ile de bol miktarda para ödemektedirler. Bu sebepten dolayı bu tarz işleri doğru bir şekilde değerlendirmek son derece önemlidir.

EVE TESBİH İŞİ VEREN FİRMALAR: Evde tesbih işi oldukça zevkli ve kolay bir iştir. Gerek din için kullanılan tesbihler gerekse de hediyelik olarak kullanılan tesbihleri yapabilir ve firmalara verebilirsiniz. Firmalar sizlere hem malzemeleri hem de kaç adet kaç tanesinden yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Sizler sadece söylenenleri yaparak bile çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

EVE NİKAH ŞEKERİ İŞİ VEREN FİRMALAR: Nikah şekeri işi birçok firma tarafından zaten çok eski yıllardan beri verilmektedir. İnsanlar evlerinde oturdukları yerlerinden sadece nikâh şekeri hazırlayarak paralar kazanabiliyorlar. Özellikle yaz aylarında çok artan nikâhlar sayesinde birçok firma maalesef gelen taleplere cevap veremiyor. Bu nedenle de evlerinde çalışmak isteyen ek iş sahiplerine bu işi vererek para kazanma kapısı açıyorlar. Yaptığınız şeker başına para alacağınız için eliniz ne kadar hızlı ise o kadar çok para kazanabilirsiniz. Genellikle de 1 ila 5 kuruş arasında bir para ödenmektedir ancak; şekerin kutusuna ve türüne göre bu durum değişiklik gösterebilir.

EVE ÜTÜ İŞİ VEREN FİRMALAR: Ev hanımlarının hiç sevmediği bir iş olan ütü, para kazanmak için evlere kadar girmiştir. Evde ütü işi olarak adlandırılan bu iş sayesinde ev hanımları kendi ürünleri ile birlikte dışarıdan gelecek olan ütülere de el atabilir ve kendi harçlıklarını çıkartabilirler. Ütü işinin kolay bir iş olmaması nedeni ile de maaşı da oldukça yüksektir. Bugün bir ütü yapan kişinin maaşı 2 – 2,5 bin TL arasında oynarken evde bu işi ek iş olarak yapacak olan kişi de bunun yarısı kadar bir ücret alacaktır. Kimi firmalar parça başına para alırken kimi yerlerde toplu bir fiyat anlaşması yapmaktadır.


EVE İPLİK TEMİZLEME İŞİ VEREN FİRMALAR: Dinamik kişilerden çok hareketi az olan kişilerin yapabileceği bir iş olan iplik temizleme işi sayesinde güzel paralar kazanılabilir. Firmaların vereceği iplikleri özel bir makas yardımı ile kesecek ve güzelce temizleyeceksiniz. Daha sonrasında ise temizlediğiniz iplik başına ya da metre başına göre bir hesaplama yapılacak ve sizlere bir para ödenecektir. Eliniz ne kadar hızlı ise o kadar çok para kazanır ve kendi maaşınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

EVE GELİN BUKETİ İŞİ VEREN FİRMALAR: El beceresi ve yeteneği olan insanlar gelin buketi işi için başvuruda bulunabilir ve firmalardan örnek gelin buketleri alarak işlere başlayabilirler. Oldukça zevkli olan ama el becerisi isteyen bu iş sayesinde de bazı ev hanımları bırakın harçlıklarını çıkartmayı gayet güzel paralar kazanabiliyorlar. Bu kadar güzel paralar kazanmalarının sebebi ise buket fiyatlarının pahalı olmasından kaynaklanmaktadır. Eğer buketleri güzel bir şekilde hazırlar iseniz, çok daha güzel paralar kazanabilirsiniz. Büyüklüğüne, türüne ve göz kamaştırıcılığına bağlı olarak ödeme yapan gelin buketi işi veren firmalar çoğu zaman ellerinde buket kalmadığı için isyan bile ediyorlar.

EVE PASTA İŞİ VEREN FİRMALAR: Evlerimizde zaten ev hanımları sürekli kendilerine pasta börek tarzında yiyecekler yapmaktadırlar. Bu nedenle de evlerine alacakları yeni bir pasta işi sayesinde güzel paralar kazanabilirler. Sadece firmalardan gelecek olan talepleri doğru bir şekilde anlamalı ve ona göre pastalarını yapmalılardır. Genellikle de özel siparişler veren firmalar pasta başına gayet iyi ödemeler yapmaktadırlar. Her gün sipariş vermeyen bu firmalar aylık bazda gayet güzel paralar ödeyebiliyorlar.


EVE TAKI İŞİ VEREN FİRMALAR: Evde takı işi basit ve yorgunluk yaratmayan bir iştir. Takı işi sayesinde birçok kişi gelir elde ediyor ve evlerini de geçindiriyor. Basit bir iş olarak gözükebilir ancak; firmalar bu basit işleri yaptıracak kişileri bulmakta çoğu zaman zorlanmaktadır. Bu nedenle de bu basit evde takı işi bile çok kıymetli bir iş haline gelmektedir.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR: Evde kına paketleme işi her ne kadar basit gibi görünse de biraz pis bir iştir. Özellikle kınanın dökülmesi sonucunda oluşabilecek lekeler birçok evde kına paketleme işi yapan kişiyi çileden çıkartabiliyor. Bu nedenle de kına başına paketleme de çok para verilmektedir. Firmalar paketleme işinde sizlere zımbasından naylon paketine kadar birçok malzemeyi zaten vermektedir. Bu sebepten dolayı da kına paketleme işi yapacak olanlar güzel paralar kazanacaklarını bilmelilerdir.

İŞ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ETME

Ek iş alarak evde iş yapmaya karar verirseniz, evlere ek iş veren firmalardan alacağınız birkaç örnek ile hemen işe başlayabilirsiniz. Eve bu işi alanlar ilk olarak bir kutu içerisinde bir örnek göreceklerdir. Bu örnek işlere bakarak diğer alttaki işlere bakabilir ve o işleri de bu örneğe göre yapabilirsiniz. İşler genellikle 100 adet olacak şekilde gelirler. Bu teslimatları yapmak için biraz hızlı olmalı ve işi hemen kaparak başlamalısınız. İşleri örneğe göre yapmanızın ardından ise hazır bir hale getirerek yine aynı şekilde geri vermeniz gerekmektedir.


ÖDEME İŞLEMİ:
Ödeme işlemi elbette siz işi hazırladıktan sonra verilecektir. Genellikle ödemeleri hazırladığınız iş ve ürün sayısına göre vermektedirler. Örneğin hazırladığınız ürün başına 10 kuruş alabilirsiniz. Böylece evde katlama ve paketleme işleri sayesinde eğer isterseniz çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Evde hazırlanan işler sırasında kazanmanızda herhangi bir limit yoktur. İlk başlarda da dediğimiz gibi eğer eliniz hızlı ise çok ciddi paralar kazanabilir ve çok daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bunun sadece sizin elinizde olduğunu hatırlatır ve bu işe alışkın olmanızın çok iyi olacağını söyleyebiliriz. Evlere ek iş veren firmalar hakkında detaylı bilgi almak için arama motorlarına bakabilir ve kendi şehrinize bulunan firmalar ile görüşebilirsiniz.


EK İŞ VEREN FİRMARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?

Ek iş veren firmalarla iletişim kurmak isteyenler isterlerse, kendi internet siteleri üzerinden telefonlarını öğrenebilirler ve telefonla arayabilirler. Aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden de isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede firma yetkilileri ile direk iletişim kurmuş olursunuz. Aynı zamanda eğer isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmında adınızı soyadınızı yazarak yorum bırakabilirsiniz. E-mail adresinizi de vererek sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Fakat aşağıda yorum bulunan kısma adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi vermemeniz rica olunur. Çünkü Evlere ek iş için bırakacağınız yorumlar herkese açık olacağı için herkes tarafından görünecektir. Bu nedenle de yorum kısmına özel bilgilerinizi yazmamanız rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: Not olarak lütfen tekrardan uyarmak istiyoruz ki, kesinlikle telefon ve ev adresi gibi bilgilerinizi yazmayınız. Çünkü herkese açık olduğu için bu özel bilgiler herkes tarafından görülebilmektedir. Bu tarz bilgilerin verilmesi ve rahatsız edilmeler karşılığında sitemiz kesinlikle bir sorumluluk almayacaktır.

