Bayanlara Evde Ek İş İlanları

03 Ekim 2015 Cumartesi, 23:57

Bayanlara Evde Ek İş İlanları Veren Firmaların İşlerine Bakabilir ve Bu İşlerden Birisini Seçerek Ayda 500 – 3,000 TL Arasında Para Kazanabilirsiniz.

Bu zamana kadar verilmiş olan birçok iş ilanın sadece bayanlara yönelik olduğunu düşünecek olursak, ev hanımları, hafta sonları evde olan bayanlar ve işsiz olan tüm bayanların bu tarz işleri rahatlıkla yapabileceğini ifade edebiliriz. Özellikle verilmiş olan bazı işler var ki bunlar sadece bayanlara özel olup, sadece bayanların yapması mümkün olabilir.

Bayanlara evde ek iş ilanları diye bir başlık hazırladığımız zaman aklımıza canlanan birçok iş ilanı olacaktır. Bunların hepsini sizlere daha önceki makalelerde de hazırlamıştık. Bunları vermeden önce evde ek iş ilanları için çalışan bayanların ne kadar kazandığına bir bakalım.

Bayanlar ek iş ilanları veren firmalar aylık ortalama 500 – 3,000 TL’ye kadar para ödemesi yapmaktadırlar. Veriliş olan işin zorluğuna ve yoğunluğuna göre ödeme yapan firmalar eğer çok çalıştırıyorlarsa, ortalama 3,000 TL’ye kadar ödeme yapabiliyorlar.

BAYANLAR NEDEN İŞ BULAMIYOR?

Bayanlara evde ek iş ilanları hakkında kısa bir inceleme yaparsak genelde paket, katlama ve yemek yapma tarzı işler verilmektedir. Bayanların sadece bunu yaptığını düşünmekse yanlış olur. Evde ek iş ilanları arasında bayanların yapabileceği birçok iş bulunmaktadır. Fakat iş veren firmalar maalesef bu durumu göz önünde bulundurmamakta ve herkese açık iş ilanları vermektedir. Bu nedenle bayanlar sadece “ bayanlara ek iş ilanları “ adı altında yer alan ilanları incelerlerse daha kolay iş sahibi olabilirler.

Peki, ama bayanlar ek iş ilanları nelerdir?
Firmalar hangi ilanları verirler?

Evde Kına Paketleme İşi yapmak ve işi almak için buraya tıklayın.

Evde Lavanta Keseleme İşi yapmak ve işi almak için buraya tıklayın.

Evde Etiket İşi yapmak ve işi almak için buraya tıklayın.

Evde Poşet Katlama İşi yapmak ve işi almak için buraya tıklayın.

Evde Kına Deseni Paketleme İşi yapmak ve işi almak için buraya tıklayın.

Evde Sabun Paketleme İşi yapmak ve işi almak için buraya tıklayın.2 Yorum

  1. ayse

    9 Ekim 2016 at 15:27

    Merhaba. Samsun ilinde yaşıyorum. Evde paketleme ve montaj işlerini özenle yerine getirebilecek ekip ve imkana sahibim. Değerlendirmenizi önemle bekliyorum.

  2. Simge Korkut

    12 Aralık 2016 at 18:45

    İçerenköy de oturuyorum katlama ve paketleme işi yapabilirim

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.