Bizler site olarak sizleri sadece ek iş ilanları veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.248 Yorum

 1. nazile aksakal

  20 Ağustos 2014 at 18:24

  merhaba ben nazile lüleburgazda oturuyorum ek iş istiyorum küçük bebegim oldugu için işe gidemiyorum ve boş zamanlarımı değerlendiricek bişeyler yapmak istiyorum işverenler berraksu2012@hotmail.com adresinden maille ulasabilirler elim hızlıdır boncuk bebek şekeri nikah şekeri davetiye katlama ve bunun gibi bi çok işe elim yatkındır ve titizlikle istenilen süre zarfında bitirip teslim ederim ihtiyaca göre gurupta kurabilirim teşekürler

 2. zakir uslu

  20 Ağustos 2014 at 20:03

 3. aysun güngördü

  20 Ağustos 2014 at 21:12

  Adanada yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum ulaşırsanız sevinirim işleri titizlikle yapacağımdanemin olabilirsiniz
  Onur_0101_01@hotmail.com

 4. Emran Balcı

  20 Ağustos 2014 at 22:08

  Acil işe ihtiyaç duymaktayım istanbul ümraniyede oturuyorum tatdımcı olursanız sevinirim.
  emran_1981@hotmail.com

 5. ersin Avcı

  21 Ağustos 2014 at 07:56

  Ek iş yapmak istiyorum

 6. ersin Avcı

  21 Ağustos 2014 at 07:57

  Ek iş yapmak istiyorum bhtyr.51@hotmail.com

 7. Ersin Avcı

  21 Ağustos 2014 at 07:58

  Niğde de oturuyorum ek iş yapmak istiyorum bhtyr.51@hotmail.com

 8. hakan

  21 Ağustos 2014 at 17:30

  sakaryada yaşıyrum ek iş yapmak istiyorum ruzgarhakan54@gmail.com

 9. ceren

  21 Ağustos 2014 at 18:48

  evde ek iş yapmak istiyorum tekirdag ergenede oturyorum iletişim için mega.sarp@mail.ru bana ulaşabilirsiniz

 10. necla A.

  21 Ağustos 2014 at 21:19

  bursa mudanyada ikamet etmekteyim.20 kişilik gurubum var evde yaplacak işlerin geneline talibim.daha öncede yazdım ama cevap alamadım.etiket,iplik temizlemeden tutun gelin buketine kadar yaılacak işler için elemanlarım var.

 11. cansel

  24 Ağustos 2014 at 17:33

  izmirdeyim kına paketleme işi için mailim cnsl_91@hotmail.com

 12. Hilal Akın

  24 Ağustos 2014 at 20:51

  Mersin Tarsus da oturuyorum. Ek is yapmak istiyorum. Ulasirsaniz sevinirim.hilaloktay_33@hotmail.com

 13. pelin

  25 Ağustos 2014 at 04:00

  Ek is arıyorum

 14. Elif

  26 Ağustos 2014 at 17:50

  konya da yaşıyorum ek iş yapabilirim. cimcimecan02@gmail.com ulaşabilirsiniz..

 15. şule

  27 Ağustos 2014 at 14:44

  Denizli merkezde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum hale2087@hotmail.com

 16. sevil

  27 Ağustos 2014 at 19:52

 17. gülefer asar

  30 Ağustos 2014 at 17:24

  ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum evimde poşet katlama işi yapmak istiyori bana ulaşmanızı rica ediyorum

 18. gülefer asar

  30 Ağustos 2014 at 17:30

  ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum evimde davetiye katlama işi yapmak istiyorum bana ulaşmanızı rica ediyorum

 19. emine çelik

  2 Eylül 2014 at 20:28

  kırklarelinde yaşıyorum, evde yapılabilecek işlerden herhangi biri fark etmez yapabilirim. eminecelik39@gmail.com

 20. sümeyra

  5 Eylül 2014 at 00:35

  merabalar erzurumda yaşıyorum ve ek işe ihtiyacım var bu gibi işleri hobi olarak yapıp değerlendirmek istiyorum iş konusunda aksama yapmam çünkü dakiklik problemim var işverenler ulaşabilirler s_a_1992@hotmail.com e postam

 21. sümeyra

  5 Eylül 2014 at 00:35

  merabalar erzurumda yaşıyorum ve ek işe ihtiyacım var bu gibi işleri hobi olarak yapıp değerlendirmek istiyorum iş konusunda aksama yapmam çünkü dakiklik problemim var işverenler ulaşabilirler s_a_1992@hotmail.com e postam

 22. gamze

  5 Eylül 2014 at 23:56

  kahramanmaraşta yaşıyorum ek işe ihtiyacım var ve de bu işleri zevkle yaparım . qamze_duran_2014@hotmail.com

 23. Hatice

  6 Eylül 2014 at 21:11

  balıkesir de yaşıyorum ek işe ihtiyacım var.e- mail: amip98@hotmail.com

 24. Hatice

  6 Eylül 2014 at 21:13

  balıkesir de yaşıyorum ek işe ihtiyacım var.e- mail: amip98@hotmail.com

 25. Mehmet

  8 Eylül 2014 at 09:40

  devlet memurluğundan (idareci) ayrıldım. evde davetiye katlama gibi ek iş yapmak istiyorum. mehmet082249@hotmail.com

 26. mehmet

  8 Eylül 2014 at 09:43

  kahramanmaraşta yaşıyorum. devlet memurluğundan ayrıldım davetiye katlama gibi ek iş yapmak istiyorum mehmet082249@hotmail.com

 27. emine

  11 Eylül 2014 at 11:59

  adana da yaşıyorum .poşet katlama ,davetiye katlama ve etiket yapıştırma ek işi yapmak istiyorum. bu işleri hem çok hızlı hem de büyük bir istekle yaparım . emine.ilgen@hotmail.com

 28. nevin düyen

  11 Eylül 2014 at 12:36

  zonguldakta yaşıyorum davetiye katlama kına paketleme poşet katlama gibi işlere ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim vaktim bol şimdiden yardımlarınız için teşekkürler nevinduyen35@hotmail.com

 29. Mehmet TÜRKDOĞAN

  13 Eylül 2014 at 14:29

  Bende evimde çalışarak ek gelir elde etmek istiyorum evimde esinle birlikte temiz ve titiz bir şekilde is yaparız. Çorap yada başka bir iste olabilir. tugce33mehmet@hotmail.com

 30. Hülya Akkus

  15 Eylül 2014 at 18:08

  Merhaba evde iplik İşi ya da davetiye katlama İşi yapmak istiyorum.eve katkıda bulunmak istiyorum herseyden önce boş kalmaktansa elim birşey tutsun istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler 🙂 pethunya@hotmail.fr

 31. Gülsen KARSLI

  15 Eylül 2014 at 22:05

  merhaba ben ankara keçiörende oturuyorum. evde kutu katlama ısı yapmak ıstıyorum sureklı boncuk ısı yaptıgım yer var ama artık kutu katlama kına paketı yapma ısı arıyorum ıletısım numaram 0545 546 71 62

 32. zekiye

  16 Eylül 2014 at 15:06

  Ek ise ihtiyacim var. Snszim_yine@hotmail.com

 33. Hatice Arslan

  16 Eylül 2014 at 15:32

  ben emekli öğretmenim. mesleğim gereği kına paketi, nikah şekeri paketi , davetiye katlama …. gibi ek işler yapmak istiyorum.

 34. derya karabayır

  16 Eylül 2014 at 19:39

  nikah şekeri davetiye katlama tesbih kalem montajlarından birini yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 35. kamil

  19 Eylül 2014 at 11:44

  merhabalar benim ek işe ihtiyacım var ankara sincanda oturuyorum 05412989850 buradan ulaşabilirisiniz.

 36. tayfun

  21 Eylül 2014 at 09:14

  Tayfunaydin23.ta@gmail.com ek is. Ariyorumm

 37. tugce

  23 Eylül 2014 at 09:47

  evde davetiye poşet mandal kına boncuk takı … bu işlerle ilgileniyorum.ilgilenirseniz sevinirim istanbul bağcılarda staj yapıyorum.05369153955

 38. turabi

  24 Eylül 2014 at 18:12

  her iş yapılır ek işe ihtiacım var

 39. esraa

  24 Eylül 2014 at 20:42

  şu an ek işe ihtiyacım var ve bu işlerle ilgileniyorum. bm_esra@hotmail.com

 40. eda

  27 Eylül 2014 at 18:56

  istanbul kıraç esenyurta oturuyorum . 5kişiyiz . açil iplik temizlene işi istiyoruz . hememnn geri dönerseniz devibnirim

 41. ekn26

  29 Eylül 2014 at 14:55

  yorumumun görüleceğini sanmıyorum ama yinede yazmak istedim haftasonları için eskişehirde yapabileceğim ek iş arıyorum

 42. orhan ınanoğlu

  29 Eylül 2014 at 22:59

  Ek gelire ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim ıstanbul bayrampasadayim orhaninanoglu @gmail.com

 43. büşra

  30 Eylül 2014 at 12:21

  ek işe ihtiyacım var.bsradmrr@hotmai̇l.com

 44. nazife

  8 Ekim 2014 at 14:47

  ek işe ihtiyacım var. 03382125273

 45. tuba dağıstan

  8 Ekim 2014 at 18:48

  ek işe ihtiyacım var acılen yardımcı olursanız sevınırım mail adresi nuridgstnl@gmail.com

 46. nurvet unlu

  9 Ekim 2014 at 09:05

  aıle butcesıne yardım ıcın ek ıs arıyorum evde yemek yapabılırım mandal takı etıketleme ıslerıde olur lufen yardımcı olursanız sevınırım 0544 938 51 49

 47. sema

  11 Ekim 2014 at 13:24

  evde dantel i̇şi̇ yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim bu adrestn ulşablrsniz bna yasemin1939@hotmail.com

 48. Hacer çekim

  11 Ekim 2014 at 19:10

  Evde ek iş yapabilirim ne iş olsa fark etmez çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. Mailim zeliham_zfz_232318@hotmail.com

 49. htc

  13 Ekim 2014 at 16:15

  merhabalar biz 4 memur arkadaşız , sitenizi internetden araştırarak buldum. mail adresim h.atciyurt_ _@hotmail.com verilecek her türlü işle ilgili dönüş yapabilirsiniz. iyi çalışmalar

 50. Arife alpay

  14 Ekim 2014 at 01:27

  Kına düğün malzemeleri istiyorum ne zaman dönme ihtimali var bilmiyorum ama çok acil olursa memnun olurum

 51. ali aytek

  17 Ekim 2014 at 11:54

  bizde şansımızı deniyelim aytekali@hotmail.com

 52. Neslihan KILIÇ

  19 Ekim 2014 at 14:34

  haftasonları yapabileceğim ek işe ihtiyacım var. neslihankilic1982@hotmail.com

 53. Sibel UNAL

  21 Ekim 2014 at 12:57

  Acil işe ihtiyacım var kına davetiye nikah şekeri yapabilirim çok acil irtibat
  mavi-geceler33@hotmail.com

 54. tuba

  23 Ekim 2014 at 12:51

  işlerin cogu yapabılırım ek işe ihtıyacım var 8 ile 10 kişilık ekip kurabilirim ulaşırsanız sevilirim.tuba789_033@hotmail.com

 55. sahin ozturk

  23 Ekim 2014 at 13:21

  Ne iş plsa yaparım

 56. yildiz Kalender

  24 Ekim 2014 at 15:02

  Ankarada oturuyurum iplik temizleme is vb işler yapabilirim arkadaslarla beraber

 57. ayca durmaz

  26 Ekim 2014 at 20:14

  Bizde evde ek is ariyoruz yardımcı olursaniz sevinirim nikah şekeri davetiye katlama mandal vs durmazayca.1987@gmail.com

 58. ayca durmaz

  26 Ekim 2014 at 20:15

  Bizde evde ek is ariyoruz yardımcı olursaniz sevinirim nikah şekeri davetiye katlama mandal vs ist bahcelievler durmazayca.1987@gmail.com

 59. elif

  28 Ekim 2014 at 13:04

  ankarada yaşıyorum evde yapabilceğim ek iş istiyorum elfgurer@hotmail.com

 60. nazife koç

  30 Ekim 2014 at 14:49

  Acil evde yapabileceğim bi iş arıyorum. El becerim var her türlü iş yaparım.Çok ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim acil cevap bekliyorum (nzfe@hotmail.com)

 61. buket

  30 Ekim 2014 at 20:59

  ek işlere ihtiyacım vae he el işini yapabilirim acil lütfen

 62. buket

  30 Ekim 2014 at 21:02

  buke_334@hotmail.com acil ihtiyacım var

 63. ipek

  1 Kasım 2014 at 21:15

  Evde her türlü el işi yapabilirim istanbul Eyüp Yeşilpınar da oturuyorum bitanesinden_353@hotmail.com

 64. pakize

  1 Kasım 2014 at 22:05

  her türlü ek iş evde yapabilirim dogus._bjk-06@hotmail.com

 65. arzuv Egemberdiyeva

  2 Kasım 2014 at 15:47

  Öğrenciyim annemle kalıyoruz evde.evde annemle yapabileceğimiz bir iş arıyorum.arzu_egm@hotmail.com

 66. Selda karaca

  3 Kasım 2014 at 20:04

  merhaba , evde ek iş yapmak istiyorum paketleme ve katlama işin zorluğu önemli değil çabuk alışırım elim hızlıdır.. Facebook. Yolumu-kaybettim@outlook.com ilglenırseniz sevinirim.

 67. ebru kocabas

  4 Kasım 2014 at 10:22

  merhaba ankaradayim tum islerde el becerim vardir yardimci olursanz sevinirim onlebru@gmail.com

 68. nuray yapakci

  4 Kasım 2014 at 15:13

 69. cennet camdibi

  4 Kasım 2014 at 17:00

  Iyi gunler ben ev hanimiyim cocugumda var esim rahatsiz ve bu ise çok ihtiyacim var gerekirse grup ta kurarim komsulugum coktur is istiyorum iletisim adresim serdar1453serdar gmail.com

 70. omer

  5 Kasım 2014 at 09:28

  istanbul sancaktepede oturuyorum ek iş olarak paketleme ve katlama vb işler yapabiliriz omer_polat_1981@hotmail.com dan bana ulaşabilirsiniz

 71. ruken ipek

  5 Kasım 2014 at 14:05

  Istanbul büyükçekmecede oturuyorum evde yapabilecek işe ihtiyacım var eğer istenirse ekibimde var iletişim kurulabilir mi acaba ruken_ipek_@hotmail.com mail adresim lutfen mail atar mısınız

 72. FULYA ERGÜL

  5 Kasım 2014 at 17:46

  evde davetiye katlama ve nikah şekeri .fulyaergul1989@gmail.com

 73. aslı asleyna akkuş

  7 Kasım 2014 at 00:07

  meraba ek işe çok ihtiyacım var sancaktepede oturuyorum yardmcı olursanız çok sevinirim eelekci_pakize@hotmail.com

 74. fatih ulukaya

  7 Kasım 2014 at 09:39

  Mail adresim fu2710@gmail.com
  Ek is imkani ariyorum istanbul beykoza yssiyorum uygun bir is varsa yapabilirim simdiden tesekkurler

 75. ayşe çipa

  7 Kasım 2014 at 23:37

  merhabalar,i̇stanbul b.çekmecede oturuyorum mandal montaj işi yapmak istiyorum,ekibim hazır,mail adresim:aysecipa2014@gmail.com

 76. ayşe çipa

  7 Kasım 2014 at 23:37

  merhabalar,i̇stanbul b.çekmecede oturuyorum mandal montaj işi yapmak istiyorum,ekibim hazır,mail adresim:aysecipa2014@gmail.com

 77. nur

  7 Kasım 2014 at 23:43

  istanbul pendik te ikamet edıyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparmısınız smrbrcemr2013@hotmail.com

 78. nur

  7 Kasım 2014 at 23:43

  istanbul pendik te ikamet edıyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparmısınız smrbrcemr2013@hotmail.com

 79. nur

  7 Kasım 2014 at 23:43

  istanbul pendik te ikamet edıyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparmısınız smrbrcemr2013@hotmail.com

 80. nur

  7 Kasım 2014 at 23:43

  istanbul pendik te ikamet edıyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparmısınız smrbrcemr2013@hotmail.com

 81. nur

  7 Kasım 2014 at 23:43

  istanbul pendik te ikamet edıyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparmısınız smrbrcemr2013@hotmail.com

 82. nur

  7 Kasım 2014 at 23:43

  istanbul pendik te ikamet edıyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparmısınız smrbrcemr2013@hotmail.com

 83. nur

  7 Kasım 2014 at 23:43

  istanbul pendik te ikamet edıyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparmısınız smrbrcemr2013@hotmail.com

 84. nur

  7 Kasım 2014 at 23:43

  istanbul pendik te ikamet edıyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparmısınız smrbrcemr2013@hotmail.com

 85. nur

  7 Kasım 2014 at 23:43

  istanbul pendik te ikamet edıyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparmısınız smrbrcemr2013@hotmail.com

 86. nur

  7 Kasım 2014 at 23:43

  istanbul pendik te ikamet edıyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparmısınız smrbrcemr2013@hotmail.com

 87. damla tuban

  8 Kasım 2014 at 23:18

  merhabalar evde ek iş yapmaya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim damlatuban1993@outlook.com

 88. mehmet inan

  9 Kasım 2014 at 12:00

  ankara saat19 00 hatasonu cmt18 00 pz ful calışmak isterim etimesgut ekiş

 89. Bilge Arslan

  9 Kasım 2014 at 23:51

  istanbul pendik te ikamet edıyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lutfen geri dönüş yaparmısınız bilge.ars87@gmail.com

 90. Bilge Soylu

  10 Kasım 2014 at 12:11

  cumartesi pazar için iş talep ediyorum, pratiğimdir. bilge_soylu@hotmail.com

 91. Yonca Balkır

  11 Kasım 2014 at 19:38

  i̇stanbul büyükçekmece de oturuyorum evden çalışmak istiyorum iyi yapabileceğimi düşünüyorum e mail adresim unvan1957@gmail.com

 92. burcu yılmaz

  12 Kasım 2014 at 02:07

  Bursa osmangazi de oturuyorum ek işararıyorum

 93. Cimenkarakus

  13 Kasım 2014 at 00:47

  Kocaeli golcukte oturuyom komsularla birlikte is istiyoz yardimci olun ihtiyacimiz var cimenkarakus@hotmail.com haber bekliyoz cocuklarmiz okula gidiyor acele is bekliyoz

 94. fatma köroğlu

  13 Kasım 2014 at 22:41

  Evde ek ise ihtiyacim var.simdiye kadarda hep yaptim buaralar bostayim bu nedenle burdan basvurdum dstnkrgl@hotmail.com

 95. emin serbetci

  14 Kasım 2014 at 01:45

  eşim ve ben cok acil ek iş arıyoruz dönüş yaparsanız seviniriz şimdiden tşk ederiz sen-olmazsan06@hotmail.com

 96. ilkkan sepetci

  15 Kasım 2014 at 21:33

  aile lem birlikte 3 kişiyiz ve acil ek iş arıyorum dönüş yaparsanız çok ama çok sevinirim ben zaten bu tarz bir iş arıyordum olursa çok sevinirim iletişim adresim ilk_kan61@hotmail.com 7/24 ulaşılabirim.. istanbul bakırköy de oturuyorum

 97. ali

  16 Kasım 2014 at 01:53

  evde ek iş yapmak istiyoruz kutu katlama vb işler
  alinese03@homail.com izmir menemen

 98. sercan unal

  16 Kasım 2014 at 20:58

  istanbul cekmekoydym fbsercan_05@hotmail.com mail adresinden ulasabilirmisiniz ?

 99. deniz

  17 Kasım 2014 at 02:20

  4 yıldır evde kuyumcu kalıplarına mum basıyodum ve artık iş bitti şimdi ise çocuklarımdan dolayı dısarıda caslışamamaktayım mümkünse evde iş yapmak ve aile gelirine katkıda bulunmak istiyorum ve evde yemek yapma benim mantığıma en çok yatan iş alanlarından biridir yardımcı olursanız sevinirim tesekkürler mail adresim deniz.aydemir.kirbas@gmail.com

 100. LATIFE

  19 Kasım 2014 at 09:42

  samsunda yasıyorum evde iş imkanım var yardımcı olursanız sevınırım.cnytln@hotmail.com mail adresim donus yaparsanız cok sevınırım

 101. naim

  19 Kasım 2014 at 20:50

  ankaranın kazan ilcesinde oturuyorum 2 kşiyiz evimin gelirine katkıda bulunmk istiyorum

 102. Melike

  20 Kasım 2014 at 10:48

  i̇stanbul kağıthane ilçesinde oturuyorum evimin bütçesine yardım etmek istiyorum lütfen dönüş yapınız teşekkürler mmelikekaracan@gmail.com

 103. cengiz

  20 Kasım 2014 at 11:43

  ne hikmetse o kadar ilan verdik arayan soran yok.neyse.gaziantepte oturuyorum evde eşimle yapabilecek her türlü iş arıyoruz.email. cengiz-271985@hotmail.com

 104. cengiz

  20 Kasım 2014 at 11:44

  ne hikmetse o kadar ilan verdik arayan soran yok.neyse.gaziantepte oturuyorum evde eşimle yapabilecek her türlü iş arıyoruz.email. cengiz-271985@hotmail.com

 105. cengiz

  20 Kasım 2014 at 11:45

  ne hikmetse o kadar ilan verdik arayan soran yok.neyse.gaziantepte oturuyorum evde eşimle yapabilecek her türlü iş arıyoruz.email. cengiz-271985@hotmail.com

 106. ALİ

  20 Kasım 2014 at 13:38

  evde ek i̇ş yapmak i̇sti̇yorum ali̇guner42@outlook.com

 107. sevinc tolgun

  20 Kasım 2014 at 22:04

  Evde ek is yapmak istiyorum davetiye ikna paketi ve benzeri …

 108. ferhan

  20 Kasım 2014 at 22:47

  evde davetiye katlama,tesbih,anahtarlık ve kalem montajı yapabilirim düzgün ve hızlı ürün yaparım.ferferka@mynet.com

 109. gül

  21 Kasım 2014 at 12:00

  evde ek iş yapmak istiyorum davetiye katlama

 110. ayşegül

  21 Kasım 2014 at 18:17

  bende evde davetiye katlayabilir ütü yapabilir kına paketi nikah şekeri işi yapabiliriim ayse_gul_hayta@hotmail.com

 111. gülşen

  22 Kasım 2014 at 16:26

  evde poşet katlama ve benzer işler yapailirim gulsensahan@hotmail.com

 112. gulay

  23 Kasım 2014 at 00:42

  Gebzede oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum.etiket kutu katlama poşet katlama davetiye vb.işler yapabilirim.ilgilenirseniz sevinirim.cargo23@mynet.com

 113. buse ozogul

  23 Kasım 2014 at 19:14

  Merhaba ben buse evde is yapmk istiyorum poset katlama,bebek sekeri nikah sekeri davetiye katlama yapabilirim

 114. yunus

  23 Kasım 2014 at 23:20

  Merhaba evde davetiye katlama, kutu katlama, nikah şekeri, kına paketleme, etiket gibi işleri yapabilirim gerekirse ekipte kurarim şimdiden teşekkürler.
  Yunuskondul24@gmail.com

 115. yasemin

  24 Kasım 2014 at 00:26

  balıkesirde oturuyorum 15 kişilik grubum var mail:yaren_ilayda10@hotmail.com ilgilenirseniz sevinirim

 116. burçin

  24 Kasım 2014 at 10:23

  i̇stanbul anadolu yakasında oturuyorum. evde yapabileceğim ek iş arıyorum. iyi çalışmalar. ( b.nadas@gmail.com )

 117. sevgi

  25 Kasım 2014 at 16:11

  seker.kis.ben@hotmail.com ek iş arıyorum pendik tarafı

 118. fatma

  25 Kasım 2014 at 22:14

  ben adanada oturuyoru evde ekşe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 119. fatma

  25 Kasım 2014 at 22:17

  ben adanadaoturuyoru 10 kişi gurubum var ie htiyacım var cevap yazarsanz sevinirim

 120. aysun

  27 Kasım 2014 at 00:19

  Merhaba istanbul bagilarda oturuyorum 15 kisi ekibim var hizli ve temiz titiz calisiyorz daha once is yaptik kutu katlama ve poset katlama isi istiyoruz elimiz seridir.aysuniremkula@gmail.com acil cevap verirseniz sevinirim

 121. emel

  27 Kasım 2014 at 18:21

  merhaba ben emel istanbul kucukcekmece halkali da oturuyorum ve ek is ariyorum.. email adresim emel.muyan@live.nl

 122. emel

  27 Kasım 2014 at 18:23

  merhaba ben kucukcekmece halkalida oturuyorum ve ek is ariyorum

  email adresim emel.muyan@live.nl

 123. elif davulcu

  29 Kasım 2014 at 01:02

  Slm ben çorapisi iistiyorum hemen ulasirsanz sevinirim çok istiyorum bu isi

 124. Anonim

  29 Kasım 2014 at 15:00

  bende ıstyorum ama buaradn nereden donuyorlar

 125. esma can

  29 Kasım 2014 at 16:32

  istanbul avrupa yakası gaziosmanpaşada bulunuyorum davetiye katlama kına paketleme gibi işler için ulaşırsanız sevinirim epostam senden_sonra.30@hotmail.com

 126. deniz Aydın

  2 Aralık 2014 at 02:31

  Beykozda oturuyorum evde nikah sekeri kına kutu katlama poset katlama işleri yapmak istiyorum geri döner misiniz bon-cuk85@hotmail.com

 127. ESRA

  2 Aralık 2014 at 09:33

  kina/şeker/daveti̇ye/kalem/mandal vs i̇ti̇na i̇le yapariz eki̇bi̇mle geri̇ dönüş bekli̇yoruz lütfen

 128. ESRA

  2 Aralık 2014 at 09:36

  arkadaşlar burdan i̇ş alan varmi cevap bekli̇yorum lütfen

 129. arzu

  2 Aralık 2014 at 10:26

  Merhaba evde is ypmak istiyorum dort cocuk annesiyim hepsi ogrenci ise cok ihtiyacim var mandal kalem tespih gibi isler yillardir boncuk ve ibiye yapiyordum arti bitti

 130. Anonim

  2 Aralık 2014 at 12:23

  istanbul anadolu yaksinda ikamet etmekteyim hafta sonu için ek iş ve hafta içi evde paketleme işi yapabilirim 5 kişilik bir ekibim var

 131. gokhan

  2 Aralık 2014 at 12:49

  hafta sonları ek iş yapabileceğim bir iş lazım üni mezunuyum elim çok hızlıdır ayıptır söylemesi 🙂 0532 456 70 07

 132. nalan bayik

  3 Aralık 2014 at 06:54

  Evde bir is yapmak istiyorum bunu da siz belirleyin elimden her is gelir yetenekliyim grubum var ise çok ihtiyacim var saygilar

 133. nalan bayik

  3 Aralık 2014 at 06:56

  Evde bir is yapmak istiyorum bunu da siz belirleyin elimden her is gelir yetenekliyim grubum var ise çok ihtiyacim var saygilar mailim bayiik
  @mynet.com

 134. Ceylan

  3 Aralık 2014 at 12:26

  merhabalar, aileme katkı sağlamak için ek iş yapmak istiyorum. ceylan-11-89@hotmail.com..
  teşekkürler.. hayırlı günler dilerim..

 135. memnune akyazı

  4 Aralık 2014 at 15:39

  Trabzonda oturuyorum ek iş yapmak isdiyorum

 136. ümit ALTIN

  5 Aralık 2014 at 00:08

  Grubum var cik özenli ve çalışkandir arkadaşlarim bize ulasin lütfen

 137. sena aka

  5 Aralık 2014 at 14:10

  Eskisehir merkezde oturuyorum ek is ariyorum dönüslerinizi bekliyorum sssnnnaaa@hotmail.com

 138. Ozge

  7 Aralık 2014 at 15:54

  bursada yasıyorum evde nikah sekeri işini yapmak istiyorum.el işleri kousuna elim yatkındır

 139. nurgül demirci

  8 Aralık 2014 at 10:11

  Evde yemek isi istiyorum. Ankara da yasiyorum. fatmademirci5381@gmail.com

 140. selin

  8 Aralık 2014 at 14:23

  evde heriş yapabilirim grupta kurabilirim acele olsa sevinirim

 141. sadriye

  8 Aralık 2014 at 16:53

  evde etiket davetiye kalem montajı ve katlama paket işleri yapmak istiyorum

 142. Hatice Şengülögdüm

  10 Aralık 2014 at 02:11

  İstanbul kagithane Çeliktepe mah oturuyom evde kutu yapmak davetiye katlamak poşet katlamak bu işlerden herhangi birini yapabilirim irtibata geçersiniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 143. Emel avcı

  10 Aralık 2014 at 11:18

  Ankarada oturuyorum acil evde işe ihtiyacım var ne iş olursa yapabilirim şimdiden teşekkürler eemel.avc@hotmail.com

 144. ayse yılmaz

  10 Aralık 2014 at 17:21

  ayseylmz.1992@windowslive.com evde ek iş yapmak ıstıyorum ne iş oldugu onemlı degıl

 145. Ayfer ulaş

  10 Aralık 2014 at 21:50

  Evde kalın şişle if örmek istiyorum yada kınada olabilr kolay priz işi de yaparım şimdiden tşk 2 kişiyiz eminecelil58gmail.com

 146. kader

  14 Aralık 2014 at 00:35

  velikader.ay@gmail.com kocaeli gebzede oturuyorum nikah şekeri veya davetiye katlama işi yapmak istiyorum.

 147. zeliha

  14 Aralık 2014 at 07:23

  Kina paketleme davetiye katlama boncuk dizme vb isler yapabilirim.

 148. gülşen

  14 Aralık 2014 at 13:19

  davetiye,poşet katlama,boncuk işi hariç elim hızlı ve yatkındır istanbul kagıthane..ulaşırsanız sevinirim

 149. hilalmutfakorganize

  14 Aralık 2014 at 18:06

  cupcake,pasta,tatlı,börek ,yaprak sarması,istediğiniz hertürlü sipariş için biz burdayız siparişleinizi bekliyoruz heryere göndeririz .05073884354

 150. hilalmutfakorganize

  14 Aralık 2014 at 18:06

  cupcake,pasta,tatlı,börek ,yaprak sarması,istediğiniz hertürlü sipariş için biz burdayız siparişleinizi bekliyoruz heryere göndeririz .05073884354

 151. hilalmutfakorganize

  14 Aralık 2014 at 18:06

  cupcake,pasta,tatlı,börek ,yaprak sarması,istediğiniz hertürlü sipariş için biz burdayız siparişleinizi bekliyoruz heryere göndeririz .05073884354

 152. hilalmutfakorganize

  14 Aralık 2014 at 18:06

  cupcake,pasta,tatlı,börek ,yaprak sarması,istediğiniz hertürlü sipariş için biz burdayız siparişleinizi bekliyoruz heryere göndeririz .05073884354

 153. hilalmutfakorganize

  14 Aralık 2014 at 18:06

  cupcake,pasta,tatlı,börek ,yaprak sarması,istediğiniz hertürlü sipariş için biz burdayız siparişleinizi bekliyoruz heryere göndeririz .05073884354

 154. hilalmutfakorganize

  14 Aralık 2014 at 18:06

  cupcake,pasta,tatlı,börek ,yaprak sarması,istediğiniz hertürlü sipariş için biz burdayız siparişleinizi bekliyoruz heryere göndeririz .05073884354

 155. hilalmutfakorganize

  14 Aralık 2014 at 18:06

  cupcake,pasta,tatlı,börek ,yaprak sarması,istediğiniz hertürlü sipariş için biz burdayız siparişleinizi bekliyoruz heryere göndeririz .05073884354

 156. sabiha baran

  19 Aralık 2014 at 00:23

  merhaba bnde ek is ypmk istyrm davetiye utu ne is olursa yaparim ecem9091@hotmail.com

 157. İnci inci

  19 Aralık 2014 at 21:16

  merhaba. ben davetiye, etiket yapıştırma ve nikah şekeri işlerinde çalışmak istiyorum. mail adresim clover_girl_89@hotmail.com bu konuyla ilgili bilgi verip yardımcı olursanız sevinirim.

 158. Oguz ozupek

  20 Aralık 2014 at 13:34

  her turlu i s leriniz itanayla yapilir 10 kişilik kadromla hizmet vermek istiyoruz bana bu numaradan ulasabolirsiniz 0542 399 68 69

 159. ilke gorgulu

  22 Aralık 2014 at 11:17

  Ek is yapmak istiyorum anakarada ikamet ediyorum geri dönüş olursa çok mutlu olucam 05064597972

 160. gamze

  22 Aralık 2014 at 17:37

  merhaba ben ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum bütün işleri temiz ve güzel sekilde yapacagıma inanıyorum gamzesymo@gmail.com

 161. Merve Aksöz

  22 Aralık 2014 at 23:31

  Merhabalar bebegim olduğundan işe gidemiyorum evde bir çok iş yaptım katlama işlerini yapabilirim bana geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum mail adresim mercanveay@hotmail.com. şimdiden teşekkürler…

 162. nagehan yaren

  23 Aralık 2014 at 13:36

  merhabalar ben evde ek iş yapmak istiyorum katlama işi paketleme işi olabilir dönüş yaparsanız memnun olurum mail adresim nagehan.murat@hotmail.com

 163. şehri

  23 Aralık 2014 at 14:41

  slm kırklarelide yaşıyorum kına paketleme işi yapmak istyorum yardımcı olurmusunuz sehri_ceran_88@hotmail.com

 164. rahime s

  23 Aralık 2014 at 16:52

  tekirdağ çerkezköyde ikamet ediyorum evde ne işi olursa yaparım tel :0541 485 2439

 165. büşra

  23 Aralık 2014 at 18:49

  istanbul esenlerde oturuyorum. evde ailemle birlikte ek iş yapmak istiyorum. dönüş yaparsanız sevinirim. bsrabstkn@gmail.com

 166. osman TURAY

  24 Aralık 2014 at 09:24

  kutu katlama işi ile ilgili bilgi almak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  elcezeri_7334@hotmail.com

 167. NUR

  24 Aralık 2014 at 15:57

  merhaba kirklarelinde yaşiyorum davetiye etiket kutu katlama hangi olursa fark etmez dönüş bekliyorum gulden7273@hotmail.com

 168. Makbule

  25 Aralık 2014 at 22:05

  evde ailemle birlikte ek olarak kına paketleme, davetiye katlama işi almak istiyorum aciillll

 169. Merve

  25 Aralık 2014 at 22:08

  evde ek olarak ailemle arkadasımla beraber kına paketleme, davetiye katlama, tesbih dizme işi almak istiyorum makbusss.dogan@hotmail.com

 170. elif öztürk

  25 Aralık 2014 at 23:24

  merhabalar ankara altındagda ıkamet etmekteyım evde iş yapmak istiyorum.titizlikle ve duzenli bir şekilde yerıne getırecegıme inanıyorum.hazır gıyım ogretm. mezunuyum. mailim mertson@hotmail.com donersenız memnun olurum

 171. naz

  25 Aralık 2014 at 23:31

  merhaba annem ve ben nikah şekeri yapmak istiyoruz. istanbul başakşehirde oturuyoruz. acil geri dönüş yaparsanız seviniriz. ayrıca bu işi yapacak başka kişilerde bulabiliriz. naz_dgn222@hotmail.com

 172. elif şahin

  26 Aralık 2014 at 08:56

  Mrb .21 yasindayim.düzcede oturuyorum.ek iş yapmak istiyorum kutu vya nikah skeri farktmez ne olsa yaparim elim yatkindir.lutfen dönuş yapin. zamangeri555@outlook.com

 173. ilknur

  26 Aralık 2014 at 10:50

  el becerim yatkındır. gündüzleri çalışmaktayım. o nedenle akşamları ve hafta sonları rahat yapabilceğim bir ek iş imkanı istiorum dönüş yaparsanız çok memnun olurum ilknurbkmz@hotmail.com

 174. meral turan

  27 Aralık 2014 at 13:52

  Benim el becerm war evde iş istiyorum lütfn ulasn kina paketleme boset katlama vb.isler yapabilirm ulaşirsanz sewinrm 0543 201 36 89

 175. irem aksoy

  27 Aralık 2014 at 22:58

  esmakuzeyaksoy@gmail.com
  Afyonkarahisar

 176. derya kilic

  28 Aralık 2014 at 13:40

  bende kina paketi yapmak istiyorum ulasirsaniz sevinirim 05433421372

 177. Cengiz Sarıkaya

  28 Aralık 2014 at 17:31

  Merhaba evde yada haftasonu parttime fulltime ne iş olsa yapabiliriz geri donusunuzu rica ederim cengizsarikaya@hotmail.com

 178. Rabia

  28 Aralık 2014 at 22:51

  Istanbul Kartalda oturuyorum etiket yapıştırma işi yapmak istiyorum

 179. dilek adamcıl

  29 Aralık 2014 at 00:16

  evde ekiş yapmak istiyorum davetiye vekına poşetlem davetiye katlamailgilenilirse sevinirim poşek katlama dilek_yozgat37@hotmail.com

 180. sibel meva

  29 Aralık 2014 at 12:28

  10 kisilik egitimli ekibim var ve eski bankaciyim. Ofisimde kina paketleme ,mandal ,kalem montaj ,davetiye katlama, paket katlama vb. islerini Basariyla yapariz. sibelmevaproje@gmail.com

 181. ferhat kilic

  29 Aralık 2014 at 15:34

  Slm benim ek ise ihtiyacim var cumartesi pazar yapabilecegim bir is kina posetleme kutu katlama davetiye katma elim seridir yaparim doğan_buse_@hotmail.com

 182. rahime

  30 Aralık 2014 at 10:46

  merhaba tesbih davetiye yada kutu katlama farketmez 3 kişiyiz deneyimliyiz işe ihtiyacımız var istanbul kağıthane zehtatemiz49@gmail.com

 183. rahime e..

  30 Aralık 2014 at 10:49

  merhaba istanbul kağıthanede oturuyoruz deneyimliyiz 3 kişiyiz tesbih kutu katlama yada davetiye olabilir işe ihtiyacımız var zehratemiz49@gmail.com

 184. ilknur kandemir

  30 Aralık 2014 at 21:35

  Eve anahtarlik isi istiiyorum bana dönerseniz çok sevinirim ilknurkandemir.3437@outlook.com

 185. saniye kucukoz

  31 Aralık 2014 at 19:02

  Davetiye kutu katlama nikah sekeri buna benzer tum isler olabilir isinde disiplinli biriyim

 186. yunus

  2 Ocak 2015 at 05:01

  Diyarbakırda ek iş yapmak istiyorum el becerim var yogun is olursa grup kurabilirim ve haddinden fazla boş vaktim var sizden gelecek işleri bekliyorum. yunuskonat@hotmail.com

 187. yunus

  2 Ocak 2015 at 05:07

  Diyarbakırda ek iş yapmak istiyorum el becerim var yogun is olursa grup kurabilirim ve haddinden fazla boş vaktim var sizden gelecek işleri bekliyorum. İrtibat : 0506 177 7349

 188. fatoş

  2 Ocak 2015 at 19:02

  merhaba;
  evde ek iş yapmak istiyoruz evde 4 kişiyiz ulaşabilirseniz sevinerim.
  can_efsan@hotmail.com bu adresten ulaşabilirsiniz

 189. yunus

  2 Ocak 2015 at 20:23

  Diyarbakırda ek iş yapmak istiyorum el becerim var yogun is olursa grup kurabilirim ve haddinden fazla boş vaktim var sizden gelecek işleri bekliyorum. İrtibat : 0506 177 7349

 190. aysun bahar

  3 Ocak 2015 at 05:11

  Acil ek iş arıyorum aysuu_papatyam@hotmail.com dan ulasinz

 191. Macide Türkmen

  3 Ocak 2015 at 08:21

  Bursa inegöldeyim evde boncuk işi kına paketleme iplik temizleme yapabilirim eve az da olsa katkıda bulunmalıyım inşallah bir dönüş yapan olur.. E postam macideturkmen@gmail.com

 192. mehdiye tekin

  3 Ocak 2015 at 15:33

  Ek ise ve paraya cok ihtiyacim var ayrica buna. Ayiracak zamanimda var. Evden cikamadigim icin disarda degil evde yapmak istedigim bi ise cok ihtiyacim var ulasirsaniz cok memnunolurum lutfen gizem_ harbidelikanli@hotmail.com

 193. filiz macartay

  4 Ocak 2015 at 00:06

  Poset katlama kutu katlama taki isi yapmak istiyorum 05425543546

 194. deniz

  4 Ocak 2015 at 02:25

  poşet katlama etiket işi yapma hep evdeyim ek gelir olarak borcumuzda var yardım ederseniz lütfen 05395866871

 195. ozlem gokxe

  4 Ocak 2015 at 21:14

  Bende taki veya boncuk isi yapabilirim paraya ihtiyacim var 05452957500

 196. Ezgi Armagan

  4 Ocak 2015 at 23:34

  Merhaba evde kutu katlama, poset, nikah sekeri gibi isler yapmak istiyorum. Bebegim var calisamiuorum acil desteginize ihtiyacim var. Esenkent/Esenyurtta ikamet ediyorum. Ezgiyener@gmail.com 05413842457

 197. ayşeee

  5 Ocak 2015 at 02:03

  ben davetiye işi yapmak istiyorum izmirde oturuyorum lütfen benle irtibata geçin bsrsbnc93@gmail.com

 198. ayşee

  5 Ocak 2015 at 02:04

  davetiye işi yapmak istiyorum izmirde oturuyorum bsrsbnc93@gmail.com

 199. serkan

  5 Ocak 2015 at 20:15

  evde kutu katlama,davetiye katlama, poset, nikah sekeri gibi isler yapmak istiyorum acil bana dönerseniz çok sevinirim itibat numarası serkan_cann@hotmail.com

 200. şafak

  6 Ocak 2015 at 14:49

  merhaba evde kutu katlama, davetiye katlama, poşet ,nikah şekeri vb işler yapmak istiyorum. mutlusafak@gmail.com

 201. Arzu dirice

  6 Ocak 2015 at 20:03

  Selam ben evde kutu katlama tarzi işlerden yapmak istiyorum bilginize bu imkani sunarsaniz cok memnun olurum iyi akşamlar

 202. bülent

  6 Ocak 2015 at 20:48

  merhaba evde davetiye katlama,kına poşetleme,mandal montajı,tespih işi,kalem montajı ve etiket işi yapmak istiyorum.izmit bmazah@mynet.com

 203. tenzile

  6 Ocak 2015 at 23:14

  merhaba evde iş yapmak istıyorum istanbul/esenyurtda oturuyorum

 204. ilknur

  7 Ocak 2015 at 06:10

  Sayın yetkili
  Evde yapabileceğim davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, toka yapımı, mandal montajı, kına paketleme, nikah şekeri yapımı gibi işler arıyorum. Daha önce bu gibi işler yaptım.Elim yatkındır ve hızlıdır.Mennun kalacagınızı düşünüyorum.Adana’da oturuyorum cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim…..

 205. Fatmaa

  7 Ocak 2015 at 16:39

  davetiye , kutu , poşet katlama işi yapmak istiyorum istanbul /üsküdarda ikamet ediyorum fatoskrt@hotmail.com

 206. yasemin

  7 Ocak 2015 at 19:50

  merhaba izmirde oturuyorum evde kutu katlama ve poşet katlama işi yhapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim yaseminseveseli@outlook.com
  şimdiden teşekkürler

 207. kevser hanım

  7 Ocak 2015 at 23:56

  Evde yapabileceğimiz herhangi bir ek iş olabilir yeterki is olsun ümraniye de ikamet etmekteyim ekremeser25@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

 208. HÜLYA METİN

  8 Ocak 2015 at 13:28

  hulyameti̇n10@hotmai̇l.com evde yapilacak kalem mandal montaji yada tesbi̇h di̇zi̇mi̇ gi̇bi̇ i̇şler i̇çi̇n aramanizi bekli̇yorum

 209. sebahat

  8 Ocak 2015 at 17:25

  evimde ütü yaparım

 210. sultan

  9 Ocak 2015 at 19:31

  sultanmutlu_35@hotmail.com ben izmirde oturuyorum evimde kutu ve poşet katlama kalem montaj çorap işi ve iplik temizleme işi yapabilirim bana ulaşırsanız sevinirim.

 211. Didem

  9 Ocak 2015 at 23:26

  didembural@hotmail.com i̇zmi/bucada oturyorum. el örgüsü bebek kıyafetleri, çerçeve yapımı, i̇plik temizleme, tespih yapımı ve el sanatları ilgili hher türlü iş yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. çok ihtiyacım var

 212. Didem

  9 Ocak 2015 at 23:26

  didembural@hotmail.com i̇zmi/bucada oturyorum. el örgüsü bebek kıyafetleri, çerçeve yapımı, i̇plik temizleme, tespih yapımı ve el sanatları ilgili hher türlü iş yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. çok ihtiyacım var

 213. deniz polat

  10 Ocak 2015 at 05:42

  İstanbul ikitelli poset kutu kalem nikah sekeri gibi isler yapmakk istiyorum yardimci olun lutfen. deniz_polattttt@hotmail.com

 214. Ceylan Özen

  10 Ocak 2015 at 19:24

  Evde ek gelir için bende bu tarz işler yapmak istiyorum küçük çocuğu olduğu için çalışmıyorum mur.cey@hotmail.com

 215. Merve kocaman

  11 Ocak 2015 at 20:04

  Konya. Üniversite öğrencisiyim evde ek işe ihtiyacım var. mrvkcmn42@gmail.com

 216. şehri erdoğan

  11 Ocak 2015 at 21:17

  Serce_cansu1907@hotmail.com
  Haftasonları evde yapabileceğim davetiye katlama işi herhangi el işi olabilir ulaşırsanız sevinirim 05317314400

 217. mehtapispekter

  11 Ocak 2015 at 23:09

  Evde davetiye poset kutu kaplama boncuk kalem isi yapmak istiyorum ulasispekter@mynet.com

 218. ayşe gul

  12 Ocak 2015 at 14:34

  evde yapabileceğim ek iş arıyorum. yardımcı olmanızı rica ederim. aysegul238@hotmail.com

 219. Ekenoğlu

  12 Ocak 2015 at 16:26

  Ankarda ikamet ediyoruzAltı yaşında ve 8 aylık iki çocuğum var eskiden ankarada Havalimanında çalıştım iflas ettiğimiz için aileme destek vermek için kutu poşet davetiye katlama işleri yapmak istiyorum evde kayınvalidem emekli kayınpederim ve ben katlama işini yapacağız. Gecekondu_4506@hotmail.com.

 220. gizem kargılı

  12 Ocak 2015 at 17:18

  chocolate_746@hotmail.com kalem montajı davetiye Katlama poşet katlama kutu katlama tesbih etiket yapistirma nikah şekeri Mandal süsleme isleri

 221. hatice

  13 Ocak 2015 at 01:11

  Mersinde oturuyorum etiket, davetiye ,mandal ,poşet katlama ,boncuk işi, kına paketleme işi yapabilirim. hatce_8181@hotmail.com

 222. Metinoğlu

  13 Ocak 2015 at 14:00

  i̇stanbul bahçelievlerde yaşıyorum. kalem montajı, davetiye katlama, tesbih, boncuk, mandal, kına paketleme işi yapabilirim. canmetin@outlook.com

 223. sevimcrn

  13 Ocak 2015 at 14:12

  Adanada ikamet etmekteyim. Evde ek is yapmak istiyorum. Yemek yapma, davetiye katlama, boncuk dizme, corap susleme vs. Isler yapabilirim, tiziz ve temizim, iki kisiyiz. Ulasirsaniz sevinirim. qkncrn@gmail.com

 224. sevimcrn

  13 Ocak 2015 at 14:15

  Adanada ikamet etmekteyim. Evde ek is yapmak istiyorum. Yemek yapma, davetiye katlama, boncuk dizme, corap susleme vs. Isler yapabilirim, tiziz ve temizim, iki kisiyiz. Ulasirsaniz sevinirim. qkncrn@gmail.com

 225. mert

  14 Ocak 2015 at 13:46

  slm yardımcı olmak işterim kutu katlama nerede ikamet ediosunuz

 226. şule

  15 Ocak 2015 at 03:16

  Merhaba istanbuldan sule ben evde kutu poset davetiye katlama isi yapmakistiyorum.tesekjurler.. sukran_i77@hotmail.com

 227. cem

  15 Ocak 2015 at 12:42

  merhaba i̇stanbul küçükyalida oturuyorum kutu i̇şleri̇nde yardimci olabi̇li̇rmi̇si̇ni̇z
  cemkazanci̇i̇@hotmai̇l.com

 228. ayse coban

  15 Ocak 2015 at 21:55

  Kutu,poset,davetiye vs.yapabilirim. mesut.yalcin@adalet.gov.tr. istanbul.

 229. BURCU ARSLAN

  15 Ocak 2015 at 23:55

  evde ek i̇ş yapmak i̇sti̇yorum kutu, paketleme, poşet, süsleme vs. mamak/ankara gsaray_88@hotmail.com

 230. öz

  15 Ocak 2015 at 23:57

  evde ek i̇ş yapmak i̇sti̇yorum kutu, paketleme, poşet, süsleme vs. mamak/ankara
  ozdenkskn19@gmail.com

 231. ayla

  16 Ocak 2015 at 02:25

  ablam ve ben evde iş yapak istiyoruz, kutu katlama, paketleme, poşet katlama, kına paketleme vs. samsunda ikamet ediyorum ay_la_ayla@hotmail.com

 232. meltem

  16 Ocak 2015 at 14:57

  ben ve annnem evde ek iş yapmak istiyoruz kutu katlama poset katlama kına paketleme istanbulda ikamet ediyorum meltem_ergin12@hotmail.com

 233. serdar öztürk

  17 Ocak 2015 at 18:47

  kocaeli gebzede oturuyorum evde eşimle kalem işi yapmak istiyorum

 234. serpil danisoglu

  17 Ocak 2015 at 19:32

  Evde yemek yapmak, yazi yazmak (bilgisayarla ing. Turkce tez odev vs) isleri yapmak isgayotu,

 235. can metin

  19 Ocak 2015 at 13:07

  i̇stanbul bahçelievler-kocasinanda oturuyorum. evde ailemle kalem işi, kına paketleme, boncuk işi, kutu ve davetiye katlama işi yapmak istiyorum. canmetin@outlook.com

 236. aysegul muratoglu

  19 Ocak 2015 at 15:02

  biz iiki arkadaş istanbul umraniyede ikamet etmekteyiz
  hanımıyız işe ihtiyacımız var . tespih dizme,kına paketleme,davetiye katlam gibi işlere yatkınız kısacası herturlu işe . mail adresim.aysegul_muratoglu@hotmail.com

 237. seniha

  19 Ocak 2015 at 21:29

  Merhaba Kadıköy, İstanbulda oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Tüm günü evde geçirdiğim için işleri özenle ve zamanında yapabileceğimi düşünüyorum. İlgilenenleri memnuniyetle bekliyorum.

 238. kübra

  20 Ocak 2015 at 21:01

  kütahya da yaşıyorum ve ek iş yapmak istiyorum. kubrayavuz043@gmail.com

 239. gamze

  21 Ocak 2015 at 14:48

  merhaba bandırmada yaşıyorum,
  ek iş yapmak istiyorum. tgamez@hotmail.com

 240. fatma tasci

  21 Ocak 2015 at 15:38

  Istanbul bagcilarda .guneslide oturuyorum.davetiye katlama, mandal isi, kina isi yapmak istiyrm.0534 847 55 28

 241. mesut

  21 Ocak 2015 at 23:18

  samsun carsamba 3 kısıyız ek ıs arıyorum
  05469009555

 242. dürdane

  21 Ocak 2015 at 23:50

  tokat ta oturuyorum işe çok ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim
  durdane_68_igrek@hotmail.com

 243. serpil danisoglu

  22 Ocak 2015 at 19:05

  Istanbulda oturuyorum evde yemek isi yapmak istiyorum ve bilgisayar ortaminda ing. Turkce yazi isi ariyorum

 244. medaim oğrak

  24 Ocak 2015 at 14:04

  15 yaşındayım öğrenciyim hafta sonları ve pazartesi günleri çalışabilirim istanbulda is arıyorum. Garson,çırak vb. 0535 074 3912

 245. selin kocaer

  21 Eylül 2016 at 16:09

  istanbul kadıköy de ikamet ediyorum, ek işe ihtiyacım var

 246. Melike

  28 Eylül 2016 at 08:30

  Merhabalar, Ankara’da yaşıyorum, paketleme, katlama, montaj, boyama vs gibi ek işler yapmak istiyorum. Mail adresimden ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.